Otsite Gmaili alternatiivi?

Avastage, miks LiveAgent on parim Gmaili alternatiiv turul.


Alustage kohe | 1 kuu tasuta


Vaadake videot


Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Help desk software comparison
Alternatives background

Parimad Gmaili alternatiivid

Kas otsite oma ärisuhtluse parandamiseks usaldusväärset Gmaili alternatiivi? Enam pole vaja otsida. LiveAgent on uuenduslik platvorm, mis pakub laias valikus funktsioone ja integratsioone, võimaldades teil hõlpsalt hallata oma e-kirju ja klienditoe pileteid. Proovige LiveAgenti juba täna ja viige oma tugi järgmisele tasemele!

  • GetApp leaders 2021

Põhjalik parimate Gmaili alternatiivide tutvustus

Gmail on populaarne meiliplatvorm, mida ettevõtted kasutavad võrgusuhtluseks ja kliendisuhete parandamiseks. Sellega kaasnevad aga oma piirangud.

Artiklis uurime erinevaid Gmaili alternatiive ja võrdleme nende põhifunktsioone, eeliseid ja hindu, et aidata teil leida oma ettevõtte vajadustele parim.

Miks kaaluda Gmaili alternatiive?

On mitmeid põhjuseid ja tegureid, mis võivad viia teid mõne Gmaili alternatiivi avastamiseni kas isiklikuks või äriliseks kasutamiseks. Mõned neist põhjustest võivad hõlmata järgmist:

Lõppkokkuvõttes on alternatiivide kaalumine oluline õige platvormi leidmisel, mis suurendab klientide rahulolu ja edendab nende säilitamist. Erinevate meiliteenuste uurimine aitab teil tuvastada need, mis vastavad teie funktsioonide, kulude ja üldise kasutuskogemuse vajadustele kõige paremini.

Millised on Gmaili piirangud ettevõtetele?

Kuigi Gmail on paljude erinevate ettevõtete jaoks väga populaarne valik, kaasnevad sellega teatud piirangud, mis võivad mõjutada meeskonna koostööd, tootlikkust ja üldist klienditeenindust. Mõned neist peamistest piirangutest hõlmavad järgmist:

Neid piiranguid arvesse võttes saavad ettevõtted teha targemaid otsuseid ja välja selgitada, kas Gmail on nende jaoks parim valik.

15 parimat Gmaili alternatiivi

1. LiveAgent

Kui otsite suurepärast alternatiivi Gmailile, võiksite kaaluda LiveAgenti. Enam kui 15 000 kliendiga üle maailma ning sealhulgas ettevõtetega nagu Yamaha, Huawei ja Forbes, on LiveAgent suurepärane valik igas suuruses firmadele.

LiveAgenti peamine eesmärk on pakkuda omnikanalilist klienditeenindusplatvormi, mis sisaldab meili, reaalajas vestlust, sotsiaalmeediat ja telefonituge, muutes selle suurepäraseks võimaluseks ettevõtetele, kes soovivad oma kliendisuhtlust sujuvamaks muuta.

 LiveAgenti koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Integratsioonid on olulised LiveAgenti jõudluse täiendamiseks ja erinevate tööriistade ühendamiseks, et soodustada teie igapäevast tööd. Integreerimiseks saab kasutada API-sid, kasutada natiivseid integratsioone või aktiveerida pistikprogramme.

Integratsioonide hulka kuuluvad:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem…

LiveAgent on suurepärane valik igas suuruses ettevõtetele, mis tegutsevad igasugustes tööstusharudes, sealhulgas tervishoid, e-kaubandus, rahandus, IT ja palju muud. Tarkvara pakub põhi- ja preemiumpakette, muutes selle väga skaleeritavaks ja seetõttu kättesaadavaks nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele.

Hinnakujundus

2. Zoho Mail

Zoho Mail on usaldusväärne Gmaili alternatiiv. Zohol on üle 50 miljoni kasutaja üle maailma, mis teeb neist populaarse e-posti teenuse pakkuja igas suuruses ettevõtetele. Zoho Mail keskendub tervikliku meiliplatvormi pakkumisele, et muuta töövooge sujuvamaks.

Zoho Maili koduleht

Põhifunktsioonid

PEamised integratsioonid

Zoho Mail ühendub paljude erinevate rakendustega, sealhulgas:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Zoho Mail on funktsioonirikas platvorm, mis on mõeldud peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes töötavad IT, tervishoiu, e-kaubanduse ja hariduse valdkonnas.

Hinnakujundus

3. Outlook

Outlook võib olla teie ettevõtte jaoks suurepärane Gmaili alternatiiv. Üle 400 miljoni ülemaailmse kasutajaga on Outlook populaarne valik nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele. Nende klientide hulka kuuluvad LinkedIn, Dell ja Rolls-Royce, mistõttu on see suurettevõtte tasemel organisatsioonide jaoks usaldusväärne valik.

Microsoft Outlooki koduleht

Põhifunktsioonid

Põhifunktsioonid

Microsofti perekonna osana pakub Outlook järgmisi integratsioone:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Outlook on meilihaldustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõtetele. Selle kliendibaas hõlmab selliseid tööstusharusid nagu haridus, tervishoid, rahandus, personalitöö ja muud.

Hinnakujundus

Või võite valida Microsoft 365 ja Microsoft Teamsi, mis sisaldavad Outlooki järgmiste tellimustega:

Vaadake täielikku Outlooki võrdlust ja uurige, kuidas see LiveAgentiga võrreldes vastu peab.

4. Yahoo! Mail

Yahoo! Mail on üks populaarsemaid meiliteenuse pakkujaid turul ja tegutsenud juba üle kahe aastakümne. Miljonite kasutajatega kogu maailmas on Yahoo! Mail usaldusväärne Gmaili alternatiiv. Oma paljude funktsioonidega Yahoo! Mail on tugev lahendus, mis aitab teil püsida organiseeritudna ja produktiivsena.

Yahoo! Maili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Et kogeda Yahoo! Maili täielikku potentsiaali, võite selle siduda selliste rakendustega nagu:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Yahoo! Mail on kasutajasõbralik platvorm, mida enamik inimesi kasutab isiklikuks kasutamiseks. Kuigi see ei ole suunatud konkreetsetele tööstusharudele, võite leida Yahoo! meelelahutusest, meediast ja haridusest. Täiustatud funktsioonide puudumine muudab selle aga vähem sobivaks keskmise suurusega ja suurtele organisatsioonidele.

Pricing

5. Titan Mail

Titan Mail on Gmaili alternatiiv, mis aitab enam kui 100 000 aktiivsel kasutajal luua sügavamaid kliendisuhteid. Oma paljude funktsioonide ja mobiilisõbraliku liidesega on see kõigile kättesaadav nii kontoris kui ka liikvel olles.

Titan Maili koduleht - kliendisuhetele orienteeritud Gmaili alternatiiv

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Titan Mail ei paku hetkel ulatuslikke kolmandate osapoolte integratsioone nagu mõned teised meiliteenuse pakkujad. See toetab standardseid meiliprotokolle, nagu IMAP ja SMTP, mis võimaldavad kasutajatel oma kontodele juurde pääseda erinevate meiliklientide (nt Outlooki ja Thunderbirdi) kaudu.

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Titan Mail sobib kõige paremini isiklikuks kasutamiseks, ettevõtjatele ja IT-, finants-, teadus- ja arendustegevuses töötavatele väikestele meeskondadele. Piiratud integreerimisvõimalused võivad aga takistada suurematel ettevõtetel Titan Maili kasutamist.

Hinnakujundus

6. Tutanota

Tutanota on täieliku krüptimise poolest parim Gmaili alternatiiv. Tutanota, mis ühildub erinevate brauseritega, iOSi, Androidi, macOSi, Windowsi ja Linuxiga, on juurdepääsetav lahendus kõigile, kes püüavad hoida oma andmeid igal ajal kaitstuna.

Tutanota koduleht - turvaline ja privaatsusele keskenduv Gmaili alternatiiv

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Tutanota on suurepärane võimalus ettevõtetele, kes seavad esiplaanile andmeturbe. Tutanota kliente, mis sobivad nii üksikisikutele ja väikestele meeskondadele kui ka suuremahulistele operatsioonidele, võib leida sellistest valdkondadest nagu tervishoid, rahandus, ajakirjandus ja meedia, mittetulundus- ja huvikaitse ning IT.

Hinnakujundus

7. Hushmail

Üle 20-aastase turvaliste meiliteenuste pakkumise kogemusega Hushmail on usaldusväärne Gmaili alternatiiv. Hushmaili põhieesmärk on pakkuda krüpteeritud meilisidet, mis on juurdepääsetav kõikjalt.

Hushmaili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Saate siduda oma Hushmaili kontod järgmiste kolmandate osapoolte rakendustega:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Hushmail on väga turvaline meiliplatvorm, mis sobib eelkõige väikestele ja keskmise suurusega organisatsioonidele, kes seavad esikohale kasutajate privaatsuse, andmeturbe ja valdkonnapõhiste eeskirjade järgimise. Nende klientide hulka kuuluvad tervishoiuteenuse osutajad ja juristid.

Hinnakujundus

8. Mailfence

Mailfence on turvaline Gmaili alternatiiv, millel on üle 2 miljoni kasutaja üle maailma. See keskendub tundliku teabe kaitsmiseks täieliku krüptimise ja turvalise meilisuhtluse pakkumisele.

Mailfence'i koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Mailfence’i saab integreerida järgmiste kolmandate osapoolte tööriistadega:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Mailfence on hea Gmaili alternatiiv väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes seavad esikohale privaatsuse ja turvalisuse. See pakub täielikku krüptimist, reklaamivaba kogemust ja kohandatavaid funktsioone.

Hinnakujundus

9. Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird pakub tasuta avatud lähtekoodiga teenust, mis on suurel määral kohandatav ja integreeritav teiste rakendustega. See pakub ka palju täiustatud funktsioone, muutes selle mitmekülgseks tootlikkuse tööriistaks, mis sobib paljudele kasutajatele.

Thunderbirdi koduleht

Key features

Peamised integratsioonid

Saate ühendada oma Mozilla Thunderbirdi teiste rakendustega, sealhulgas:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Thunderbird on kulutõhus valik, mis sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning piiratud eelarvega alustavatele ettevõtetele. Seda kasutatakse kõige sagedamini mittetulundusühingutes, hariduses, meedias ja erinevates idufirmades. See ei pruugi kõige paremini sobida suurtele ettevõtetele, mis nõuavad täiustatud funktsioone ja integreerimist muude äritööriistadega.

Hinnakujundus

10. Aol mail

Kui otsite Gmaili alternatiivi, on Aol Mail väärt kandidaat. Väikeettevõtetest suurkorporatsioonideni ulatub nende kliendibaas erinevatesse tööstusharudesse, sealhulgas rahandus, tervishoid ja meelelahutus. Nende peamine eesmärk on pakkuda hõlpsasti kasutatavat meiliplatvormi, mis on juurdepääsetav kõikjalt, muutes selle liikvel olevate inimeste jaoks usaldusväärseks platvormiks.

Aol maili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Aol mail pakub erinevaid kolmandate osapoolte rakendusi, sealhulgas:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Aol Mail on sobiv alternatiiv vabakutselistele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kõigis tööstusharudes. Tänu oma skaleeritavusele on see ideaalne lahendus ettevõtetele, mis alles kasvavad ja laienevad.

Hinnakujundus

11. iCloud Mail

Miljonite klientidega üle maailma on iCloud Mail populaarne valik neile, kes kasutavad Apple’i tooteid. iCloud Maili põhirõhk on pakkuda meiliplatvormi, mis integreerub sujuvalt teiste Apple’i teenustega, nagu iCloud Drive ja Contacts, muutes selle Apple’i kasutajatele mugavaks valikuks.

iCloud Maili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

iCloud Maili integratsioonide hulgast leiate:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

iCloud Mail võib olla suurepärane alternatiiv ettevõtetele, kes juba kasutavad valdavalt Apple’i seadmeid. Enamasti sobib see väiksematele ettevõtetele või alustavatele ettevõtetele, kuna iCloud Mail ei paku kuigi palju funktsioone ja integratsioone, mida suuremate organisatsioonide jaoks vaja võiks minna.

Hinnakujundus

12. ProtonMail

ProtonMailil on üle 10 miljoni kasutaja üle maailma. See on mõeldud erineva suurusega ettevõtetele, kes seavad esikohale privaatsuse ja turvalisuse. ProtonMail pakub end-to-end e-posti krüptimist ja turvalist meilisuhtlust, muutes selle usaldusväärseks valikuks, kui teil on vaja kaitsta tundlikku teavet.

ProtonMaili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

ProtonMaili saab ühendada:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

ProtonMail on privaatsusele keskendunud ja turvaline meiliplatvorm, mis sobib kõige paremini ettevõtetele, kes tegelevad küberturvalisuse, ajakirjanduse, juriidiliste toimingute ja muude valdkondadega, kus andmete privaatsus on ülimalt oluline.

Hinnakujundus

Indiviididele:

Ettevõtetele:

13. GMX mail

Teine Gmaili alternatiiv, mida tasub kaaluda, on GMX Mail. See on populaarne meiliteenuse pakkuja erinevate tööstusharude ettevõtetele. Nende klientide hulgas on neid, kes hindavad kohandamist ja paindlikkust. Funktsioonidega, nagu kaitse viiruste eest, rämpspostifiltrid ja juurdepääs mobiilirakendustele, on GMX Mail meililahendus, mis aitab teil püsida ühenduses ja hoida tööviljakust.

GMX Emaili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

GMX Mailiga tuleb palju integratsioone integratsioone, sealhulgas:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

GMX Mail võib olla hea valik piiratud eelarvega väikeettevõtetele, kes otsivad tasuta ja kasutajasõbralikku meiliplatvormi. See on eriti populaarne valik saksa keelt kõnelevates riikides.

Hinnakujundus

14. Yandex mail

Yandex Mail on vene tarkvara, mida on lihtne kasutada ja mis on kõikjalt juurdepääsetav. See Gmaili alternatiiv on tugev e-posti lahendus, mis aitab teil kõike organiseerituna ja samal ajal tõhusana hoida.

Yandex Maili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Saate oma Yandexi meilikonto ühendada järgmiste rakendustega:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Yandex Maili kasutatakse enamasti Venemaal, väljaspool riiki on väga väike kliendibaas.

Hinnakujundus

Isiklik:

Ettevõte (Yandex360)

15. Fastmail

Kui otsite Gmaili alternatiivi, on Fastmail huvitav variant kaalumiseks. Üle 20-aastase meiliteenuste pakkumise kogemusega Fastmaili usaldavad paljud ettevõtted. Nad pakuvad selliseid funktsioone nagu täielik krüptimine, kahefaktoriline autentimine ja kohandatavad rämpspostifiltrid, mis aitavad teie konfidentsiaalset teavet kaitsta.

Fastmaili koduleht

Põhifunktsioonid

Peamised integratsioonid

Fastmaili integratsioonide hulgast leiate:

Plussid:

Miinused:

Kõige parem …

Fastmail on suurepärane valik väiksematele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis tegutsevad hariduse, meedia ja e-kaubanduse valdkonnas.

Hinnakujundus

Millised on peamised tegurid Gmaili alternatiivi valimisel

E-post on jätkuvalt oluline suhtlusvahend mitte ainult üksikisikute, vaid ka paljude ettevõtete jaoks. Kuigi Gmail on olnud paljude kasutajate seas populaarne valik, otsivad inimesed e-posti alternatiive, mis pakuvad paremat privaatsust, turvalisust ja lisafunktsioone. Vaatame mõningaid põhitegureid, mis võivad aidata teil otsustada, milline Gmaili alternatiiv teile sobib.

Ettevõtte nõuded ja vajadused

Ettevõtete erivajadused ja nõuded mängivad meiliteenuse pakkuja valikul otsustavat rolli. Neid vajadusi mõistes suudavad ettevõtted tagada, et nad valivad teenusepakkuja, mis vastab nende eesmärkidele ja suurendab nende üldist tootlikkust. Mõned ettevõtted nõuavad teatud funktsioonide komplekti, samas kui teised jälgivad hoolikalt saadaolevaid makseplaane

Näiteks kui vajate taskukohast lahendust omnikanali võimalustega, valige näiteks LiveAgent. Kui töötate konfidentsiaalsete kliendiandmetega ja vajate kõrgemat privaatsuse taset, kaaluge Mailfence’i või StartMaili kasutamist.

Universaalne postkast ja mitme agendi juhtpaneel

Universaalne postkast võimaldab kasutajatel hallata mitut erinevate pakkujate meilikontot ühes keskses asukohas. See aitab muuta sujuvamaks e-posti haldamise ja säästab aega, kuna kaotab vajaduse platvorme vahetada.

Mitme agendi juhtpaneel on eriti oluline funktsioon ettevõtetele, mis vajavad juurdepääsu jagatud meilikontole ja mitme meeskonnaliikme haldamist. See võimaldab tõhusamat koostööd, kus meeskonnaliikmed saavad määrata ülesandeid, jälgida edenemist ja tagada õigeaegsed vastused oma kliendipäringutele. E-post ja piletihaldustarkvara, nagu LiveAgent, pakuvad mõlemat funktsiooni, isegi mõningate kohandustega.

Integreerimine teiste tööriistadega

Teine oluline tegur, mida kaaluda, on võimalus integreerida oma e-posti teenust muude tööriistadega, mis on vajalikud teie igapäevasteks tegevusteks. Sujuv integreerimine teie e-posti ja muude tootlikkuse tööriistade vahel võib oluliselt suurendada tõhusust ja koostööd teie organisatsiooni sees. Need tööriistad võivad hõlmata kalendreid, CRM-süsteeme, kasutajatoe süsteeme, analüütikat ja paljusid muid. Kuigi e-posti tööriistal ei ole soovitatud integratsioonide hulka, valige selline, mis katab kõik teie vajadused ja millel on siiski väike varu.

Salvestusruum

Salvestusmaht on otsustava tähtsusega tegur ja määrab, kui palju andmeid saab süsteemi salvestada. Need andmed hõlmavad selliseid asju nagu meilid, dokumendid, helifailid, fotod, videod jne.

Piisava salvestusruumi olemasolu on oluline kogu suhtluse haldamiseks, ilma et peaksite muretsema, et ruum saab otsa ja peate mõne olulise teabe kustutama.

Seetõttu on sujuva ja katkematu suhtluse tagamiseks ülioluline valida e-posti pakkuja, mis pakub teie konkreetsete vajaduste jaoks piisavalt salvestusruumi.

Privaatsus ja tuvalisus

Ettevõtted saadavad iga päev e-kirju, mis sisaldavad tundlikke andmeid ja konfidentsiaalset teavet. See on põhjus, miks te ei tohiks kunagi unustada meiliteenuse pakkujate turva- ja privaatsuspoliitikat.

Veenduge, et nad pakuksid täielikku krüptimist, mis tagab, et teie e-kirjad on edastamise ajal krüpteeritud ja neid saab dekrüpteerida ainult adressaat. Teine oluline funktsioon on kahefaktoriline autentimine (2FA), mis võib teie kontole lisada täiendava kaitsekihi, nõudes lisaks paroolile ka ainulaadset koodi.

Veenduge, et teie meiliteenus ei tugineks tulu teenimiseks reklaamidele või jälgimisele. Nii ei pea te kartma, et nad müüvad teie andmeid turunduseesmärkidel kolmandatele osapooltele.

Privaatsuspoliitika ja andmesalvestuse lugemine on samuti oluline, et mõista, kuidas meiliteenuse pakkuja teie andmeid salvestab, töötleb ja kaitseb. Ideaalis peaksid nad järgima rangeid andmekaitse-eeskirju ja salvestama andmeid turvalistesse kohtadesse, millel on ranged krüpteerimisstandardid.

Koostööfunktsioonid

Koostööfunktsioonid on veel üks oluline tegur, mida Gmaili alternatiivi valimisel arvesse võtta, kuna tõhus meeskonnatöö ja suhtlus on ettevõtete õitsenguks ja kasvamiseks üliolulised. Täiustatud koostööfunktsioonid võivad muuta sujuvamaks töövoogusid, parandada tootlikkust, meeskonna koostööd ja suurendada klientide rahulolu.

Need koostööfunktsioonid võivad hõlmata järgmist:

Kohandatavus ja bränding

Võimalus kohandada ja isikupärastada on samuti oluline, et kõik oleks kooskõlas teie brändi identiteediga ja vastaks teie ainulaadsetele vajadustele. Kohandatava kaubamärgiga meiliteenus aitab säilitada ühtset ja professionaalset ettevõtte kuvandit.

Siin on mõned näited kohandamisfunktsioonidest, mis võivad teie ettevõtte brändi jaoks kasulikud olla:

Kuidas tagada sujuv üleminek valitud Gmaili alternatiivile?

Valmistage oma meeskond ette

Kui kaalute Gmaililt mõnele muule meiliteenusele üleminekut, valmistage oma meeskond selle muudatuse jaoks ette, et tagada sujuv üleminek.2

Esimese sammuna tuleb selgeks teha ja edastada ülemineku põhjused ja kasutegurid, mida uus teenus meeskonnale ja ettevõttele üldiselt tuua võib. See aitab teie meeskonnal mõista, miks muudatus on vajalik, ja motiveerib neid uut süsteemi õppima.

Kui teie meeskond on kaasatud, on oluline hinnata nende koolitusvajadusi ja koostada õppeplaan. Peaksite võtma arvesse oma meeskonna teadmisi uuest süsteemist ning käituma vastavalt vajadusele. Abiks võib olla praktiliste koolituste ja ressursside (nt videoõpetuste, isikliku koolituse või seminaride) pakkumine või isegi ajakohastatud teadmusbaasi pidamine.

Viimaks on üliolulised pidev tugi ja ressursid oskuste edasiseks arendamiseks, et tagada teie meeskonna usaldus uue süsteemi kasutamisel. See võib hõlmata regulaarseid kontrolle, tagasiside sessioone ja lisakoolitusi.

Hallake andmete migreerimist ja integreerimist

Gmailist uue e-posti teenuse pakkuja juurde sujuvaks üleminekuks hallake oma andmete migratsiooni ja integreerimist nii tõhusalt kui võimalik. Siin on mõned näpunäited, kuidas tagada sujuv üleminek valitud alternatiivile.

Esiteks koostage plaan andmete migreerimiseks Gmailist uude teenusesse. See peaks kirjeldama vajalikke samme, et teisaldada kõik oma meilid, kontaktid ja failid uuele platvormile. Enne migratsiooni alustamist veenduge, et teil on kõigist andmetest varukoopia.

Järgmiseks veenduge, et teie uus meiliteenus integreeruks sujuvalt teiste tööriistadega, mida oma organisatsioonis suhtlemiseks, koostööks ja tootlikkuseks kasutate. Näiteks kui kasutate projektihaldustööriista, veenduge, et teie meiliteenus oleks sellega integreeritud.

Mõned meiliteenuse pakkujad, nagu LiveAgent, pakuvad sujuvat tasuta migreerimist Gmailist teie uuele kontole.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et paljud saadaolevad alternatiivid võivad pakkuda teile palju hüvesid ja eeliseid, mis põhinevad teie konkreetsetel vajadustel ja nõudmistel. Olenemata sellest, kas otsite paremat turvalisust, rohkem salvestusruumi, täiustatud funktsioone või täiustatud koostöötööriistu, on olemas meiliteenus, mis suudab teile just seda pakkuda.

Tutvuge oma valikutega ja valige endale sobilik Gmaili alternatiiv. Kindlasti võiksite kaaluda LiveAgenti. Tarkvara pakub laias valikus eeliseid, sealhulgas täiustatud piletisüsteemi, sujuvat integreerimist teiste tööriistadega ja suurepärast e-posti haldamise lahendust.

5 parima Gmaili alternatiivi võrdlus

Gmaili alternatiiv LiveAgent
Proovige tasuta parimat klienditoe tarkvara! Ei vaja krediitkaarti.
Zoho Mail Outlook Yahoo! Mail Titan Mail
Capterra hinne
Üldine tarkvara hinne Capterra kinnitatud kasutajatelt.
4.7 4.5 4.5 4.2 4.6
Tasuta versioon LiveAgent pakub tasuta versiooni. Zoho Mail ei paku tasuta versiooni. Outlook pakub tasuta versiooni. Yahoo! Mail pakub tasuta versiooni. Titan Mail ei paku tasuta versiooni.
Tasuta prooviperiood LiveAgent pakub tasuta prooviperioodi. Zoho Mail pakub tasuta prooviperioodi. Outlook pakub tasuta prooviperioodi. Yahoo! Mail ei paku tasuta prooviperioodi. Titan Mail ei paku tasuta prooviperioodi.
Hinnavahemik $9/agent/kuus €0.99/kuus $6 kasutaja/kuus $5/kuus $2/kasutaja/kuus

Kas soovite meid võrrelda erinevate lahendustega?

Soovite näha kuidas me mõõtu võtame? Heitke pilk meie võrdluste lehtedele ja avastage kõik mis meil pakkuda on.

Related Articles to Gmaili alternatiiv
LiveAgent pakub terviklikku klienditoe haldamise lahendust, mis parandab suhtlust klientidega ja pakub automatiseeritud funktsioone. Kohandatav liides ja mõõdikud aitavad ettevõtetel suurendada kliendirahulolu. Try it now!

LiveAgenti klienditoe tarkvara ja reaalajas vestlus

LiveAgent pakub terviklikku klienditoe haldamise lahendust, mis parandab suhtlust klientidega ja pakub automatiseeritud funktsioone. Kohandatav liides ja mõõdikud aitavad ettevõtetel suurendada kliendirahulolu. Try it now!

LiveAgent pakub mitme teadmusbaasi funktsiooni, mis võimaldab ettevõtetel hõlpsalt hallata erinevaid teadmiste ressursse ühelt tsentraliseeritud töölaualt. Funktsioon parandab otsingutulemusi ja klientide rahulolu, andes ettevõtetele võimaluse pakkuda sihipärast ja tõhusat tuge. Veebiseminarid annavad põhjaliku ülevaate ja õpetavad optimeerima mitut teadmusbaasi.

LiveAgenti veebiseminar 4: Mitu teadmusbaasi

LiveAgent pakub mitme teadmusbaasi funktsiooni, mis võimaldab ettevõtetel hõlpsalt hallata erinevaid teadmiste ressursse ühelt tsentraliseeritud töölaualt. Funktsioon parandab otsingutulemusi ja klientide rahulolu, andes ettevõtetele võimaluse pakkuda sihipärast ja tõhusat tuge. Veebiseminarid annavad põhjaliku ülevaate ja õpetavad optimeerima mitut teadmusbaasi.

Sildid on oluline osa LiveAgenti klienditoe töövoogude parandamisel, võimaldades pileteid kategoriseerida ja kiiremini lahendusi pakkuda. Näiteks saavad agendid kiiresti pileteid kategoriseerida ja ülesandeid tähtsuse järjekorda seada vastavalt nende kiireloomulisusele või osakonnale.

Kuidas LiveAgentis silte luua ja lisada

Sildid on oluline osa LiveAgenti klienditoe töövoogude parandamisel, võimaldades pileteid kategoriseerida ja kiiremini lahendusi pakkuda. Näiteks saavad agendid kiiresti pileteid kategoriseerida ja ülesandeid tähtsuse järjekorda seada vastavalt nende kiireloomulisusele või osakonnale.

LiveAgenti kasutamine võimaldab ettevõtetel pakkuda mitmekanalilist kliendituge sotsiaalmeedia kaudu, edendades brändilojaalsust ja parandades kliendikogemust.

Klienditeenindus – Sotsiaalmeedia näpunäited

LiveAgenti kasutamine võimaldab ettevõtetel pakkuda mitmekanalilist kliendituge sotsiaalmeedia kaudu, edendades brändilojaalsust ja parandades kliendikogemust.

Eelnevalt määratletud vastused on kasulikud klienditeenindajatele, aidates säästa aega ja pakkuda täpseid vastuseid. LiveAgent pakub tarkvaralahendusi, sealhulgas valmiskirjutatud vastuste kasutamise õpetust.

Õpetus: Eelnevalt määratletud vastused LiveAgentis

Eelnevalt määratletud vastused on kasulikud klienditeenindajatele, aidates säästa aega ja pakkuda täpseid vastuseid. LiveAgent pakub tarkvaralahendusi, sealhulgas valmiskirjutatud vastuste kasutamise õpetust.

Andmete migreerimine, süsteemi muutmislogi, klienditeeninduse tarkvara ja reaalajas vestlus võivad parandada klientide rahulolu ja lojaalsust. LiveAgent pakub integreerimise võimalusi erinevate kommunikatsioonikanalite jaoks.

Kuidas Actinicu poodi reaalajas vestlust lisada

Andmete migreerimine, süsteemi muutmislogi, klienditeeninduse tarkvara ja reaalajas vestlus võivad parandada klientide rahulolu ja lojaalsust. LiveAgent pakub integreerimise võimalusi erinevate kommunikatsioonikanalite jaoks.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Plaani demo

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Plaani demo
Start Free Trial x