Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiustab Teie moetööstust.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara moetööstusele

Aidake LiveAgentiga stiilselt riietuda. Pakkuge oma teenust erinevate tugikanalite kaudu, sorteerige oma suhtlus prioriteetide järgi ja aidake oma kliente koheselt.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software

Vähendage ostukorvi hülgamist, pakkudes reaalajas abi meie reaalajas vestluse vidinaga.

Suurendage tellimuste väärtusi, võites oma kliendi usalduse ja pakkudes ennetavat abi suuruse, kohaletoimetamise ja muu osas.

Isikupärastage iga kliendisuhtlust, hoides käepärast meie sisseehitatud CRM-süsteemi kliendiandmed.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Pakkuge oma klientidele suurepärasust

LiveAgenti loomisel kasutatud ehitusmaterjalide kvaliteet on tipptasemel. Teie kliendid ootavad Teilt riiete ja aksessuaaride ostmisel sama kvaliteeti. Pakkuge oma klientidele ülevust parima klienditoe tarkvaraga. Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Ostke vähem, valige hästi

Mitte alati ei pea lihtsa ülesande täitmiseks, erakordse klienditoe pakkumiseks, olema mitu rakendust. LiveAgent moetööstusele on Teie ülim mitme kanaliga klienditoe tarkvara.

Mood on kõik õnnelik

Kas mäletate aega, kui ostsite oma lemmikriietuse? Kuidas Te end tundsite, kui see lõpuks käes oli? Teie kliendid tahavad tunda samu rõõmsaid tundeid iga kord, kui nad Teie käest ostavad. Hoidke püsikliente enda juures ja pakkuge neile peent kliendituge täpselt siis, kui nad seda vajavad.

woman working on fashion-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks moebrändil olema klienditoe tarkvara?

Kui olete moebrändi omanik, peaksite omama klienditeeninduseks klienditoe tarkvara. See tarkvara võimaldab Teil automatiseerida ülesandeid, nagu parooli taastamine, tänusõnumid ja pakkuda tuge sotsiaalvõrgustikes.

Miks peaks Teie moebränd valima kasutajatoe tarkvaraks LiveAgenti?

Klienditoe tarkvara võimaldab Teil klientide soove mugavalt käsitleda, kulutamata sellele palju aega ja vaeva. LiveAgent on üks lahendus kõigile klienditoe kanalitele - telefon, e-post, vestlus ja sotsiaalsed võrgustikud. See pakub Teile täielikku tööriistakomplekti klienditoe haldamiseks, sealhulgas võimalust töötada piletitega, seadistada reaalajas vestlust või jälgida sotsiaalmeediat.

Kuidas saab teie moebränd LiveAgentist kasu?

LiveAgent annab Teile võimaluse pakkuda kliendituge oma veebisaidilt. Lisaks integreerub see Teie poega, võimaldades klientidel pileteid esitada ja hõlpsalt oma tugipileteid vaadata.

Related Articles to Mood
LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automaatika. Parandage oma turundust LiveAgenti kasutajatoe tarkvara abil.

Kas vajate oma turundusmaine parandamist?

Tekst tutvustab erinevaid turundusstrateegiaid e-kaubanduse valdkonnas. Sooduskupongid ja allahindlused on tähtsad, kuid klientide veenmine ostma võib olla keeruline. Kliendirahulolu on oluline müügi ja lojaalsuse suurendamiseks ning see saavutatakse tagasiside kaudu. Viis e-kirja malli klientidele iseloomustuste taotlemiseks antakse koos üldiste nõuannetega. Proaktiivne vestlus klientidega veebisaidil võib suurendada müüki ja konversioone. LiveAgent pakub ennetavate vestluskutsete funktsiooni. Viis tõhusat toote allahindluse e-kirja malli antakse, et kliente köita. Meiliturundus on oluline osa müügiedenduskampaaniast ja seda tuleb täiustada disaini, hääletooni, sageduse ja loovusega.

LiveAgent parandab vastamiskiirust 26%. Teie kliendid tunnevad sellest rõõmu ja teie müük kasvab. Proovige LiveAgenti juba täna.

Soovite suurendada vastamiskiirust?

LiveAgent on Enim arvustatud ja esikohaga pärjatud klienditoe tarkvara aastal 2020, mis on eelistatud üle 30 000 ettevõtte poolt, ja on tulvil üle 180 funktsiooniga. Tarkvara on täielikult pilvepõhine, turvaline, lihtne seadistada ja kasutada. Alustamine võtab vaid mõned minutid.

LiveAgent aitab Teil parandada oma SaaS-i äri ja vähendada klientide kadumise määra. LiveAgent pakib suurepärase hinna eest kõik kanalid ühte lahendusse.

Klienditoe tarkvara SaaS-ile

LiveAgent pakub taskukohast klienditoe lahendust, mis sisaldab mitmeid kanaleid, sh sotsiaalmeedia. Tänu automatiseerimisele saate vähem aega kulutada igapäevaste ülesannete haldamisele ja keskenduda olulistele aspektidele nagu kliendid, ettevõte ja kasv. LiveAgenti alternatiive võrreldes saate veelgi säästa ning lisaks on üle 30 000 ettevõtte kasutanud nende teenuseid.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Investeerimine klienditoe tarkvarasse säästab kulusid ja suurendab tootlikkust. LiveAgent on võimas ja lihtsalt kasutatav klienditoe tarkvara koos paljude eelistega, näiteks suurem tulu, klientide rahulolu ja parem töövoog. Edukaks veebiettevõtteks saamiseks on oluline pakkuda kvaliteetset tuge, mis on lihtne, taskukohane ja ühildub peaaegu igat tüüpi veebisaidiga.

Suurendage klientide seotust isikupärastatud mitmekanalilise toega. Jätke oma klientidele suurepärane tunne iga kord, kui nad Teie ettevõttega suhtlevad.

Suurendage LiveAgenti abil kaasamist

Klientide kaasamine on oluline brändi ja kliendi suhtlemise viis. Selleks tuleb arvutada ostusooritamise määrad, ostude sagedus, keskmine tellimuse väärtus ja kordusostumäär. Mitmeid viise olemas kaasamise arvutamiseks.

Kas Teie kliendid vajavad puhkusel ja reisidel abi? Teil on vaja õiget tarkvara. Proovige LiveAgentit 14 päeva tasuta, ilma piiranguteta.

Helpdeski tarkvara reisitööstusele

LiveAgent on vestlustarkvara, mis aitab e-poes klientidega reaalajas suhelda ja küsimusi lahendada. Tasuta prooviversiooni kaasa arvatud on võimalik integreerida vestlust aknaga poodi ning saada 24/7 klienditeenindust. LiveAgent pakub ka tasuta andmete migreerimist LiveChatist uuele platvormile ning võimalust saada 30-päevane tasuta prooviperiood.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo