Öelge head aega aeglasele tarvarale

Tulge üle LiveAgenti & migreerige oma andmed Kustomerist juba täna.

  • ✓ Puuduvad paigalduskulud
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistatav igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Kaalute migratsiooni Kustomer`ist?

Hankige juurdepääs usaldusväärsele tööriistakomplektile, mis hõlmab kõiki olulisi kliendikanaleid. LiveAgenti piletisüsteem katab e-kirjad, reaalajas vestluse, kõnekeskuse, kliendiportaali, Viberi, WhatsAppi ja sotsiaalmeesdia – Facebooki, Instagrami ja Twitteri. Proovige seda juba täna meie tasuta 30 päevase prooviperioodiga või vaadake meie taskukohaseid hinnaplaane, mis ei riku teie eelarvet.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Kustomer vs LiveAgent võrdlus

FunktsioonLiveAgentKustomer
Piletisüsteem✅Jah❌Ei
Reaalajas vestlus✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah❌Ei
Iseteenindus✅Jah✅Jah
Facebook✅Jah✅Jah
Twitter✅Jah✅Jah
Instagram✅Jah✅Jah
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah✅Jah
Teadmusbaas✅Jah✅Jah
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah❌Ei
Videokõned✅Jah❌Ei
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah✅Jah
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah✅Jah
Piiramatu arv pileteid/e-kirju✅Jah✅Jah
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌Ei
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah❌Ei
Agent reports in Help desk software - LiveAgent

Migreeruge LiveAgenti juba täna

Anname endast parima pakkumaks parimat võimalikku kliendikogemust, et aidata teil teha oma parimat tööd. Hankige juurdepääs meie suurepärasele piletisüsteemile, mis suudab hallata kõiki olulisi kliendikanaleid. Seda toetavad mitmesugused funktsioonid ja integratsioonid. Samuti pakume kõigile ööpäevaringset kliendituge. 

Milliseid andmeid ja faile saate üle viia?

Piletid

Kogu teie kliendisuhtlus igast kanalist

Inimesed

Kontaktid, kontaktgrupid ja agendi profiilid

Sildid

Sildid paremaks asjade organiseerimiseks

Funktsionaalsed mitmekanalilised tööriistad

Looge klientide rahulolu ja suurendage agendi tootlikkust õigete abivahenditega. Lisage teadmusbaas ja Viber oma piletisüsteemi ja hakake tuge pakkuma enimkasutatavate suhtluskanalites. 

Igaüht neist toetavad tootlikkuse funktsioonid, mis muudavad teie töö lihtsamaks. Lisaks saab LiveAgenti integreerida enam kui 140 rakendusega. Looge ühtseid töövooge ja säästke end mitme rakenduse vahel vahetamisest.

WYSIWYG editor in Help desk software - LiveAgent

Kõik olulised tugikanalid ühe katuse all

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent

Kogege kliendirahulolu koos LiveAgentiga

Mõistame, et klientide kättesaadavus on suurepärase klienditoe oluline aspekt. Seetõttu on meie tugitiimid ööpäevaringselt saadaval, et teid aidata või meie toodete kohta olulist teavet pakkuda. 

Võtke meiega igal ajal ühendust e-posti, reaalajas vestluse või teelfoni teel. Anname endast parima, et kõik probleemid lahendada ja aidata teid kõige vajalikuga

Lülitu Liveagent`ile ja hakka õnnelikuks kliendiks

Peter Komornik

LiveAgent ühendab vestluse, sildistamise ja automaatika pakkudes klientidele head tugiteenust.

black Slido logo

Valmis protsessiga alustama?

Liituge LiveAgentiga täna ja rääkige oma kohandatud üleviimisest meiega. Alustage meie tasuta 30-päevast prooviperioodi juba täna või valige üks meie taskukohastest hinnaplaanidest. Need sobivad igas suuruses ettevõtetele, lubame et need ei aja lõhki teie eelarvet.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Koli LiveAgent`i

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Kustomeri migratsioon
Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

Kolige üle Customerly`st LiveAgent`i ja saage täisfunktsionaalne klienditoe lahendus kõikidele olulistele kanalitele. Alustage tasuta prooviperioodiga 7 päeva või 30 päeva.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

Meie toe agendid aitavad teil oma andmed turvaliselt Novocall`ist üle kolida. Liituge LiveAgent`iga ja pakkuge paremat tuge.

Kolite Novacall`ist LiveAgent`i?

Kiire ja tõhus piletisüsteem, LiveAgent, aitab keskenduda klientide mõistmisele ja parandada kliendikogemust. Pakub mitmeid suhtluskanaleid ja tasulisi plaane vastavalt ettevõtte vajadustele.

Soovite kolida Outlook`ist ühtsesse klienditoe lahendusse? Tutvuge ja saage rohkem teada oma andmete kolimise kohta LiveAgent`i.

Kolite Outlook`ist?

LiveAgent on tarkvara, mis aitab suurendada müüki ja kliendirahulolu. Seda kiidavad ka mitmed ettevõtted erinevatest valdkondadest, kuna see parandab suhtlust klientidega ja pakub kvaliteetset tuge.

Vähendage oluliselt oma tööülesannete koormust LiveAgenti tarkvaraga, mis on 2023. aastal enim hinnatud klienditoe tarkvara VKE-dele. Köitke oma klientide tähelepanu!

Klienditoe tarkvara agentuuridele

Agentuurid kasutavad LiveAgenti klientide arendamiseks, kiirelt reageerimiseks ja klienditeeninduse parandamiseks. Mitmekanaliline lahendus aitab klientidel kiiremini ja tõhusamalt probleeme lahendada ning reaalajas vestlus on muutunud hädavajalikuks kõigile ettevõtetele. Uurige lisateavet ja kasutage ära reaalajas vestlust ning universaalset postkasti. Säästke aega ja lahendage korduvad ülesanded kompleksse klienditoe lahenduse abil.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x