Järjehoidja

Mis on järjehoidja?

Järjehoidjateks kutsutakse alternatiivseid tekste, mida kasutatakse e-mailide mustandites ja mida kohandatakse vastavalt e-maili sisule. Näiteks, kui töötaja kasutab e-mailu mustandit, millel on järjehoidja “tere”, asendatakse järjehoidja automaatselt vastamise kuupäeva või töötaja nimega.

Järjehoidjaid kasutatakse peamiselt e-mailide teavitustes ja eelmääratud vastuses, sest need teevad e-mailid palju unikaalsemaks.

Frequently asked questions

Mis on järjehoidja?

Järjehoidja on alternatiivne tekst, mida kasutatakse e-mailide mustandites. Seda kohandatakse vastavalt sõnumi sisule. Peamiselt kasutatakse seda e-maili teavituste ja automaatsõnumite puhul.

 

Millised on järjehoidja eelised?

Järjehoidjad aitavad teil oma publikuga paremini ühenduda saates personaalsemaid sõnumeid kasutades väljasid nagu esnnimi, e-maili aadress ja kohandatud väljad. Need võimaldvad teil luua mass-sõnumeid, mis automatiseerivad teie tööd.

 

Kas LiveAgent`is saab järjehoidjaid kasutada?

Liveagent`is saate järjehoidjaid kasutada. Tänu nende kasutamisele on võimalus sõnumeid personaalsemaks muuta ha totada agentide tööd.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo