Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus

Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvara võimaldab luua ja avaldada artikleid ning lisada kategooriaid ja teemasid. Kuigi tasuta proovikonto annab juurdepääsu kõikidele põhifunktsioonidele, võib lehekülje navigeerimine olla väljakutsuv ning täiendavad funktsioonid on tasulised. Hinnapakett Suite Growth sisaldab teadmusbaasi tarkvara, integreeritud kogukonnafoorumit ja aruandlust, samas kui Suite Professional pakub rohkem täiendusi nagu HIPAA vastavus ja andmete asukoha valikud. Registreerumine on kiire ja lihtne, kuid kasutajakogemus võib vajada viimistlemist.
Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus
Compare Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus with other in: How Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus is doing on review portals
4.4
Average rating based on data from trusted review portals
11473 reviews

Zendesk Suite on tuntud platvorm, mis pakub muude funktsioonide ja funktsionaalsuste kõrval ka teadmusbaasi tarkvara. See tugev kasutajatoe lahendus annab teile võimaluse luua kasulikke artikleid, KKK-sid, juhiseid ja palju muud. Tänu oma skaleeritavusele sobib Zendesk Suite igas suuruses ettevõtetele. Kui soovite luua…

Pricing
Starting from:
79   per month
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
3.7
Kasutajakogemus
3.5
Hind
3.5
Rakendamine
4

Key takeaways

Pros

  • Võimas ning rohkete funktsioonidega
  • Kasutajasõbralik teadmusbaasi redaktor
  • Valikus on palju täiendavaid rakendusi

Cons

  • Täiendavate uuendustega kaasnevad lisakulud
  • Kõrgem hind
  • Toega võib olla raske suhelda

Zendesk Suite’iga alustamine

Tasuta proovikonto loomine oli väga lihtne. Täitsin oma andmed ja pärast meili kinnitamist olin valmis kasutama. Sisselogimisel tervitas mind kogemuste seadistamise ekraan.

Zendesk Suite parandage oma prooviperioodi kogemust

Pärast seda, kui otsustasin selle vahele jätta, pääsesin juurde oma kontole. Sisselogimisel võite vaadata kas Alustamise paneeli või Juhtpaneeli, kus kuvatakse kiire ülevaade teie konto tegevusest.

Zendesk Suite'i juhtpaneel alustamine
Zendesk Suite'i juhtpaneeli ülevaade

Kui olin ringi vaatamise lõpetanud, tahtsin hakata teadmusbaasi tarkvara testima. Ja sealt need hädad algasid.

Esiteks ei osanud ma leida vahekaarti, mis viiks mind mingisuguse artikli redaktori juurde. Nupp + Lisa vasakus ülanurgas võimaldab teil valida pileti, kasutaja, organisatsiooni või otsingu.

Seega otsustasin, et on aeg tutvuda dokumentatsiooniga. Tugiartiklite leidmine oli väga lihtne, kuid need ei aidanud mind palju. Ärge saage minust valesti aru, nad pakkusid juhiseid ja õpetusi. Ainus probleem oli see, et nad suunasid mind nupule + Lisa. Arvestades, et see pidi olema erinev nupp kui see, mida kasutasin, proovisin seda kasutajaliidesest leida.

Vaata ja ennäe, ma ei leidnud midagi. Seega vaatasin lähemalt väikest ekraanipilti tugiartiklis. Taustavärv erines minu kasutajaliidese värvist. Ahaa! Sain aru, pean lihtsalt leidma õige liidese. Seda silmas pidades vaatasin paremas nurgas olevat ikooni koos kõigi saadaolevate liideste rippmenüüga.

See oli samm õiges suunas, kuid minu mured ei lõppenud. Klõpsasin neil kõigil ja pärast registreerumist uue toote kasutajaks, mis varem minu tasuta prooviversiooni ei kuulunud, loobusin ja kirjutasin toele.

Pärast seda, kui mind tervitas üsna abivalmis vestlusrobot, kästi mul veidi oodata, kuni müügiesindaja minuga ühendust võtab. Ma ei oodanud kaua ja ilmus keegi inimliku nimega. Olles rõõmus, et saan oma küsimustele vastused, hakkasin innukalt vestlema. Kuid pärast mõnda sõnumit hakkasin kahtlustama, et müügiesindaja pole päris inimene. Järgnes veidi tülgastav tekstivahetus.

Zendesk Suite'i vestlusroboti suhtlus

Mõne aja pärast sain aga vastuse oma küsimusele. Pange tähele, see oli lihtsalt vastus, mitte õige vastus. Tugi rääkis mulle Knowledge Capture’i rakendusest. Kuna ma ei tahtnud robotilt lisateavet uurida, suundusin uuesti dokumentatsiooni juurde ja uurisin, kuidas rakendust installida ja kasutada. Juhendite abil suutsin rakenduse ilma probleemideta paigaldada.

Kuid sellest polnud tulu, kuna rakendus võimaldab teil ainult saadud piletite põhjal teadmusbaasi artikleid luua. See on küll suurepärane asi ja võib paljudel juhtudel olla väga kasulik., kuid siiski polnud see ikka veel see, mida ma otsisin.

Zendesk Suite rakendused ja integratsioonid

Niisiis, olin tagasi klõpsamas peaaegu kõigele, mis minu teele jäi. Ja lõpuks leidsin ma õige liidese, millel on vajalikud võimalused!

Juhendi liideses on veel üks nupp + Lisa. Sellel klõpsates saate valida, kas soovite kirjutada artikli või luua jaotise, kategooria, kogukonna postituse või kogukonna teema.

Zendesk Suite lisa jaotis

Pärast rippmenüüs valikul Artikkel klõpsamist suunati mind tekstiredaktorisse.

Zendesk Suite loo teadmusbaasi artikkel

Ja kui aus olla, siis pärast kõike seda tundus mulle teadmusbaasi artikli loomine veidi napp. Saate sisu redigeerida, silte lisada, kategoriseerida ning pilte ja muud meediat üles laadida. Kui olete lõpetanud, saate artikli salvestada või otse avaldada. Kõik see on suurepärane ja kasulik, kuid tundus siiski väikse pettumusena, eriti pärast seda, kui selle leidmine võttis nii palju aega.

Pärast rohkemate redigeerimisvõimaluste otsimist komistasin mõne tasulise versiooniuuenduse otsa.

Zendesk Suite artiklite korraldamine

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Esiteks hõlmab Zendesk kõige levinumaid brausereid. Ma kasutasin Google Chrome’i, kuid peaksite saama selle tööle panna ka Firefoxis, Safaris ja Microsoft Edge’is.

Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvaral on kõik põhifunktsioonid, mida vajate teadmusbaasi artiklite, kogukonna postituste jms kirjutamiseks. Oma tasuta proovikontot kasutades sain teha kõike, et luua ja avaldada oma teadmusbaasi artikkel edukalt.

Mul oli probleeme selle paljude liideste, vahekaartide ja funktsioonidega veebilehel navigeerimisega. Lugesin tugiartikleid ja kuigi need olid ligipääsetavad ja kergesti leitavad, ei saa ma öelda, et need mind palju aitasid. Et mitte jätta tähelepanuta Zendeski tugiportaali kui tervikut, ei piisanud mulle kui uuele kasutajale teadmusbaasi tarkvara puudutavatest artiklitest.

Veel üks asi, mida tuleks mainida, on minu püüdlus välja selgitada, millised hinnaplaanid sisaldavad teadmusbaasi tarkvara ja millised mitte. Lugesin läbi kogu Zendeski hinnakujunduslehe ja kuigi mul oli mingisugune idee, soovisin seda siiski kinnitada, et olla kindel. Seetõttu kirjutasin uuesti, et toele.

Olen juba maininud oma kerget pettumust vestlusrobotiga. Kuid pärast vähemalt 30 minutilist vestlust, üritades robotit veenda minu küsimusele vastust andma, olin valmis valget lippu lehvitama.

Vaatamata sellele, et suhtlesin vestlusrobotiga vaid inglise keeles, proovis see mulle isegi erinevates keeltes läheneda.

Zendesk Suite vestlusroboti keeleprobleem

Toega suhtlemisel oli ka khelgeid hetki, kuigi tol ajal polnud ma kindel, kas peaksin naerma. Ma arvan, et peaksite ise otsustama.

Zendesk Suite vestlusroboti ninakas vastus

Lõpuks sain siiski vajaliku vastuse

Hinnakiri

Suite Growth

Zendeski kõige soodsam pakett, mis sisaldab teadmusbaasi tarkvara, on Suite Growth. Iga-aastase maksena, ehk 79 eurot agendi kohta kuus, saate AI abil luua teadmusbaasi artikleid. Muud selle tasandi funktsioonid on piletisüsteemi tarkvara, mitme kanaliga klienditoe tarkvara, iseteeninduslik kliendiportaal, aruandlus ja analüüs ning palju muud.

Suite Professional

99 euro eest agendi kohta kuus, mille eest esitatakse iga-aastane arve, sisaldab see hinnatase kõiki funktsioone madalamatelt tasemetelt koos teatud täiendustega, nagu integreeritud kogukonnafoorumid, täiustatud kõnevõimalused, HIPAA vastavus, andmete asukoha valikud ja muud.

Lõpetuseks

Oma kogemuse kokkuvõtteks Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvaraga pean ütlema, et see oli funktsionaalne, kuid pisut ebapiisav. Registreerumisprotsess oli kiire ja lihtne ning mõned üldised funktsioonid olid väga juurdepääsetavad. Kuid kui teil on vaja tarkvarasse sügavamalt süveneda, muutub see segaseks.

Zendesk Suite’i artiklite redaktor pakub kõiki põhifunktsioone, mida vajate teadmusbaasi artiklite kirjutamiseks. Kui soovite aga täpsemaid valikuid, peate täienduste eest lisatasu maksma. Samuti pidage meeles, et Zendesk Suite’i limiit on 40 000 artiklit.

Arvan, et rakendus Knowledge Capture, mis võimaldab teil pileteid teadmusbaasi artikliteks teisendada, võib olla kasulik paljudele kasutajatugedele. See rakendus on saadaval Suit Growthi hinnaplaanis, nii et võite seda proovida.

Kokkuvõttes on Zendesk Suite’il oma suurepäraste toodete ja funktsioonidega palju potentsiaali. Kasutajakogemuse osas vajab see aga rohkem viimistlemist.

Levinud mured ja probleemid

Ma ei tea, millist liidest peaksin kasutama

Erinevate kasutajaliideste kohta saate lugeda lehelt Zendeski tugiartiklid. Et teada saada, millist liidest te parasjagu kasutate, liikuge paremas küljenurgas asuvale kontekstipaneelile. Sealt leiate liideste ja hetkel kasutatavate liideste loendi koos konto teabega.

Ma ei saa oma teadmusbaasi artiklitele alamjaotisi lisada

Artiklitele alamjaotiste lisamiseks minge vahekaardile Artiklite korrastamine ja ostke alamjaotiste täiendus. Klõpsates nupul Uuenda versiooni, saate osta ja seejärel lisada selle täienduse otse oma teadmusbaasi tarkvarasse.

Pärast registreerumist lukustati mind kohe oma kontolt välja

Kui see juhtub, peate võtma ühendust toega ja oma konto kinnitama. Minge Zendesk Suite’i veebisaidile ja alustage vestlust reaalajas vestluse vidina abil. Konto kinnitamiseks peate esitama järgmise teabe: oma täisnimi, ettevõtte nimi, veebisaidi URL ja kirjeldus selle kohta, kuidas kavatsete Zendeski oma ettevõtte jaoks kasutada. Pärast seda peaksite saama oma konto kinnitada ja taastada.

Product reviews

Kliendiportaali tarkvara suurendab klientide lojaalsust ja müüki. Proovige LiveAgenti 14-päevast tasuta prooviperioodi ja muutke oma klienditeenindus suurepäraseks.

Kliendiportaali tarkvaraga spetsiaalne keskus

Kliendiportaal parandab kaubamärgi ja klientide suhtlust, pakkudes lihtsat juurdepääsu asjakohasele infole, sealhulgas poliitikatele, arvetele ja maksetele. Kliendiportaalis saavad kliendid teavet lugeda ja kirjutada ning kasutada kohandatud CSS-i stiilivalikuid. Kliendid saavad kasutada ka teadmistebaasi artikleid ja foorumeid ning kontrollida oma varasemaid päringuid. Kliendiportaalil on olulised eelised, nagu 24/7 klienditeenindus, suurem müük ja klientide rahulolu.

Kasutage meie kasutusvalmis e-maili kokkuvõtte malle, et hoida oma tellijaid oma ettevõttega kaasatuna ja lojaalsena. Mallid on täielikult kohandatavad.

E-posti kokkuvõtte mallid

E-posti kokkuvõtted peaksid olema kohandatud, et panna adressaadid end väärtustatuna tundma ning säilitada järjepidevust ja värskust. E-posti turundus ja hankimisstrateegiad on olulised, et säilitada aktiivsete tellijate nimekirju. Informatiivsete ja kohustuslike e-postide mallid võivad olla tõhusad klientidega suhtlemise viisid. Ostujärgsed e-posti mallid võivad tugevdada kliendisuhet.

Kas soovite Flowlu teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja lugege, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Flowlu teadmusbaasi arvustus

LiveAgent pakub mitmeid tarkvaralahendusi, sealhulgas klienditeeninduse, e-posti haldamise, kõnekeskuse ja kaebuste haldamise süsteeme. Tarkvaral on mitmeid funktsioone ja integratsioone ning ettevõte pakub ka võimalust alustada tasuta prooviperioodiga. LiveAgentile on omistatud mitmeid auhindu ja sertifikaate ning pakutakse tuge ja partnerlust. Quality Unit, LLC kaitseb klientide andmeid ja kasutab turvalahendusi.

Kaalute oma piletisüsteemiks Zendeski? Vaadake meie üarvustust ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Zendeski piletisüsteemi arvustus

Zendesk pakub mitmekülgset, usaldusväärset ja hinnalt taskukohast piletisüsteemi lahendust. Sellel on kõik olulised funktsioonid, mis aitavad teil lahendada iga olukorra. Zendesk pakub erinevaid hinnaplaane erineva suurusega ettevõtetele ja kasutusjuhtudele. Kõige odavam pakett on Support Team, mis maksab 19 eurot agendi kohta kuus ja kõige kallim on Enterprise pakett, mis maksab 99 eurot agendi kohta kuus, kuid sisaldab kohandatavat meeskonnarolle ja õigusi ning kolmanda osapoole andmesalvestust. Zendeski liides on lihtne ja hõlpsasti navigeeritav ning alustamisjuhend aitab teil tarkvaraga tutvuda. Kuid maitsetu liides ja puuduvad arenenumad funktsioonid võivad tõrjuda mõningaid kasutajaid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo