Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Otsite tasuta kliendihaldustarkvara

LiveAgent on õige valik Teie ettevõttele. Saate tasuta kontot nautida igavesti ja pääsete juurde olulistele funktsioonidele suurepärase klienditoe ja kliendihalduse pakkumiseks.

LiveAgent on enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele aastal 2020. Püsige oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Tasuta kliendihaldustarkvara eelised

Kliendisuhete haldamine ei pea olema keeruline, kui Teil on selle töö jaoks õige tööriist.

funnel

Üks puutepunkt

Teie klienidet päringud salvestatakse ühte kohta, mis võimaldab Teil keskenduda lahendamisele, mitte otsimisele. Kogu Teie suhtlus on korraldatud kenasti ühe katuse alla. 

Smiley face icon

Rahulolevad kliendid

Saate oma klientidele rahulolu pakkuda isegi tasuta kontoga, kus Teil on juurdepääs klienditoe pakkumise olulisematele funktsioonidele.

Tachometer icon

Suurendage produktiivsust

LiveAgentiga kliendihalduse lahendamine võimaldab Teil suurendada oma töövoogu ja muuta oma tugi tõhusamaks. 

Kliendihaldus LiveAgentiga

Muutke oma klientidega suhtlemine õige tarkvara abil esmatähtsaks. Tasuta kliendihaldustarkvaraga LiveAgent saate kõik oma meilid, reaalajas vestluse, kõned ja kontaktivormid ühte kohta. Ja saate nautida piiramatul hulgal agente, kes haldavad kogu Teie suhtlust. 

Tasuta LiveAgenti konto funktsioonide nimekri

Tasuta LiveAgenti pakett on piiratud ega sisalda kõiki piletisüsteemi ja kasutajatoe funktsioone, nagu automaatika, reeglid, SLA-d, sotsiaalmeeida kontod ja täpsemad aruanded. Vaadake ja võrrelge, millised funktsioonid on tasuta paketis olemas või puuduvad.

Free help desk software migration

Tasuta pakett

Tasuta

7 päevane piletite ajalugu

Piiratud integratsioonid

Pole sotsiaalmeedia kontosid

Puuduvad funktsioonid

Free Live Chat

Tasuline pakett

Alates 15 dollarit kuus

Piiranguteta

Rohkelt kasulikke funktsioone

Sotsiaalmeedia kontod

Piiramatu sõnumside ajalugu

Ja palju muud…

Tasuta reaalajas vestlus

Reaalajas vestlusega veebilehel saate otse kontakteeruda oma klientidega, enne kui nad Teie lehelt lahkuvad. Reaalajas vestlus pakub kiiret lahendust teavet või nõu otsivatele klientidele. 

LiveAgentil on kiireim reaalajas vestluse vidin turul, mille vestluse kuvamise kiirus on 2,5 sekundit. See on saadaval ka tasuta kontol. 

Tasuta piletisüsteem

LiveAgenti piletisüsteem on iga ettevõtte jaoks õige vastus. Piletisüsteem muudab kogu Teie sissetuleva kliendisuhtluse piletiteks, mis sorteeritakse automaatselt LiveAgenti juhtpaneelil.

Pole enam segast suhtlust ega lõputut otsimist eraldi kanalites. Kõik on Teie mugavuse huvides paigutatud ühte suurepärasesse tööriista. 

 

Tasuta kõnekeskus

Seadistage oma kõnekeskus vaid mõne minutiga ja hallake oma kliente isiklikumal tasemel brauseri, riistvaratelefoni või mobiilirakenduste kaudu. See tähendab, et füüsilise kõnekeskuse seadistamiseks ei pea Te isegi telefoni seadistust ega spetsiaalset riistvara ostma, kui te seda ei soovi. 

Kõiki telefonikõnesid käsitlevaid asju haldab LiveAgent ja saate keskenduda oma klientide abistamisele.

Tasuta teadmusbaas

Kas teadsite, et kliendid otsivad tõenäoliselt ise teavet, enne kui nad tugiteenindajatega ühendust võtavad? Looge oma teadmusbaas tasuta ja esitage oma klientidele kasulikke artikleid seoses Teie ettevõttega. Saate teadmusbaasi isegi kohandada, et see vastaks Teie ettevõtte brändingule. 

Looge artikleid kõige tavalisemate päringute kohta ja laske oma agentidel keskenduda kriitilisematele probleemidele.

undraw book lover mkck
undraw winners ao2o

Valmis paremaks kliendihalduseks?

Muutke oma kliendihaldust ja pakkuge oma klientidele parimat. See ei pea Teile midagi maksma. Kui soovite midagi lisaks, saate mõistliku hinna eest üle minna tasulisele plaanile, mis on tulvil suurepäraste funktsioonide, sotsiaalmeedia toe ja palju muuga.

Te saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

FAQ

Why should a small business have a CRM system?

CRM system enables your agents to segment customers as well as view past information about them. The customer communication is smoother, and thus, it can give any size business an advantage over competitors.

What is CRM?

CRM is a short abbreviation that stands for Customer Relationship Management.

What makes a great free Customer management software?

A great free customer management software unifies email, calls, customer portal, and live chat communication in one universal inbox. Besides, it includes some basic reports regarding the overall customer service performance, Ticket history, Internal tickets, Custom tags, and the ability to merge and split tickets.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo