Zoho Mail

Mis on Zoho Mail?

Zoho Mail on e-posti teenuste pakkuja, mida kasutavad peamiselt ettevõtted klientide kirjade haldamiseks. Seda kasutatakse e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks, nende haldamiseks ja teiste Zoho rakendustega ühendamiseks. Tarkvara toetab ka automatiseerimise võimalusi.

Kuidas seda kasutada?

Saate ühendada Zoho Maili, Gmaili, Outlooki või teiste pakkujate postkastid kõik ühte kohta. Agendi e-posti kontode omamine ühes piletisüsteemis võib agendi tootlikkusega imet teha. See võib parandada kliendisuhtlust ja suurendada klientide rahulolu.

Juhtpaneeli kaudu saate ülevaate kõigest toimuvast. Samuti võite luua mustandeid või saata sõnumeid, luua silte, ülesandeid ning palju muud. Teie agendid saavad piletisüsteemis hallata mitme konto kirju. Nii ei pea te sündmuste ja kliendipäringute jälgimiseks mitme vahekaardi vahel või erinevaid teenusepakkujaid vahetama. See on üks parimaid viise kasutajatoe tarkvara rakendamiseks.

Samuti saate oma töövoo parandamiseks rakendada ja ära kasutada rohkemaid integratsioone ja funktsioone. Vaadake kõigi saadaolevate LiveAgenti integratsioonide loendit või tutvuge meie tööriistade (nt reaalajas vestlus, teadmusbaas või kõnekeskus) võimalustega.

Millised on eelised e-posti integreerimisel LiveAgentiga?

  • Klienditoe piletite saatmine ja vastuvõtmine LiveAgentis
  • Ei ole vajadust vahetada rakenduste vahel
  • Vestlustarkvara, automatiseerimise tööriistad ja populaarsed integratsioonid teie juhtpaneelil
  • Kõik e-posti kontod ühes kohas

Kuidas integreerida Zoho Mail LiveAgentiga

Kõige lihtsam viis Zohost e-kirjade kättesaamiseks on integreerida jagatud Zoho Maili e-posti aadress LiveAgentiga. Seda saate teha järgmiselt:

  • Logige sisse LiveAgenti, suunduge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Klikkige üleval oranžile nupule Lisa e-posti konto.
Meilikontode ühendamine
Valige e-posti teenuseosutaja
  • Valige e-posti teenusepakkuja, mida kasutate oma Zoho Maili jaoks. Kui te ei näe oma teenusepakkujat, valuge Muu. Valige osakond, kuhu soovite suunata kõik sissetulevad Zoho e-kirjad. Kui valisite muud e-posti teenusepakkujad, on teil võimalus valida edasisaatmise ja IMAP või POP3 vahel. Viige protsess lõpuni ja ärge unustage klikkida Salvesta.
Valige Zoho Maili integreerimiseks Edasisaatmise ja IMAP või POP3 vahel.
Edasisaatmine või IMAP/POP3

Ja ongi kõik! Teie Zoho Meili konto on nüüd ühendatud LiveAgentiga ja saate hakata e-kirju enda piletisüsteemi vastu võtma.

Kuidas integreerida Zoho Mail süsteemi LiveAgentiga Zapieri abil?

Saate kasutada Zapieri Zoho Maili ühendamiseks LiveAgentiga. Alustuseks veenduge, et teil oleks Zapieri konto.

LiveAgenti ja Zoho Maili integratsiooni leht Zapieris
LiveAgent + Zoho Mail
  • Minge LiveAgent + Zoho Mail integratsioonide lehele, kerige allapoole, valige käivitaja (trigger) ja toiming. Nende valimine ühendab LiveAgenti ja Zoho ning loob teie ettevõttele unikaalse kohandatud integratsiooni. Valida saab mitme käivitaja ja toimingu vahel. Kui olete oma toimingud ja käivitajad välja valinud, klõpsake sinisel ühendamise nupul.
Valitud uus e-posti käivitaja (trigger) Zoho Mailii  jaoks ja loo vestlus toiming LiveAgentis.
Valitud käivitaja (trigger) ja toiming
  • Seejärel logige sisse oma Zoho Maili kontole ja lubage Zapierile juurdepääs oma kontole. Viimase tähtsa asjana peate tegema käivitaja testi, et kontrollida, kas integratsioon töötab korralikult.
  • Kuna valisime toimingu “Create Conversation”, peame sisestama ka teema, sõnumi sisu, saatja ja saaja e-posti aadressid ning samuti täitma mõned mittekohustuslikud väljad toimingu täpsustamiseks. Viimaseks sammuks on integratsiooni testimine. Zapier teeb valitud toimingu, mis aktiviseerub teie valitud käivitajast (trigger).

Edukas test tähendab, et integratsioon töötab ja teie võite selle aktiveerida. Lülitage sisse Zap, kui olete rahul kohandatud integratsiooniga.

Frequently asked questions

Mis on Zoho Maili integreerimine LiveAgentiga?

Zoho on tasuta e-posti platvorm/teenus ja LiveAgent on terviklik kasutajatoe tarkvara. Zoho integreerimine LiveAgentiga võimaldab automaatselt tuua e-kirju universaalsesse postkasti, ilma rakenduste vahel vahetamiseta. 

Millised eelised kaasnevad Zoho Maili integreerimisel LiveAgentiga?

E-kirjad laekuvad ja neid saadetakse ühest universaalsest postkastist ning töövoo tõhusust paraneb.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo