Tasuta Prooviperiood

Kõnekeskus

Mis on kõnekeskus?

Kõnekeskus on tsentraliseeritud kontor, mis tegeleb suure hulga sissetulevate ja väljaminevate telefonikõnede töötlemisega. Tavaliselt tegeleb kõnekeskus suurte organisatsioonide ja ettevõtete klienditoe päringutega.

Millised funktsioonid peaksid kõnekeskusel olema?

Õigete funktsioonidega kõnekeskuse tarkvara võib aidata teil parandada klienditeenindust, rahulolu ja müüki. Millised omadused peaksid siis kõnekeskusel olema?

Automaatne kõnejaotus (ACD)

Automaatsed kõnejaotuse süsteemid suunavad helistajad kõige sobivamatele agentidele. Need võivad olla agendid, kellega nad on varem rääkinud või agendid, kellel on olnud kõige pikem paus pärast viimast kõnet.

Automaatne kõnejaotus on kohustuslik funktsioon, sest see parandab agentide tõhusust.

Aurandlus ja analüütika

Aruandlus ja analüütika võimaldavad kasutajatel jälgida selliseid näitajaid nagu kõnede kestus, sissetulevate ja väljaminevate kõnede arv, katkestatud kõned, kulud ja palju muud.

Neid näitajaid jälgides teavad ettevõtted, mida teha müügi ja kliendirahulolu parandamiseks. Näiteks võib analüütika näidata, et agendid vajavad rohkem koolitust, et kõne mahu rahuldamiseks tuleb palgata rohkem töötajaid jne.

Aruandluse juhpaneel LiveAgent'is
Analüütika juhtpaneeli ülevaade

Kõnede salvestamine

Kõnesalvestused on kasulikud agentide koolitamiseks ja kvaliteedi tagamiseks. Samuti on need kasulikud klientide sujuvaks üleandmiseks.  Näitena võib klient helistada kõnekeskusesse arveldusprobleemi lahendamiseks.

Küsimus ei saanud lahendatud, sest selle menetlemiseks kulus 3 päeva. Klienti abistanud agent lubas, et ta võtab ühendust ja helistab kliendile, kui 3 päeva on möödunud.

Päringut töötlev agent läks aga puhkusele. Teda asendav töötaja peab teadma kogu probleemi konteksti, et ta saaks kliendile anda täieliku ülevaate toimunust.

Selleks võib ta kuulata kõne salvestust, et saada täielik ülevaade probleemist. Salvestust kuulates saab ta aru, mida klient ütles ja mida klienditeenindaja lubas.

Kõnede salvestamine - ajalugu

Kõnede suunamine

Kõnede suunamine on oluline kõnekeskuse tarkvara funktsioon. Kõnede suunamine tagab, et agendid saavad kõnesid ühest osakonnast teise üle kanda. Samuti tagab suunamine võimaluse helistajaid erinevatele agentidele edasi suunata.

Kontaktide haldamine

Kontaktide haldamine tagab, et iga tehtud kõne salvestatakse kõnekeskuse tarkvaras pileti kujul. Agendid saavad pileteid hallata, määrates silte, kirjutades sisemisi märkmeid ja muud.

See tagab klientide päringute tõhusa haldamise agentide poolt.

Kõnekeskus
Näide CRM andmetest

Interaktiive häälvastus (IVR)

IVR võimaldab helistajatel suunata end kõnekeskuse konkreetsetesse osakondadesse. Helistaja saab seda teha, kuulates salvestatud IVR-menüüd ja vajutades telefonis numbriklahve.

IVR on oluline funktsioon, sest see vähendab agentide töökoormust. Selle asemel, et suunata kõnesid käsitsi ümber vastavatesse osakondadesse (mis võib põhjustada klientide pettumust), saavad helistajad teenindada iseennast.

Kes kasutab kõnekeskusi?

Kõnekeskusi kasutavad kliendid, ettevõtted, organisatsioonid ja isegi valitsusasutused erinevates valdkondades.

Kliendid

Kliendid kasutavad kõnekeskusi tavaliselt siis, kui neil on vaja lahendada keeruline probleem. Nad eelistavad helistada, mitte suhelda e-posti teel või chatis kirjutades, sest klienditeenindajaga rääkimine vähendab vigade ja arusaamatuste tekkimist.

Helistamine annab ka kiiremaid vastuseid kui e-kirja vastuse ootamine.

Ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusasutused

Suured ettevõtted, organisatsioonid ja valitsusasutused, kes saavad iga päev suurel hulgal kõnesid, tuginevad kõnekeskustele. Üldiselt kasutavad nad kõnekeskusi lisaks muudele suhtluskanalitele, nagu reaalajas vestlus, e-post ja sotsiaalmeedia.

Millised on traditsiooniliste kõnekeskuste peamised probleemid?

Kõrged tegevuskulud

Kontoripõhised kõnekeskused on kulukad mitmel põhjusel:

1. Rent. Ruum peab olema piisavalt suur, et mahutada 50-100 kõnekeskuse agenti. Piisavalt suure ruutmeetri ja piisavate parkimiskohtadega kontoriruumi leidmine vähese eelarve juures on keeruline.

2. Kommunaalteenused. Lisaks rendile peavad ettevõtted maksma elektri-, gaasi-, interneti- ja veearveid. See hõlmab ka kütte- ja kliimaseadmete kulusid, mis lisanduvad üsna kiiresti.

3. Puhastamine ja hooldus. Kontoriruume tuleb iga päev puhastada, eriti kui seal viibib iga päev sadu töötajaid.

4. Riistvara. Agentidele on vaja arvuteid, kõrvaklappe, mikrofone, lauatelefone, klaviatuure jne.

Sagedased puudumised

NICE aruande kohaselt on keskmine iga-aastane töölt puudumise määr kõnekeskustes 10%. Kui teie kõnekeskuses töötab 100 töötajat, siis on igal ajal 10 töötajat puudu.

Selle tulemuseks on pikemad lahendamisajad, pikemad ooteajad ja klientide rahulolematus. See toob kaasa ka kõrgema stressitaseme agentide seas ning suurema läbipõlemise tõenäosuse.

Vastuolulised ärilised prioriteedid

Ettevõtetel on tavaliselt 3 peamist prioriteeti – klientide rahulolu parandamine, kulude vähendamine ja müügi suurendamine.

Need prioriteedid on aga sageli omavahel vastuolus. Näiteks on kõnekeskused klienditeeninduse oluline osa. Nad annavad klientidele võimaluse rääkida teie ettevõtte esindajatega (mis on mugav) ja suurendavad seega klientide rahulolu.

Kuid kõnekeskustel on suured tegevuskulud. Seega on kulude vähendamine ja klientide rahulolu parandamine kaks vastandlikku ärieesmärki.

Milliseid probleeme kõnekeskuse tarkvara lahendab?

Aeglane klienditugi

Toe pakkumine mitmes kanalis aitab parandada piletite lahendamise aega.

Teenuse halb kvaliteet

Kõnekeskuse tarkvara võib parandada klienditeeninduse läbipaistvust. Tänu täiustatud funktsioonidele, nagu kõnede salvestamine, sisseehitatud kliendihaldustarkvara ja sisemised märkmed, saavad agendid klientide abistamisel olla ühel ja samal leheküljel.

Näiteks kui klient ootab ootejärjekorras, saab agent vaadata helistaja kontaktandmeid ja varasemat suhtlust ettevõttega. Seda tehes on ta paremini kursis varasemate probleemidega, millest klient on teatanud ning saab pakkuda personaalsemat ja teadlikumat teenust.

Kõnekeskuse tarkvara kasutab ka arukat kõne marsruutimist. Sisuliselt suunab nutikas kõne marsruutimine helistajad agendile, kes on kõige paremini võimeline neid aitama. Oletame näiteks, et klient on varem helistanud ja rääkinud oma probleemist agendiga (nimetame teda Jane’iks). Kui ta helistab uuesti, on Jane kõige paremini varustatud, et teda aidata, sest ta teab, milliseid samme on kliendi küsimuse lahendamiseks astutud.

Kõnede marsruteerimine

Selliste täiustatud funktsioonide abil saavad agendid parandada pakutava teenuse kvaliteeti ja samal ajal parandada klientide rahulolu.

Tugivõimaluste puudumine

Mitte kõik kliendid ei ole valmis ootama vastust e-kirjale ning mitte kõik kliendid ei ole valmis kasutama arenenud tehnoloogiaid, nagu sotsiaalmeedia ja reaalajas vestlus. Seega on oluline, et te teenindaksite kõiki oma kliente.

Pakkudes “vana kooli” tuge telefoni teel, annate kõigile oma klientidele võimaluse teiega ühendust võtta.

Teenuse ülevaate puudumine

Täiustatud kõnekeskuse tarkvara annab teile ülevaate teie kõnetoest. Analüüsi- ja aruandlusfunktsioonid võimaldavad teil näha kasutusstatistikat ja näitajaid nagu sissetulevate ja väljaminevate kõnede arv, katkestatud kõnede arv, keskmine ooteaeg, keskmine kõne pikkus ja palju muud.

Kõnekeskus
Kanali aruanne

Täiustatud kõnekeskuse tarkvara annab teile ülevaate teie kõnetoest. Analüüsi- ja aruandlusfunktsioonid võimaldavad teil näha kasutusstatistikat ja näitajaid, nagu sissetulevate ja väljaminevate kõnede arv, katkestatud kõnede arv, keskmine ooteaeg, keskmine kõne pikkus ja palju muud.

Kõnekeskuse kasutamise eelised

Väiksemad tegevuskulud

Virtuaalse kõnekeskuse loomine tarkvara abil on odavam alternatiiv traditsioonilisele kõnekeskusele. Miks? See välistab kõik ebavajalikud kulud (rent, kommunaalkulud, puhastus, hooldus ja isegi riistvara).

Ainus virtuaalsete kõnekeskustega seotud kulu on tarkvara igakuine tellimus (eeldusel, et palgatud agentidel on juba arvuti ja stabiilne internetiühendus).

Lisaks sellele võimaldab kõnekeskuse tarkvara teie agentidel aidata kliente kõikjal maailmas (mis vähendab ka tööjõukulusid.) Sisuliselt saavad ettevõtted palgata agente sealt, kus tööjõud on odavam.

Kõrgem kliendirahulolu

Kuna virtuaalsed kõnekeskused võimaldavad ettevõtetel palgata agente kogu maailmast, saavad nad kasutada ära ka erinevaid keeli, mida agendid räägivad. Seega saab ettevõte pakkuda kliendituge mitmes keeles ja mitmes ajavööndis.

See tagab, et teie kõnekeskus töötab 24/7 365 ja annab klientidele võimaluse saada tuge ka muus keeles kui inglise keeles. Selle tulemusena paraneb klientide rahulolu.

Mitmekeelse klienditoe eelised

Paindlik töökeskkond

Kõnekeskuse tarkvara suurepärane asi on see, et see soodustab paindlikkust. Sisuliselt saavad agendid vastata kõnedele kõikjalt, vajadusel isegi kodust.

Näiteks võib agent olla sunnitud isiklikel põhjustel koju jääma. Võib-olla renoveeritakse tema vannituba. Kui ta töötaks traditsioonilises kõnekeskuses, peaks ta võtma töövabastuse.

Kõnekeskuse tarkvara abil saavad nad aga vastata kõnedele ja samal ajal töötajaid jälgida.

Lisaks sellele pakub enamik kõnekeskuste tarkvara ka mobiilirakendusi, et klienditeenindus oleks võimalik ka mobiilselt. Kui klienditeenindaja peab paariks minutiks arvutist eemale astuma, saab ta mobiilse kõnekeskuse tarkvara rakenduse kaudu ikkagi oma mobiiltelefonil kõnedele vastata.

Kõnekeskus
LiveAgent’i mobiilirakendus

Kuidas saavad kõnekeskused teid aidata?

Kõnekeskuse tarkvara kasutamine aitab teil parandada klienditeenindust, rahulolu ja müüki.

Kasutusjuhtum #1: Tagasihelistamise funktsioonid

Tagasihelistamise funktsioon võimaldab klientidel taotleda tagasihelistamist oma telefonile, kui nad ei soovi ootejärjekorras oodata. Kuidas see toimib? Süsteem registreerib nende koha ootejärjekorras ja palub kõnekeskuse esindajal neile helistada, kui nende kord on käes.

Miks on siis tagasihelistamise funktsioonid kasulikud?

Nad parandavad klientide rahulolu

Oleme kindlaks teinud, et teie kliendid on hõivatud inimesed, kes soovivad, et ettevõtted arvestaksid nende ajaga. Tegelikult Forrester’i kohaselt ütleb 66% klientidest, et nende aja väärtustamine on kõige olulisem asi, mida ettevõte saab teha, et pakkuda neile head klienditeenindust.

Great customer service doesn't mean that the customer is always right, it means that the customer is always honored.ú>

Chris LoCurto - Leadership and business coach

Tagasihelistamise võimaluse pakkumine klientidele on ideaalne viis näidata, et te hindate nende aega. Nad ei pea ootama ootejärjekorras, kuulama korduvaid IVR-teateid või ootejärjekorra muusikat. Selle asemel saavad nad jätkata oma päevaga ja lihtsalt oodata tagasikutsumist.

Täiustage klienditeenindust

Rakendades kõnekeskuse tarkvara, millel on tagasihelistamise funktsioon, saate vähendada ootejärjekordade pikkust ja parandada klienditeenindust. Miks on see oluline? Kliendid on kannatamatud ja ei ole nõus kaua ootama, et saada ühendust klienditeenindajaga.

PRWebi andmetel usub peaaegu 60% vastanutest, et üks minut on liiga pikk ooteaeg. Seega, pakkudes oma klientidele tagasihelistamise võimalust, saate hoida järjekorrad lühikesed.

Vähem stressi agentidele

Klienditeenindajad on suure stressi all, eriti kui nad teavad, et keegi ootab nendega reaalajas rääkimist. Kui aga agendid teavad, et klient on taotlenud tagasikutsumist ja on oma päevaga edasi liikunud, võtab see palju survet maha.

Vähendades agentide stressi, vähendate ka läbipõlemise võimalust, mis tähendab, et teie agendid on võimelised pakkuma oma klientidele laitmatut teenust iga interaktsiooni järel.

Kasutusjuhtum nr 2: interaktiivne häälvastus (IVR) 

Interaktiivne kõneside – tuntud ka kui IVR, on tehnoloogia, mis võimaldab inimestel suhelda arvutipõhise telefonisüsteemiga, kasutades selleks lihtsalt oma häält või vajutades telefoni klahvistikku.

IVR-funktsioonid parandavad klienditeeninduse kvaliteeti kahel põhjusel:

Helistajate suunamine asjakohastele osakondadele

Kui suunate helistajad kohe alguses asjakohastele osakondadele ja klienditeenindajatele, kõrvaldate klientide pettumuse. Miks?

Kõnekeskus
IVR

Kui klient helistab teie ettevõttesse ja agent võtab kõne vastu eelnevat teavet teadmata, peab ta klienti kuulama ja otsustama, milline osakond on kõige paremini varustatud tema aitamiseks.

Seejärel peavad nad kliendi ümber suunama vastavasse osakonda, kus ta peab oma probleemi veel kord teisele klienditeenindajale selgitama. See võib kliendi jaoks olla frustreeriv, eriti kui teda suunatakse ümber rohkem kui üks kord.

Rakendades IVR-menüüd oma kõnekeskuse tarkvaras, suunatakse kliendid automaatselt asjakohasesse osakonda. Kuulates lihtsalt IVR-menüü valikuid ja vajutades klahvistikul vastavat nuppu. See välistab klientide pettumuse ja on ka teie agentide jaoks ajasäästlikum.

Annab agentidele aega CRM-i läbivaatamiseks

IVR-i olemasolu aitab parandada teenuse kvaliteeti, andes klienditeenindajatele aega kliendi kohta käiva teabe läbivaatamiseks enne, kui nad klienti abistama hakkavad.

CRM-i abil saavad nad vaadata oma kontaktandmeid, varasemaid oste ja kõiki varasemaid kokkupuuteid teie ettevõttega. Kui teie agendid on selle teabe läbivaatamisega valmis, saavad nad vastata kõnele ja olla kursis kõigi avatud küsimuste ja lahendustega, mille kallal töötatakse.

Kõnekeskus
Kõnede salvestamine

See parandab klienditeenindust ja rahulolu, sest kliendid tunnevad end rohkem väärtustatuna, kui nad saavad personaalset ja asjatundlikku teenust.

Kasutusjuhtum nr 3: Kliendihoidmise teavitustegevus 

Kõnekeskuse tarkvara ei ole ainult sissetulevate kõnede jaoks. Tegelikult toetab see ka väljaminevaid kõnesid. Õigesti kasutatuna võib kõnekeskuse tarkvara olla ka väljamineva müügi vahendiks. 

Tegelikult on täiustatud kõnekeskuse tarkvaral, nagu LiveAgent, sisseehitatud tööriistad (näiteks CRM), mis võivad muuta teie kõnekeskuse ideaalseks vahendiks müügi (upselling, cross-selling) ja suhete haldamiseks.

Näiteks, kui märkate, et klient hakkab loobuma (tänu analüüsi- ja aruandlusfunktsioonidele), saate proaktiivselt kliendiga ühendust võtta ja püüda temaga suhteid päästa.

Kuidas kõnekeskust valida?

Kõnekeskuse tarkvara valimine võib olla keeruline, eriti kui olete uus ettevõtte omanik, kes alles alustab oma klienditeeninduse strateegia kujundamist. Kui aga järgite allpool kirjeldatud samme, saate valida kõnekeskuse tarkvara, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Samm #1: kirjutage üles oma nõuded

Esimene samm on oma nõuete üleskirjutamine. Esitage endale selliseid küsimusi, et teha kindlaks, mida te tegelikult vajate.

  • Mida ma tahan kõnekeskusest? 
  • Kas ma tahan ainult kõnekeskust või kasutajatoe lahendust, millel on ka kõnekeskuse funktsioonid?
  • Kas ma tahan teha nii sissetulevaid kui ka väljaminevaid kõnesid?
  • Kas ma tahan luua keerulisi IVR-menüüsid?
  • Kas ma tahan oma kõnekeskuse tarkvaraga ühendada mitu telefoninumbrit? Kas ühest numbrist piisab?

Samm #2: Tehke uuring võimaliku tarkvara kohta

Järgmise sammuna tuleb teha sügav sukeldumine internetti. 

Vaadake ülevaate portaali võrdlusi ja kasutajate iseloomustusi

Tutvu tarkvara võrdlustega (kasutajasõbralikkus, hind, funktsioonid, kasutusmugavus jne)

järgmistes ülevaate portaalides:

Iga ülevaate portaal pakub ka kirjalikke või video iseloomustisi kasutajatelt. Vaadake neid, et saada ettekujutus sellest, kuidas olemasolevad kliendid on rahul tarkvara ja iga müüja pakutava teenusega.

Vaadake Youtube’i videosid

YouTube’i videod on suurepärane võimalus näha, kuidas iga tarkvara töötab reaalajas. Vaadake iga tarkvaratootja poolt postitatud õpetusi ning sõltumatute YouTuberite ülevaateid. See annab teile ettekujutuse sellest, milline on kasutajaliides ja kas tarkvara on lihtne kasutada.

Küsige oma kolleegidelt professionaalsetes Facebook’i gruppides, LinkedIn’is, Quora’s või Product Hunt’is

Kui küsite teiste arvamust kõnekeskuse tarkvara kohta, on see samuti suurepärane võimalus teha kindlaks, milline tarkvara sobib teile. Teised professionaalsed turundajad, klienditeenindajad ja müügiesindajad on proovinud kõnekeskuse tarkvara ja võivad aidata teil kõrvaldada tööriistad, mis näevad küll head välja, kuid ei paku funktsionaalsust.

Samm #3: Taotlege tasuta prooviperioodi

Proovige funktsioone

Kui olete teinud oma uuringud ja valinud välja paar paljulubavat tarkvara, on aeg taotleda tasuta prooviversiooni igast teile meeldivast tarkvarast. Selle aja jooksul peaksite püüdma testida võimalikult palju funktsioone ja integratsioone, et veenduda, et tarkvara töötab ja vastab teie standarditele.

Taotlege vajaduse korral prooviaja pikendamist

Kui tasuta prooviperiood ei ole piisavalt pikk, et testida kõiki funktsioone ja otsustada tarkvara üle, siis paluge tasuta prooviperioodi pikendamist. Enamik tarkvarapakkujaid pikendab teie prooviperioodi hea meelega, lootuses muuta teid maksvaks kliendiks.

Samm #4: Broneerige demo

Kirjutage üles küsimused

Viimaseks sammuks on demo broneerimine. Enne aga kirjutage üles nimekiri küsimustest, millele soovite vastust saada. Need võivad puudutada tarkvara funktsionaalsust, hinnakujundusvõimalusi, lisafunktsioone, toote teekaarti ja olemasolevaid kliente.

Küsige küsimusi ja tehke märkmeid

Kui demo on käimas, esitage oma ettevalmistatud küsimused. Tehke märkmeid ja pöörake suurt tähelepanu müügiesindaja esitatud kasutamisjuhtumitele. Kui need ei vasta teie ärieesmärkidele, küsige esindajalt, kuidas nende tarkvara saab teid aidata teie praeguste raskuste puhul.

Kui olete rahul vastuste, esitluse ja teenusega, saate osta tarkvara tellimuse. Kui te ei ole rahul, broneerige demo mõne teise tarkvarapakkuja juures, kuni leiate sellise, millega olete rahul.

Kõnekeskusega seotud terminid

Kõnekeskuse App Kontaktkeskuse tarkvara Kõnekeskuse tarkvara Ooteaeg  IVR Järjekord Tehniline tugi Talk Tel Link’i protokoll Hääl

Try LiveAgent Today

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated call center software for SMB.

Frequently asked questions

Mis on kõnekeskus?

Kõnekeskus on tsentraliseeritud kontor, mis tegeleb suure hulga sissetulevate ja väljaminevate telefonikõnede töötlemisega. Tavaliselt tegelevad need suurte organisatsioonide ja ettevõtete klienditoe päringutega.

Kuidas alustada virtuaalset kõnekeskust?

Virtuaalse kõnekeskuse loomiseks on vaja tellida tarkvara, millel on kõnekeskuse funktsioon. Kui teil on tellimus olemas, saate üles seada kõnekeskuse, ühendades lauatelefonid, telefonitarkvarad, riistvaratelefonid ja SIP trunk'id oma tarkvaraga.

Mida tähendab IVR kõnekeskuses?

IVR tähendab interaktiivset häälvastust. See on tehnoloogia, mis võimaldab inimestel suhelda arvutiga juhitava telefonisüsteemiga, kasutades selleks oma häält või vajutades telefoni klahvistikku. 

Kuidas käsitleda vihaseid kliente kõnekeskuses?

Vihaste helistajatega suheldes on oluline jääda rahulikuks ja kuulata klienti. Isegi kui nad solvavad teid, ärge võtke seda isiklikult. Hoidke sõbralikku, jahedat, kuid lugupidavat tooni ja tunnistage nende probleeme. Paluge oma ettevõtte nimel vabandust ja pakkuge nende probleemile lahendust. Kui kõne on lõppenud, võtke paar minutit aega, et end uuesti koguda.

Mida teha kõnekeskuses?

Kõnekeskuse agendina on teie peamiseks ülesandeks vastata sissetulevatele kõnedele ja teha vajaduse korral väljaminevaid kõnesid. Üldiselt aitavad kõnekeskuse agendid klientidel lahendada arveldamise, teeninduse ja tehnilise toega seotuid päringuid. 

Kes on kõnekeskuse esindaja?

Kõnekeskuse esindaja on klienditeenindaja, kes pakub helistajatele tuge telefoni teel.

Mis on sissetulev kõnekeskus?

Sissetulev kõnekeskus on kõnekeskus, mis võtab vastu klientide kõnesid. Selle peamine eesmärk on kõnesid vastu võtta, mitte neid teha.

Mis on ACD kõnekeskuses?

ACD, tuntud ka kui automaatne kõnejaotus, on kõnekeskuse tarkvara funktsioon. See jaotab kõned automaatselt osakondade ja olemasolevate klienditoe agentide vahel.

Kuidas seadistada kõnekeskust kodus?

Kõnekeskuse üles seadmiseks kodus vajate kõnekeskuse tarkvara. Kõnekeskuse tarkvara on tavaliselt tellimuspõhine. Kui olete hankinud tellimuse, ühendage kõik soovitud telefoninumbrid tarkvaraga. Seejärel looge IVR-menüüd, et tagada klientide suunamine sobivate osakondade ja agentideni. Kutsuge oma klienditoe agendid tarkvara kasutajateks ja olete valmis.

Kuidas olla hea kõnekeskuse agent?

Kõnekeskuse heaks agendiks saamiseks peate olema suurepärane aktiivne kuulaja. Kõige olulisem osa kõnekeskuse agendi tööst on mõista, mida klient tahab, et saaksite tema probleemile sobiva lahenduse leida. Lisaks sellele peate olema kannatlik, paksu nahaga (ärge võtke asju isiklikult, sest kliendid võivad olla pettunud ja oma viha teie peal välja elada), kiire trükkija, analüütiline mõtleja ja hea tehnilise taiplikkusega. Kasuks tuleb ka mitme keele oskus.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo