Klienditugi

Customer support - help and advice that a company makes available to customers when they have bought something

Cambridge Dictionary

Mida klienditoe all silmas peetakse?

Klienditugi on komplekt teenuseid, mida ettevõte kliendile pakub. Lisaks on see osa kliendisuhete haldamisest. Ettevõtted kasutavad klienditoe pakkumisek Kasutajatuge. Nii saavad kliendid võtta ettevõttega erinevate kanalite kaudu ühendust, nendeks võivad olla: e-mail, telefon või live vestlus.

Ettevõtted aitavad paigaldamise ja juhendamisega. Veelgi enam nad püüavad lahendada klientide probleeme ja päringuid.

Mis on erinevus klienditeeninduse ja klienditoe vahel?

Peamiseks erinevuseks nende kahel vahel on, et klienditugi pakub klientidele peamiselt tehnilist tuge. Seega aitab lahendada mistahes teghnilist probleemi, mida klient seoses toote/teenusega kogeb. Teisalt klienditeenindus aitab kliendil toodet/teenust ja selle täielikku potentsiaali ära kasutada. Siin kaasate kliente ja kasvatate kliendisuhteid. Pakkudes nii parimat väärtust.

Kui soovite rohkem andmeid lugege Klienditeenindus vs Klienditugi.

Miks on klienditugi oluline?

Klienditoe omamine on oluline, sest see loob lojaalse kliendibaasi. Siiski on kasutegureid palju rohkem.

Siin on mõned hea klienditoe omamise eelised:

 • Rohkem müüke
 • Suurem käive
 • Kliendirahulolu
 • Klientide hoidmine
 • Efektiivne töövoog

Mis on klienditeeninduse tarkvara?

LiveVestlus

LiveVestlus on oluline osa igast klienditoe tarkvarast. See võimaldab klienditeeninduse esindajatel vestelda või klienditele reaalajas lihtsalt läheneda. Arvatakse, et milleeniumi põlvkond on ainsad, kes LiveVestlust kasutavad. Siiski on ka teisi vanusegruppe, kes LiveVestlust kasutavad. Ärge loobuge LiveVestlusest, sest te jääte kaotajaks.

Kui soovite rohkem teada lugege LiveAgent – LiveVestlus.

E-mail

E-mailid on tavaline ja peamine klienditeeninduse osa. Mõned võivad öelda, et see on klienditoe kanali pikem vorm. Miks? Lihtsalt sellepärast, et probleemi lahendamine võib sellel moel rohkem aega võtta. Siiski, e-mailid ulatuvad igale poole üle kogu maaima ja need on endiselt üheks paljukasutatud kanaliks.

Kui soovite rohkem teada lugege LiveAgent – E-mail.

Telefon

Telefon on samuti üks klientide poolt eelistatud klienditoega ühenduse võtmise moodustest. Seda saavad kasutada kliendid, kes ei pruugi olla tehnikaga sina peal või lihtsalt eelistavad inimlikku suhtlust.

Kui soovite rohkem teadalugege LiveAgent – Telefon.

Sotsiaalmeedia (SoMe)

Facebook, Instagram või Twitter- need on kõigest mõned platvormid, kus kliendid omavahel suhtlevad. Veelgi enam, tutvuvad teie brändi või ettevõttega. Tänapäeval on äärmiselt oluline vastates klientide päringutele või aidates kliente SoMe kaudu ühest liidesest. Seega tuleb efektiivselt vastata ja kaasahaarata igasuguseid kliente.

Kui soovite rohkem teada lugege LiveAgent – Sotsiaalmeedia.

Kliendiportaal/Iseteenidus

Kliendiportaali/iseteeninduse omamine on ennekõike oluline 24/7 töötavate ettevõtete kaoks. Kui teie klienditeeninduse agendid pole saadaval, saavad teie kliendid endiselt vajaliku toe. Seda näiteks Teadmistebaasi aktiklite kaudu, mis pakuvad juhiseid, toote informatsiooni, videoid ja muud.

Kui soovite rohkem teada saada, lugege LiveAgent – Teadmistebaas

Mis on klienditeeninduse tarkvara?

Klienditeeninduse tarkvara nagu LiveAgent loob teie klienditeeninduse agentidele optimaalse töövoo, mis muudab nad samal ajal palju efektiivsemaks. Võime, mis pasitab silma enamike klienditeeninduse esindajate puhul on see, kui agendil puudub pidev vajadus lülituda erinevate liideste vahel. Nii saab ta lahendada kliendi päringu mistahes kanalist ja ühest kohast. Kõik ülalmainitud kanalid on LiveAgent`is olemas.

Teised LiveAgent`i funktsioonid

 • CRM
 • Konserveeritud sõnumid/ettevalmistatud sõnumid
 • Sedelite/päringute liitmine
 • Reeglid/SLAd
 • Analüütika ülevaade
 • Videovestlus klientide ja kolleegidega

Kui soovite rohkem teada saada, lugege kõigi LiveAgent`i – Funktsioonide kohta siit.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Frequently asked questions

Kuidas defineerida kliendituge?

Klienditeenindus on valik teenuseid, mida organisatsioon pakub kliendi aitamiseks, kui neil peaks tekkima probleeme toodete või teenusega ja toetamaks neid oma tootest maksimumi saamiseks. See seisneb kliendi küsimustele vastamist ja probleemide lahendamist.

Mis on klienditoe põhimõtted?

Hea klienditeeninduse võtmeks on kestvate ja heade kliendisuhete ehitamine klientidega. Selleks peab klienditeeninduse meeskond teadma, mida kliendid heaks klienditeeninduseks peavad ning hoidma end kursis klientide tagasisidega, mis aitab klienditeenindust parandada ja otsima võimalusi klienditeeninduse teel klientide ootuste ületamiseks.

Milliseid tööriistu parima klienditoe pakkumiseks kasutada?

Selleks, et pakkuda parimat klienditeenindust on hea kasutada mitmeid tööriistu ja suhtluskanaleid. Klientidega tasub suhelda kasutades selleks sotiaalmeediat, e-maili, tekstisõnumeid. Lisaks traditsioonilistele vormidele tasub luua kogukondasid sotsiaalmeedia gruppides või online foorumites, kus kliendid saavad üksteisega ühendust võtta ja ekspertidega vestelda. Live vestlus on samuti oluline tööriist, mis võimaldab teil kliendiga vahetult suhelda, eriti kui ta vajab kohest abi. Klienditeenindust saab parandada ka intuitiivse mobiilirakendusega. Lisaks peaks klienditeeninduse meeskonnal olema vastav süsteem, kust nad saavad kõiki kanaleid korraga hallata.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo