Kolite Helprace portaalist?

Kas kaalute kolimist Helprace portaalist mujale kasutajatoe tarkvarasse?

Kolige Helprace teenusest LiveAgent portaali kiiresti, turvaliselt ja efektiivselt meie lahedate tööriistade ja funktsioonide juurde. Meie klienditugi aitab teil kolida Helprace teenusest ilma lisakuludeta ning andmete kaota.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Maximum queue time

Tasuta kolimine Helprace teenusest

Helprace on hea kasutajatoe teenuseks mõeldud tarkvara, mis teenindab paljusi ettevõtteid üle maailma, kuid mõistame, et mitte iga lahendus ei ole õige valik igale ettevõttele. Kas oled proovinud LiveAgent teenust oma järgmise tarkvarana pakkumaks ideaalset kliendikogemust?

Lülituge teisele sedelite süsteemile ja kolige Helprace-ist juba täna. Valige vajalikud andmed ning kontakteeruge meie klienditoega, arutamaks kolimist. See on meie õlul, seega te ei pea maksma sentigi. Ning kui tahate algatuseks näha, mida LiveAgent teeb, siis vajutage allolevat nuppu ning saate täieliku kogemuse meie klienditeeninduse lahendusest.

Soovin seda proovida

Milliseid andmeid saate Helprace-ist kolida?

Inimesed

Kolige oma admin, agentide profiilid ja klientide profiilid

Sedelid

Kolige oma sedelitega, koos sedelite ajalooga

Märgised

Kolige märgised ning osakonnad

Kolige ning kogege meie tööriistu töös

Sedelite süsteem, e-maili kontod ja teadmistepagas on kõigest algus, kui lülitute LiveAgent süsteemile. Saate õigete tööriistadega rohkem tehtud.

Saate endale super kiire live-chat vidina, usaldusväärse kõnekeskuse ja sotsiaalmeedia integratsiooni nagu näiteks Facebook Messenger, Instagram või Viber. Kõik see tuleb kaasa lisaks sedelite süsteemile, e-mailide integratsioonile ja teadmistepagas. Peate lihtsalt valima õige paketti ning valima milliseid tööriistu soovite kasutada. Peale valikute tegemist saate minna asjaga veel sügavamale ning kasu lõigata edasijõudnud funktsioonidest ning paljudest integratsioonidest, mis teevad töövoo kiiremaks ja efektiivsemaks.

liveagent tools

Vaadake mõningaid meie tööriistu

get inspired

Klienditeenindus on meie spetsialiteet

Hea tarkvara koos heade tööriistadega teeb su klienditoe agentide elu lihtsamaks ning kliendid on rahuldatud. Rahuldatud klient võrdub suurema kasumiga ning kõrgendatud lojaalsusega.

Hea klienditoe tagamise tööriista loomiseks peab ettevõtte teadma, kuidas oma klientidele pakkuda head klienditoe teenust. Sellepärast pakume enda klientidele 24/7 toimivad kliendituge. Kontakteeruge meiega ükskõik kuna, kui vajate tuge tarkvara suhtes või vajate lihtsalt informatsiooni.

Näita mulle head kliendikogemust

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd reviews

Selline näeb välja hea kliendikogemus

Valmis kolima LiveAgent portaali?

Loo oma tasuta 14-päevane kasutusõigus ning lülitu LiveAgent portaali juba täna. Vajuta allolevale nupule või kontakteeru meiega hankimaks rohkem informatsiooni Helprace-ist kolimiseks.

Tasuta kasutusõigus
LiveAgent - Powerful WYSIWYG editor

Kolimine mõnest teisest kasutajatoe tarkvarast?

Koli oma andmed tasuta ükskõik millisest allpool mainitud kasutajatoe lahendusest. Tee lülitumine täna. Hoolitseme selle eest.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Helprace kolimine
LiveAgent on 2020 aastal kõige enam arvustatud ja #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara SMB jaoks. Kolige oma andmed LeadDesk`ist Liveagent`i juba täna.

Kolite LeadDesk`ist LiveAgent`i?

Tõstke investeeringute tootlust ja saage tasuta LiveAgent või valige tasuline plaan. Valige keel ja migreeruge LeadDesk`ist LiveAgenti. Silmapaistev klienditeenindus, kasulikud tööriistad, ja üle 40 integratsiooni. Liituge ettevõtetega nagu Huawei, BMW ja Yamaha.

Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

Kolige üle Customerly`st LiveAgent`i ja saage täisfunktsionaalne klienditoe lahendus kõikidele olulistele kanalitele. Alustage tasuta prooviperioodiga 7 päeva või 30 päeva.

Kas soovite oma andmed üle viia Lucep'ist LiveAgent'isse? Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha and O2, et pakkuda samuti maailmatasemel tugiteenuseid.

Lähete ära Olark süsteemist?

Suurepärane kliendisuhtlustarkvara pakub mitmeid tööriistu, sealhulgas e-posti, kiirsõnumeid, reaalajas vestluse tarkvara ja sotsiaalmeedia tuge. See pakub ka 24/7 klientidele abi ja on saanud positiivseid arvustusi.

Meie toe agendid aitavad teil oma andmed turvaliselt Novocall`ist üle kolida. Liituge LiveAgent`iga ja pakkuge paremat tuge.

Kolite Novacall`ist LiveAgent`i?

Kiire ja tõhus piletisüsteem, LiveAgent, aitab keskenduda klientide mõistmisele ja parandada kliendikogemust. Pakub mitmeid suhtluskanaleid ja tasulisi plaane vastavalt ettevõtte vajadustele.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Üleminek HelpScout'ilt LiveAgent'ile on imelihtne. Järgige meie samm-sammult juhendit ja tehke seda ise või võtke abi saamiseks ühendust meiega.

Vahetate Help Scout süsteemi LiveAgent'i vastu?

Strateegiline suhtlus on oluline osa edukast klienditeenindusest. LiveAgent pakub mitmeid suhtluskanaleid, sealhulgas chat, kõned, video kõned ja kontaktivormid. Saadaval on ka mitmekeelne süsteem ja piiramatu ajaga tasuta plaan.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x