Probleem piletisüsteemiga
Blogi

Probleem piletisüsteemiga

Oliver Stasinszky

Oliver Stasinszky


Viimati muudetud June 22, 2022 ajal 10:37 am

Olenemata sellest, millist tüüpi ettevõtet te juhite, on üheks olulisemaks eduteguriks tagada, et teie kliendid saaksid vajalikku tuge. Kui teie ettevõte kasvab pidevalt, võib hea töövoo säilitamine muutuda suureks väljakutseks ja selle väljakutsega mitte toimetulemine võib tühistada kogu töö, mida meeskonnana edasiliikumiseks tegite.

Kuigi teil on õnnestunud kaasata tavalisest rohkem müügivihjeid, oleneb teie kasvu säilitamine paljuski teie klienditoe efektiivsusest. See kehtib eriti sellepärast, et uued kliendid või kliendid võivad teie toodete ja teenustega kohanemisel esialgu abi vajada. Selles saab sedelisüsteem teid palju aidata. Kuigi sedelisüsteemid pole täiesti uus tehnoloogia, on need klienditoe pakkumises endiselt eesrindlikud. Enamik kaasaegseid ettevõtteid, eriti online ettevõtteid, ei saaks ilma nendeta toimida.

Mis on probleemsete sedelite haldamise süsteem?

Probleemsete sedelite haldamise süsteem on klienditoe platvorm, mis aitab parandada üldist klienditoe meeskonna töövoogu. See võimaldab probleemidega klientidel esitada klienditoele päringuid, mis saab vastavalt pakilisusele tähtsuse järjekorda seada, lihtsamate juhtumite korral mallidega lahendada või suunata spetsiaalsele meeskonna liikmele, kui probleem on tõsisem.

Kuna enamikele klientidele ei meeldi klienditoega ühendust võtta, kui nad just ei pea, tuleb sedelisüsteem võimalustega, et kliendid saaksid oma probleeme ise lahendada. Sellepärast tulevad need koos KKK-sektioonide, teadmistebaaside, artiklite, ja vestlusrobotitega, et kliendid neid soovi korral kasutada saaksid.

Probleemsete sedelite süsteem annab teie meeskonnale selge ülevaate hetke töökoormusest, aitab neil prioritiseerida sedeleid vastavalt nende pakilisusele või kui need on pikalt vastust oodanud, suunata probleeme spetsiaalsete personalile ja muud, olenevalt selle funktsioonidest.

Sedelisüsteem on suurepärane moodus oma klienditoe sujuvamaks muutmiseks, tagamaks, et kõik saaksid oma probleemid lahendatud niipea, kui võimalik. Enamik probleemsete sedelite süsteeme kasutavad peamise suhtlusvahendina kontaktivorme, mida saab täiendavalt kohandada vastavalt oma brändile ja tagamaks kergem sedelite esitamine.

Miks kasutada oma ettevõttes probleemsete sedelite süsteem?

Klientide eest hoolitsemine ei pruugi ettevõtte avamisel tunduda probleem, kuid sadade päringutega kursis olemine võib kasvades muutuda väga keeruliseks. Lõppude lõpuks on kliendirahulolu seotud mõne olulise ettevõtte edu mõõdikuga, nagu konversioon, ettevõtte säilitamine, klientide lojaalsus. Siiski mõjutab see ka brändi mainet laiemas tähenduses, seega on see iga ettevõtte jaoks oluline eesmärk.

Kuigi ühelgi ettevõttel pole täiuslikku klienditeenindust, eristab neid üksteisest see, kuidas nad probleemidega tegelevad. Kliendid on tavaliselt mõistlikud inimesed ja mõistavad, et tagasilöögid on iga äri osa. Siiski, kui teil pole võimelaik neid kursis hoida, andke neile ajakava nende sedeli lahendamiseks või jätate nende päringutele vastamata, see võib neile tüütuks muutuda ja nad võivad isegi oma äri mujale viia.

Õige kasutajatoe tarkvaraga, saate veenduda, et klienditeeninduse meeskonnad tegelevad iga kliendi probleemiga õigeaegselt. Probleemsete sedelite haldamise süsteem arhiveerib selle läbi automatiseerimise, hästi organiseeritud kasutajaliidese ja pakkudes ühtset postkasti teenuse päringutele olenemata nende allikatest. Teisisõnu teie klienditoe meeskond ei pea mõtlema mitmetele probleemidele korraga, vaid saavad tegeleda ühe probleemiga korraga.

Siin on kiire ülevaade eelistest, mille õige kasutajatoe lehndusega saate:

 • Klienditeeninduse lahendus

Sedelisüsteemi eesmärgiks on aidata teil oma klientide probleeme palju efektiivsemalt lahendada. See on ülioluline väiksemate või iga päev tuhandete päringutega tegelevate meeskondade jaoks. Süsteem jaotab kriitilised sedelid teie töötajate vahel, see kiirendab sedelite lahendamise aega, sest päringud suunatakse esimesele saadaolevale agendile.

Sedelisüsteemi funktsioon klienditoe tarkvaras - LiveAgent

Kuigi enamik probleeme on tavalised probleemid, mille saate kiiresti lahendada, võivad mõned neist vajada keerukamaid lahendusi. Kuna teie töötajad jätkavad probleemide lahendamist, jälgib klienditeeninduse platvorm kõiki päringuid. See võimaldab teil oma üldist kliendituge veelgi parandada, luues lahendatud probleemide andmebaasi, mida agendid saavad kiiremaks sedelite lahendamiseks kasutada.

 • Kliendisuhete haldamine

Suhtlemine on ettevõtte edukaks juhtimiseks ja klientide usalduse võitmiseks ülioluline. Kui nende päringud on tehtud kurtidele kõrvadele, ei saavuta te nende usaldust.

Kasutajatoe sedelisüsteemid pakuvad agentidele kõiki tööriistu, mis on vajalikud konkreetsete klientidega järjepideva vestluse loomiseks. Teisisõnu loob see andmebaasi kõigi varasemate vestluste ja probleemide kohta, millega klient silmitsi seisis. Seejärel saab iga agent jätkata sealt, kus asjad pooleli jäid ning vältida kliendi tüütamist ja tunde tekitamist, et tema probleemid pole brändi jaoks olulised. Samuti saavad nad ülevaate kliendi iseloomust, seega saavad nad vajadusel olla üleolevate klientidega eriti ettevaatlikud.

Redigeeri toe agenti või kliendiprofiili pilti kasutajatoe tarkvaras- LiveAgent

Loomulikult on võimalus kõigile nendele andmetele reaalajas juurde pääseda. See tähendab, et agendid saavad kiiresti appi tõtata, hoogu juurde saada ja pakkuda suurepärast klienditoe kogemust olenemata sellest, kes kliendiga varem tegeles. Mõnel juhul pakub klientide sedelite ajalugu neile isegi kohese lahenduse probleemile, sest mõned probleemid on korduvad.

 • Kasutajatoe sedelisüsteem

Mitte kõik klientide probleemid pole ühesugused, seega on oluline seada prioriteete, et keda esimesena aidata. Probleemide haldamise sedelisüsteem aitab teil automatiseerimise reeglite abil seada prioriteediks kõik sissetulevad e-mailid, mille enamikul juhtudest saab teie meeskond seadistada vastavalt oma prioriteetidele. Oluline on mõista, et prioriteedid muutuvad olenevalt olukordadest ja nende kohandamise võimalus on märkimisväärseks eeliseks.

Õige klienditeeninduse sedelisüsteemi lahendusega pakute klientidele kiiremat võimalust oma probleemide lahendamiseks abi otsida. Erinevad suhtluskanaled saate lihtsalt ühte kohta koondada, jättes klientidele võimaluse abi otsimiseks eelistatud kanaleid kasutada, hoides seda samal ajal agentide jaoks korralikuna.

Sedeliväljad kasutajatoe sedelisüsteemi tarkvaras - LiveAgent

Kui teie klient esitab sedeli, saate üles seada automatiseeritud sõnumi selle kohta, mis järgmisena juhtub. Tavaliselt on selleks, et niipea, kui toe meeskond jõuab nende sedelini, see lahendatakse, kuid see võib olla ka palju enamat. Saate anda neile ajaskaala, teavitada neid, kui nende sedel on lahendatud, küsida tagasisidet, lisainfot, jne. Kõik see kiirendab teie töövoogu ja aitab luua klientide usaldust.

 • Kliendiraportid

Kliendiraportitel on rohkem, kui üks eelis. Need aitavad agentidel jälgida kliendi ajalugu ja eelmisi kontakt, kuid neid saab kasutada ka teie klienditoe lähenemise nõrkade kohtade tuvastamiseks või isegi korduvate probleemide, mis endiselt lahendust vajavad. Näiteks saame läbi kliendiraportite jälgida tarkvararikkeid, see võimaldab arendajatel saada ülevaadet tarkvara toimimisest. See tähendab, et neid saab kasutada oma teeninduse, kui terviku, parandamiseks, mitte ainult individuaalsete probleemide lahendamiseks.

Raportid kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Saate näha, kas teil on vaja rohkem personali, et kõike sujuvalt töös hoida. Samuti saate ülevaate soorituse raportitest, et näha, millised probleemid on teie meedkonna jaoks keerulisemad lahendada.

 • Teenuse agendid

Probleemsete sedelite süsteemiga saavad teie töötajad organseerida oma igapäevaseid ülesandeid palju efektiivsemalt. Selle aseme, et neid kisutakse tööpäeva jooksul mitmes erinevas suunas, tegelevad teie töötajad probleemidega tähtsuse järjekorra.

Lisaks tõuseb agentide produktiivsus märkimisväärselt, sest nad saavad jälgida iga individuaalset sedelit ja efektiivselt probleeme lahendada.  Agendi sooritus on järgmine oluline faktor, klienditoe pakkumisel, sest kindlasti sosovite, et kõik oleksid maksimaalselt produktiivsed.

Soorituse raport klienditoe tarkvaras - LiveAgent

Probleemsete sedelite süsteem võimaldab teil jälgida iga sisekasutaja sooritust ja genereerida detailseid klienditeeninduse raporteid. Nii tehes on teil võimalik tuvastada, millised töötajad nõuavad täiendavat koolitust ja kas teil on vaja rohkem töötajaid. Nende soorituse hindamine võimaldab teil koheselt näha, kuidas see aja jooksul muutub.

 • Teadmistebaasi tarkvara

Enamik esmaklassilisi sedelisüsteemi lahendusi tulevad koos sisseehitatud teadmistebaasiga, mis võimaldab teil iseteeninduse KKK-de üles seadmist. Juhul, kui kliendil on levinud probleem, mida aeg-ajalt ikka ette tuleb, saavad nad lihtsalt leida lahenduse ilma sedelit esitamata. Väline teadmistebaas pakub mõlemale poole kasulikku olukorda. See aitab teie klientidel saada vastuseid, mida nad vajavad ilma, et nad peaksid ootama klienditoe vastust. See alandab ka üldiseid kulutusi, sest te ei pea agendil iga väikese pisiasjaga laskma tegeleda.

Teadmistebaasi kohandamine kliendiportaali tarkvaras - LiveAgent

Sisemist klienditoe teadmistebaasi saab üles seada ka teie meeskond. Kui süsteem on paika seatud pääsevad kõik teie IT-meeskonna liikmed vajaminevale infole juurde ühelt töölaualt.

Teadmistebaasi pole igasse lahendusse kaasatud, kuid te saate kolmandate osapoolte integratsioonide abil sellele juurdepääseda.

 • Kliendiportaalid

Kliendiportaal on tavaliselt brändi klienditoe seadistuse keskne osa. See sisaldab mõningaid asju, mida oleme juba maininud nagu KKK-sektsiooni ja teadmistebaasi, see on tavaliselt koht, kus kasutaja esitab oma sedeli. Kliendiportaal pakub enamikel juhtudest sedeli jälgimise võimalusi võimaldades klientidel olla olukorraga kursis ilma tegelikult kellegiga kontakteerumata.

Mitmik teadmistebaasi funktsioon kliendiportaali tarkvaras - LiveAgent

Kliendiportaalidel on veel üks oluline omadus – bränditeadlikkus. Erinevalt teistest sedelite esitamise vormidest, nagu e-mailid, sotsiaalmeedia ja telefonikõned, võimaldavad kliendiportaalid täielikult kohandada seda, mida teie kliendid näevad. Selle kaudu saate oma brändi sõnumit uuesti kinnitada ja tagada, et see vastaks teie brändi juhistele, mida püüate edasi anda.

Kliendiportaalid on enamike probleemidega silmitsi seisvate klientide alguspunkt, sest see on klienditoe protsessi amelik kese, seega peab see olema täpne.

 • Integreerimise võimalused

Enamik esmaklassilistest tarkvaralahendustest pakuvad ka täielikke integratsioone teiste tarkvaradega. Lisaks võimaldavad algupärased integratsioonid teie olemasoleva CRM-iga teil jälgida kliendi ostuajalugu ja kontaktinfot, et vältida topeltandmete sisestamist. Üldiselt lihtsustab see kogu protsessi. Kui teie toe meeskond teab kliendist rohkem andmeid, saavad nad toe pakkumist personaalsemaks muuta.

e-maili automatiseerimise integratsiooni näide LiveAgent`is

Lisaks CRM integratsioonidele pakub enamik populaarseid kasutajatoe lahendusi külluslikult kolmanda osapoole integratsioonivõimalusi.. Nimekiri erineb olenevalt teie poolt kasutatavast kasutajatoe tarkvarast, kuid enamikul juhtudest saate kasutada integratsioone oma klientidele spetsiifilise toe pakkumiseks. See võib tähendada asjade nagu küsitluste, vormide, automatiseerimise integratsioonide, Google Sheets, vestlusrobotite (kui seda veel pole), meeskonna vestluste nagu Slack, projekti haldamise tööriistade nagu Trello, jne lisamist.

Integratsioonide võimalused on tavaliselt üsna mitmekesised ja kasutajatoe valimine on osaliselt seotud integratsioonide saadavusega, mida igapäevaselt vajate.

No trouble at all

Improve the efficiency of your customer support and ensure that every issue is dealt with as soon as possible by using LiveAgent.

Parimad probleemsete sedelite süsteemi funktsioonid

Tänapäeval leiate sadu erinevaid sedelisüsteeme, seega parima üles leidmine on sageli keeruline. Paljud nendest tarkvaralahendustest pakuvad tosinaid funktsioone, seega tuleb teil mõista, millised on teie töötamiseks olulised. Siin on kiire ülevaade kõigist põhifunktsioonidest, mida peaksite alati otsima, kui valite oma ettevõttele klienditoe tarkvara.

Universaalne postkast

Universaalne postkast on võibolla üks kõige olulisemaid funktsioone iga sedelisüsteemi puhul, sest see aitab ühtsustada kõiki klienditoe kanaleid. Teisisõnu aitab see e-mailide, sotsiaalmeedia, live vestluse, telefoni jne sedeleid sujuvamaks muuta. Kõik klienditoe liikmed saavad sellele universaalsele postkastile juurde pääseda, et vaadata päringuid ja hallata sedleid.

Hübriid sedelisüsteem aitab teil suurendada oma meeskonna produktiivsust pakkudes agendile moodust jälgida kõiki suhtlusi olenemata allikast. Seega, kui klient võtab esialgu toega läbi vestluse ühendust, kuid lülitub e-mailile, in teie agentidel endiselt juurdepääs kogu suhtlusele ühest kohast.

Sedelite jaotamise automatiseerimine on veel üheks oluliseks universaalne postkasti eeliseks. Seades sedelite protsessidele üles oma enda automatiseerimise reegleid väldite agentide aja raiskamist päringute prioritiseerimisele ja võimaldate neil keskenduda probleemide lahendamisele. Fakt, et saate oma enda ajareegleid, tegevuste reegleid, prioriteete, teatud agentide kohustusi ja osakondasid seadistada lisab sellele funktsioonile paindlikkust.

Mitme sedeli funktsioon kasutajatoe sedelisüsteemis - LiveAgent

Masstegevused

Tarkvara, mille valite peaks tulema koos arenenud sedeli võimalustega, mis võimaldavad teil oma sedeleid korrektselt hallata. Näiteks arenenud automatiseerimine võimaldab teil teha järgmisi asju massiliselt:

 • Lahendada sedeleid
 • Edastada sedeleid
 • Kustutada sedeleid
 • Märkida sedeleid rämpspostiks
 • Märkida sedeleid mitte rämpspost
 • Lisada ja eemaldada sedeleid
 • Muuta SLA tasemeid
 • Saata e-maile
 • Lisada ja eemaldada märkusi
 • Helistada URL(id)-ele
 • Puhastada sedelid
 • Lükata sedeleid edasi
 • Saata vastuseid

Loomulikult saavad teie meeskonna liikmed vajadusel asju käsitsi muuta.

Masstegevuste ilmne kasutamine on rämpspostiga tegelemine. Automatiseeritud robotid tegelevad tavaliselt ettevõtete e-mailidele ka klienditoe kanalitele räpsposti saatmise ja võltspäringute saatmisega – kui saate neid lademetes, saate need kõik lihtsalt rämpspostiks määrata ja prügikasti suunata.

Liida klientide sedelid kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Kõik need funktsioonid võimaldavad teil muuta kliendituge palju sujuvamaks ja vajadusel skaleeritavamaks. Kui teie klienditoe meeskond loob kohandatud kategooriad, saavad nad probleeme palju efektiivsemalt lahendada.

Filtrid

Kui ettevõtted kasvavad, kasvab ka sedelite arv ja nende detailsus. Päringute kategoriseerimine ja filteerimine on klienditoe meeskondade jaoks esmatähtis, et nad saaksid pakkuda parimat võimalikku teenindust.

Filtrid võimaldavad neid segmenteerida sedeleid ja prioritiseerida neid tuginedes nende päritolule, hetke SLA tasemele, ooteajale ja olukorra kaalule.

SLA sisselogimine klienditoe tarkvarasse - LiveAgent
Näide konserveeritud vastustest

Veelgi enam, nad saavad hakata sedeli lahendamisega tegelema, minna koju ja naasta selle juurde, mis neil pooleli jäi. Sedelite segmenteerimisega õigetesse kategooriatesse saab teie klienditeeninduse meeskond vastata kõigile päringutele, sest nende jaoks on ilmselge, milline sedel hetkel tähelepanu vajab.

E-mailide mallid

E-maili mallid on samuti funktsioon, mis loob suure erinevuse.

Selle võimalusega saate luua kohandatud malle, mis sisaldavad automaatselt täidetud vastuseid. See vähendab märkimisväärselt sedelitele vastamise aega. Nimekiri ettevalmistatud vastustest, samuti tuntud, kui konserveeritud vastused, võimaldavad klientidel lahendada korduvaid probleeme kiiremini, sest neil on vastus juba olemas.

Konserveeritud sõnumite funktsioon Live vestluse tarkvaras - LiveAgent

Kui ilmub kirjeldusega sedel, saab agent suunduda õige vastuse leidmiseks andmebaasi ja sulgeda sedeli niipea, kui see on esitatud. See on kiire, nõuab vähest pingutust ja töötab järjepidevalt.

CRM

Iga klienditeeninduse platvorm on loodud aitamaks teil parandada üldisi suhteid oma klientidega. CRM-id või kliendisuhete haldamise tööriistad peaksid võimaldama teil oma kontakte organiseerida, vaadata nende online sedelite ajalugu ja segmenteerida kliente mitmete kriteeriumite alusel.

CRM sedelisüsteem - LiveAgent

Meeskonna CRM-id lihtsustavad kontaktide haldamist, sedelite ajalugu ja agendi märkmeid, aidates meeskondadel hoida oma pidevalt kasvavat andmebaasi organiseerituna, täpsena ja lihtsasti hallatavana.

Olenevalt sellest, mida te vajate, on palju erinevaid võimalusi, mis aitavad teil oma kliente täielikult kontaktirühmadesse, kontaktiväljadesse või ettevõtetesse organiseerida.

Raporteerimine

Olenemata kasutatavatest tööriistadest on teie klienditoe meeskond sama hea kui selle agendid. Kui soovite kokku panna meeskonna inimestest, kes tõesti hoolivad klienditeenindusest, tuleb teil jälgida nende sooritust. Raporteerimise funktsioon on selles küsimuses ülioluline, kuna kasutajatugi saab jälgida agentide sooritust ja pakkuda teile laia aruannet, et saaksite nende efektiivsusest ülevaate. Loomulikult aitab see teil mõista, kas teie praegune meeskond on jõudnud oma piirini ja kas teil on vaja täiendavat abi palgata.

Vaadake kanali raporteid kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Lõpptulemuseks on see, et teil on täielik analüütiline ülevaade kõigist toimingutest. Alates individuaalsetest agendiaruannetest kuni osakondade aruanneteni ja kanalite aruanneteni, saate kõigel toimuval tähelepanelikult silma peal hoida. See mitte ainult ei aita teil võimalikke probleeme kõrvaldada, vaid aitab parandada ka üldist kliendikogemust.

Funktsioonide ülevaade

Pole kahtlust, et leiate palju erinevaid kasutajatoe tööriistu, mida proovida, kuid paljudel neist pole kõiki vajalikke funktsioone. Sellepärast peaksite alati kaaluma ainult neid tööriistu, millel on sisseehitatud funktsioonid nagu näiteks:

 • Mitmekanaliline suhtlemine
 • E-maili integratsioon
 • Sisseehitatud teaalajas vestluse funktsioon
 • Lihtne kõnekeskuse haldamine, mis jaotab kõik kõned vabadele agentidele
 • Otsene sotsiaalmeedia integratsioon, mis võtab klientide päringud sotsiaalmeedia lehekülgedelt.
 • Iseteeninduse portaal, mis aitab vähendada sedelite arvu
 • Suunamine järjekorra haldamise süsteemi üles seadmiseks kiiremaks sedelite haldamiseks. Veenduge, et kõik suunamise tüübid on toetatud.
 • Kerge töötaja aja jälgimine, samuti võimalus optimeerida oma tegevuste töövoogu avastades nõrgad lülid õigeaegselt.
 • Detailne raporteerimise tööriist kergeks klienditoe soorituse hindamiseks
 • Automatiseerimine asjade kiirendamiseks
 • Spetsiifiliste ülesannete suunamine vastavatele osakondadele
 • SLA-d (teenusetaseme kokkulepped)
 • Sildid lihtsamaks sedelite segmenteerimiseks
 • Tööülesannete haldaja aitamaks prioritiseerida
 • CRM integratsioon
 • Tööaeg, et anda kliendile märku, millel saate sedeliga tegeleda
 • Kontaktivormid lihtsamaks sedelite esitamiseks ja järelkontrolliks
 • Muud kolmandate osapoolte integratsioonid

Teie eesmärk peaks olema valida kasutajatoe tööriist, millel on võimalikult palju neid funktsioone. Olenevalt olukorrast ei pruugi teil kõiki neid funktsioone vaja minna. Siiski on enamik neist kasutajatoe valdkonnas standardiks ja kuigi te ei pruugi neid kõiki hetkel vajada, võib teil neid vaja minna, kui saabuvate sedelite arv tõusma hakkab.

Kui palju maksab probleemsete sedelite haldamise süsteem?

Enamik kasutajatoe sedelisüsteeme pakub kulude osas erineva suurusega ettevõtetele erinevaid hinnaplaane. Loomulikult on need kõik erinevate hindafega, olenevalt teie poolt valitud funktsioonidest ja sedelisüsteemist. Seda arvesse võttes peaksite alati enne ostu sooritamist kontrollima, kuidas hinnad arvutatakse.

Mõne kasutajatoe tarkvara hind oleneb kasutajate arvust kuus, samas kui teised pakuvad kohandatud hinnamudelit, mis sobib ideaalselt suurematele ettevõtetele. Kui juhite väiksemat ettevõtet, tuleb tõenäoliselt arvutada oma kuuhind kasutaja kohta. Parima tulemuse saavutamiseks on parim, mida saate teha, võtta ühendust tarkvara pakkujaga ja paluda tal saata teile rohkem infot või lihtsalt võrrelda võimalusi ise.

Top 20 pakkujat

1. LiveAgent

LiveAgent`i toe portaali sedel
LiveAgent`i toe portaali sedel

LiveAgent on üks kõige sagedamini kasutatavaid kasutajatoe lahendusi. See on täielikult pilvepõhine lahendus. Sellel on üle 180 funktsiooni ja kasutajasõbralik liides. Lisaks suurepäraste integratsioonide pakkumisele nagu näiteks Zapier`i, Google Analytics`i, MailChimp`i, CRM-i, CMS-i on see ideaalne ka teie klienditoe skaleerimiseks. Võite oodata sujuvalt töötavat lahendust ning suurepärast klienditoe platvormi koos kõigi esmavajalike funktsioonidega.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Põhifunktsioonid:

 • Piiramatu arv agente
 • Universaalne postkast
 • Hübriid sedelisüsteem
 • Automatiseeritud sedelite jaotamine

 • Sildid
 • Võimalus määrata ja edastada sedeleid agentide ja osakondade vahel
 • SLA
 • Kohandatud kontaktgrupid
 • Filtrid, märkused, e-mailide mallid
 • Omnikanali suhtlus
 • Kontaktvormid
 • Teadmistebaas
 • Live vestlus
 • Sotsiaalmeedia
 • Kõnekeskus
 • Raporteerimine
 • Mängustamine
 • Sedeli poolitamine ja liitmine
 • Mobiilirakendused
 • Agentide kokkupõrke tuvastamine
 • Agentide reiting

Plussid:

 • Intuitiivne töölaud
 • Üle 180 funktsiooni
 • Sisseehitatud CRM

Miinused:

 • Puudub vestlusrobot
 • Algajate jaoks keeruline
 • Puudub WhatsApp`i integratsioon

Hind:

Lisaks piiratud funktsioonidega tasuta servsioonile algab sedelisüsteemi hinnaplaan $15 agendi või kasutaja kohta.

A trouble ticket system is just one part of a complex help desk solution

Learn all about LiveAgent by signing up for a 14-day free trial. Just click here to get started now.

2. HubSpot

Hubspot sedelisüsteem
Hubspot sedelisüsteem

HubSpot on üks populaarsemaid klienditeeninduse tarkvarasid. Kuigi see toimib iseteeninduse tööriistana suurepäraselt, aitab see ka teie meeskonnal produktiivsem olla. See süsteem sobib suurepäraselt oma teadmistebaasi loomiseks, sisemise dokumentatsiooni hoidmiseks ning sobib ideaalselt ka klientide tagasiside saamiseks küsitluste koostamiseks. Tänu sellistele funktsioonidele nagu lihtsalt kasutatav lohista ja kukuta funktsioon, robotid, automatiseerimine ja integratsioonid jõuavad teie meeskonnad klienditeeninduses täiesti uuele tasemele.

Põhifunktsioonid:

 • Detailne kliendiprobleemide jälgimine ja sedelite organiseerimine
 • Sedelite automatiseerimine
 • Prioritiseerimise päringud kiiremaks probleemide lahendamiseks
 • Iga agendi kohandatud raportid
 • HubSpot’i tasuta CRM-iga integreerimine
 • Omnikanali tugi
 • Kerge suunamine
 • Sedeli analüüsimine

Plussid:

 • Suurepärane CRM
 • Populaarsed klienditeeninduse tarkvara lahendused (sedelisüsteem, meeskonna e-mail, e-mail ja vestlus sedeliks, sedelite loomise robotid).
 • Klientide iseteeninduse võimalused
 • Lihtne kasutada

Miinused:

 • Teil tuleb tehnilise toe eest maksta
 • See võib pisut kallis olla

Hinnad:

HubSpot’i premium klienditeeinduse tarkvara maksab $45.00 kuus kahe kasutaja kohta, lisaks on sellel võimalus minna üle Professional ja Enterprise pakettidele. Neist igaüks tuleb koos täiendavate funktsioonidega.

3. ProProfs Help Desk

ProProfs Help Desk postkasti töölaud
ProProfs kasutajatoe postkasti töölaud

ProProfs Help Desk on veel üks suurepärane kasutajatoe sedelisüsteem täiustatud funktsioonide ja kergesti kasutatava liidesega. Seda kasutades on agentidel juurdepääs jagatud postkastile, et nad saaksid lihtsastu jälgida, mida tehakse. Lisaks on võimalik sedeleid teie määratud reeglite alusel sorteerida, prioritiseerida, sildistada ja määrata. Saate seda kasutada detailse sisemise ja välise teadmistebaasi loomiseks, et aidata oma kliente 24/7. Sedeleid saab jagada alamsedeliteks, kui teil on rohkem kui kaks klienditoe meeskonda.

Põhifunktsioonid:

 • Juurdepääs kõigile vestlustele ja nende haldamine jagatud postkasti kaudu
 • Konserveeritud vastused
 • Agendi kokkupõrke tuvastamise funktsioon takistab sedelite jagamist
 • Automatiseeritud küsitlused lihtsaks tagasiside genereerimiseks
 • Jälgib ja raporteerib kogu agendi soorituse eaalajas

Plussid:

 • Jagatud postkast
 • Suurepärased teadmistebaasi võimalused
 • Live vestluse tugi
 • Soorituse jälgimine

Miinused:

 • Pole piisavalt integratsioone
 • Ei sobi ideaalselt suurematele ettevõtetele

Hind:

Hinnad algavad 15$ kuus agendi kohta.

4. Freshdesk

Freshdesk sedelite aktiivsus
Freshdesk sedelite aktiivsus

Freshdesk loodi 2010 aastal, et aidata ettevõtetel abivajavate klientideni jõuda. See on aastate jooksul täiustatud ja laiendatud täielikuks kasutajatoe sedelisüsteemiks. Tarkvara keskendub teie meeskonna efektiivsuse suurendamisele ja töövoogude sujuvamaks muutmisele. Funktsioonidega, nagu jagatud meeskonna postkast lihtsamaks sedelite haldamiseks, omnikanal tugi, konserveeritud vastused ja palju muud, on see üks populaarsemaid kasutajatoe lahendusi turul.

Põhifunktsioonid:

 • Piletite kokkuleppimine ja ülesannete haldamine
 • Automatiseeritud suunamine
 • Detailne kataloogimine ja kontaktide kategoriseerimine
 • Sisseehitatud koostöö tööriistad
 • Sisu loomine ja haldamine
 • Kliendi kaebuste jälgimine ja segmenteerimine

Plussid:

 • Täielikult kohandatav sedelisüsteem
 • Detailne kõigi tegevuste jälgimine
 • Kergesti üles seatav ja teiste tarkvata rööriistadega integreeritav
 • Kõrgeima taseme meeskonna koostöö

Miinused:

 • Granuleeritud hinnakujundusvõimaluste puudumine tavakasutajatele
 • Sellega harjumine võib olla keeruline

Hind:

 • Alghind on $15 kuus agendi kohta.

5. Zendesk Support

Zendesk Support kasutajatoe sedelisüsteem
Zendesk Support kasutajatoe sedelisüsteem

Zendeski tugi on klienditoe osas üks usaldusväärsemaid brände. Tarkvaraga on kaasas erinevad klienditoe võimalused, mis on kenasti pakitud ühte lihtsalt juurdepääsetavasse andmebaasi. Kui olete kõik seadistanud, saate hallata sedeleid, anda eelmääratletud vastuseid ja luua tagasisidet integreeritud küsitluste kaudu. Lisaks pakub see ka suurepäraseid soorituste raporteid ja töötajate jälgimist.

Põhifunktsioonid:

 • Täielik konto haldamine ja jälgimine
 • Kokkulepete ja määramiste haldamine
 • Kõnede logimine, salvestamine ja raporteerimine
 • Sisseehitatud kõnekeskus
 • Omnikanal sedelisüsteem
 • Teadmistebaas
 • Kohandatav sedelisüsteem

Plussid:

 • Lihtne kasutada
 • Suurepärased integratsioonid
 • Töötab mobiilseadmetega hästi

Miinused:

 • Mõned funktsioonid maksavad lisa
 • Nende klienditoe vastamine võib vahel liiga palju aega võtta.

Hind:

Hinnad algavad $19 dollarist kuus kasutaja kohta.

6. RingCentral Contact Center

RingCentral töölaud
RingCentral töölaud

RingCentral Contact Center on pilvepõhine kasutajatoe tarkvaralahendus, mis pakub täielikku funktsioonide komplekti, mis on vajalik kvaliteetse klienditoe pakkumiseks. See võib aidata teil jälgida klientide päringuid mitmest kanalist ja ka teie meeskonnaliikmete efektiivsust. Tarkvara põhirõhk on meeskonna koostööl, see võimaldab teie agentidel kiiresti vajaliku info üles leida. See integreerub suurepäraselt ka selliste platvormidega nagu SalesForce, Oracle, Service Now ja paljud teised.

Põhifunktsioonid:

 • Hoiatused / eskalatsioon
 • Sisseehitatud kõnekeskus, kõnede logimine, salvestamine ja skriptimine
 • Häältuvastus
 • Täielik järhekorra haldamine
 • Reaalajas vestlus
 • Detailsed raporteerimise tööriistad

Plussid:

 • Suurepärased meeskonnasuhtluse funktsioonid
 • Palju erinevaid suunamise võimalusi ja detailse jälgimine
 • Lihtne sedelite haldamine
 • Palju integreerimise võimalusi

Miinused:

 • WhatsApp integratsioon puudub
 • Ajutine mahajäämus (kuigi see võib olla individuaalne probleem, sest kasutame selle info saamiseks kasutajate arvustusi)

Hind:

 • Hinnad algavad $19.99 kasutaja kohta kuus.

7. SolarWinds Service Desk

The SolarWinds Service Desk sedelid
The SolarWinds Service Desk sedelid

SolarWinds Service Desk on veel üks suurepärane kasutajatoe tarkvaralahendus, mis sobib ideaalselt keskmistele ja suurtele ettevõtetele. See on pilvepõhine lahendus, mis sisaldab funktsioone nagu nutikas sedelisüsteem, töövoo automatiseerimine ja täielik klienditoe haldamine. Saate seda kasutada kogu ettevõtte infrastruktuuri ja tarkvara jõudluse jälgimiseks, tagades, et kõik on ideaalses töökorras. Täiustatud varade haldamise ja detailse analüüsi abil parandate kiiresti oma töötajate tulemuslikkust ja hoiate kliendid rahulolevatena.

Põhifunktsioonid:

 • Varade jälgimine ja haldamine
 • Automatiseeritud suunamine
 • Omnikanal sedelisüsteem
 • Kohandatav bränding
 • Kõnekeskuse ja intsidentide haldamine
 • Töötaja jälgimine
 • Teadmistepõhine juhtimine
 • Täielikult kohandatavad malli vastused

Plussid:

 • Madal kulukus
 • Tugi mitmes keeles
 • Kolmele agendile tasuta

Miinused:

 • Suured riistavara nõudmised
 • Mõnede kasutajate jaoks kallis

Hind

Kuni kolme agendiga saate kasutada tasuta versiooni. Tasuline plaan algab $20 agendi kohta.

8. Request Tracker

Request Tracker avatud lähtekoodiga sedelisüsteem

Kui otsite oma väikeettevõttele tasuta kasutajatoe sedelite lahendust, on Request Tracker suurepärane valik. See on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et saate seda muuta, et jälgida pileteid ja parandada oma üldist töövoogu. Seda liidest on lihtne kasutada ja see töötab suurepäraselt kõigis seadmetes. Tarkvara pakub failide haldamiseks ka täielikku PGP-tuge. See näeb välja aegunud, kuid teeb töö tasuta ära.

Põhifunktsioonid:

 • Meeskonna koostöö tööriistad
 • Lihtne töölaud
 • Teadmistepõhine juhtimine
 • Raporteerimine ja analüüsi tööriistad
 • Sedelisüteemi haldamine
 • Kõigi meeskonna liimete aja jälgimine

Plussid:

 • Kõigile tasuta
 • Hea väikeettevõtetele
 • Omnikanal sedelisüsteem

Miinused:

 • Keeruline ja aegunud kasutajaliides

Hind:

 • Piiratud funktsioonidega tarkvara on tasuta. PRO versioon algab 125$ kuus funktsiooni kohta.

9. Spiceworks 

Spiceworks tasuta sedelisüsteemi tarkvara
Spiceworks tasuta sedelisüsteemi tarkvara

Spiceworks on tasuta sedelite teenus, mis pakub palju funktsioone ning on üsna paindlik. See on klienditoe tarkvaralahendus, mis pakub täielikku, paljude erinevate lahendusega integratsiooni. Spiceworks sobib suurepäraselt inventari haldamiseks ja töötajate jälgimiseks. See töötab pilvepõhise lahendusena või kohapealse programmina ning pakub ka nutitelefoni rakendust. Kontaktvormid on täielikult kohandatavad ning ühe kontoga ühendatavate sedelite või seadmete arv pole piiratud.

Põhifunktsioonid:

 • Tasuta
 • Customizable submission forms
 • Mis puutub hallatavate sedelite arvu või seadmetesse, siis nende arv, mida saate oma kontoga ühendada, pole piiratud.
 • Juurdepääsemise kontroll ja jälgimine
 • Automatiseeritud suunamine
 • Kohandatav bränding
 • Võimsuse haldamine

Plussid:

 • Tasuta
 • Kergesti kasutatav ja üles seatav
 • Pakub tuge kõigile seadetele
 • Suurepärane funktsionaalsus

Miinused:

 • Nad kompenseerivad tasuta olemist reklaamide kuvamisega
 • Ei saa andmeid pilvest kohalikesse serveritesse üle kanda

Hind:

 • Spiceworks on täiesti tasuta.

10. Samanage

Samanage sedelite platvorm
Samanage sedelite platvorm

Samanage on klientide sedelite platvorm, mis tagab, et teie tugimeeskonnal on kõik vajalik kvaliteetse teenuse pakkumiseks. Teenindusportaal on täielikult kohandatav ja see võimaldab teie töötajatel kiiresti iga päringuga tegeleda ja detailseid aruandeid koostada. Samuti võimaldab see sedelite suunamiseks oma automatiseerimise reeglid määrata, probleeme hallata, jne. Lõpuks pakub see fantastilist teadmistebaasi koos detailsete iseteeninduse toe võimalustega.

Põhifunktsioonid:

 • ITIL-valmis kasutajatugi
 • Suurepärased töölauad ja detailne aruandlus
 • Varade elutsükli jälgimine
 • Detailne iseteeninduse portaal, teadmistebaas ja teenuste kataloog
 • Skaleeritav iga suurusega ettevõtetele

Plussid:

 • Kergesti kasutatav ja organiseeritav
 • Sedelite jälgimine ja kerge suhtlus
 • Võimsad raportid
 • Lihtne sedelite haldamine
 • Kohandatavad funktsioonid paremaks töövooks

Miinused:

 • Puuduvad automaatsed sedeli staatuse uuendused
 • Gruppide ja lubade üles seadmine on keeruline

Hind:

 • Hinnad algavad 19$ kuu agendi kohta.

Provide a holistic customer service experience

With LiveAgent, you can go beyond of what a standard ticketing system can offer.

11.  osTicket

osTicket toe sedelisüsteem
osTicket toe sedelisüsteem

osTicket on toe sedelisüsteem, millel on kõik vajalikud funktsioonid, mida saate täielikult oma ettevõtte vajadustega kohandada. Lisaks tavalistele sedelite haldamise funktsioonidele teeb see tarkvara suurepärast tööd sissetulevate päringute määramisel. Saate seda kasutada kohandatud väljade, rühmade, vormide ja järjekordade seadistamiseks. Tarkvara tunneb sedeli ära ja saadab selle automaatselt õigele agendile. Põhiversioon on tasuta, kuid pilvepõhine versioon maksab 9$ kuus kasutaja kohta.

Põhifunktsioonid:

 • Automatiseeritud suunamine
 • Suurepärane iseteeninduse portaal
 • SLA haldamine
 • Tavaline sedelite haldamine
 • Töövoo konfigureerimine

Plussid:

 • Lihtne sedeli tarkvara, mis sobib ideaalselt väikeettevõtetele
 • Iga värskendusega lisatakse uusi funktsioone
 • Võimaldab luua veebi- ja e-maili sedeleid
 • Täielikult kohandatav
 • Kergesti üles seatav

Miinused:

 • Mobiilirakendus puudub
 • Nõuab seadistamiseks PHP ja Apache vilunud veebihaldurit

Hind:

 • Kohapeal kasutamiseks loodud tarkvara on tasuta, samas kui pilvepõhine versioon maksab 9$ kuus.

12. Zoho Desk

Zoho Desk sedelisüsteem
Zoho Desk sedelisüsteem

Zoho Desk on veel üks täielik sedelisüsteem, mis annab teie klienditoe meeskonnale kõik, mida nad vajavad probleemide kiireks ja efektiivseks lahendamiseks. See on ideaalne lisa, kui kasutate juba Zoho CRM-i, sest see võimaldab teil andmebaasi täielikult sünkroonida, võimaldades teil üle vaadata kõik olemasolevad kasutajad ja sedelite ajaloo. Mõned funktsioonid sisaldavad sedelite prioritiseerimist, detailset jälgimist ja kasulikku teadmistebaasi. See võimaldab ka mobiilirakenduste tuge.

Põhifunktsioonid:

 • Kohandatavad iseteeninduse portaalid
 • Omnikanal sedelisüsteem, kaasaarvatud sotsiaalmeedia võrgustikud
 • Automatiseeritud sedelite märkimine ja sentimendi analüüs
 • Lihtne integreerimine Zoho CRM-i ja muude äritööriistadega
 • Mitmekeelne tugi

Plussid:

 • Kolm agenti saavad tarkvara tasuta kasutada
 • Reaalajas vestlus
 • Sedelite haldamine

Miinused:

 • Jälgimine puudub
 • Tasuta versioon on saadaval ainult kolmele kasutajale

Hind:

Kui teil on rohkem, kui kolm agenti, algab hinnaplaan $12 agendi kohta kuus.

13. HappyFox

HappyFox sedelid ja kontaktid
HappyFox sedelid ja kontaktid

HappyFoxiga saavad teie agendid sedeleid vastu võtta mitme kanali kaudu ja lahendada probleeme ühelt töölaualt. Kõik sissetulevad sedelidd kuvatakse spetsiaalsel lehel, kus kõik teie agendid päringuid näevad. Tasuline versioon võimaldab teil hallata kõiki oma organisatsiooni varasid, luua kohandatud sedeleid ja vastata igale sedelile konserveeritud tegevuste kaudu kiiremini. Saate seda kasutada ka teadmistebaasi loomiseks, et kasutajakogemust veelgi rohkem parandada.

Põhifunktsioonid:

 • Suurepärane sedelisüsteem ja sedelite haldamine
 • Konserveeritud tegevused kiiremateks vastusteks
 • Lihtne sedelite haldamine
 • Sedeli jälgimine, analüütika ja raporteerimine
 • Kohandatavad iseteeninduse leheküljed
 • Sedelite automatiseerimine
 • Täielik varade haldamise tööriist

Plussid:

 • Kerge sedelite haldamine osakondade vahel
 • Kohandatavad nutireeglid
 • Märgistamise prioriteedid ja automaatne siltide määramine
 • Sedelite jälgimine

Miinused:

 • Mõned kasutajad teatavad, et põhifunktsioonid on peidetud tasulise seina taha

Hind:

Neil puudub traditsiooniline hinnakujundus, kuid võite nendega ühendust võtta, et saada enda vajadustele vastav hinnapakkumine, mis on mõne kasutaja arvates eeliseks.

14. Jira Service Desk

Jira töölaud planeerimiseks ja jälgimiseks
Jira töölaud planeerimiseks ja jälgimiseks

Jira Service Desk on parim valik, kui soovite luua, hallata ja korraldada mitut projekti korraga. See muudab mitmele tootele või osakonnale toe pakkumise lihtsaks, sest saate iga teema jaoks konkreetseid projekte luua. Confluence’i abil saate kogu sisemise dokumentatsiooni jaoks luua muljetavaldava teadmistebaasi.

Põhifunktsioonid:

 • Taotluste ja juhtumite haldamine
 • Varade jälgimine ja haldamine
 • Juhtumite grupeerimine
 • Nutifunktsioonid parema töövoo jaoks
 • Teadmiste haldamine Confluence`ga

Plussid:

 • Võimalus luua kohandatud töölaudasid ja filtreid
 • Suudab hallata mitmeid projekte korraga
 • Lihtne ülesannete haldamine
 • Lihtne kasutada
 • Integratsioon Confluence`ga

Miinused:

 • Aeglane laadimiskiirus
 • Uute päringu tüüpide loomine on liiga keeruline

Hind:

 • Plaani alghind on $19 kuus.

15. Mojo IT Helpdesk

Mojo IT Helpdesk sedelite ülesanded
Mojo IT Helpdesk sedelite ülesanded

Mojo IT Helpdesk on G Suite’i kasutajate jaoks parim valik, sest see pakub platvormiga täiuslikku integratsiooni. Saate selle seadistada sedelite määramiseks mitme kanali kaudu ja hallata kõike ühelt töölaualt. Samuti võib see aidata teil oma laoseisu jälgida, agentidele sedeleid määrata ja detailseid aruandeid koostada.

Põhifunktsioonid:

 • Lihtne sedelite jälgimine läbi mitme kanali
 • Kohandatav bränding
 • Teadmistebaasi salvestamine sisemiste dokumentide jaoks
 • IT varade ja inventari haldamine
 • Võrgustiku jälgimine
 • Suurepärane iseteeninduse portaal

Plussid:

 • Kergesti kasutatav ja üles seatav
 • Sisseehitatud raporteerimise tööriistad koos rahulolu mõõtmisega
 • Uusi funktsioone lisatakse pidevalt.
 • Suurepärane klienditugi

Miinused:

 • Kohandatavad sedelite prioriteedid puuduvad

Hind:

 • Hinnaplaanid algavad $29 kuus kümne agendi kohta.

16. Freshservice

Freshservice sedelisüsteemi tarkvara
Freshservice sedelisüsteemi tarkvara

Freshservice on sedelisüsteemi tarkvara, mis on loodud teie üldise klienditoe parandamiseks. Sellel on palju erinevaid sedelite haldamise võimalusi, kuid see aitab teil jälgida ka kõiki varasid ja üles seada välist iseteeninduse andmebaasi. Töölaud pakub detailset infot iga agendi soorituse kohta, võimaldades teil leida nõrkasid kohtasid ja parandada oma kliendituge veelgi.

Põhifunktsioonid:

 • Omnikanal sedelisüsteem
 • Suurepärane SLA haldamine vastavalt prioriteedile
 • Kohandatav teadmistebaas ja konserveeritud vastused
 • Lihtsad automatiseerimise funktsioonid
 • Iseteenindusportaal

Plussid:

 • Kohandatud kliendiportaal ja sedelisüsteem
 • Integreerimine Freschat live vestluse funktsiooniga
 • Kerge varade jälgimine ja integratsioon
 • Mobiilirakenduse tugi ja sedelite jälgimine

Miinused:

 • Mõned funktsioonid võivad seadistamiseks vajada kodeerimist

Hind:

 • Alustamine $19 kuus agendi kohta.

17. Vision Helpdesk

Vision Help Desk juhtumine haldamine
Vision Help Desk juhtumine haldamine

Vision Helpdesk on veel üks usaldusväärne lahendus, mida on katsetanud paljud kasutajad. Tarkvara võimaldab agentidel keerulisi probleeme kiiremini lahendada, koostööd teha ja võimaldab igapäevast ülesannete määramist. Seda on lihtne kasutada ja see võib teie meeskonna tootlikkust tõsta.

Põhifunktsioonid:

 • Pakkuge täielikku tuge e-maili, telefoni ja vestluse teel
 • Kohandatavad automatiseerimise reeglid ja kriteeriumid
 • SLA ja eskalatsiooni reeglid paremaks töövooks
 • Hoiatuste reeglid
 • Automatiseerige mitmeid sedelite operatsioone
 • Sedelite jälgimine, määramine ja teavitused

Plussid:

 • Taskukohane
 • Mitme kanaliga
 • Ülesannete haldamine
 • Kerge meeskonnasuhtlus
 • Integratsioon sotsiaalmeedia pluginatega

Miinused:

 • Keeruline integreerimine teiste platvormidega
 • Pole piisavalt integratsioone

Hind:

 • Alghind $12 agendi kohta kuus.

18. ManageEngine ServiceDesk Plus

ManageEngine ServiceDesk Plus töölaua ülevaade
ManageEngine ServiceDesk Plus töölaua vaade

ManageEngine ServiceDesk Plus on täiustatud sedelisüsteem, mille saate oma seadmesse installida või pilvest käivitada. See on väga paindlik platvorm, mis sobib ideaalselt suurtele klienditoe meeskondadele, sest see pakub lisasid, nagu live vestlus, juhtumite haldamine, projektide haldamine. Kui otsustate hankida preemium plaani, saate kaugjuurdepääsu kaudu oma klientide päringutele reaalajas vastata.

Põhifunktsioonid:

 • Parim praktika ITSM töövoogudele
 • Integratsioonid IT haldamise äppidega
 • Nutikas automatiseerimine
 • Laialdane raporteerimine
 • Täielikult kohandatav

Plussid:

 • Lihtne kasutada
 • Kaugjuurdepääs lahendustele
 • Lisadega laiendatavad võimalused
 • Suurepärane suurtele toe meeskondadele

Miinused:

 • Keeruline kasutaja haldamine
 • Puudub automaatne määramine
 • Piiratud raporteerimise tööriistad

Hind:

 • Alghinnaga $10 kasutaja kohta kuus

19. Jitbit

Jitbit kasutajatoe sedelisüsteem

Jitbit on vaieldamatult üks lihtsamaid kasutajatoe sedelisüsteeme. Selle seadistamine on imelihtne ja see võimaldab teil hallata kõiki sedeleid reaalajas. Saate jälgida kõiki sedelite tegevust, isegi avada manuseid samaaegselt ilma vahekaarte vahetamata või meeskonnaliikmetelt lisainfot küsimata. Sellel on ka mobiilirakendus, mis võimaldab liikumises olles kogu infole juurde pääseda.

Põhifunktsioonid:

 • E-mailile keskendunud kasutajatugi
 • Lihtne üles seadmine
 • Võimsad haldamise tööriistad
 • Mobiilirakendus kergeks juurdepääsuks
 • Jagatud postkast
 • Võimsad automatiseerimise päästikud
 • Konserveeritud vastused ja teadmistebaas

Plussid:

 • Ülimalt lihtne üles seada ja kasutada
 • Selge liides
 • Suurepärane raporteerimine ja mõõdikute jälgimine
 • Hea algajatele

Miinused:

 • Puudub tasuta versioon
 • Vahel kohmakas

Hind:

 • Alghinnaga plaan $29 agendi kohta kuus

20. LiveChat

LiveChat omnikanali haldamine
LiveChat omnikanali haldamine

LiveChat on kasutajatoe tarkvaralahendus, mis aitab nii teie kliente kui ka müügimeeskondi. Sellel on huvitav vestlusvidina funktsioon, mille saate oma veebilehele lisada, et klientidele asjakohest tuge pakkuda. Lisaks selle pakub LiveChat omnikanali haldamist ühelt lihtsalt kasutatavalt töölaualt. Sellel on arvukalt kolmandate osapoolte integratsioone, mis laiendavad selle funktsioone märkimisväärselt.

Põhifunktsioonid:

 • Rohkelt kasulikke funktsioone
 • Integreerimine mitme platvormiga
 • Lihtne kasutada
 • Üks jagatud töölaud
 • Kohandatav
 • Lihtne sedeli suunamine

Plussid:

 • Integreerimine sotsiaalmeedia võrgustike ja teiste platvormidega
 • Lihtsad suunamine võimalused
 • Omnikanal sedelisüsteem
 • Üks jagatud töölaud

Miinused:

 • Hilinenud agentide järgimine
 • Mõnede jaoks pisut kallis

Hind:

 • Alhinnaga plaan on saadaval $16 kuus agendi kohta.

Top 5 probleemsete sedelite haldamise süsteemi

Andsime teile kogu info, mida vajate ülaltoodud parimate probleemide haldamise sedelisüsteemide kohta. Nüüd on aeg heita pilk viiele parimale valikule ja sellele, mis teeb neist head valikud.

1. LiveAgent

LiveAgent väärib esikohta, sest see on sedelisüsteem, mis pakub kõige rohkem funktsioone. Ainsad tarkvarad, mis võivad selle poolt pakutavale lähedale jõuda, on LiveChat ja Freshdesk. LiveAgent pakub täielikku probleemide lahendamise süsteemi koos omnikanali toega, jagatud postkasti ja on tuntud kui kõik-ühes kasutajatoe süsteem.

See on võitnud mitmeid auhindu, sealhulgas parima hinna ja kvaliteedi suhte eest Capterra`s ja see on laialt kasutad ettevõtete ja organisatsioonide poolt üle kogu maailma. See pakub kõike, mida vajate, taskukohase hinnaga.

Provide a holistic customer service experience

With LiveAgent, you can go beyond of what a standard ticketing system can offer.

2. Freshdesk

Freshdesk on veel üks populaarne kasutajatoe tarkvara, mis on loodud klienditeeninduse efektiivsemaks muutmiseks. See pakub palju häid funktsioone, kuid sellel on piiratud integreerimisvõimalused ja see ei tööta SalesForce’iga hästi. Lisaks selle, et rämpsposti ei saa filtreerida, pakub tarkvara kõiki olulisi funktsioone paremaks klienditeeninduseks.

Siiski jõusid see meie top viis nimekirja, sest selle kasutamine on selge ning see on ideaalne kasutamiseks igas suuruses ettevõtetes.

3. Zendesk Support

Nagu me varem mainisime, on Zendesk Support kasutajatoe süsteemide seas turuliider, kuid sellel on piiratud funktsioonid. Zendesk nõuab parimate, organisatsioonile kasulike funktsioonide jaoks lisade ostmist, seega ei sobi see kes ideaalselt neile, kes otsivad põhilist seadistust ja soovivad selle kogu potentsiaali avada. Teil võib olla raskusi nende klienditoega ühenduse võtmisel, kuid peale selle on see oma tegevuses väga hea.

Veelgi enam, see tuleb koos keerulise raporteerimise, millest võib väärtusliku infor hankimiseks olla keeruline aru saada.

4. LiveChat

LiveChat on veel üks kõrgelt hinnatud kasutajatoe lahendus ettevõtete seas üle kogu planeedi. See pakub suurepärast integratsiooni populaarsete platvormidega ja pakub funktsioone nagu lihtne suunamine, kohandatavad armatuurlauad ja omnikanali tugi. Kuid see on pisut kulukam ja selle töölaud on uute kasutajate jaoks liiga keeruline.

Sellel pole pilvepõhist versiooni ja teil tuleb see oma seadmesse installeerida.

5. Jira Service Management

Jira Service Management on suurepärane võimalus suurtele toe meeskondadele, kes peavad igapäevaselt atoime tulema tohutute sedelite kogustega. See keskendub mitme projekti samaaegsele käivitamisele ühelt töölaualt. Kuigi see pakub mõningaid suurepäraseid funktsioone, on see kohapealne tarkvara, seega on teie suhtlusvõimalused on piiratumad.

Kuigi see pole pilvepõhine kasutajatoe süsteem, pakub see tarbijatele endiselt mitmeid väärtuslikke funktsioone.

Top 5 probleemsete sedelite haldamise süsteemi

E-maili toe süsteem

Capterra reiting

Tasuta versioon

Tasuta prooviperiood

Alghind

LiveAgent

4.7/5 (ligikaudu 1000 arvustust)

JAHJAH$15 agent/kuu
Freshdesk4.5/5 (ligikaudu. 2300 arvustust)JAHJAH$18 /kuu
Zendesk tugi4.4/5 (ligikaudu 2600 arvustust)EIJAH$19 /kuus
LiveVestlus 4.6/5 (ligikaudu 1100 arvustust) EIJAH $16 /kuu

Jira Service Management

4.4/5 (270 arvustust) JAHJAH $16 /kuu
Kuupäevaga 10.august

Lõpetuseks

Oma vajaduste jaoks parima probleemsete sedelite süsteemi valimisekstuleb arvestada paljude erinevate funktsioonidega. Siin on kiire küsimuste ja vastuste juhend, mis aitab teil parima võimaliku otsuse teha.

Millise probleemsete sedelite süsteem on teie ettevõttele õige?

Vastus sellele küsimusele oleneb teie ettevõtte vajadustest ja eesmärkidest. Väiksemad ettevõtted võivad saada vajamineva tasuta tarkvaralahendustest, samas kui suuremad ettevõtted vajavad rohkem funktsioone ja paketti paljudele agentidele. Üldiselt on LiveAgent suurepärane valik, sest see sobib ideaalselt igas suuruses ettevõttele ja on kergesti skaleeritav.

Parim kõik ühes probleemsete lahenduste süsteem

Kui otsite kasutajatoe sedelisüsteemide hulgast universaalset lahendust, peame meie hääle andma LiveAgentile ja LiveChatile. Mõlemad lahendused pakuvad laia valikut funktsioone, palju erinevaid suunamise- ja haldusvalikuid, mis on vajalikud parima võimaliku klienditoe pakkumiseks.

Parim probleemide haldamise sedelisüsteem koos sisseehitatud vestluse, kõnekeskuse, sotsiaalmeedia ja kliendiportaaliga

Parima kõikehõlmava sedelisüsteemina on LiveAgent kindlasti kõige parem ja terviklikum lahendus, mida saate. Saate seda kasutada oma klientideni jõudmiseks mitme kanali kaudu ning veelgi parema kasutuskogemuse tagamiseks on teil võimalik luua detailseid kliendiprofiile.

Parim probleemsete sedelite süsteem funktsioonide osas

Jällegi võtab LiveAgent oma koha, sest see pakub umbes 200 funktsiooni, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset kliendituge.

Parima väärtusega probleemsete sedelite süsteem

Kuna LiveAgent pakub nii palju funktsioone ja võitis mitmel veebilehel parima väärtuse auhinna, on see teie raha eest kindlasti parim valik.

Kõrgeima hinnanguga probleemsete sedelite süsteem

LiveAgenti üldhinnang on Capterra`s 4.7, see kindlasti kõrgeima reitinguga probleemsete sedelite haldamise süsteem, mida teil on võimalik hankida.

Kõige lihtsamini üles seatav & kasutatav probleemsete sedelite süsteem

Saate kasutada palju lihtsaid sedelisüsteeme, kuid LiveAgent teeb suurepärast tööd, ühendades kasutusmugavuse täiustatud funktsioonidega.

Experience LiveAgent today

Take a tour or book a demo and explore how LiveAgent works.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

FAQ

What is a trouble ticket system?

A trouble ticketing system is a special type of software designed to help manage and maintain customer inquiries. It’s a tool designed to help streamline your customer support team and allow them to provide the highest level of support faster and more efficiently.

What is the difference between a trouble ticket system and an email?

Email support is a popular method of communicating with customers, but it’s not nearly as efficient as a trouble ticketing system. A helpdesk software solution is able to collect user inquiries from multiple platforms, not only emails, making sure that all customers are helped on time. These systems are able to save your organization a lot of time and money while helping build your brand’s identity and relationship with your customers.

What's the difference between cloud-based and on-premise trouble ticket systems?

Some trouble ticketing systems are available in both options, but generally speaking, a cloud-based solution is always a better option. Since both your data and ticketing require you to be online, you can provide full customer support from anywhere in the world in real-time. An on-premise system limits your team member’s options to only one device or location.

What is an omnichannel trouble ticket system solution?

An omnichannel trouble ticketing system solution is a software solution that is able to collect all customer inquiries into a single dashboard. That way, all inquiries will be answered in a timely manner, regardless of where they originate from.

What are the key features of an effective trouble ticket system?

Every effective trouble ticket system offers full integration with other platforms, omnichannel ticketing, easy-to-navigate shared dashboard, automation features, and so on. It also needs an excellent knowledge base that will further improve the efficiency of your support team in the future.

What are the benefits of using a trouble ticket system?

A trouble ticket system provides a lot of benefits, some more visible than others. However, the biggest benefit is making sure that all of your customers get the high-quality support they deserve. It’s an ideal tool for building strong customer relationships as well as your brand’s identity. It can also help you get the most out of your customer support team by organizing tickets. Once your team fixes an issue, the system will remember the solution, allowing you to create a self-service portal.

What is the best trouble ticket system?

Our award for the best trouble ticket system goes to LiveAgent, which offers the most value for the money.

Why is help desk software important?

The software you choose to use when providing customer support is very important. Not all software solutions offer the same features and capabilities. You want to get a system that is able to improve the overall user experience in every way possible. These special software programs are designed to do exactly that.

How do you manage queues in the trouble ticket system?

Managing queues can be very complicated, especially when you have thousands of inquiries every day. However, advanced software systems like LiveAgents are able to help you streamline your entire operation by organizing all tickets into one dashboard. Once you set up your external and internal knowledge databases, you can create a self-service portal to speed things up even further. That way, your customers will be able to sort all minor issues alone, leaving more room for your team to address the more complex issues. With automated workflows and the right monitoring practices, your support team will be able to answer far more inquiries than without using this software.

How does trouble ticket system software work?

A trouble ticket system collects all user inquiries from multiple channels and sorts them according to the rules you choose in one shared dashboard. Your support agents can then resolve one issue at a time, making sure that all customers are answered and helped as soon as possible. Most of these software solutions offer advanced features designed to help you improve the workflow even further. The bottom line is – the same number of people can help far more users than classic email support or phone support team.

How much does the trouble ticket system cost?

The best trouble ticketing system software costs depend on your business’s needs. The final cost depends on its features, how many agents you need, the number of channels it supports, and its flexibility. LiveAgent won the best value award multiple times, so it’s the safest bet.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.