Otsite OTRSi alternatiivi?

Avastage miks LiveAgent on parim OTRSi alternatiiv turul.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

Kui otsite alternatiivi OTRSile, proovige LiveAgenti juba täna. LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara koos intelligentse teenuse haldusega ja rohkete koostööl põhinevate funktsioonidega, mis on sobilikud ettevõtte teeninduse juhtimiseks ja klientide teenindamiseks.

Tehke tööajal parimat tööd ja pakkuge paindliku lahendusega

suurepärast teenust nii klientidele kui ka teenindusmeeskondadele. >Piletihaldus, ajajälgimine, piletite ajalugu, reaalajavestlus mobiiliseadmetel ja paljud muud esmatähtsad ettevõtte tööriistad võivad saada Teie omaks mõistliku hinnaga.

Jätkake lugemist, et saada teada milliseid ülesannete haldamise võimekusi ja teisi põhiomadusi on LiveAgentil. Või katsetage järgi meie 14-päevase tasuta prooviperioodiga. 

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

OTRS võrrelduna LiveAgentiga

FunktsioonLiveAgentOTRS
Piletisüsteem✅Jah✅Jah
Reaalajas vestlus✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah❌Ei
Iseteenindus✅Jah✅Jah
Facebook✅Jah✅Jah
Twitter✅Jah✅Jah
Instagram✅Jah❌Ei
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah❌Ei
Teadmusbaas✅Jah✅Jah
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah❌Ei
Videokõned✅Jah❌Ei
Piiramatu ajalugu✅Jah❌Ei
Piiramatu arv veebilehti✅Jah❌Ei
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah❌Ei
Piiramatu arv pileteid/e-kirju✅Jah❌Ei
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌Ei
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Üksainus platvorm intuitiivseks ülesannete haldamiseks ja klienditeeninduseks

LiveAgent annab endast parima, et rikkalike funktsioonidega täita Teie ettevõtte kõik nõuded. Sinna kuuluvad töötajate juhtimine, aeg & kohalolek, ning teised juhtimisülesandeid. Seda kõike koos parimate klienditeeninduse tööriistadega.

Saa kogu töö tehtud ühest postkastist

Piletihaldus on peamine töövoo vahend, mis koondab kõik sissetulevad emailid, reaalajavestlused, sotsiaalmeedia ja kõnekeskuse kommunikatsiooni ühte ainsasse postkasti. Te võite luua ka kliendiportaali, et koguda ühelt ainsalt platvormilt ettevõtte teadmisi teadmusbaasi artiklitesse.

Ticket fields in Help desk ticketing software - LiveAgent
Time report in Help desk software - LiveAgent

Lihtsam töövoog mis säästab Teie aega

Säästke oma meeskonna aega ja looge intuitiivsete töövoogudega abil tugev ettevõtte kulg. Lisaks piletitaotlussüsteemile, pakub LiveAgent rohkelt digitaalseid töövoogusid nagu sildid, filtreerimine, mängustamine & märgid, võrgu jälgimisedja teised eduka ettevõtte moodustamiseks vajalikud funktsioonid.

Klienditeeninduse lahendus omnikanalilise piletisüsteemiga

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Looge isiklik side kasutades reaalajavestlust

Erinevad alternatiivid teevad head tööd oma klienditeeninduse tarkvaraga, kuid kõik neist ei suuda pakkuda Teile reaalajavestluse vidinat. LiveAgent omab neist aga kõige kiiremat, mille vestluse kuvamise kiiruseks on 2,5 sekundit.

Real-time chat feature in Help desk ticketing system - LiveAgent
Live chat connections

Olge valmis õnnelikeks klientideks

Kliendirahulolu hinnanguid ja klienditeeninduse juhtimist saab hõlpsasti parandada lisades lihtsa reaalajas vestluse nupu oma veebilehele. Teie veebilehte sirvivad kliendid saavad igal ajal lihtsa kliki abil vestelda Teie agentidega.

Tehke oma töö õigete funktsioonidega lõbusaks

Koos selliste funktsioonidega nagu aja jälgimine, reaalajas kirjutamise eelvaade, mängustamine ja teiste töötajate panustatud funktsioonidega, tagab LiveAgent selle, et saate teha kõike ühes klienditeeninduse haldustarkvaras. 

Agent ranking feature in Help desk software - LiveAgent

Reaalajavestlus suurepäraseks klientide teenindamiseks

Animated Gifs in help desk ticket answers - LiveAgent

Omadused ja integratsioonid efektiivseks klienditeeninduseks

Kasutage ära esmatähtsaid ettevõtte tööriistu ja suutke rohkem oma töötundidel. Iga LiveAgenti tööriist on varundatud efektiivsete koostööl põhinevate funktsioonidega, mis toimivad mitmetel platvormidel ja aitavad edukatel ettevõtetel suurendada oma kasutajate rahulolumäära.

Suurepärane töövoo haldamine

Teenuse aruandlust, töötajate ajakava koostamist, võrgu jälgimist ja muid juhtimisülesandeid saab intuitiivsete töövoogude abil hõlpsasti hallata läbi kasutajasõbraliku liidese. Need digitaalsed töövood suudavad toime tulla nii iga kliendi sooviga kui ka sisseehitatud iseteenindusportaali haldamisega.

Agents in Help desk software - LiveAgent
Website visitor tracking feature in Help desk software - LiveAgent

Me oleme siin, et Teid iga kell aidata

Lisaks hoolime õnnelike kasutajate õnnelikuna hoidmisest. Seetõttu võite 24/7 kontakti võtta iga palvega, millega Te toime ei suuda tulla ja me anname endast parima, et Teid alati aidata. Helistage või saatke sõnum, kui selleks vajadus tekib.

Säästke LiveAgentiga rohkem

Õnnelikud kasutajad tegelevad kliendipäringutega kasutades LiveAgenti

Peter Komornik

LiveAgent ühendab endas suurepärase reaalajasvestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis lubab meil pakkuda erakorralist teenindust meie klientidele.

black Slido logo

Valmis tasuta järele proovima?

Alustage juba täna oma 30-päevase tasuta prooviperioodiga või heitke pilk meie hinnakavadele, et näha milline neist sobib kõige paremini Teie ettevõtte protsessidele. Kontrollige julgelt ka täiendavaid ressursseja LiveAgenti kasutamist kui intelligentse teenuse haldamise tarkvarana.

Kas me täitsime Teie ettevõtte nõuded? Vajutage allolevale nupule ja alustage LiveAgenti kasutamist juba täna.

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Related Articles to OTRSi alternatiiv
LiveAgent pakub e-maili tuge, live vestlust, sotsiaalmeediat, kõnekeskust ja teadmistebaasi. LiveAgent`il on turu kiireim live vestlusvidin, mis kuvab sõnumid kiirusega 2.5 sekundit.

Otsite Pure Chat`ile alternatiivi?

Alustage tasuta prooviperioodiga, veebipõhine suhtlus ja teadmistebaas sobivad ideaalselt klienditoe vajadusteks. Saate kuluefektiivse ja funktsionaalse süsteemi.

Otsite Novacall`ile alternatiivi? Olete selle leidnud, LiveAgent võib töö üle võtta. Tutvuge selle võtmeomaduste ja võimetega nüüd.

Otsite Novocall`ile alternatiivi?

"TEXT" kohta turunduse kokkuvõte.

Otsite Olark`ile alternatiivi? Tutvuge LiveAgent hea hinnaga võimaluste, tööriistade, funktsioonide ja omnikanal toega.

Otsite Olark`ile alternatiivi?

LiveAgent on suurepärane alternatiiv erinevatele klienditoe tarkvaradele, pakkudes mitmeid suhtluskanaleid ja suurendades kliendirahulolu.

Minge LeadDesk'ilt üle LiveAgenti'le ja avastage selle hüved, nagu suurepärane kõikehõlmav tugi, kiireim reaalajas vestlus ja palju muud.

Otsite alternatiivi LeadDesk'ile?

Ettevõte pakub mitmeid klientiteeninduse tarkvaralahendusi, sealhulgas VoIP telefonisüsteemid ja kaebuste haldamise süsteemid.

LiveAgent on ülim klienditeeninduse lahendus teie ettevõttele. Pakkuge tuge läbi mitme kanali ja konto. Pakkuge abi parimate tööriistadega ja muutke oma töövoogu suurepärase sedelisüsteemi abil lihtsamaks. 4 põhjust, miks ettevõtted lülituvad liveagenti live vestlusele, sest see on turu kiireim vestlus, mille sõnumid kuvatakse 2.5 sekundiga.

Otsite Vocalcom`ile alternatiivi?

LiveAgent pakub ettevõtetele võimalust hõlpsalt hallata teadmiste ressursse, parandades otsingutulemusi ja klientide rahulolu.

Võtke kasutusele õige tarkvara ja pakkuge oma klientidele parimat võimalikku tuge. LiveAgent on 2020. aastal kõige enam tagasisidestatud ja hinnatud kasutajatoe tarkvara VKEdele.

Otsite alternatiivi Freshcaller'ile?

Liveagent pakub mitmekülgseid klienditoe lahendusi, sealhulgas reaalajas vestlust, piletite haldamist, teadmusbaasi haldamist ja sotsiaalmeedia integratsiooni. Seda hinnatakse kasutusmugavuse, klienditeeninduse ja hinna ja väärtuse suhte poolest.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x