Öelge aeglasele tarkvarale head aega

Lülituge LiveAgent`ile & kolige oma andmed Outlook`ist üle täna.

  • ✓ Seadistustasud puuduvad
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Krediitkaarti ei nõuta
  • ✓ Tühistage igal ajal
Kasutavad ka
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Kolite Outlook`ist?

Soovite klienditoe uuele tasemele viia? Öelge head aega jagatud postkastile ning kolige oma andmed Outlook`ist üle. Ühendage e-maili kontod LiveAgent´iga, et hoida klientide päringutel paremini silma peal, lahendada neid kiiremini ja tõsta oma klientide rahulolu. LiveAgent on ülim kasutajatoe lahendus, millel on mitmed tööriistad, funktsioonid, integratsioonid ja tugi, et aidata teil pakkuda parimat kasutajatuge ja seda ühelt töölaualt. Lugege edasi, et rohkem teada saada või alustage oma tasuta 14-päevast prooviperioodi.
  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

LiveAgent`i kolimise eelised

Sedelisüsteem

Sedelisüsteem organiseerib kõik teie kommunikatsiooni vastavalt erinevatele olulisuse standarditele.

Rohkem suhtlustööriistu

E-mail, live vestlus, kõnekeskus, teadmistebaas, sotsiaalmeedia tugi.

24/7 tugi

Oleme olemas, kui vajate infot või abi probleemi lahendamisel.

Saage tasuta Outlook`i migratsioon

Lülitudes LiveAgent`ile ei tähenda see, et peate oma Microsoft Outlook`i kontost loobuma. Oma andmete kolimine tähendab teie e-maili konto integreerimist LiveAgent`i ning andmete edastamist, et saaksite neil paremini silma peal hoida. Alustage tasuta prooviperioodiga, et kliendi e-mailidega paremini tegeleda.

Millist tüüpi andmeid saate üle kolida?

Kontaktid

Kolige kontaktid üle LiveAgent´i

E-mailid

E-mailid ja teist tüüpi suhtlus teie Outlook`ist

Sildid

Silte saate samuti üle kolida

Tagasiside

Edastage tagasiside informatsioon

Rohkem tööriistu ja parem kasutajatugi

Saate muuta oma e-maili organiseeritud sedelisüsteemiks, kus saate oma klientide päringutest parema ülevaate, märkida probleemid lahendatuks ja lihtsalt oma kasutajatuge paremini hallata. E-mailid on kõigest selle algus.  Meie sedelisüsteem sisaldab ka teisi tööriistu. Räägime kiireimast live vestluse vidinast teie veebilehele, kõnekeskusest, teadmistebaasist ja isegi sotsiaalmeedia toest. Ühendage oma Facebook Messenger, Twitter, Instagram võ Viber. Katke kõik olulised kanalid, mida kliendid üle kogu maailma kõige enam kasutavad ja hoidke neil silma peal ühelt töölaualt. Ühtlustage töövoogu rohkemate integratsioonidega ning kasutada erinevaid funktsioone ära.
liveagent tools

Tutvuge meie tööriistadega

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Oleme siin, et sind aidata

Mõistame suurepärase klienditoe pakkumise olulisust. Sellepärast teeme omalt poolt parima, et aidata oma kliente siis, kui nad seda vajavad. LiveAgent pakub 24/7 kliendituge kõigis plaanides. Pakkuge suurepärast tuge tundes kindlat seljatagust. Võtke ühendust, kui teil on vaja probleeme lahendada või kui soovite LiveAgent`i kasutamise kohta rohkem teada saada. Saate meiega igal ajal ja moel ühendust võtta – e-maili, teadmistebassi, kõnekeskuse või live vestluse kaudu. Soovite oma uue kasutajatoe kasutamisel suurepärast tuge saada? Klikkige allpool oleval nupul.

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd arvustused

Mida kliendid meist arvavad?

Kolite rohkem, kui ühe e-maili?

Kolige oma andmed üle mistahes allpool reastatud teenusepakkujate juurest tasuta. Kolige üle juba täna. Hoolitseme teie eest.
AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Outlook migratsioon
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x