Tagasiside & Soovitused

Julgustage kliente saatma teile ideesid ja tagasisidet tulevasteks arendusteks. Arutage iga ideed oma klientidega kergesti kasutatavas Tagasiside foorumis. Kas teate, mis on teie klientide jaoks kõige olulisemad funktsioonid? Laske neil hääletada! Suhelge oma klientidega nende muusatuste rakendamise edusammudest selgelt.

Tagasiside nupud

  • Lisades oma veebilehele Tagasiside nupu võimaldab see teie külastajatel anda teile tagasisidet ja soovitusi või hääletada olemasolevate poolt.
  • Kui klient esitab tagasiside luuakse sedel et saaksite selle kohta vastava teavituse ning vajadusel sellele vastata.
  • Teil võib olla mitmeid tagasiside nuppe erinevatel tagasiside tahvlitel otsingute teostamiseks.

Koguge olulist Tagasisidet oma klientidelt paigaldades Tagasiside nupu ükskõik kuhu oma veebilehel. Kohandage Tagasiside nupp oma ettevõttele sobivaks.

Valige mitmete eelmääratletud Facebook`i nuppude positsioonide ja stiilide seast: 

Pole leidnud oma tagasiside nupule õiget disaini? Ärge muretsege, saate selle ise luua laadides üles pildi või kirjutades enda HTML koodi.

Allow your customers to search for help

Add a search bar to your knowledge base to make it easier than ever to find important information. Try it today. No credit card required.

Teadmistebaasi allikad

Saage rohkem teada

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo