Migreerute Frontist?

Kas olete migreerumas FrontAppist teisele klienditeeninduse tarkvarale? Tulge üle oma uude ühendatud postkasti koos suurepäraste põhitööriistade ja funktsioonide, reaalajavestluse, teadmustebaasi ja palju muuga. Valige LiveAgent.

Ühendage oma meilikonto, migreeruge LiveAgenti juba täna ja vaadake järele kuidas parandada oma töövoogu ja pakkuda klienditeenindust teise lahendusega. 

Mis sorti andmeid saate migreerida Frontist?

Inimesed

Migreerige agentide profiilid ja kõik kontaktid oma uuele ainsale kontole

Piletid

Kolige oma Gmail, raalajavestlus, kõnekeskus või kõik muud piletid oma uude meeskonna postkasti

Sildid

Migreerige kõik oma sildid Frontist.

Tagasiside

Kolige oma tagasiside ja kliendirahulolu info

Maximum queue time

Komplementaarne migratsioon Frontist

Migreerumine Frontist ei lähe Teile midagi maksma kasutades LiveAgenti. See on meie kulul ja me aitame Teil meelsasti oma andmed uude jagatud postkasti ümber kolida. Lisaks Teie emaili ajaloole, messengerile ja teistele vestlustele, saate omale uhiuue tööriistakomplekti aitamaks Teil pakkuda klienditeenindust parimal moel. 

Kas soovite, et hoolitseksime teie migreerumise protsessi eest? Meie tiim migreerib Teie andmed ja aitab Teil end sisse seada oma uude klienditoe tarkvarasse ja kasutajaliidesesse. Kui Te soovite seda esmalt järele proovida, klikkige allolevale nupule ja saage täielik LiveAgenti kogemus.

Täielikult LiveAgenti migreerumise eelised

Satisfaction prediction scores

Suurepärane kliendikogemus

Me anname endast parima, et pakkuda tuge ükskõik millal ja anda Teile tööristad oma klientide abistamiseks

Live chat software

Täiemahuline klienditeeninduse tarkvara

Kasutage kõiki meie tasulises plaanis sisalduvaid juhtpaneeli tööriistu, funktsioone ja integratsioone

Reports

Säästke rohkem ja teenige rohkem

Pöörake veebisaidi külastajad maksvateks klientideks ja kasutage tööriistu, et toetada neid kulusid säästva tarkvaraga

On time resolution

Suurendage töövoogu

LiveAgent võimaldab Teie agentidel teha rohkem ja säästa aega

Tehke seda õigete tööriistadega

Frontil on märkimisväärne tööriistakomplekt. Nõnda ka meil. LiveAgentil on kõik tööriistad, mida Te vajate näitamaks oma klientidele head kliendikogemust/strong>. Looge oma postkast, ühendage oma Gmail ja alustage suurepärase piletisüsteemi kasutamist, mis kannab kogu organiseerimise eest ise hoolt. Te võite ise valida oma emaili pakkuja või teised kommunikatsioonikanalid.

Millised kommunikatsioonikanalid? Me räägime emailist, kõnekeskusest, teadmustebaasist ja sotsiaalmeediast. Kasutage Facebook Messengeri, Twitterit või isegi otseseid sõnumeid ja kõike muud Instagramist. Samuti kajastame viberit. Kõigele lisaks on LiveAgentil kõige kiirem reaalajavestluse vidin turul, mille vestluse kuvamise kiirus on 2,5 sekundit. Nüüd saate vastata igale sõnumitüübile ja pakkuda suurepärast tugiteenust läbi iga kanali. 

liveagent tools

LiveAgenti tööriistakomplekt

get inspired

Suurepärane kasutajatugi

LiveAgent ei luba ainult Teil anda endast parimat, vaid me püüame väga anda endast parima ka Teile. Hea kasutajatoe tarkvara peaks sisaldama ka suurepärast kasutajatuge oma klientidele. 

Sellepärast pakume oma klientidele 24/7 klienditeenindust. Võtke meiega ühendust kui Teil peaks olema probleem mõne sättega või soovite saada lihtsalt informatsiooni.

Migreerute teiselt platvormilt?

Migreerige tasuta oma andmad ükskõik millise allpool nimetadud kasutajatoe lahenduse pakkuja poolt. Tehke üleminek juba täna. Me oleme Teile toeks.

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Migratsioon Frontist
Olark Migration

Lähete ära Olark süsteemist?

Kas soovite oma andmed üle viia Lucep'ist LiveAgent'isse? Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha and O2, et pakkuda samuti maailmatasemel tugiteenuseid.

Hariduse ja valitsusvälised organisatsioonid soovivad tavaliselt luua tugevaid isiklikke suhteid, sest just seal nad tegutsevad. Siiski on hea mõte neil katta oma isiklikud tegevused LiveAgentiga, et säästa oma tööaja ressursse.

Klienditoe tarkvara Hariduse ja valitsusväliste organisatsioonide institutsioonidele

LiveAgent pakub kaasaegset klienditeenindust, mis hõlmab mobiilirakendusi ja reaalajas vestlust. See aitab ehitada tugevaid personaalseid sidemeid klientidega, parandades suhtlust ja vastuste kiirust.

Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

Kolige üle Customerly`st LiveAgent`i ja saage täisfunktsionaalne klienditoe lahendus kõikidele olulistele kanalitele. Alustage tasuta prooviperioodiga 7 päeva või 30 päeva.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

Soovite kolida Outlook`ist ühtsesse klienditoe lahendusse? Tutvuge ja saage rohkem teada oma andmete kolimise kohta LiveAgent`i.

Kolite Outlook`ist?

LiveAgent on tarkvara, mis aitab suurendada müüki ja kliendirahulolu. Seda kiidavad ka mitmed ettevõtted erinevatest valdkondadest, kuna see parandab suhtlust klientidega ja pakub kvaliteetset tuge.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x