Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.
Deskero teadmusbaasi arvustus
Compare Deskero teadmusbaasi arvustus with other in: How Deskero teadmusbaasi arvustus is doing on review portals
4.5
Average rating based on data from trusted review portals
283 reviews

Deskero on väga hästi läbimõeldud tarkvara, millel on hea välimusega teadmusbaas. See on õiglase hinna eest üsna hea kandidaat, kuid sellel puuduvad mõned olulised funktsioonid, mis võivad mõne ettevõtte töövoo peatada. Jätkake lugemist ja vaadake lisateavet Deskero teadmusbaasi funktsioonide kohta.

Pricing
Starting from:
$ 12   kuus
Equal to LiveAgent's Small plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
3.7
Kasutajakogemus
3
Hind
3.5
Rakendamine
4.5

Key takeaways

Pros

  • Suurepärane liides lihtsa navigeerimisega
  • Suurepärane artikli redaktor
  • Suurepärane hind

Cons

  • Väga elementaarsed teadmusbaasi funktsioonid
  • Veidi ebaloogiline teadmusbaasi nuppude asetus

Deskero kasutamisega alustamine

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Lisaks teadmusbaasile keskendub Deskero mitme kanaliga toele, sotsiaalmeedia klienditeenindusele ja reaalajas vestluse klienditeenindusele. Kuigi reaalajas vestlus näib olevat enim reklaamitud funktsioon, vaatame selles ülevaates Deskero teadmusbaasi funktsioone.

Deskero on üks lahendustest, mis ei sunni demot läbima – võite lihtsalt alustada tasuta prooviversiooniga, ilma et oleks vaja krediitkaarditeavet. Protsess on ka väga kiire, nii et saate mõne minutiga registreeruda ja siseneda oma uude juhtpaneeli. Deskero aitab teid häälestamise teekonna alguses lühikese, kuid väga kasuliku juhendiga. Kui olete lõpetanud, olete kohe peamisel juhtpaneelil ja saate alustada selle uurimisega.

Deskero liitumisprotsessi õpetus

Liidesel on huvitav värviskeemi valik ja ma arvan, et see ei pruugi mõnele inimesele üldse meeldida. See on aga lihtne eelistuste ja maitse küsimus, seega igaühele oma. Sellest hoolimata on liides väga hästi kujundatud ja tundub, et selles on igal juhul lihtne navigeerida, mis iseenesest on kõige olulisem osa. Puudu pole absoluutselt midagi ja näete iga tööriista selgelt algusest peale, nii et iga töövoog peaks olema käkitegu. Liides suudab konkureerida ka parimate lahendustega.

Piletite ülevaade Deskero rakenduses

Liidese ülemine osa näitab lihtsat menüüriba, mis viib teid Deskero erinevate tööriistade ja jaotiste juurde. Näha on pileteid, ülesandeid, kliente, analüüse, vestlust, seadeid ja teadmusbaasi. See tähendab, et te ei pea selle leidmiseks kogu tarkvara läbi tuhnima, mis on alati tänuväärne. Juhtpaneeli menüüvaliku iga jaotisega kaasneb vasakus servas teisene menüüriba, mis võimaldab teil teha toiminguid ja minna alamjaotistesse. Kui klõpsate teadmusbaasi valikul, suunatakse teid lihtsa liidesega värskesse tühja teadmusbaasi.

Deskero teadmusbaasi ülevaade

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Liides kutsub teid kõigepealt looma kategooriaid ja alamkategooriaid, mis näitab, et Deskero pakub teie artiklite jaoks häid korraldamisvõimalusi. Uute kategooriate loomisel saate valida kategooria nime ja nähtavuse valikud – teil on lubatud valida, kas kategooria on nähtav agentidele, väliselt klientidele, agentidele ja klientidele või nähtav ainult teatud agentide rühmadele.

Teadmusbaasi kategooria redigeerimine Deskeros

Siit leiate esimese Deskero liidese probleemi. Uue artikli loomise võimaluse leidmine ei ole iseenesestmõistetav ülesanne, kuna kusagil pole nähtavat nuppu. Ma ei saanud isegi artikli kategooriasse siseneda ja ainus võimalus edasi oli luua veel üks kategooria (või alamkategooria). Mul kulus minut aega, enne kui taipasin, et artikli loomine on vasakpoolsel menüüribal valiku „Lahendused” all ja sealt saate luua uue lahenduse (artikkel). Kuigi see pole kõige hullem, pole see kindlasti ka parim, kuna enamik teadmusbaasi tarkvarasid sisaldab ilmselgelt paigutatud nuppu artiklite loomiseks.

Ülevaade lahendustest (artiklitest) Deskeros

Kui klõpsate nupul Uus lahendus, saate alustada artikliredaktoris kirjutamist. Mul on hea meel tõdeda, et artikliredaktor on väga hästi kujundatud. Nagu iga hea artikliredaktor, seab Deskero fookuse kirjutamisele. Väljad pealkirjade, abstrakti ja artikli keha jaoks on laiad ja võtavad suurema osa ruumist. Puuduvad segavad elemendid ja saate keskenduda kirjutamisele.

Lisa uus lahendus (artikkel) Deskerosse

Redaktoril on aga tohutu probleem funktsioonide puudumisega. Teksti redigeerimise tööriistakomplekt on üks lihtsamaid, mida ma kunagi näinud olen, kuna see pakub ainult kõige elementaarsemaid funktsionaalsusi. Saate neid endiselt kasutada heade artiklite kirjutamiseks, kuid Deskero vajaks värskendust, mis lisaks süsteemi rohkem tekstifunktsioone. Saate teha põhitoiminguid, näiteks kasutada paksu kirja ja kaldkirja. Kahjuks pole muid võimalusi, nagu teksti joondamine, päise valikud, fondi suuruse valikud ja muud kergelt olulised asjad, mis peaksid olema igas tekstiredaktoris standardsed.

Deskero artikli SEO jaotis

Teil on aga võimalused oma koodi, linkide, piltide ja videote lisamiseks, et saaksite olla loominguline ja proovida oma artikleid nende valikute abil võimalikult palju kohandada. Artikliredaktori alumisest servast leiate ka siltide ja otsingumootori optimeerimise valikud.

Hinnakujundus

Hinnakujundus võib olla üsna pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Iga plaan pakub aga muid suhtlusvahendeid, nii et hind ei ole ainult teadmusbaasi funktsiooni eest, mis tähendab, et Deskero võib osutuda päris heaks pakkumiseks. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Piirangud tulevad mujalt.

Grow

Grow plaan maksab 12 dollarit kasutaja kohta kuus igakuise arveldamise või 9 dollarit kasutaja kohta kuus iga-aastase arveldamise puhul. Plaan on keskendunud oluliste kasutajatoe funktsioonide pakkumisele. Peamised komponendid on sotsiaalvõrgustike piletisüsteemi, määramise automatiseerimist, reaalajas vestlust, töölaua teavitusi ja täielikke API-sid.

Business

Business plaan maksab 30 dollarit kasutaja kohta kuus igakuise arveldamisega või 25 dollarit kuus kasutaja kohta aastase arveldamise puhul. Peamised lisad hõlmavad täielikku mitme kanaliga tööriistakomplekti, piletite määramise reegleid, vestlus- ja tagasisidevidinat, teenusetaseme lepinguid ja stsenaariume, mis on põhimõtteliselt automatiseerimised.

Premium

Premium pakett maksab 120 dollarit kasutaja kohta kuus igakuise arveldamise või 90 dollarit kuus kasutaja kohta iga-aastase arveldamisega. See on kõige kallim plaan ja see pakub mitme kaubamärgi haldust, aja jälgimist, laiendatud äri- ja loogikareegleid, tasuta sisemisi agente ning täiendavat tuge ja kohandamist.

Lõpetuseks

Deskerol on väga madala hinna eest palju pakkuda, kuid mõned olulised funktsioonid on puudu ja sellest on kahju. Tarkvara on üldiselt lihtsasti kasutatav ja hästi läbimõeldud klienditoe tarkvara, mis rõõmustab kindlasti paljusid kliente. Kuigi teadmusbaas pole just kasutu ja sellega töötamine on nauding, pole teie artiklite kohandamiseks palju ruumi. Madal hinnasilt võiks selle korvata, kui nad lisaksid oma teadmusbaasile natukene rohkem funktsioone.

Levinud mured ja probleemid

Ma ei leia Deskero teadmusbaasis nuppu uue artikli loomiseks.

Kui olete oma teadmusbaasi sisenenud, näete ekraani, mis kutsub teid looma uusi kategooriaid või alamkategooriaid, kuid puudub võimalus uue artikli loomiseks. See valik on saadaval vasakpoolsel paneelil jaotise Lahendused all. Klõpsake sellel ja näete teadmusbaasi liidese paremas ülanurgas nuppu uue artikli loomiseks.

Kus saab Deskero kliendiportaali kohandada?

Selle valiku leiate seadetest. Avage Seaded > Avalik portaal > Bränding. Siin saate muuta oma kliendiportaali logo ja värve, aga ka keeli, portaali teavet ja muud.

Product reviews

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Kaalute Zendeski teamusbaasi? Vaadake meie arvustust ja uurige, kas see on teie ettevõtte jaoks õige teadmusbaasi tarkvara.

Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus

Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvara võimaldab luua ja avaldada artikleid ning lisada kategooriaid ja teemasid. Kuigi tasuta proovikonto annab juurdepääsu kõikidele põhifunktsioonidele, võib lehekülje navigeerimine olla väljakutsuv ning täiendavad funktsioonid on tasulised. Hinnapakett Suite Growth sisaldab teadmusbaasi tarkvara, integreeritud kogukonnafoorumit ja aruandlust, samas kui Suite Professional pakub rohkem täiendusi nagu HIPAA vastavus ja andmete asukoha valikud. Registreerumine on kiire ja lihtne, kuid kasutajakogemus võib vajada viimistlemist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo