Öelge head aega aeglasele, alla keskmise tarkvarale

Tulge üle LiveAgenti ning migreerige oma andmed Gorgiasest juba täna.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

Kas kaalute migratsiooni praegusest klienditoe tarkvarast LiveAgenti? Teisaldage oma kasutajatoe kirjed, kontaktid ja muu oma uude klienditoe tarkvarasse ning liituge LiveAgenti kogukonnaga.

 

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Gorgiase ja LiveAgenti võrdlus

FunktsioonLiveAgentGorgias
Piletisüsteem✅Jah✅Jah
Reaalajas vestlus✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah✅Jah
Iseteenindus✅Jah❌Ei
Facebook✅Jah✅Jah
Twitter✅Jah❌Ei
Instagram✅Jah✅Jah
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah✅Jah
Teadmusbaas✅Jah❌Ei
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah❌Ei
Videokõned✅Jah❌Ei
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah❌Ei
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah✅Jah
Piiramatu arv pileteid/e-kirju✅Jah❌Ei
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌Ei
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah
Create self service portal in LiveAgent

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

Kui soovite oma tugimeeskonna koos oma postkasti, ajalooteabe, agentide profiilide, teadmusbaasi kirjed ja filtreeritud andmeid koos kõige muuga LiveAgenti üle viia, tehke seda, kasutades meie tasuta prooviperioodi. Lihtsalt klõpsake alloleval nupul.

Meie tugimeeskond aitab Teid meelsasti andmete migratsiooniga – täiesti tasuta. Seniks võite aga võtta omale pausi ja oodata kuni me kõik Teie andmed uude klienditeeninduse tarkvarasse impordime. Soovi korral meie tarkvara proovida, vaadake üle meie tasuta demo. Lihtsalt vajutage allolevale nupule. 

Milliseid andmeid saate migreerida Gorgiast?

Inimesed

Migreerige oma administraator, agendi- ja kliendiprofiilid.

Piletid

Migreerige piletid koos piletite ajalooga.

Sildid

Migreerige sildid ja osakonnad.

Pakkuge parimat klienditeenindust

Gorgias teeb oma tööd imeliselt kuid mitte iga klienditeeninduse lahendus ei ole kõigi jaoks. Proovige klienditoe migreerimist LiveAgenti ja vaadake kas see sobib Teie tugiteenuse kollektiivile ning kas nad suudavad pakkuda paremat klienditeenindust meie klienditoe tarkvaraga.

LiveAgent pakub Teie meeskonna liikmetele usaldusväärset tööriistakomplekti, rohkelt tugiteenuse kanaleid, kasulikke funktsioone ja suure hulga integratsioone. Kasutage ära integratsioone ja funktsioone nagu Facebook, Instagram, Shopify, videokõned, piletite ajalugu, reaalajavestlus või teadmustebaasi ajalugu. Ühinege hea kliendikogemuse saamiseks meie kogukonnaga ja käivitage oma migratsiooniprojekt juba täna.

get inspired

Andmete LiveAgenti ülekandmise eelised

Satisfaction prediction scores

Hiilgav klienditeenindus

24/7 klienditeeninduse uutele ja praegustele klientidele, see ei vea Teid kunagi alt.

Web helpdesk icon

Täielikult varustatud klienditeeninduse tarkvara

Võrgutööriistad, funktsioonid ja integratsioonid, et teha Teie tugiteenuse osakond tõhusaks osakonnaks.

Reports

Investeeringutasuvus

Pöörake klientide sissetulevad kõned investeeringutasuvuseks. Suurepärane klienditugi tähendab rohkem müüki.

Sandbox

Mitmete keelte tugi

Teie veebipõhine klienditeeninduskeskus suudab rääkida Teie ja klientide keelt.

increase availability

Valmis Teie klienditoe migratsiooniks?

Proovige meid tasuta või migreerige oma andmed. Liituge LiveAgenti õnnelike klientide kogukonnaga.

Vajutage tasuta prooviperioodiks allolevale nupule või võtke meiega ühendust, kui olete migratsiooni pistikprogrammist huvitatud. hetkel meil veel seda pole, kuid lisame selle oma loendisse.

Mida meie praegused kliendid meie kohta ütlevad

Migreerute teisest klienditeeninduse tarkvarast?

Migreerige oma andmed tasuta ükskõik millise allpool nimetatud klienditeeninduse lahenduse pakkuja poolt. Tehke vahetus juba täna. Me kanname Teie eest hoolt.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Gorgiase migratsioon
LiveAgent pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas vestluskutsete loomist, mis aitavad suurendada klientide kaasamist, pakkuda reaalajas abi ja parandada kasutajakogemust. Vestluskutsetel on mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalus pakkuda klientidele abi nende teekonnal, suurendada müügi konversioonimäärasid ja koguda tagasisidet kasutajakogemuse parandamiseks. Lisaks saavad kliendid vestluskutsetest märkimisväärset kasu, nagu kiire ja lihtne juurdepääs isikupärastatud toele. LiveAgenti videoõpetus sisaldab põhjalikku juhendit vestluskutsete loomise ja seadistamise kohta.

Kuidas LiveAgentis vestluskutseid luua

LiveAgent pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas vestluskutsete loomist, mis aitavad suurendada klientide kaasamist, pakkuda reaalajas abi ja parandada kasutajakogemust. Vestluskutsetel on mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalus pakkuda klientidele abi nende teekonnal, suurendada müügi konversioonimäärasid ja koguda tagasisidet kasutajakogemuse parandamiseks. Lisaks saavad kliendid vestluskutsetest märkimisväärset kasu, nagu kiire ja lihtne juurdepääs isikupärastatud toele. LiveAgenti videoõpetus sisaldab põhjalikku juhendit vestluskutsete loomise ja seadistamise kohta.

Liveagent pakub tasuta andmete migreerimist. Liveagent on VKE-de poolt enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks aastatel 2019 ja 2020. Liituge maailmatasemel toe pakkumisel selliste firmadega nagu Huawei, BMW, Yamaha, o2 ja Oxford University.

Kolite Birdseedist LiveAgenti?

LiveAgent pakub mitme kanaliga kliendituge õiglase hinnaga, mis ei riku eelarvet. Reaalajas vestlus toetab kohandatud brändingut ja lahedaid funktsioone. Lisaks pakutakse migratsiooni pistikprogramme erinevatele klienditoe tarkvaradele.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

LiveAgent on klienditoe lahendus, mis ühendab mitu platvormi ühte liidesesse. Tulge CallPage'ilt üle LiveAgenti ja hakake ärilist kasu saama.

Kolite CallPAge'ist LiveAgenti?

Partnerluse võimalused, kliendiarvustused ja LiveAgenti hinnaplaanid. Liitu LiveAgentiga ja saa maailmatasemel klienditoe tarkvaraga. Migreeri andmed CallPage'ist lihtsalt ja kiiresti.

Soovite kolida Channeks`ist teise kasutajatoe tarkvarasse? Kaaluge oma järgmise kasutajatoe tarkvarana LiveAgenti. Migreerige oma andmed nüüd.

Kolite Channels`ist Liveagenti?

LiveAgent on mitmekülgne kasutajatoe tarkvara, mis pakub silmapaistvat klienditeenindust, 24/7 tuge, kasulikke tööriistu ja üle 40 integratsiooni. LiveAgenti on kasutanud ettevõtted nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool. Tasuta prooviperiood saadaval.

LiveAgenti migreerimine on meie eelnevalt valmistatud pistikprogrammide abil imelihtne. Tarkvara on saadaval 43 erinevas keeles ja toetab keeleliselt kohandatavaid vidinaid.

Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

Agenti alamdomeenide loomine ja tasuta prooviperiood. Valige plaan vastavalt oma ettevõtte suurusele ja saage LiveAgenti kasutades rohkem vähema eest. Reaalajavestlus võimaldab klientidega otse suhelda erinevate kanalite kaudu.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x