Jira Service Management teadmusbaasi arvustus

Jira Service Management pakub tasuta funktsioonide komplekti, mis sobib hästi väiksematele ettevõtetele. Kõik tekstivormingu funktsioonid on olemas, samuti on võimalik lisada emotikone, tegevusüksusi, diagramme ja palju muud. Kokku on Jira Service Managementil neli hinnakujunduse plaani, mis igaüks pakuvad erinevaid funktsioone. Jira Service Managementi teadmusbaas on hästi tasakaalustatud ja seda on lihtne hallata, kuid võib vajada veidi tutvumist enne, kui kõik funktsioonid selgeks saavad.
Jira Service Management teadmusbaasi arvustus
Compare Jira Service Management teadmusbaasi arvustus with other in: How Jira Service Management teadmusbaasi arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1399 reviews

Jira Service Management on terviklik projektijuhtimise tarkvara ja seda saab kasutada ka teadmusbaasi tarkvarana. Jira Service Management pakub suurepärast mitmekülgsust ja paindlikkust, samuti kaasaegset artiklite redaktorit, mis teeb kirjutamise uskumatult lihtsaks. eriti tänu oma ainulaadsele käsule, mis toob lisafunktsioone. Tarkvara on saadaval…

Pricing
Starting from:
$ 21   kuus
Equal to LiveAgent's Small plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.2
Kasutajakogemus
5
Hind
4
Rakendamine
3.5

Key takeaways

Pros

  • Hea navigeerimine ja liides
  • Suurepärane teadmusbaasi funktsionaalsus ja integreerimine
  • Võimalus alustada tasuta

Cons

  • Pisut keeruline juurutamine
  • Võib tasuliste plaanidega minna kulukaks

Jira Service Management on terviklik projektijuhtimise tarkvara ja seda saab kasutada ka teadmusbaasi tarkvarana. Jira Service Management pakub suurepärast mitmekülgsust ja paindlikkust, samuti kaasaegset artiklite redaktorit, mis teeb kirjutamise uskumatult lihtsaks. eriti tänu oma ainulaadsele käsule, mis toob lisafunktsioone. Tarkvara on saadaval tasuta, kuid mõne tasulise plaaniga võib see ka üsna kalliks minna. Lisateavet Jira Service Management teadmusbaasi kohta leiate allolevast täielikust ülevaatest.

Jira Service Managementiga alustamine

Jira Service Management on ulatuslik tarkvara, mis aitab teid äriprojektide juhtimisel. Saate luua erinevate osakondade jaoks eraldi projekte ning hallata oma rahaasju, turundust, müüki, klienditeenindust ja palju muud. Igal osakonnal on eraldi teadmusbaas, mis muudab kogu asjakohasele teabele juurdepääsu igal ajal hõlpsaks.

Jira Service Managementi põhiversioon pakub piiratud (kuid siiski üsna rikkalikku) funktsioonide komplekti ja see on tasuta, mis tähendab, et saate alustada ilma millegi eest maksmata. Lihtsalt minge Jira Service Management veebisaidile ja täitke registreerimisvorm. Mõne minuti pärast saate juurdepääsu oma kontole ning alustada sirvimist. Esmalt tuleb aga valida, millist projekti malli soovite kasutada ja lisada mallile projekti üksikasjad. See on üsna kasulik, et aidata teil valida töö jaoks õiged tööriistad ilma lõputuid rakenduste poode sirvimata. Teadmusbaas on osa igast projektist, nii et teil on see olemas olenemata sellest, millise projekti valite.

Jira Service Management projektide ülevaade

Kui olete oma projekti malliga lõpetanud, tutvustatakse teile Jira teenusehalduse juhtpaneeli. See näeb päris hea välja ja võite vaadata lühikest sissejuhatavat õpetust, mis selgitab liidese toimimist. Liides näeb välja üsna kaasaegne ja annab endast parima, et asjad oleksid lihtsad ja hõlpsasti navigeeritavad. See võib rohkemate projektide lisamisega muutuda, kuid põhiliides peaks sellest hoolimata jääma võimalikult puhtaks. Kui olete lõpetanud, näete oma projekte armatuurlaual.

Jira Service Management - alustamine

Kui klõpsate sellel, näete kogu projekti armatuurlauda ja tühja liidest, mis pakub teavet projekti üksikasjade kohta. Näha on kahte menüüd, ülemine menüü on mõeldud üldiseks Jira Service Managementi navigeerimiseks ja teine vasakpoolses servas on menüü üksikute avatavate projektide jaoks. Teadmusbaasi valiku leiate siit. Igal eraldi projektil on selles menüüs teadmusbaas, nii et te ei satu projektide vahel vahetamisel iga kord segadusse.

Jira Service Management - projektide järjekordade ülevaade

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Teadmusbaasi liides näeb välja puhas ja organiseeritud, nii ei pea te töö ajal tegema keerulisi otsinguid ja oma juukseid kiskuma. Samuti kutsub see kohe kirjutama hakkama. Väga palju muud ei toimugi – pole kategooriavalikuid, kaustu ega sätteid. Seda seetõttu, et nende järele puudub vajadus. Iga sätte leiate vastava projekti üldosast ja iga projekt esindab eraldi teadmusbaasi kategooriat. See muudab korraldamise üsna lihtsaks.

Jira Service Management - teadmusbaasi ülevaade

Kui proovisin luua oma teadmusbaasi, sain veateate. Seda juhtus mitu korda isegi pärast Jira Service Management rakenduse uuesti laadimist. Nagu näete selle teksti kohal olevalt pildilt, mainib Jira, et teadmistebaasi toimib Confluence’i abil. Alles pärast sellel lingil klõpsamist sain teada, et oma teadmusbaasi funktsiooni toimimiseks pean kõigepealt Confluence’i seadistama. Confluence on Jira dokumentide koostamise tööriist ja õnneks on see ka tasuta.

Jira Service Management - Hangi Confluence

Kuigi see ei ole kõige mugavam teadmusbaasi seadistamise tüüp, on see üsna kiire ja te ei tohiks kogeda pikki viivitusi. Sissejuhatus ja seadistamine on väga sarnane Jira Service Managementiga, nii et teil ei tohiks tekkida probleeme liidesega tutvumisel. Pettumus valmistab see, et rakendused ei tundu olevat ühendatud. Eeldasin, et saan luua teadmusbaasi artikleid otse Jira Service Managementis, kuid ainus võimalus nende tegemiseks oli otse Confluence’is. Olenemata sellest, et see lahendus on tasuta, ei usu ma, et see on parim viis selle teostamiseks.

Tere tulemast Confluence'i

Põhimõtteliselt sundis Confluence mind registreerimisel uut kontot looma. Ma ei leidnud viisi Confluence’i lisamiseks varem Jira Service Managementis loodud kontole. Seega looge enne Jira Service Management teadmusbaasi kasutamist omale Confluence’i konto, kuna sellega saate automaatselt mõlemale juurdepääsu. Sellest väikesest tüsistusest hoolimata töötab teadmusbaas ettenähtud viisil ilma tõrgeteta.

Jira Service Management - Teadmusbaasi artiklid

Kui klõpsate nupul Loo artikkel, saate hakata kirjutama atraktiivses teadmusbaasi artikliredaktoris. Redaktor on suurepärane, lihtsa liidese ja põhifunktsioonidega, nagu tavalise tekstitöötlustarkvaraga harjunud. Kõik tekstivormingu funktsioonid on olemas ja need on saadaval liidese ülaosas asuval klassikalisel tööriistaribal. Võite kasutada ka huvitavat funktsiooni, kui vajutate klaviatuuril nuppu „/”. See avab valikute komplekti, kuhu saate lisada emotikone, tegevusüksusi, paneele, linke, pealkirju, tsitaate, diagramme, Exceli lehti ja palju muud. Kui ma ütlen palju rohkem, mõtlen ma tõesti palju – valikuid on näiliselt lõputult.

Jira Service Management - Artikli loomine

See funktsioon on sügavalt integreeritud teiste Jira funktsioonidega, nii et pääsete neile juurde, kui teil on juurdepääs teistele Jira tööriistadele. Kõigi valikute sirvimine võib olla väga aeganõudev, mistõttu peaksite alati alustama konkreetse elemendi nime tippimist ja säästma aega. Peale selle on see suurepärane funktsioon, mis aitab teil oma teadmusbaasi artiklid särama panna, mis pole igas teadmusbaasi tarkvaras garanteeritud.

Hinnakiri

Jira pakub nelja hinnakujunduse plaani. Üks hinnaplaanidest on täiesti tasuta ning ilma krediitkaarti vajamata. Vaatame, mida iga plaan pakub.

Tasuta

Tasuta plaan on, nagu ka nimetatud, alati tasuta ja sellel on kolme kasutaja limiit. Saadaval on 2 GB salvestusruumi. See plaan pakub hulgaliselt funktsioone, sealhulgas e-posti ja manustatavate vidinate tuge, iseteenindusportaali, vorme, konfigureeritavaid töövooge, kohandatavaid järjekordi, SLA haldust, aruandlust ja analüüsi, automatiseerimist ja palju muud.

Standard

Standardplaan maksab 21 dollarit agendi kohta kuus. Sellega kaasneb 250 GB failisalvestusruumi. Tarkvara toob kaasa kõik tasuta plaani funktsioonid ja lisab palju muud, nagu valvehaldus, teenuse oleku lehed, teenuse sõltuvus, auditilogid ja andmete elukoht. Samuti suurendab see mõningaid funktsioonide piiranguid tasuta plaanilt piiramatule arvule kuus.

Premium

Premium plaan maksab 47 dollarit agendi kohta kuus ja pakub piiramatut salvestusruumi. Saate kõik eelmise kahe plaani funktsioonid, aga ka globaalse ja mitme projekti automatiseerimise, täiustatud hoiatuste integreerimise, intsidentide konverentskõned, intsidentide uurimise, südamelöökide jälgimise, teenuste tellimused, välisteenused, teenuste ja infrastruktuuri terviseanalüüsi ja palju muud .

Enterprise

Enterprise maksab 201–300 agendile 134 500 dollarit aastas. Sellel on samuti piiramatu salvestusruum. See pakub kõiki varasemaid funktsioone ning andme- ja ülevaatefunktsioone, nagu Atlassiani analüütika, Atlassiani Data Lake ja andmeühendused. Saate ka mobiilirakenduste halduse.

Lõpetuseks

Jira Service Management on päris hea teadmusbaasi lahendus, mis sobib igat tüüpi äritegevuseks. Parim osa on selle tasuta pakett, mis pakub üsna rikkalikku funktsioonide komplekti. Kuigi see on piiratud vaid kolme kasutajaga, võin ette kujutada, et see võib olla rohkem kui sobiv väiksematele ettevõtetele. Teadmusbaasi funktsioon töötab samuti väga hästi ja puuduvaid funktsioone pole. Rakendamine võib olla veidi segane, kuid kogu lahendus on nii hästi tasakaalustatud, et ma ei usu, et keegi peaks seda suureks probleemiks.

Levinud mured ja probleemid

Kuidas pääseda juurde kõigile Jira Service Managementi teadmusbaasi käskudele?

Igat tüüpi käsklustele pääseb juurde klaviatuuri nupuga „/”. Kui vajutate seda, saate alustada sirvimist või sisestada mis tahes saadaoleva funktsiooni nime. Loend on ulatuslik ja sisaldab teksti vormindamise valikuid, aga ka elemente muust tarkvarast, nagu Exceli tabelid ja Jira funktsioonid.

Mida teha Jira Service Management teadmusbaasi veateate korral?

Jira Service Managementi toiteallikaks on teine Atlassiani toode nimega Confluence. Oma teadmusbaasi probleemideta toimimiseks peate hankima Confluence’i konto. Saate liituda Confluence’iga tasuta ja ilma makseteta. Seejärel peaks teie teadmusbaas olema valmis ja töötama probleemideta.

Kuidas Jira Service Managementis teadmusbaasi seadistada?

Jira Service Management pakub oma kasutajatele võimalust luua ja hallata erinevat tüüpi projekte igas ärivaldkonnas. Näiteks saate üheaegselt luua klienditeenindusprojekti, müügiprojekti ja finantsjuhtimise projekti. Teil võib olla iga projekti jaoks eraldi teadmusbaas ja saate täita selle iga projekti jaoks asjakohaste artiklitega. Teadmusbaasile juurde pääsemiseks tuleb mis tahes projektil ja valides vasakpoolselt menüüribalt teadmusbaasi valiku. Esmalt peate siiski hankima Confluence’i konto. Confluence on Atlassiani eraldi toode, mis keskendub dokumendihaldusele. Saate selle tasuta hankida ametlikult veebisaidilt. Seejärel töötab teie teadmusbaasi funktsioon mis tahes Jira teenusehalduses õigesti.

Teadmusbaasil puudub otsinguriba, mida teha?

Kontrollige, kas kasutate kolmanda osapoole lisandmoodulit HelpCenter Corrector. See lisandmoodul pakub võimalust otsinguriba teadmusbaasi või muude projektiportaalide eest peitmiseks. Kui kasutate seda, minge jaotisse Rakenduste haldamine > HelpCenter Corrector ja veenduge, et valikud Peida HelpCenteri otsinguriba ja Peida kliendiportaali otsinguriba pole märgitud. Otsing peaks kohe pärast seda teie teadmusbaasi ilmuma.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Kaalute Zendeski teamusbaasi? Vaadake meie arvustust ja uurige, kas see on teie ettevõtte jaoks õige teadmusbaasi tarkvara.

Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus

Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvara võimaldab luua ja avaldada artikleid ning lisada kategooriaid ja teemasid. Kuigi tasuta proovikonto annab juurdepääsu kõikidele põhifunktsioonidele, võib lehekülje navigeerimine olla väljakutsuv ning täiendavad funktsioonid on tasulised. Hinnapakett Suite Growth sisaldab teadmusbaasi tarkvara, integreeritud kogukonnafoorumit ja aruandlust, samas kui Suite Professional pakub rohkem täiendusi nagu HIPAA vastavus ja andmete asukoha valikud. Registreerumine on kiire ja lihtne, kuid kasutajakogemus võib vajada viimistlemist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo