Kohapealne kasutajatoe tarkvara

Mis on kohapealne kasutajatoe tarkvara?

Kohapealne kasutajatoe tarkvara pakub teile olemasolevat infrastruktuuri. Teil tuleb see lihtsalt installida ja oma serverites hostida. See pakub teile suurt paindlikkust, saate seda tüüpi tarkvaras erinevais asju konfigureerida. Võimalik on lisada ka uusi funktsioone või muuta olemasolevaid. Kohapealne kasutajatoe tarkvara säästab teie aega ja raha ning parandab teie organisatsiooni protsesse.

Frequently asked questions

Mis on kohapealne kasutajatoe tarkvara?

Kohalik toe tarkvara pakub infrastruktuuri. Lihtsalt installeerige see ja saate seda oma serverites hostida. Lisaks pakub see paindlikkust, et saaksite konfigureerida erinevaid teile vajaminevaid asju, saate lisada uusi funktsioone või teha muudatusi juba olemasolevates.

Kas ettevõtetel on vaja kohapealset tarkvara?

Kohalik toe tarkvara annab teile täieliku kontrolli. Kohapealne kasutajatoe tarkvara pakub teile kontrolli, seega tasub seda oma tegevustes kasutada. See võimaldab turvalisust, säästab teie aega ja raha ning parandab organisatsiooni protsesse. See on ideaalne ettevõtetele ja parandab ettevõtete tegevusi.

Millised on kohapealse kasutajatoe tarkvara põhilised omadused?

Kohapealse kasutajatoe tarkvara funktsioonid sisaldavad täielikke varustuse kontrollimise võimalusi ning juurdepääsu, sisemiste ühenduste haldamist, lisaks pakub see võimalusi luua lahendusi ja parandada olemasolevaid. Kõik andmed on kontrollitud ja turvalised.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo