Spiceworksi piletisüsteemi arvustus

LiveAgent pakub klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteeme, iseteeninduse ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ning muud. Partnerprogramm on saadaval, samuti on olemas ressursid, nagu ajaveeb, sõnastik ja kulude kalkulaator. LiveAgent kasutab küpsiseid, kuid on privaatsus- ja küpsiste poliitika. Plaanige demo, et näha, kuidas LiveAgent võib teie ettevõttele kasulik olla.
Spiceworksi piletisüsteemi arvustus
Compare Spiceworksi piletisüsteemi arvustus with other in: How Spiceworksi piletisüsteemi arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1378 reviews

Spiceworks on IT kasutajatoe piletisüsteemi tarkvara, mille eesmärk on pakkuda tasuta piletisüsteemi IT-osakondadele ja ettevõtetele. Kas see saab oma ülesandega hakkama ja on see väärt alternatiiv tasulistele lahendustele? Uurige meie arvustusest.

Pricing
Starting from:
$   kuus
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.3
Kasutajakogemus
3
Hind
5
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • IT piletisüsteemi terviklik lahendus
  • Saadaval on kõik olulised funktsioonid
  • Puuduvad varjatud tasud, täiesti tasuta

Cons

  • Puuduvad täiustatud funktsioonid

Spiceworksi piletisüsteemiga alustamine

Spiceworks pakub oma IT help deski koos piletisüsteemiga täiesti tasuta. Spiceworksi meeskond lisas oma veebisaidile isegi meelelahutusliku jaotise hinnaplaanidega. Selles on loetletud neli samade funktsioonidega ja 0 dollarise hinnasildiga plaani. See tähendab, et peate Spiceworksi veebisaidil looma ainult oma konto. Vaja läheb vaid oma põhiteavet, näiteks teie e-posti aadressi ja nime. Järgmises etapis saate valida oma kasutajatoe domeeni nime.

Spicwework - valige domeen ja ettevõtte nimi

Spiceworks loob teile automaatselt spetsiaalse e-posti aadressi. Teil ei kästa teha midagi üleküllast ja protsess on väga otsekohene. Kui olete eelnimetatud sammud täitnud, suunatakse teid otse piletisüsteemi. Liidese disain on puhas ja äärmiselt funktsionaalne, väga lihtsa navigeeritavuse ja kõigi tööriistadega, mis kuvatakse kohe pärast rakenduse avamist.

Spiceworksi juhtpaneel

Pean tunnistama, et ootasin tasuta lahenduselt palju vähem, kuid Spiceworks oli meeldiv üllatus peaaegu igas aspektis. Spiceworks pakub palju enamat kui lihtsalt hädavajalikku piletisüsteemi, tarkvara võib aidata ettevõtetel koostada aruandeid ja isegi teadmusbaasi artikleid ilma funktsioonidele seatud piiranguteta. See on tõesti üsna muljetavaldav, kuid enne kui vaatame toimivust lähemalt, uurime Spiceworksi pakutavaid funktsioone.

Spiceworksi piletisüsteemi funktsioonid

Spiceworksi funktsioonide leidmine pole lihtne, kuna veebisait pakub tasuta tööriistade kohta ainult olulist teavet. Siiski saate Spiceworksi piletifunktsioonide komplektist hea ülevaate rakenduse kasutamisel. Piletisüsteemilt võite oodata standardset kasutajatoe funktsionaalsust. Spiceworks võib samuti aidata teil luua oma teadmusbaasi ja koostada aruandeid. Samuti saate kasutada ekspordifunktsiooni aruande andmete eksportimiseks kolmes erinevas vormingus.

Spiceworksi aruanded

Kuna Spiceworks on keskendunud peamiselt IT piletisüsteemile, peegeldab seda ka tarkvara funktsioonide komplekt. Saate kasutada seadmehaldusfunktsioone arvutiseadmete, tarkvaravarude ja ka lepingute jälgimiseks. Spiceworks toetab piletite reegleid, konserveeritud vastuseid, automaatseid piletite värskendusi ja teavitusi lisaks muudele tavalistele kasutajatoe ja piletisüsteemi funktsioonidele.

Piletisüsteemi toimivus ja kasutajakogemus

Vaatame, kuidas toimib Spiceworks standardstsenaariumi korral ja kas see suudab võtta mõõtu muude tasuliste IT kasutajatoe süsteemidega. Emuleerisin agendi kogemust, saates endale paar meili. Esimene saabus peaaegu kohe, kuigi ma pole kindel, kui sageli Spiceworksi piletisüsteem end värskendab. E-kirja kuvamiseks pidin klõpsama värskendamisnupul ja toetusin sellele kogu testi vältel.

Spiceworksi piletite ülevaade

Piletisüsteemi liides näeb välja väga korralik ja professionaalne, hoolimata sellest, et tegemist on tasuta tarkvaraga. Piletit avades jätkub sama trend, ehkki pisut maitsetum. See on väga lihtne, kuid ka piisavalt funktsionaalne, et agentidel oleks Spiceworksiga mugav töötada. Huvitav on see, et näete osa oma postkastist isegi siis, kui olete avatud pileti sees. Ülejäänud liidese hõivavad vastusekast ja klienditeave koos pileti olekuteabega, samuti seotud teabeväljadega paremal.

Spiceworks - piletile vastamine

Vastuse kast ei ole just kõige ruumikam, nii et kõigepealt huvitas mind, kas see on suurendatav. See venib kirjutamise ajal alla poole laiemaks, kuid mitte ülespoole. Sellel on maksimaalne suurus ja kui kirjutate sellest väärtusest kaugemale, peate tuginema sealt kerimisele. Lisaks pääsete juurde paarile tööriistale, mis on vahetult vastusevälja all (manused, valmiskirjutatud vastused ja sisemised märkmed).

Spiceworks - lisa sisemärge

Viimane mainitav funktsioon sisaldab parempoolset paneeli. Siin saavad kasutajad juurdepääsu põhiteabele klientide, volitatud isikute, pileti oleku, prioriteedi, tähtpäevade ja piletikategooria kohta. See paneel võimaldab teil jälgida ka seotud seadmeid, ülesandeid, kulutatud aega ja pimekoopia kasutajaid. See on Spiceworksi funktsioonide koha pealt peaaegu kõik. Kuigi see ei ole kõige rikkalikum funktsioonide komplekt, suudab see kindlasti pakkuda kõike, mis on vajalik agentidele, et nad saaksid oma tööd organiseeritud viisil teha.

Spiceworks - pileti olek

Kokkuvõttes ei paku Spiceworks halba piletisüsteemi, kuid funktsioonide komplekt koosneb vaid hädavajalikust. See pakub kõiki IT piletisüsteemilt oodatavaid põhifunktsioone ja tundub ahne rohkem küsida, kuna see on täiesti tasuta. Pean siiski ütlema, et täiustatud piletisüsteemidega harjunud kasutajad võivad veidi pettunud olla. Kui nad lõpuks Spiceworksi funktsioonidega harjuvad, võivad nad mõista, et vähem on rohkem ja saavad oma töö suurepäraselt tehtud ka ilma uhkete funktsioonideta. Ainuüksi see muudab Spiceworksi väärtuslikuks, sest aitab teil raha säästa.

Spiceworksi hinnakujundus

Spiceworksi veebisaidil on hinnakujunduse jaotis, kuid see on pigem koomiline viis kõigile öelda, et Spiceworks on täiesti tasuta. Selles on loetletud neli väljamõeldud hinnaplaani, millel on sama funktsioonide komplekt ja sama 0 dollarine hinnasilt. Veebisaidil mainiti, et kõik inimesed, kes registreeruvad Spiceworksi kasutajaks, saavad juurdepääsu piiramatule arvule piletitele, piiramatule arvule seadmetele, piiramatule arvule agentidele, piiramatule arvule kasutajatele, piiramatule arvule tehnikutele, tasulisele toele ja miljonite IT professionaalidega IT kogukonnale.

Lõpetuseks

Spiceworksil on kindlasti kõik vajalik IT meeskondadele suurepärase piletisüsteemi pakkumiseks. Tarkvara pole mingil juhul täiuslik, kuid on siiski äärmiselt funktsionaalne ja võib osutuda suurepäraseks valikuks paljudele ettevõtetele, kes on valmis elama ilma teatud uhkete funktsioonideta. Spiceworks on ka täiesti tasuta, ilma varjatud tasude ja soovimatute lisadeta, seega tasub seda kindlasti pidada üheks oma peamiseks tööriistaks.

Levinud mured ja probleemid

Spiceworksi kasutajatoe jõudlusprobleemid, mis on põhjustatud meiliahelast

Kui teie Spiceworksi kasutajatugi töötab väga aeglaselt, võib selle põhjuseks olla meiliahel. Kui pääsete Spiceworksi, avage Seaded > Abikeskus > E-posti seaded ja keelake sissetulevate ja väljaminevate meilide seaded, lülitades välja nende vastavad lülitid. Seejärel kontrollige oma postkasti ja otsige üles piletid, mis põhjustasid jõudluse probleeme. Saate need teisaldada teise kausta või kustutada, kui te neid enam ei vaja. Kui olete kõigi probleemsete piletitega tegelenud, lülitage sissetulevate ja väljaminevate meilide seaded uuesti sisse.

Spiceworksis piletite teavitused ei tööta

Kui teil on probleeme Spiceworksis märguannete saamisega, võite proovida mõnda levinud lahendust. Kõigepealt kontrollige kindlasti mõjutatud kasutajate e-posti aadressides kirjavigu, kuna see on üks peamisi põhjusi, miks inimesed märguandeid ei saa. Kui kõik mõjutatud e-posti aadressid on korras, avage Seaded > Abikeskus > Kasutajakontod. Veenduge, et administraatoritel, kes ei saa märguandeid, oleksid seaded õigesti seadistatud. Salvestage oma seaded.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kaalute Zendeski teamusbaasi? Vaadake meie arvustust ja uurige, kas see on teie ettevõtte jaoks õige teadmusbaasi tarkvara.

Zendesk Suite’i teadmusbaasi arvustus

Zendesk Suite’i teadmusbaasi tarkvara võimaldab luua ja avaldada artikleid ning lisada kategooriaid ja teemasid. Kuigi tasuta proovikonto annab juurdepääsu kõikidele põhifunktsioonidele, võib lehekülje navigeerimine olla väljakutsuv ning täiendavad funktsioonid on tasulised. Hinnapakett Suite Growth sisaldab teadmusbaasi tarkvara, integreeritud kogukonnafoorumit ja aruandlust, samas kui Suite Professional pakub rohkem täiendusi nagu HIPAA vastavus ja andmete asukoha valikud. Registreerumine on kiire ja lihtne, kuid kasutajakogemus võib vajada viimistlemist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo