Dynamics 365 teadmusbaasi arvustus

Dynamics 365 on tarkvaralahendus, mis pakub mitmeid kasulikke funktsioone, sealhulgas teadmusbaasi tarkvara ja klientide haldamise tööriistu. Kuid kasutajaliides võiks olla paremaks kujundatud ning see võib olla keeruline selle süsteemiga mitte tuttavatele inimestele. Hinnad algavad 50 dollarist kasutaja kohta kuus ja paketid sisaldavad erinevaid funktsioone, nagu uurimused ja reaalajas koostöö eksperditega. Registreerumiseks tuleb omada Microsoft 365 kontot ning mõned teadmusbaasi olemid ei pruugi olla juurdepääsetavad.
Dynamics 365 teadmusbaasi arvustus
Compare Dynamics 365 teadmusbaasi arvustus with other in: How Dynamics 365 teadmusbaasi arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
8941 reviews

Dynamics 365 teadmusbaasi tarkvara on Microsofti perekonna tuntud osa. See pakub palju rakendusi ja võimsaid funktsioone, mis aitavad teil teadmusbaasi haldamist sujuvamaks muuta. Saate luua kogukonna foorumeid, kirjutada tehnilise toe artikleid ja juhiseid ning palju muud. Tänu paljudele funktsioonidele ja funktsionaalsustele, mida…

Pricing
Starting from:
$ 50   kuus
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
3.8
Kasutajakogemus
4
Hind
4
Rakendamine
3.5

Key takeaways

Pros

  • Võimas
  • Mainekas
  • Skaleeritav

Cons

  • Mitte väga kasutajasõbralik
  • Järsk õppimiskõver
  • Esineb tarkvara viivitusi
  • Värskendused võivad olla aeganõudvad

Dynamics 365 kasutamisega alustamine

Dynamics 365 kasutajaks registreerumine on lihtne. Peate vaid sisestama oma e-posti aadressi, kinnitama oma konto ja täitma nõutud andmed. Kui olete seda teinud, peate mõne minuti ootama, kuni teie konto seadistatakse.

Dynamics 365-ga alustamine

Ootamise ajal pakub Dynamics 365 teile kiireid näpunäiteid selle kohta, kuidas tarkvara täiel määral ära kasutada.

Kui olete oma konto valmis saanud, saate vaadata Juhtpaneeli, mis kuvab näidisteavet ja milline see kasutades välja näeb.

Dynamics 365 juhtpaneel

Kuid nagu näete ülaltoodud ekraanipildil, on selle lehe pealkiri “Müügi juhtpaneel”. Sain kiiresti teada, et pean teadmusbaasi loomise alustamiseks lülituma teisele rakendusele, nii et pärast paremas küljepaneelis kiiret ringi vaatamist leidsin kõik Dynamics 365 pakutavad rakendused.

Dynamics 365 rakendused

Dokumentatsioon juhtis mind rakenduse Customer Service Hub poole.

1. taseme juhtpaneeli ülevaade rakenduses Dynamics 365

Jällegi näete juhtpaneelil näidisteavet. Teadmusbaasi artikli kallal töötamise alustamiseks minge vasakpoolsele külgpaneelile ja klõpsake valikul Teadmiste artiklid.

Dynamics 365 teadmusbaasi artiklite ülevaade

Edasi klõpsake valikul + Uus ja oletegi valmis alustama.

Minu tähelepanu köitis esmalt redaktori enda kohal asuv osa.

Lisa uus Dybamics 365 teadmusbaasi artikkel

Selles osas saate lisada artiklile pealkirja, kirjelduse ja märksõnad. Lisaks võite vaadata mõningaid soovitatud märksõnu, mis võivad teid SEO-ga aidata.

Microsoft jäi oma disainile truuks, kuna artikliredaktori osa Kujundaja meenutas mulle Microsoft Wordi nii välimuse kui ka toimimisviisi poolest. Teil on kõik põhifunktsioonid artiklite kirjutamiseks ning piltide ja siselinkide lisamiseks. Saate teksti mõnevõrra kohandada, kuid tegemist pole millegi edevaga.

Sisuredaktoriga saate lisada ka HTML-koodi. See funktsioon annab artikliredaktorile palju rohkem vabadust.

Ja pärast redigeerimise lõpetamist saate vaadata sisu eelvaadet. Dynamics 365 näitab, kuidas teie teadmusbaasi artikkel mitmes seadmes välja näeb.

Artikli eelvaade erinevates seadmetes

Kui olete oma tööga rahul, klõpsake nuppu Salvesta ja jätkake jaotisega Kokkuvõte.

Uue artikli kokkuvõte Dynamics 365 rakenduses

Täitke kõik nõutavad väljad ja kerige allapoole, et määrata postituse ilmumise aeg. Saate määrata oma artikli ülevaatamisele, kuid see pole kohustuslik. Kui olete kõik selle teinud, saate liikuda järgmisesse etappi.

Ajastatud avaldamise valik rakenduses Dynamics 365

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Dynamics 365 töötab Microsoft Edge’is (eelistatavalt Chromiumil põhinev Edge), Chrome’is, Firefoxis ja Safaris. Kasutasin seda Google Chrome’is ja pean ütlema, et minu üldine kogemus oli parema sõna puudumisel kohmakas. Microsofti toote puhul eeldasin, et see töötab sujuvalt. Olin veidi pettunud, kui lehtede laadimine võttis liiga kaua aega ja kogu rakendus oli mõnevõrra aeglane.

Kui heita pilk Dynamics 365 teadmusbaasi koostajale, on sellega võimalik palju ära teha. Võite manustada meediat HTML-iga otse sisuredaktorisse.

Meedia manustamise võimalus Dynamics 365-s

Piltide lisamine on samuti väga lihtne. Saate seda teha veebisaidi URL-i abil või pildi otse arvutist üles laadides. Võimalik on reguleerida pildi suurust, määrata joonduse ja sihi.

Pildi lisamine Dynamics 365 rakenduses

Minu arvates oli abiks võimalus lisada piltidele kohe alternatiivne tekst. Inimesena, kes kipub unustama piltidele alternatiivteksti lisamast, hindan seda väikest funktsionaalsust eriti kõrgelt.

Pildile alternatiivse teksti lisamine Dynamics 365 rakenduses

Mulle meeldis ka eelvaate funktsioon, mis võimaldab teil näha oma teadmusbaasi artiklit ja seda, kuidas seda arvutis, tahvelarvutis ja mobiilis kuvatakse.

Nüüd vähem muljetavaldav osa. Dynamics 365 artikli avaldamise protsessi läbimine meenutas mulle ITIL-põhist protsessi. Ärge saage minust valesti aru, neil on oma aeg ja koht, kuid töökaaslastele või veebisaidi külastajatele artikli avaldamine ei tundu sinna hulka kuuluvat.

Ma läheksin nii kaugele, et nimetaksin seda mitte eriti kasutajasõbralikuks. Võite kergesti segadusse sattuda, millises etapis artikkel on, mida teilt nõutakse ja millised on järgmised sammud, mida peate oma töö tegemiseks tegema.

Nagu öeldud, mulle meeldis ajastamise võimalus. See oli juurdepääsetav, hõlpsasti seadistatav ja mis kõige tähtsam, see töötas.

Teine asi, mis mulle meeldis, oli see, et kokkuvõtte etapis saate oma teadmusbaasi artiklile lisada seotud teavet, artikleid, tõlkeid ja versioone.

Dynamics 365 artikliga seotud teave

Võiks väita, et kasutajaliidest võiks natuke paremini kujundada ja ma nõustun sellega, kuid see on kasulik funktsioon, mis võib säästa aega ja vaeva.

Hinnakujundus

Customer service professional

50 dollari eest kasutaja kohta kuus saate kasutada selliseid funktsioone nagu teadmusbaasi tarkvara ja luua iseteenindusportaali, kasutada teadmistepõhist juhtumihaldust ning juhtpaneelide ja diagrammide abil vaadata ja hallata klienditeekondi.

Customer service enterprise

Lisaks eelnevalt mainitud funktsioonidele sisaldab see 95 dollarit kasutaja kohta kuus maksev pakett AI-põhiseid tootlikkuse tööriistu, klientidülevaateid, KPI-sid, meeleolupõhist marsruutimist ja palju muud.

Field service

Teine Dynamics 365 pakett, mille hind on 95 dollarit kasutaja kohta kuus, sisaldab selliseid funktsioone nagu ressursside ajastamine, uuringud, kliendi varade 360-kraadised vaated ja muud.

Remote assist

See 65 dollarit kasutaja kohta kuus pakett võimaldab teil teha reaalajas koostööd ekspertidega, kasutada sisseehitatud analüütikat, salvestada kõnesid, jälgida varade seisukorda ja palju muid funktsioone, mis muudavad tehnikute ja välitöötajate juurutamise lihtsaks ja tõhusaks.

Lisaks nendele plaanidele pakub Dynamics 365 mitmetasandilisi klienditoe pakette. Võite leppida tasuta toe valikuga või valida 9 dollarise paketi. Nende klienditeeninduse täielikuks kasutamiseks võite registreeruda kohandatud plaanile. Praegu kasutatava toote põhjal määrab Dynamics 365 meeskond kindlaks, kui palju maksate ja millise toe taseme saate.

Lõpetuseks

Oma kogemuse kokkuvõtteks Dynamics 365-ga ütleksin, et see on hea, aga mitte suurepärane. Ärge saage minust valesti aru, sellel tarkvaral on palju funktsioone, mis võivad olla kõikjal väga kasulikud. Kuid mitte nii kasutajasõbralik paigutus muudab navigeerimise ja kõigi funktsioonide täieliku kasutamise pisut keeruliseks. Minu jaoks tundus, et vajan klienditeeninduskeskuse läbi ja lõhki tundmaõppimiseks professionaalset juhendamist.

Kui olete keegi, kellel on palju kogemusi sarnaste tarkvarade, saate kasutajaliideses ilmselt hästi hakkama, kui aga olete sarnaste süsteemidega vähem tuttav, võib see olla veidikene üle jõu käiv.

Frequently asked questions

Ma ei pääse mõnele teadmusbaasi olemile juurde.

KbArticle, KbArticleComment ja KbArticleTemplate teadmusbaasi haldusüksused on aegunud ja seetõttu pole need juurdepääsetavad. Töö jätkamiseks liikuge edasi KnowledgeArtikli olemi juurde.

Piletite teisendamisel teadmusbaasi artikliteks ei ühti valitud keel.

Olenemata sellest, millise keele olete ülejäänud teadmusbaasi jaoks määranud, on piletite teisendamisel teadmusbaasi artikliteks need vaikimisi inglise keeles. Peate need käsitsi tõlkima.

Ma ei saa registreeruda Dynamics 365 kasutajaks ilma Microsoft 365 kasutajata

Kui teil pole Microsoft 365 rentniku kontot, peate registreerumiseks kasutama oma töövälist e-posti aadressi.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Klientide iseloomustused või positiivne tagasiside võivad Teie arvustuste kõrvale kenasti sobida. Lugege ja õppige iseloomustusi koguma.

Kuidas iseloomustusi koguda

Antud tekstitöödes käsitletakse erinevaid turunduse ja klienditeeninduse teemasid. Turundusnõuandeid jagatakse, keskendudes müügiargumentide väljatöötamisele ja erinevate kanalite kasutamisele nende edastamiseks. Samuti räägitakse turunduseelarve prioriteetidest ning kliendirahulolust kui äri olulisest aspektist. Klienditeenindusest rääkides tuuakse välja olulised mõõdikud ja nõuanded, mis aitavad klienditeenindust paremini organiseerida ning lojaalsete klientide hoidmist olulisemaks pidada kui uute klientide leidmist.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo