Zoho Mail

Mis on Zoho Mail?

Zoho Mail on e-posti teenuste pakkuja, mida kasutavad peamiselt ettevõtted klientide kirjade haldamisel. Seda kasutatakse e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks, nende haldamiseks ja teiste Zoho rakendustega ühendamiseks. See toetab ka automatiseerimise võimalusi.

Kuidas seda kasutada?

Saate ühendada süsteeme Zoho Mail, Gmail, Outlook või teiste pakkujate postkaste ühte kohta. Agentide e-posti kontode olemasolu ühes piletisüsteemis võib teha imesid agentide töö tõhususega. See võib parandada kliendisuhtlust ja suurendada klientide rahulolu.

Saate juhtpaneelilt ülevaate kõigest, mis toimub. Samuti saate luua mustandeid või saata sõnumeid, kuua silte ja ülesandeid ning palju muud. Teie agendid saavad teie piletisüsteemis hallata mitme konto kirju. Nii ei pea te sündmuste ja kliendipiletite jälgimiseks mitme vahekaardi vahel erinevaid teenusepakkujaid vahetama. See on üks parimaid viise, kuidas kasutada kasutajatoe piletisüsteemi tarkvara.

Saate samuti kasutada ja saada eeliseid muudest integratsioonidest ja funktsioonidest, et parandada enda töövoogu. Vaadake kõigi olemasolevate LiveAgent integratsioonide nimekirja või tutvuge meie tööriistadega, näiteks reaalajavestluse, teadmusbaasi või kõnekeskuse võimalustega.

LiveAgent Product Tour

Millised on eelised e-posti integreerimisel LiveAgentiga?

  • Klienditoe piletite saatmine ja vastuvõtmine LiveAgentis
  • Ei ole vajadust vahetada rakenduste vahel
  • Vestlustarkvara, automatiseerimise tööriistad ja populaarsed integratsioonid teie juhtpaneelil
  • Kõik e-posti kontod ühes kohas

Kuidas integreerida Zoho Mail LiveAgent’iga

Kõige lihtsam viis Zohost e-kirjade kättesaamiseks on integreerida jagatud Zoho Maili e-posti aadress LiveAgentiga. Seda saate teha järmiselt:

  • Logige sisse LiveAgenti, suunduge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Klikkige üleval oranžile nupule Lisage e-posti konto.
Meilikontode ühendamine
Valige e-posti teenuseosutaja
  • Valige e-postiteenusepakkuja, mida kasutate oma Zoho Maili jaoks. Kui te ei näe oma teenusepakkujat, valuge Muu. Valige osakond, kuhu soovite suunata kõik sissetulevad Zoho e-kirjad. Kui valisite muud e-posti teenusepakkujad, on teil võimalus valida edasisaatmise ja IMAP või POP3 vahel. Viige protsess lõpuni ja ärge unustage klikkida Salvesta.
Valige Zoho Maili integreerimiseks Edasisaatmise ja IMAP või POP3 vahel.
Edasisaatmine või IMAP/POP3

Ja ongi kõik! Teie Zoho Meili konto on nüüd ühendatud LiveAgentiga ja saate hakata enda piletisüsteemi e-kirju vastu võtma.

Kuidas integreerida Zoho Mail süsteemi LiveAgentiga Zapieri abil?

Saate kasutada Zapieri Zoho Maili ühendamiseks LiveAgentiga. Veenduge, et teil oleks Zapieri konto ja saate alustada.

LiveAgenti ja Zoho Maili integratsiooni leht Zapieris
LiveAgent + Zoho Mail
  • Mine LiveAgent + Zoho Mail integratsioonide lehele, keri allapoole, vali käivitaja (trigger) ja toiming. Nende valimine ühendab LiveAgenti ja Zoho ning loob teie ettevõttele unikaalse kohandatud integratsiooni. Valida saab mitme käivitaja ja toimingu vahel. Kui olete oma toimingud ja käivitajad välja valinud, klõpsake sinisel nupul ühendamiseks.
Valige uus e-posti käivitaja (trigger) Zoho Mailii  jaoks ja looge vestluse toiming LiveAgentis.
Valitud käivitaja (trigger) ja toiming
  • Seejärel logige sisse oma Zoho Maili kontole ja lubage Zapieril juurdepääs oma kontole. Viimase tähtsa asjana peate tegeme käivitaja testi, et kontrollida, kas integratsioon töötab korralikult.
  • Kuna valisime toimingu “Create Conversation”, peame sisestama ka teema, sõnumi sisu, saatja ja saaja e-posti aadressid ning samuti täitma mõned mittekohustuslikud väljad toimingu täpsustamiseks. Viimaseks sammuks on integratsiooni testimine. Zapier teeb valitud toimingu, mis aktiviseerub teie valitud käivitajast (trigger).

Edukas test tähendab, et integratsioon töötab ja teie saate selle aktiveerida. Lülitage sisse Zap, kui olete rahul kohandatud integratsiooniga.

Frequently asked questions

Mis on Zoho Mail integratsioon LiveAgentiga?

Zoho on tasuta e-posti platvorm/teenus ja LiveAgent on täielik kasutajatoe tarkvara. Zoho integreerimine LiveAgent'iga võimaldab saada e-kirju universaalsesse postkasti automaatselt, ilma rakenduste vahel vahetamiseta. 

Millised on eelised Zoho Mail integratsioonil LiveAgentiga?

- saage ja saatke e-kirju ühest universaalsest postkastist

- parendatud töövoo tõhusus  

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo