Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Zoho Mail

Mis on Zoho Mail?

Zoho Mail on e-posti teenuste pakkuja, mida kasutavad peamiselt ettevõtted klientide kirjade haldamisel. Seda kasutatakse e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks, nende haldamiseks ja teiste Zoho rakendustega ühendamiseks. See toetab ka automatiseerimise võimalusi.

Kuidas seda kasutada?

Saate ühendada süsteeme Zoho Mail, Gmail, Outlook või teiste pakkujate postkaste ühte kohta. Agentide e-posti kontode olemasolu ühes piletisüsteemis võib teha imesid agentide töö tõhususega. See võib parandada kliendisuhtlust ja suurendada klientide rahulolu.

Saate juhtpaneelilt ülevaate kõigest, mis toimub. Samuti saate luua mustandeid või saata sõnumeid, kuua silte ja ülesandeid ning palju muud. Teie agendid saavad teie piletisüsteemis hallata mitme konto kirju. Nii ei pea te sündmuste ja kliendipiletite jälgimiseks mitme vahekaardi vahel erinevaid teenusepakkujaid vahetama. See on üks parimaid viise, kuidas kasutada kasutajatoe piletisüsteemi tarkvara.

Saate samuti kasutada ja saada eeliseid muudest integratsioonidest ja funktsioonidest, et parandada enda töövoogu. Vaadake kõigi olemasolevate LiveAgent integratsioonide nimekirja või tutvuge meie tööriistadega, näiteks reaalajavestluse, teadmusbaasi või kõnekeskuse võimalustega.

LiveAgent Product Tour

Millised on eelised e-posti integreerimisel LiveAgent’iga?

  • Klienditoe piletite saatmine ja vastuvõtmine LiveAgent’is
  • Ei ole vajadust vahetada rakenduste vahel
  • Vestlustarkvara, automatiseerimise tööriistad ja populaarsed integratsioonid teie juhtpaneelil
  • Kõik e-posti kontod ühes kohas

Kuidas integreerida Zoho Mail LiveAgent’iga

Kõige lihtsam viis Zohost e-kirjade kättesaamiseks on integreerida jagatud Zoho Mail’i e-posti aadress LiveAgent’iga. Seda saate teha järmiselt:

  • Logige sisse LiveAgent’isse, suunduge Seaded > E-post > Meilikontod. Klikkige oranži üleval asuvat Lisage e-posti konto nuppu.
Meilikontode ühendamine
Valige e-posti teenuseosutaja
  • Valige e-postiteenusepakkuja, mida kasutate oma Zoho Mail’i jaoks. Kui te ei näe oma teenusepakkujat, valuge Muu. Valige osakond, kuhu soovite suunata kõik sissetulevad Zoho e-kirjad. Kui valisite muud e-posti teenusepakkujad, on teil võimalus valida edasisaatmise ja IMAP3 või POP vahel. Viige protsess lõpuni ja ärge unustage klikkida Salvesta.
Valige Zoho Mail'i integreerimiseks Edasisaatmise ja IMAP või POP3 vahel.
Edasisaatmine või IMAP/POP3

Ja ongi kõik! Teie Zoho Meil’i konto on nüüd ühendatud LiveAgent’iga ja saate hakata enda piletisüsteemi e-kirju vastu võtma.

Kuidas integreerida Zoho Mail süsteemi LiveAgent’iga Zapier’i abil?

Saate kasutada Zapier’i Zoho Mail’i ühendamiseks LiveAgent’iga. Veenduge, et teil oleks Zapier’i konto ja saate alustada.

LiveAgent'i ja Zoho Mail'i integratsiooni leht Zapieris
LiveAgent + Zoho Mail
  • Mine LiveAgent + Zoho Mail integratsioonide lehele, keri allapoole, vali käivitaja (trigger) ja toiming. Nende valimine ühendab LiveAgent’i ja Zoho ning loob teie ettevõttele unikaalse kohandatud integratsiooni. Valida saab mitme käivitaja ja toimingu vahel. Kui olete oma toimingud ja käivitajad välja valinud, klõpsake sinisel nupul ühendamiseks.
Valige uus e-posti käivitaja (trigger) Zoho Maili'i  jaoks ja looge vestluse toiming LiveAgent'is.
Valitud käivitaja (trigger) ja toiming
  • Seejärel logige sisse oma Zoho Mail’i kontole ja lubage Zapier’il juurdepääs oma kontole. Viimase tähtsa asjana peate tegeme käivitaja testi, et kontrollida, kas integratsioon töötab korralikult.
  • Kuna valisime toimingu “Create Conversation”, peame sisestama ka teema, sõnumi sisu, saatja ja saaja e-posti aadressid ning samuti täitma mõned mittekohustuslikud väljad toimingu täpsustamiseks. Viimaseks sammuks on integratsiooni testimine. Zapier teeb valitud toimingu, mis aktiviseerub teie valitud käivitajast (trigger).

Edukas test tähendab, et integratsioon töötab ja teie saate selle aktiveerida. Lülitage sisse Zap, kui olete rahul kohandatud integratsiooniga.

KKK

Mis on Zoho Mail integratsioon LiveAgent'iga?

Zoho on tasuta e-posti platvorm/teenus ja LiveAgent on täielik kasutajatoe tarkvara. Zoho integreerimine LiveAgent'iga võimaldab saada e-kirju universaalsesse postkasti automaatselt, ilma rakenduste vahel vahetamiseta. 

Millised on eelised Zoho Mail integratsioonil LiveAgent'iga?

- saage ja saatke e-kirju ühest universaalsest postkastist

- parendatud töövoo tõhusus  

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo