Instagram

Instagram on üks populaarsemaid sotsiaalmeedia platvorme, millel on üle miljardi igakuise aktiivse kasutaja. Platvormi kasutatakse fotode, lühivideode ja lugude jagamiseks, mis aeguvad 24 tunniga. Instagrami kasutajad saavad kasutada ka otsesõnumite funktsiooni.

LiveAgent Instagram
LiveAgenti Instagrami lehe eelvaade

Miks on Instagrami klienditugi oluline?

Algul kasutati Instagrami peamiselt sõprade ja perega fotode jagamiseks, kuid platvormi populaarsuse kasvades hakkasid kasutajad jälgima kuulsusi ja avaliku elu tegelasi. Paljud Instagrami kasutajad leidsid üleöö kuulsust, kasutades õigeid räsimärke ja enese turundamist, nii et ettevõtted mõistsid kiiresti, et see platvorm võib olla nende edu võti.

Tänapäeval on iga kaasaegne ettevõte Instagramis aktiivne ja kasutab platvormi oma toodete ja teenuste reklaamimiseks esteetiliste fotode, videote ja klientide iseloomustuste kaudu. Kuna Instagrami ärilehtede arv kasvas, nägi Instagram võimalust ja arendas oma toodet, lisades funktsiooni „Marketplace“, mis võimaldab kasutajatel osta tooteid otse Instagrami rakendusest.

Miks on Instagrami klienditugi oluline? - App - Uploads - 2021 - 03 - Instagram Checkout Flow 900x490 1.png
Instagrami turg

Kuna aga Instagrami tajutakse alati sisselülitatud kanalina ja turundus on kõigi aegade kõrgeimal tasemel, kasutavad paljud kliendid platvormi klienditoe kanalina ning esitavad küsimusi reklaamitud toodete, teenuste ja ettevõtte enda kohta.

Miks on Instagrami klienditugi oluline? - App - Uploads - 2021 - 03 - IG Pinned Comments Vertical Double 3.png

Mõned kliendid isegi hoiatavad Teisi, kui neil on ettevõttega mõni negatiivne kogemus. Sellisena võivad klientide kommentaarid, kaebused või kiitused äritegevust luua või lõhkuda. Siiski on igale küsimusele, sõnumile või mainimisele vastamine ilma tööriistadeta tõeline väljakutse. Enamik ettevõtteid saab sadu tuhandeid teateid ja nendesse on lihtne eksida. Niisiis, kuidas saate Instagrami toe meistriks?

Instagrami tugi LiveAgentiga

Instagrami klienditugi võib olla õigete tööriistade, nimelt LiveAgenti abil tõeline käkitegu. Meie Instagrami integreerimine võimaldab Teil ühendada oma ettevõtte Instagrami lehe meie klieinditoe tarkvaraga. Tulemus? Iga Teie lehe Instagrami kommentaar või mainimine lükatakse automaatselt Teie kasutajatoe tarkvarasse ja teisendatakse piletiks.

Instagrami tugi LiveAgentiga - App - Uploads - 2021 - 01 - Instagram Comment Liveagent Reply.png
Instagrami kommentaar muudetuna LiveAgenti piletiks

Mida saate integratsiooniga teha?

 • Vaadata ja vastata kommentaaridele otse oma klienditoest
 • Vaadata ja vastata mainimisele otse klienditoest
 • Valida osakonna kuhu Instagrami pileteid soovite marsruutida
 • Ühendada mitu Instagrami kontot
 • Arhiveerida Instagrami pileteid
 • Hoida kõiki Instagrami pileteid ühel ühendatud juhtpaneelil

Kuidas see praktikas välja näeb/töötab?

Teie kliendid ei tee vahet, kas kasutate küsimustele vastamiseks välist tööriista. Vaadake meie üksikasjalikku videoõpetust, et näha kuidas see toimib.

Kuidas integreerida Instagram LiveAgenti?

Järgige neid samme, et alustada LiveAgenti kaudu Instagrami kommentaaridele ja mainimistele vastamisega juba täna!

Pange tähele, et Teil peab olema Instagrami integreerimiseks Facebooki leht. Kui Teil pole veel oma Instagrami kontot oma Facebooki lehega ühendatud, soovitame järgida seda juhendit. (Saate ühendada mis tahes Instagrami konto, mis on ühendatud Facebooki lehega ja mille administraator olete.)

 1. Logige sisse LiveAgenti
 2. Klõpsake nuppu Seadistamine (hammasratta ikoon vasakul menüüribal)
 3. Klõpsake Facebookil ja Instagramil
 4. Vajutage Kontod
 5. Vajutage Ühenda
Facebook-ja-Instagram-ühendatud-LiveAgent

f. Ilmub uus hüpikaken, mis palub Teil oma Facebooki kontole sisse logida. Sisestage oma sisselogimisandmed või kui olete juba sisse logitud, klõpsake nuppu Continue As

g. Kui ilmub teade: “LiveAgent soovib Teie lehti hallata, avaldada Teie hallatavate lehtedena ja pääseda juurde oma Facebooki lehe sõnumitele.” Võtke see vastu, vajutades nuppu OK

h. Minge tagasi LiveAgenti ja valige oma Instagramiga ühendatud Facebooki leht. Valige load, mida soovite lubada. Saate valida järgmiste valikute hulgast.

 • Tuua kommentaare
 • Tuua mainimisi


Pange tähele, et see integratsioon ei toeta Facebooki eeskirjade tõttu otseseid sõnumeid. See tähendab, et Te ei saa Instagrami otsesõnumeid LiveAgenti edastada.

 1. Valige osakond kuhu soovite Instagrami piletid edastada.
 2. Vajutage Salvesta
Instagrami-funktsioon-LiveAgent

Kuidas integratsioonist kasu saada?

Suurem klientide rahulolu ja parem kaubamärgi lojaalsus

Klientide rahulolu hoidmine on klienditeeninduses kõige olulisem. Salvestades kõik Instagrami piletid oma kasutajatoesse, pääsete hõlpsalt igal ajal juurde varasemale suhtlusele.

Te ei pea enam üksikuid postitusi uute kommentaaride jaoks kontrollima. Kõik Teie suhtlusajalood on alati turvaliselt arhiivi salvestatud ja saate neile hõlpsasti juhtpaneelilt juurde pääseda.

Suurem klientide rahulolu ja parem kaubamärgi lojaalsus - App - Uploads - 2019 - 10 - Example Of Ticket Phases Inside Universal Inbox.jpg
LiveAgenti piletisüsteemi juhtpaneel

LiveAgenti abil saate oma klientidele muljet avaldada oma teadmistega nende varasemate päringute ja ostu üksikasjade kohta, näidates, et hoolite neist tõeliselt. See omakorda suurendab brändi lojaalsust, klientide eluaegset väärtust ja klientide rahulolu.

Kiire probleemide lahendamine

Tänapäeval ei ole oluline ainult hea toote või hinna olemasolu. Kliendid soovivad isikupärastatud, probleemideta ostlemiskogemusi ja eriti kiireid vastuseid oma küsimustele. Kui Teie kliendid esitavad Teile Instagramis küsimuse, kuid ei saa vastust tunni jooksul (enamik kliente ootab vastust tund aega pärast postitamist), siis nad tõenäoliselt jätavad Teid maha ja pöörduvad konkurentsi poole.

Andke oma klientidele seda, mida nad soovivad ja ootavad LiveAgenti abil– isikupärastatud, kiire ja probleemideta tugi. LiveAgenti klienditoe tarkvara teavitab Teid iga kord, kui saate Instagramist uue pileti, muutes kõikidele klientide küsimustele vastamiselihtsaks.

Parem töövoo efektiivsus

LiveAgenti kaudu klientide küsimustele vastamine parandab agentide tõhusust. Miks?

 • Teie agendid ei pea pidevalt jälgima mitut kontot ja seadet
 • Instagrami vood ei häiri Teie agente
 • Üha kasvav arv teateid ei häiri Teie agente
 • Teie agendid saavad hallata mitut ettevõtte kontot korraga

Tugevam kaubamärgi kohalolek

Kui kliendid sirvivad Teie Instagrami, on nad tõenäoliselt ostmiseks valmis. Nad vajavad lihtsalt mõnele küsimusele vastamist või tahavad näha, kuidas suhtute oma klientidesse veebis. Tegelikult uurib 85% klientidest enne ostu sooritamist toote/teenuse kohta veebist.

Miks mitte võita neid, näidates, et vastate kõikidele klientide küsimustele õigeaegselt?

Tugevam kaubamärgi kohalolek - App - Uploads - 2021 - 03 - Removing Negative Instagram Comments 1 1024x648 1.png
Wendy’s brändi tugev kohalolek Instagramis

Parem turvalisus, vähem andmete rikkumisi

LiveAgenti kaudu Instagrami sõnumitele vastamine on turvalisem. Miks? Instagrami piletid salvestatakse jagatud universaalsesse postkasti, millele pääseb juurde iga tugiagent. See tähendab, et Te ei pea muretsema:

 • Instagrami sisselogimisandmete mitme töötajaga jagamise pärast
 • Avalikes seadmetes sisselogimise pärast
 • Seadmete kaotamise pärast, kuhu olete oma Instagrami kontoga sisse loginud

Konkurentsieelis

Kuigi Instagrami tugi muutub üha populaarsemaks, on endiselt palju ettevõtteid, kes seda ei paku. Omandage konkurentsieelis, ühendades lihtsalt oma Instagrami konto LiveAgentiga.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Kas olete valmis proovima meie Instagrami integratsiooni?

Meie hoolitseme raskuste tõstmise ja logistika eest, et saaksite keskenduda kõigile oma klientideles ujuva ja usaldusväärse toe pakkumisele. Alustage tasuta 14-päevase prooviperioodiga juba täna. Krediitkaarti pole vaja.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Streamline your Viber support today

Answer Viber messages and broadcast messages directly from your help desk starting today. Start your free 14-day trial now. No credit card required.

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo