Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.
Guru teadmusbaasi arvustus
Compare Guru teadmusbaasi arvustus with other in: How Guru teadmusbaasi arvustus is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
1641 reviews

Guru on mitmekülgne teadmusbaasi tarkvara, mis suudab teieni tuua mõned parimad funktsioonid. Lisateavet Guru teadmistebaasi funktsioonide kohta leiate meie ülevaatest.

Pricing
Starting from:
$ 10   kuus
Equal to LiveAgent's Small plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: 1

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Kasutajakogemus
5
Hind
4
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Suurepärane artikli redaktor
  • Lihtsasti kasutatav liides
  • Lihtne navigeerimine
  • Odav ning sisaldab tasuta versiooni

Cons

  • Spetsiaalne teadmusbaasi tarkvara

Guru’ga alustamine

Guru pakub tasuta prooviperioodi kõigile, kes soovivad seda esmalt proovida. Saate registreeruda lihtsa registreerimisvormiga, mis nõuab minimaalset teavet, muutes sellega kogu protsessi lihtsaks. Kui olete oma konto loonud, saate kinnitusmeili koos lingiga. Pärast kinnitamist saate sisestada oma ettevõtte andmed ja otsustada, mis on Guru rakenduse kasutamise peamine eesmärk. Järgmine samm kutsub teid valima osakonda ja oma rolli ettevõttes. Viimases etapis saate valida, kas soovite demonstratiivset kõnet või mitte.

Tere tulemast Guru'sse ekraan

Kui olete kõik sammud lõpetanud, võite alustada toote tutvustusega või jätta selle sammu täielikult vahele. Juhend on üsna hästi koostatud ja see näitab teie uut töölauda, Guru integratsioone ja mõnda paari muud asja. Kui olete selle lõpetanud, võite hakata vaatama kasutajaliidest, mis on loodud sama hästi kui Alustamise juhend. Guru pakub kasulikke näpunäiteid terves liideses. Kui soovite konkreetsete funktsioonide kohta rohkem teada saada, võite neil klõpsata.

Guru - kõik kollektsioonid

Liides on segu mustast ja valgest, must rõhutab navigeerimisvalikuid, samas kui valge on reserveeritud tööruumi jaoks. Kontrast loob hea kasutajakogemuse koos lihtsa navigeerimisega. Menüüvalikuid pole kuigi palju, mis on suurepärane, sest see muudab töövoo palju lihtsamaks, vähemalt minu vaatenurgast. Põhimenüü asub vasakul pool, mujal pole muid menüüvalikuid, mis teeb navigeerimise veelgi lihtsamaks. Kui klõpsate mis tahes menüüvalikul, suunatakse teid Guru rakenduse vastavasse jaotisesse. Artiklite kirjutamise võimaluse leidmine on väga lihtne, kuna Guru ei paku muid suhtlusvahendeid ja võite seda pidada spetsiaalseks teadmusbaasi rakenduseks.

Guru - kasutajad, rühmad ja kogumikud

Menüüvalikud hõlmavad avakuva, raamatukogu, ülesandeid, analüüsi, kaardihaldurit, meeskonna sätteid ja kogusid. Kui soovite seadetele juurde pääseda, võite klõpsata oma profiiliikoonil paremas ülanurgas ja vajadusel kohandada oma Guru kogemust. Liides pakub ka käepäraseid kaarte, mis sisaldavad tavaliselt üksikasju Guru viimaste värskenduste kohta või kindlaid funktsioone selgitavaid kasulikke juhendeid.

Guru - minu teek

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Kui klõpsate paremas ülanurgas valikul “Loo kaart”, on teil esimese artikli kirjutamise alustamiseks kaks võimalust. Võite alustada uue kaardi kirjutamist täiesti nullist või luua malli. Samuti on võimalus leida inspiratsiooni oma kaartide või mallide loomiseks, külastades Guru kogukonda. Katsetasin mõlemat varianti – uue kaardi loomist ja malli loomist ning need töötavad üsna ühtemoodi, mõningate väiksemate erinevustega.

Guru - loo kaart

Kui klõpsate ühel kahest valikust, suunatakse teid Guru artikliredaktorisse. See näeb välja väga meeldiv, keskendudes suurel määral tühjale kirjutamisosale ja liidese ülaossa asetatud mittepealetükkivale tööriistaribale. Teksti vormindamise valikud on üsna suurepärased, neid pole liiga palju ega liiga vähe, luues kena tasakaalu. Tekstiredaktor toetab ka klaviatuuri otseteid ja tekstiosa esiletõstmisel saate samade valikutega välja kutsuda väiksema tööriistariba.

Guru - teadmusbaasi artikli loomine

Muud funktsioonid hõlmavad klassikat, nagu manused ja meedia – pildid, videod, lingid ja koodijupid. Samuti saate minna sügavamale ja kohandada oma artikleid allahindluste, tekstivärvide, iframe’ide, esiletõstude, loendite ja muuga. Üldiselt on valikud väga head ja pakuvad suurepäraseid kohandamisvõimalusi. Kui otsustate kasutada Gurut, ei tohiks teil tekkida probleeme kaasavate ja informatiivsete artiklite loomisega.

Guru - tekstivormindamise näide

Kui olete kirjutamise lõpetanud, võite jätkata järgmise sammuga, mis võimaldab teil valida oma kogu seadistusi. Saate kasutada kategoriseerimist ja silte, et salvestada oma artikkel sinna, kuhu see kuulub, lisada tahvleid ja silte, samuti valida kogu, kuhu artikkel salvestatakse. Viimased sammud on kinnitamise seaded ja juurdepääs. Saate määrata artiklile kontrollija ja kinnitusintervalli. See on üsna kasulik funktsioon, mis peaks teil aitama sisu värskendatuna hoida.

Guru - kaardi sätted

Valmis artiklid leiate menüüst Kogud. Kõik teie loodud kogud on hõlpsaks otsimiseks kenasti kategoriseeritud. Saate oma artikleid igal ajal muuta ja hõlpsasti kopeerida mis tahes artikli linke. Üldiselt pakub Guru teadmusbaasi tarkvara hämmastavat funktsionaalsust ja suurepärast kasutuslihtsust.

Guru teadmusbaasi tarkvara hinnakujundus

Guru pakub kolme hinnaplaani, millest üks jaguneb kasutajate arvu põhjal kaheks valikuks. Iga plaan keskendub erinevale sihtrühmale ja pakub erinevaid funktsioone. Üldiselt tunduvad plaanid väga taskukohased. Vaatame neid kõiki ja uurime, mida need pakuvad.

Free/Starter

Kui te ei ületa kolme kasutaja limiiti, on teil võimalik omada seda paketti. Kui vajate rohkem kui kolme kasutajat, maksab plaan 6 dollarit kasutaja kohta kuus või 5 dollarit kuus aastamaksena. Peamised funktsioonid hõlmavad brauseri laiendust, Slacki ja Microsoft Teamsi rakendusi, ajastatud sisu kinnitamist ja paljusid muid.

Builder

Builderi plaan maksab teile 12 dollarit kasutaja kohta kuus või 10 dollarit kuus aastamaksena. See pakub kõike alates Free/Starter plaanist ning lisab täpsemad load, teadaanded, analüüsi, dubleeritud sisu tuvastamise, automatiseeritud konteksti teadmised, kohandatud kaubamärgi ja palju muid funktsioone.

Enterprise

Enterprise plaanil pole konkreetset hinnateavet ja see kohandatud hinnakujunduse saamiseks tuleb kontakteeruda müügiga. See plaan pakub paindlikkust, nii et ma eeldan, et saate funktsioonide hulgast oma funktsioone käsitsi valida. See plaan võib hõlmata ka tehisintellektil põhinevaid sisusoovitusi, esmaklassilist tuge ning määratud CMS-i ja rakendusteenuseid.

Lõpetuseks

Guru pakub väga laiaulatuslikku teadmusbaasi funktsiooni koos suurepäraste ja väga kasulike funktsioonide komplektiga. Kogu rakendus pakub suurepärast töökeskkonda, mis koosneb intuitiivsest, visuaalselt ahvatlevast kasutajaliidest ning hõlpsasti kasutatavatest navigeerimisvalikutest. Tarkvara sisaldab ka väga head artikliredaktorit, millel on palju tekstivormingu valikuid ja lisafunktsioone. Hinnakujundus on ka enam kui õiglane ja vajadusel saate alati oma funktsioonide komplekti laiendada. Üldiselt on Guru suurepärane teadmusbaasi tarkvara, mis ei vea teid alt.

Levinud mured ja probleemid

Pildid ilmuvad Gurus veaga

See kergesti lahendatav probleem võib tekkida erinevatel põhjustel, näiteks ühenduse probleemidega. Pildi uuesti üleslaadimine mis tahes Guru kaardi sees peaks olema piisav. Kui ei, siis kontrollige, kas teie pilti hostib Guru. Sageli ei näe Guru juurdepääsuta inimesed Guru’s hostitud pilte. Proovige lubasid muuta või pilt uuesti üles laadida. Kui probleem püsib, võtke kindlasti ühendust Guru’ga, et saada abi nende klienditoelt./p>

Probleemid Guru kutsete kohaletoimetamisega

Gurul ei ole praegu selle probleemi jaoks otsest vastumürki, kuid tõenäoliselt on selle põhjuseks sisemised turvameetmed. Kuna nendest meetmetest ei saa mööda hiilida, on ainus lahendus kutseta jäänud kasutajatele minna otse saidile app.getguru.com ja registreeruda, kasutades e-posti aadressi, kuhu nad pidid kutse saama.

Product reviews

Tekstis käsitletakse mitmeid telefoninumbrite otsinguteenuseid ning antakse ülevaade nende hindadest ja funktsioonidest. BeenVerified ja Truecaller pakuvad täiustatud funktsioone, kuid keskmist klienditeenindust. Spy Dialer on tasuta, kuid mõningate reklaamiprobleemidega. Lisaks leidub müügikõnede kontrollnimekiri, mis pakub erinevaid võtteid müügikõne ajal kasutamiseks.

Telefoninumbri numbripäringu pakkujate arvustused

Tekstis selgitatakse, mis on tagurpidi telefoninumbri otsing. Sellega saab leida teavet tundmatute telefoninumbrite omanike kohta ning see võimaldab neid ka blokeerida. Tekstis kirjeldatakse, kuidas telefoninumbri otsing töötab ja millised on selliste teenuste eelised. Tekstis rõhutatakse ka privaatsuse kaitse tähtsust ning selgitatakse, kuidas teenusepakkujad privaatsust tagavad. Erinevate tagurpidi telefoninumbri otsinguteenuste tasuta ja tasulisi variante võrreldakse samuti.

Klientide iseloomustused või positiivne tagasiside võivad Teie arvustuste kõrvale kenasti sobida. Lugege ja õppige iseloomustusi koguma.

Kuidas iseloomustusi koguda

Antud tekstitöödes käsitletakse erinevaid turunduse ja klienditeeninduse teemasid. Turundusnõuandeid jagatakse, keskendudes müügiargumentide väljatöötamisele ja erinevate kanalite kasutamisele nende edastamiseks. Samuti räägitakse turunduseelarve prioriteetidest ning kliendirahulolust kui äri olulisest aspektist. Klienditeenindusest rääkides tuuakse välja olulised mõõdikud ja nõuanded, mis aitavad klienditeenindust paremini organiseerida ning lojaalsete klientide hoidmist olulisemaks pidada kui uute klientide leidmist.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Ms Alternatives Categories - Crisp Et

Ms Alternatives Categories - Crisp Et

Twitter teatas, et API v2 juurdepääsu tasustamise struktuuri värskendamine tõi kaasa erinevate Enterprise variatsioonide hinna tõusu enam kui 40 000. Kõnekeskuse numbrivalijad on muutunud populaarseks müügi- ja väljaminevate numbrivalijatena. VoIP telefonisüsteemid võimaldavad kasutajatel teha häälkõnesid läbi interneti. Parimaid VoIP telefonisüsteeme saab lihtsalt konfigureerida.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo