iCloud

Mis on iCloud?

iCloud on Apple Inc. toode, mis pakub pilvesalvestust, pilvandmetöötlusteenust ja pakub kasutatavust kogu Apple’i tootesarjas. See toimib ühtlasi ka e-posti pakkujana. iCloud võimaldab kasutajatel salvestada mitmesuguseid andmeid, kuid enamasti dokumente, muusikat, videoid ja fotosid serveritesse. Neid saab seejärel erinevate seadmete vahel jagada ja alla laadida.

Kuidas iCloudi integratsiooni kasutada?

Kui saate pidevalt suure hulga e-kirju, võib kõige käsitlemine ühest postkastist keeruliseks osutuda. Kas haldate oma kliendituge oma iCloudi meilist? Ühendage see kindlasti LiveAgentiga ja hoidke kõik korrastatuna. LiveAgenti piletisüsteem/a> aitab Teil koguda kogu meilisuhtluse otse oma LiveAgenti juhtpaneelile, organiseerida, filtreerida selle ja seada esikohale selle, mis vajab erilist tähelepanu.

Lisaks on sellel lai valik funktsioone, mis tagavad, et Teie meilisõnumid suunatakse õigetele inimestele ja jäävad organiseerituks.

Üks parimaid asju LiveAgenti piletisüsteemi puhul on mitmekanalilised võimalused. Lisaks iCloudile ja teistele e-posti pakkujatele, pakub LiveAgent ka reaalajas vestlust, kõnekeskust, klinediportaali ja sotsiaalmeediat, nagu Facebook, Instagram, Twitter ja isegi Viber. Sidekanaleid toetavad unikaalsed funktsioonid. Kogu nimekirja saate vaadata, klõpsates siin.

Saate kasutada funktsioone nagu osakonnad ja automaatset piletite jaotust, et kõik piletid saaksid adresseeritud saadaolevate agentide poolt. Lisaks saab kasutada silte teemagruppide loomiseks ning Teil on võimalik lisada oma töötunnid , nii et kliendid teavad millal Te saadaval olete.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Mis kasu on iCloudi kasutamisest?

 • Teie klienditoega ühendatud iCloudi ökosüsteem
 • Lihtne integreerimise protsess
 • Täiustatud funktsioonid Teie e-posti kliendisuhtluse lihtsustamiseks
 • Lihtne filtreerimine ja suhtluse korraldamine
 • Täiendavad sidekanalid

Struggling with email support?

Switch to LiveAgent ticketing system and start providing amazing customer support today

Kuidas integreerida iCloud LiveAgenti?

On võimalik integreerida LiveAgent Apple iCloud kontoga. iCloudi klienditoe e-kirjad imporditakse LiveAgenti piletisüsteemi, et saaksite kogu oma kirjavahetust jälgida. Siit saate teada, kui lihtne see on, järgides allolevat juhendit.

iCloudi veebilehti sisselogimise võimalustega
iCloudi veeb
 • Esimene oluline samm on luua oma iCloudi konto, kui Teil seda veel pole. Minge iCloudi veebisaidile ja looge oma Apple ID, klõpsates vasakus alanurgas olevat valikut. Selle sammu saate vahele jätta, kui Teil on juba klienditoe vajadustele pühendatud Apple ID.
iCloudi konto registreerimise vorm
Looge oma Apple ID
 • Nüüd minge LiveAgenti ja avageSeadistamine > E-post > Meilikontod ja vajutage oranžile Loo nupule ülaosas, et lisada uus e-posti konto. Seejärel valige iCloud e-posti pakkujate nimekirjast
iCloud LiveAgenti e-posti seadistustes
iCloud LiveAgentis
 • Järgmises jaotises sisestage oma konto e-posti aadress ja parool ning valige sellest iCloudist saabuvate meilide eest vastutav osakond. Seejärel klõpsake nuppu Salvesta ja jätkake seadistuse viimase osaga, kus peate oma iCloudi andmetele juurdepääsu saamiseks andma LiveAgentile load.
iCloudi e-posti aadressi seadistamine LiveAgentis
iCloudi seadistus

Olete lõpetanud ja Teie iCloudi e-posti konto on ühendatud Teie LiveAgenti kasutajatoe tarkvaraga. Lisateavet klienditoe pakkumise kohta meie piletisüsteemi abil leiate LiveAgenti akadeemiast, sirvige läbi kõik meie funktsioonid või vaadake milliseid teisi integratsioone LiveAgent Teie töö lihtsamaks tegemiseks toetab. 

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on iCloud?

Pilvesalvestus ja pilvandmetöötlus on üks arvukatest teenustest, mida Apple Inc. iCloudi kaudu pakub ja mis on integreeritud Apple'i toodetega. Lisaks pakub iCloud meiliteenuseid. Teenus võimaldab kasutajatel salvestada erinevat tüüpi andmeid, kuid enamasti dokumente, muusikat, videoid ja fotosid serveritesse. Pärast jagamist ja erinevatest seadmetest allalaadimist saab neid seejärel teistes seadmetes kasutada.

Kas ma saan integreerida iCloudi LiveAgentiga?

Jah, saate iCloudi LiveAgentiga integreerida. Protsess on väga lihtne ja võtab vaid paar minutit. Pärast seda on Teil võimalik LiveAgentis iCloudi meilile saabuvat kliendisuhtlust käsitleda.

Kuidas integreerida iCloud LiveAgentiga?

Protsess on lihtne.

 • Minge LiveAgenti ning avage Seadistus > E-post > Meilikontod
 • Vajutage Loo nupule ning valige iCloud 
 • Sisestage oma andmed ja vajutage Salvesta
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo