Muutuge kontaktkeskuse tarkvara abil kättesaadavaks.

Suurendage oma klienditoe pingutusi LiveAgenti mitmekanalilise kontaktkeskusega juba täna.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus   
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti   
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Looge kontaktkeskuse tarkvaraga sujuv teeninduskogemus

Tänapäeva digitaalsete teadmistega tarbijad kasutavad ettevõteteni jõudmiseks mitut platvormi ja ootavad kõigil ühtset kogemust. Seetõttu on enamik klientidele suunatud ettevõtteid juba võtnud kasutusele kontaktkeskuse lahendused, et rahuldada oma klientide nõudmist sujuva mitmekanalise kogemuse järele. 

Mis iganes kanaleid Teie kliendid kasutavad – LiveAgenti kontaktkeskuse tarkvaraga saate hõlpsalt, mugavalt ja tõhusalt hallata kõiki oma kliendisuhtlusi ühest kohast. 

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software
key points illustration

Mis on kontaktkeskuse tarkvara?

Kontaktkeskuse tarkvara on tööriist, mis võimaldab ettevõtetel sujuvamaks muuta kõigi potentsiaalsete puutepunktide ja kanalite kliendisuhtlust. Need võivad hõlmata hääle-, VoIP-, meili-, reaalajas vestluse, teksti- ja sotsiaalmeedia platvorme.

Kuna kontaktkeskuse lahendusi rakendab üha rohkem ettevõtteid, peaks globaalse kontaktkeskuste süsteemi turu suurus 2025. aastaks jõudma 47,76 miljardi USA dollarini. 

Miks vajate pilvepõhist kontaktikeskuse tarkvara

Pilvepõhine kontaktkeskuse tarkvara eemaldab vajaduse tugineda traditsioonilistele kohapealsetele lahendustele. See tähendab, et tugeva funktsiooniga võimsa kontaktkeskuse süsteemi loomine ja juhtimine ei vaja selle haldamiseks enam kallist riistvara, infrastruktuuri ega professionaalseid IT-meeskondi.

Pilvepõhised lahendused sobivad nii väikeettevõtetele kui ka suurtele organisatsioonidele, kuna need pakuvad suurepärast skaleeruvust, paindlikkust, paremat turvalisust ja on väga kulutõhusad.

maintenance - illustration

Mida võite kontaktkeskuse lahenduste kasutamisel oodata

Mida võite kontaktkeskuse lahenduste kasutamisel oodata

Kontaktkeskuse süsteemitööriistade aruandlus- ja analüüsivõimalused võimaldavad juhtidel hõlpsalt jälgida ja hallata oma teenindustoimingute kõiki aspekte, jälgida teenuse kriitilisi näitajaid ja saada ülevaadet agentide toimimisest.

Täienenud andmete turvalisus

Kontaktkeskuse tarkvara lahendused pakuvad klientide tundliku teabe kaitsmiseks täiustatud turvaelemente, sealhulgas andmete krüptimist ja varundamist. 

Täienenud andmete turvalisus

Suurem produktiivsus

Kontaktkeskuse süsteemi platvormidel on rikkalik funktsioonide komplekt, mis võimaldab agentidel jälgida klienditeavet ning lahendada probleeme kiiresti ja professionaalselt, säilitades samal ajal kõrge tootlikkuse.

Kontaktkeskuse tarkvara täiendavad hüved

live chat increases sales

Vähenenud tugiteenuse kulud

Tugiprotsesside sujuvamaks muutmine, automatiseerimine ja optimeerimine tähendab lühemat reageerimisaega, kiiremat lahendamise aega ja vähem korduvaid kõnesid – see kõik aitab suurendada tugiteenuste tõhusust ja vähendada tegevuskulusid.

Integrations pricing-icon

Suurenenud müügivõimalused

Vahetu juurdepääsuga põhjalikele kliendiandmetele, alates isiklikust teabest kuni iga kliendi ostu- ja teenindusajalooni, saavad agendid teha toodete või teenuste ülesmüüki ja ristmüüki, kui sobilik..

LiveAgenti kõik-ühes mitmekanaliline kontaktkeskuse tarkvara

LiveAgenti kontaktkeskuste süsteem on mitmekanaliline ja funktsiooniderikas lahendus, mis muudab Teie toe tõhusamaks ja kliendid õnnelikumaks.

Täielikult toimiv piletisüsteem

LiveAgenti kontaktkeskuse tarkvara pakub piletite kiireks ja tõhusaks lahendamiseks kõiki piletifunktsioone, sealhulgas nutikat piletite jaotust, töövoo automatiseerimist, lihtsat vastutuse haldamist, konserveeritud vastuseid ja malle, SLA haldust, piletite poolitamist ja ühendamist, meeskonnatöö tööriistu, aruandlust ja palju muud.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo
Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Reaalajas vestluse tugi

Reaalajas vestlus on LiveAgenti kontaktkeskuse platvormi üks põhifunktsioonidest, mis võimaldab Teil pakkuda kiiret tuge, mida tänapäeva tarbijad brändidelt ootavad.

LiveAgenti reaalajas vestlus on täis kümneid levinud kui ka ainulaadseid reaalajas vestluse funktsioone, sealhulgas mitu vestluse marsruutimise valikut, ennetavad vestluskutsed, veebikülastajate jälgimine, reaalajas trükkimise vaade ja palju muud.

Hääl- ja videokõned

Pilvepõhine kõnekeskus on LiveAgenti keerulise kontaktkeskuse lahenduse lahutamatu komponent. See võimaldab Teil kõnesid vastu võtta lauatelefonilt või oma veebisaidilt, kujundada ka kõige keerukamaid ja isikupärasemaid IVR-puid, määratleda reeglid kõnede marsruutimise ja kõnede edastamise automatiseerimiseks, teha piiramatuid kõnesalvestusi ja palju muud.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent

Sotsiaalmeedia integratsioon

65% 18-34-aastastest inimestest usub, et sotsiaalmeedia on tõhus klienditeeninduse kanal. LiveAgent integreerub kõige populaarsemate sotsiaalmeediakanalitega nagu Facebook, Twitter ja Instagram, et aidata Teil jälgida ja vastata kõigile oma sotsiaalse meedia sõnumitele, kommentaaridele ja kaubamärgi mainimistele ühelt juhtpaneelilt. LiveAgenti abil pole vaja vahetada erinevate sotsiaalkontode vahel ega jälgida mitut seadet.

Terviklik kõik ühes lahendus

70% tarbijatest eelistab oma küsimustele vastuste saamiseks kasutada ettevõtte veebisaiti, mitte telefoni ega e-posti aadressi. LiveAgenti abil saate laiendada oma tugiteenuse võimalusi, võimaldades täielikult kohandatavat iseteenindusportaali koos teadmistebaasi, KKK-de ja kliendifoorumitega, mis annavad klientidele võimaluse probleeme ise lahendada, ilma et Teie agente kaasataks.

book lover - illustration
Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview

Vajate kontaktkeskuse tarkvara?

Kuna turul on palju kontaktkeskuse tarkvara pakkujaid, võib selle valimine olla keeruline. Kui teate juba otsitava kontaktkeskuse tarkvara tüüpi, kaaluge oma klienditoe meeskonnale hädavajalike funktsioonide loendi loomist. Kui mõned pakuvad peamisi kontaktikeskuse funktsionaalsusi, siis teised sisaldavad täiendatud võimalusi. LiveAgentis oleme loonud mitme kanaliga kontaktkeskuse lahenduse, mis sisaldab rohkem kui 180 unktsiooni ja üle 40 integratsiooni.

Miks LiveAgenti kontaktkeskuse tarkvara on Teile õige

Miks LiveAgenti kontaktkeskuse tarkvara on Teile õige

Pilvepõhine tehnoloogia

Nautige kiiret paigaldamist, kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja muid pilvepõhise tehnoloogia eeliseid.

Pilvepõhine tehnoloogia

Usaldatud 30 000 ettevõtte poolt

Üle 30 000 ettevõtte erinevates tööstusharudes on valinud oma klienditoe tööriistaks LiveAgenti.

Usaldatud 30 000 ettevõtte poolt

Skaleeruv ja kohandatav

Tarkvara saab hõlpsasti skaleerida ja kohandada vastavalt Teie konkreetsetele nõuetele.

Savings illustration

Valige pakett mis sobib Teie ettevõttele

Parim kontaktkeskuse tarkvara sobib ideaalselt Teie ärieesmärkide, klienditoe vajaduste ja eelarvega.

LiveAgent pakub nelja erinevat paketti, sealhulgas täiesti tasuta paketti, ilma lepingu ja lisakuludeta, tervenisti läbipaistva ja õiglase hinnaga, mille eest saadetakse arveid igakuiselt tegeliku kasutuse järgi. Samuti saate oma paketti madalamale astmele viia või täiendada ning agente igal ajal lisada või eemaldada. 

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

Kontaktkeskuse tarkvara KKK

Mis on kontaktkeskuse süsteem?

Kontaktkeskuse süsteem on tarkvara, kus kogu kliendisuhtlus on ühendatud ühte liidesesse. Niisiis toimub kogu kliendisuhtlus ühes liideses, mis muudab selle Teie agentide ja klientide jaoks tõhusaks ja efektiivseks kontaktkeskuse lahenduseks. Kliendid saavad kiiresti vastused ja agendid saavad kliendipäringuid hõlpsasti lahendada. Kontaktkeskus on tavaliselt osa keerukast klienditoe lahendusest, mis pakub erinevaid võimalusi parima kliendikogemuse loomiseks.

Mis on omnikanaliline kontaktkeskuse lahendus?

Omikanaliline kontaktkeskus tähendab, et Teie ettevõte suudab integreerida kõik kanalid ühte kontaktkeskuse lahendusse ja pakkuda sujuvat kliendikogemust. Lisaks sisaldab kontaktkeskuse lahendus andmeid nii Teie klientide kui ka varasema piletiajaloo kohta.

Mis on kontaktkeskuse eesmärk?

Kontaktkeskuse eesmärk on pakkuda oma klientidele vajaduse korral tuge võimalikult efektiivsel ja tõhusal viisil.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo