Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiustab Teie moetööstust.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara moetööstusele

Aidake LiveAgentiga stiilselt riietuda. Pakkuge oma teenust erinevate tugikanalite kaudu, sorteerige oma suhtlus prioriteetide järgi ja aidake oma kliente koheselt.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Vähendage ostukorvi hülgamist, pakkudes reaalajas abi meie reaalajas vestluse vidinaga.

Suurendage tellimuste väärtusi, võites oma kliendi usalduse ja pakkudes ennetavat abi suuruse, kohaletoimetamise ja muu osas.

Isikupärastage iga kliendisuhtlust, hoides käepärast meie sisseehitatud CRM-süsteemi kliendiandmed.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Pakkuge oma klientidele suurepärasust

LiveAgenti loomisel kasutatud ehitusmaterjalide kvaliteet on tipptasemel. Teie kliendid ootavad Teilt riiete ja aksessuaaride ostmisel sama kvaliteeti. Pakkuge oma klientidele ülevust parima klienditoe tarkvaraga. Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Ostke vähem, valige hästi

Mitte alati ei pea lihtsa ülesande täitmiseks, erakordse klienditoe pakkumiseks, olema mitu rakendust. LiveAgent moetööstusele on Teie ülim mitme kanaliga klienditoe tarkvara.

Mood on kõik õnnelik

Kas mäletate aega, kui ostsite oma lemmikriietuse? Kuidas Te end tundsite, kui see lõpuks käes oli? Teie kliendid tahavad tunda samu rõõmsaid tundeid iga kord, kui nad Teie käest ostavad. Hoidke püsikliente enda juures ja pakkuge neile peent kliendituge täpselt siis, kui nad seda vajavad.

woman working on fashion-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Mood
Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Klienditoe tarkvara moetööstusele

Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Mitmed tervishoiuasutused tuginevad LiveAgentile kui ainsale klienditoe lahenduse pakkujale. Proovige ja vaadake, miks.

Klienditoe tarkvara Fitnessi valdkonnale

LiveAgent pakub mitmeid suhtluskanaleid ja turvalisi võimalusi klienditeeninduseks, sealhulgas kõned, video kõned, kontaktivormid, foorumid ja sotsiaalmeedia platvormid. Samuti pakub see konfigureeritavaid tarkvaralahendusi, sealhulgas klienditeeninduse ja VoIP telefonisüsteemid. Lisaks tagab LiveAgent andmete turvalisuse ja krüptimise vastavalt GDPR-ile.

Vähendage oluliselt oma tööülesannete koormust LiveAgenti tarkvaraga, mis on 2023. aastal enim hinnatud klienditoe tarkvara VKE-dele. Köitke oma klientide tähelepanu!

Klienditoe tarkvara agentuuridele

Agentuurid kasutavad LiveAgenti klientide arendamiseks, kiirelt reageerimiseks ja klienditeeninduse parandamiseks. Mitmekanaliline lahendus aitab klientidel kiiremini ja tõhusamalt probleeme lahendada ning reaalajas vestlus on muutunud hädavajalikuks kõigile ettevõtetele. Uurige lisateavet ja kasutage ära reaalajas vestlust ning universaalset postkasti. Säästke aega ja lahendage korduvad ülesanded kompleksse klienditoe lahenduse abil.

LiveAgent on leidnud kasutust paljudes tööstusharudes. Raamatupidamine ja juriidika on üks neist. Proovige LiveAgenti juba täna ja vaadake selle eeliseid.

Klienditoe tarkvara raamatupidamisele ja juriidikale

LiveAgent on klienditoe tarkvara, mis pakub mitmeid funktsioone, integratsioone ja alternatiive. Ettevõtte fookus on klientide rahulolu ja tugi. LiveAgenti kasutamine aitab optimeerida kulusid ja suurendada tulusid.

LiveAgent aitab jaemüügitööstusel pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust. LiveAgent - üks mitmekanaliline lahendus iga kliendi rahuldamiseks.

Klienditoe tarkvara jaemüügitööstusele

Antud tekst tutvustab ettevõtte e-kirja professionaalset alustamist, müügikontakte ja LiveAgenti eeliseid jaemüügitööstusele. Pakutakse ka sujuvat kliendikogemust ja rõhutatakse erakordse klienditeeninduse olulisust.

LiveAgent aitab Teil parandada oma SaaS-i äri ja vähendada klientide kadumise määra. LiveAgent pakib suurepärase hinna eest kõik kanalid ühte lahendusse.

Klienditoe tarkvara SaaS-ile

LiveAgent pakub mitmekülgset klienditoe lahendust, mis hõlmab erinevaid kanaleid ja automatiseerimist. Valige LiveAgenti alternatiiv, et säästa aega ja parandada klientide rahulolu.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x