Chatfueli vestlusroboti arvustus

Antud tekst räägib ettevõttest nimega LiveAgent, mis pakub klientidele erinevaid tarkvaralahendusi, sealhulgas klienditeeninduse, kõnekeskuse ja e-posti halduse süsteeme. Tekstis mainitakse ka ettevõtte partnereid ja partnerprogrammi ning võimalust saada koolitusi ja veebinare. Lisaks õpetatakse tekstis sõnavara ja pakutakse tasuta kuluarvestuse kalkulaatorit. Tekstis mainitakse ka, et ettevõtte poolt pakutavaid lahendusi kasutavad erinevad kliendid ja ettevõtted ning LiveAgent on võitnud auhindu ja sertifikaate.
Chatfueli vestlusroboti arvustus
Compare Chatfueli vestlusroboti arvustus with other in: How Chatfueli vestlusroboti arvustus is doing on review portals
4.4
Average rating based on data from trusted review portals
93 reviews

Chatfueli vestlusroboti lahendus muudab isikupärastatud vestluse imelihtsaks, võimaldades teil tõhusalt ja efektiivset oma publikuga suhelda. Ja parim osa? Alustamine on uskumatult lihtne.

Pricing
Starting from:
$   kuus
Free trial: No
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
3.7
Kasutajakogemus
4
Hind
3
Rakendamine
4

Key takeaways

Pros

  • Saadaval on tasuta versioon
  • Lihtne registreerimisprotsess
  • Kasutajasõbralik kasutajaliides

Cons

  • Aeg-ajalt võivad esineda vead
  • Registreerumine on saadaval ainult Facebooki kaudu
  • Äärmiselt segane ja ebaintuitiivne hinnastrateegia

Chatfueli vestlusroboti funktsiooniga alustamine

Chatfuel on kasutajasõbralik vestlusrobotite koostamise platvorm nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Chatfueli abil saate seadistada vestlusroboteid Facebook Messengeri, WhatsAppi, Instagrami ja muude veebisaitide jaoks, ilma kodeerimisalaseid teadmisi omamata. Selle drag-and-drop liidese abil on lihtne luua ja kohandada vestlusroboteid, mis saavad hakkama mitmesuguste interaktsioonidega. See hõlmab klientide küsimustele vastamist, kohtumiste planeerimist ja tellimuste töötlemist.

Esiteks pidin Chatfueli põhjalikuks testimiseks registreerima konto. Seda sai teha tarkvara veebilehel.

Minu arvates on registreerumisprotsess lihtne ja kasutajasõbralik. Kui läksin Chatfueli veebisaidile, nägin koheselt nuppu Alusta tasuta prooviperioodiga. Paigaldusprotsessi alustamiseks klõpsasin nupul.

Niipea kui see tehtud, suunati mind Chatfueli registreerumislehele, kus paluti Facebooki konto kaudu sisse logida – muud võimalust polnud.

Loo Chatfueli konto

Leidsin, et see on hea viis registreerimisprotsessi lihtsustamiseks. Teisest küljest oleksin soovinud alternatiivseid registreerumisvõimalusi.

Chatfuel Facebooki lubade taotlemine

Polnud tarvis esitada krediitkaardi andmeid ega teha mingisuguseid makseid. Selle põhjuseks on asjaolu, et Chatfuel pakub kasutajatele ka tasuta plaani oma vestlusrobotite loomiseks ja testimiseks, ilma rahaliste kohustusteta.

Pärast Facebooki kaudu registreerumisvormi täitmist suunati mind Chatfueli juhtpaneelile, kus pidin vastama mõnele küsimusele:

Chatfuel - ettevõte teave

Kui olin neile kõigile vastanud, paluti mul ühendada oma Facebooki leht vestlusrobotiga.

Chatfuel - ühendage oma Facebooki leht

Üldiselt võttis registreerimisprotsess vaid paar minutit. Mingit kinnitust, e-posti kinnitust ega midagi sellist ei saadud. Arvan, et Chatfuel pakub lihtsasti kasutatavat liidest, mis võimaldab isegi algajatel vestlusrobotiga hõlpsalt alustada.

Chatfueli vestlusroboti funktsioonid ja juurutamine

Kui olin registreerumise lõpetanud, oli aeg roboti funktsioone korralikult testida ja see kasutusele võtta – kõige põnevam osa.

Minu arvates pakub Chatfuel visuaalselt ahvatlevat ja elegantse disainiga kasutajaliidest, milles on lihtne navigeerida isegi algajatel.

Platvormil on silmasõbralik välimus, mis muudab vestlusrobotite loomise ja haldamise lihtsaks.

Chatfuel - vestlusrobotite ülevaade

Drag-and-drop redaktor võimaldas mul kohandada vestlusroboti välimust ja tunnetust ning lisada funktsioone vastavalt oma äranägemise järgi.

Chatfuel pakub oma kasutajatele mitmesuguseid funktsioone. Need hõlmavad juurdepääsu otsesele toele, kuni 50 aktiivset vestlust kasutajatega ning võimalust luua Facebook Messengeri ja Instagrami roboteid. Veelgi enam, vestlusrobot kasutab loomuliku keele töötlemist (NLP), mis võimaldab vestlusrobotil mõista ja vastata kasutajate loomuliku keele sisendile.

Chatfuel - vali vestlusroboti mall

Platvorm integreerub ka kolmandate osapoolte teenustega, nagu Zapier, Calendly ja Stripe. Need võimaldavad kasutajatel automatiseerida selliseid toiminguid nagu tellimuste töötlemine ja kohtumiste ajastamine.

Chatfueli kasutamise ajal ei esinenud vestlusroboti testimisel probleeme. Uue funktsiooni seadistamisel või kolmanda osapoole teenusega integreerimisel võib aga ilmneda tõrkeid – nagu iga teisegi tööriista puhul. Sel juhul pakub Chatfuel põhjalikku abikeskust ja kogukonna foorumit, kust saate oma küsimustele vastused leida.

Chatfuel - Vestlusroboti seadistamine
Chatfuel - Facebooki vestlusroboti seadistamine

Lisaks pakub Chatfuel mitmesuguseid ressursse, sealhulgas õpetusi, dokumentatsiooni ja e-posti tuge.

Üldiselt pakub Chatfuel loogilist ja intuitiivset liidest, milles on lihtne navigeerida. Kuigi aeg-ajalt võib esineda probleeme või segadust, tagab platvormi klienditugi, et kasutajad saavad kõik probleemid kiiresti lahendada.

Toimivus ja kasulikkus

Chatfueli vestlusroboti Facebooki lehel kasutamine avaldas mulle sügavat muljet, eriti toimivuse poole pealt. Vestlusrobot on uskumatult kasutajasõbralik ja intuitiivne, muutes selle navigeerimise ja kasutamise imelihtsaks. Hindasin eriti roboti pakutavat isikupärastatud kogemust, kohandades oma vastuseid minu konkreetsetele vajadustele ja huvidele. Vestlusroboti võime kiiresti asjakohast teavet anda ja küsimustele vastata säästis minu jaoks palju aega ja vaeva.

Üldiselt pean Chatfueli vestlusrobotit hindamatuks tööriistaks kõigile, kes soovivad Facebooki lehega tõhusamalt suhelda.

Chatfueli vestlusroboti hinnakujundus

Chatfuelil on mõned väga segased hinnastrateegiad. Nende veebisaiti vaadates leidsin 3 erinevat hinnakujunduslehte, millest igaüks soovitab erinevaid tasusid. Selle segaduse kõrvaldamiseks võtsin ühendust nende klienditoega. Nende vastus oli kiire ja põhjalik. Nende selgituste põhjal võib hind erineda olenevalt kasutaja asukohast ja IP-aadressist.

Kui olete nende platvormi uus kasutaja nagu mina, on olemas konkreetne hinnatabel, mis võibolla kehtib ka teie kohta. Selgitan seda allpool üksikasjalikumalt. Hinnad sõltuvad ka teie geograafilisest asukohast. Seetõttu pidage meeles, et teil ei pruugi sama hind olla.

Trial

Kuigi see on üsna piiratud, võivad Chatfueli kasutajad proovida prooviperioodi. Saate luua Facebook Messengeri ja Instagrami jaoks vestlusroboteid, pidada kasutajatega kuni 50 aktiivset vestlust ja pääseda juurde otsesele toele. Veelgi enam, see annab kasutajatele juurdepääsu erinevatele mallidele, vooehitajale ja integratsioonidele.

Entrepreneur

Järgmiseks on võimalik 12 dollari eest kuus saada Entrepreneur plaan. Lisaks tasuta paketi funktsioonidele saate nautida kuni 500 vestlust. See on päris märkimisväärne erinevus eelmisest plaanist.

Startup

Kui suurendate oma eelarvet vaid 8 dollari võrra kuus, saate kaks korda rohkem vestlusi (võrreldes eelmise plaaniga). Kõik tänu Startup plaanile, mis maksab 20 dollarit kuus aastamaksena.

Small Business

Järgmine Chatfueli pakutav plaan on Small Business, mis maksab natuke rohkem – 48 dollarit kuus iga-aastase arveldusega. Pakutakse 3000 vestlust.

Growing Business

Viimane valik on Growing Business. See on kõigist kõige arenenum. Põhjus on selles, et see seab teie piiranguks kuni 10 000 vestlust kuus. Selle plaani saate veidi vähem kui 100 dollari eest kuus.

Iga plaaniga saadaolevate funktsioonide hulka kuuluvad voo koostaja, mallid, suhtluse automatiseerimine, müügivihjete haldamine, reaalajas vestlus, tugi ja integratsioonid.

Kui ületate plaani limiidi, võivad kehtida mõned lisatasud.

Lõpetuseks

Üldiselt avaldas mulle Chatfueli vestlusroboti platvorm muljet. Selle kasutuslihtsus, kohandamisvalikud ja funktsioonide valik teevad sellest kindla valiku igas suuruses ettevõtetele.

Kuigi aeg-ajalt võib esineda probleeme või segadust, pakuvad platvormi põhjalik abikeskus ja kogukonna foorum kasutajatele rohkelt tuge. Lisaks muudavad Chatfueli hinnaplaanid selle kättesaadavaks erineva eelarvega ettevõtetele. Üldiselt, kui otsite kasutajasõbralikku ja funktsioonirikast vestlusrobotite platvormi, soovitan kindlasti Chatfueli proovida.

Levinud mured ja probleemid

Mul on probleeme Chatfueli ühendamisel Facebooki lehega

Chatfueli vestlusroboti Facebooki lehega ühendamisel minge Chatfueli vahekaardile Avaleht ja valige Facebooki lehe valiku alt Ühenda. Valige leht, mida soovite ühendada, ja klõpsake nuppu Ühenda. Valige Valmis ja peakski olema kõik. Kui ühendasite kogemata vale lehe, peate selle lahti ühendama ja seejärel lisama algselt soovitud lehe.

Minu Chatfueli vestlusrobot ei reageeri.

Kõigepealt kontrollige, kas robot on aktiveeritud. Teiseks testige robotit Chatfueli platvormil, et näha, kas see on õigesti konfigureeritud. Järgmisena kontrollige, kas robot on teie platvormi või veebisaidiga korralikult integreeritud. Samuti ärge unustage, et probleem võib olla teie saadaolevate sõnumite arvus.

Product reviews

Kas otsite oma ettevõttele vestlusroboti tööriista? Lugege meie üksikasjaliku Freshchati vestlusroboti arvustust ja vaadake, kas see tööriist vastab teie vajadustele.

Freshchat vestlusroboti arvustus

Freshchat on platvorm, mis pakub erinevaid funktsioone klienditoe sujuvamaks muutmiseks, sealhulgas vestlusroboteid, valmiskirjutatud vastuseid ja üksikasjalikku analüütikat. Tööriist on loodud kliendikogemuse parandamiseks, pakkudes kiiret abi ja isikupärastatud tuge, mis võib suurendada ettevõtete kliendi rahulolu ja tõhusust. Platvorm on kasutajasõbralik ja pakub erinevaid huvitavaid funktsioone, nagu vestlusrühmad, lahtiolekuajad, valmiskirjutatud vastused ja erinevad vestlusrobotite mallid. Freshchati platvorm on usaldusväärne ja võimaldab klienditoe süsteemi juurutamist. Freshchati hind sõltub klientide vajadustest ja eelarvest, kuid tasuta plaan on saadaval kuni 100 kampaaniakontaktile.

Kas on aeg hakata oma ettevõttes klienditoe pakkumisel vestlusroboteid kasutama? Kaaluge Manychati kasutamist.

Manychati vestlusroboti arvustus

Teksti sisuks on erinevad vestlusrobotid ja tarkvaralahendused, mis võimaldavad sujuvamat klienditeenindust ja parandavad kliendikogemust. Näidetena mainitakse LiveAgenti, Freshchati ja Dialogflow'd ning nende funktsioone ja hindade erinevust. Tekstis tutvustatakse ka ettevõtteteenuseid, partnerprogrammi ning sõnavara õpetamist ja tasuta kuluarvestuse kalkulaatori pakutavat kasu.

Kas otsite oma ettevõtte jaoks vestlusroboti tööriista? Liituge meiega, et saada HubSpoti vestlusroboti üksikasjalik ülevaade ja vaadake, kas see on teie vajadustele vastav tööriist.

HubSpoti vestlusroboti arvustus

HubSpoti vestlusrobot on tasuta tööriist, mis sobib hästi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Seda saab kohandada vastavalt konkreetsetele vajadustele, sealhulgas võimalus seadistada vestlusroboti jaoks konkreetseid märksõnu või viipasid, aga ka võimalus integreerida vestlusrobot veebisaitidele või sõnumirakendustesse. Vestlusroboti tööriistal võib olla mõningaid puudusi, kuid need kompenseerivad eelised. Lisaks pakub HubSpot kasutajatele rikkalikku valikut juhiseid ja nõuandeid. Enterprise plaan on kõige kallim, kuid on võimalik valida ka tasuta või odavamaid tasulisi plaane.

Kas otsite oma ettevõtte jaoks vestlusroboti tööriista? Liituge meiega, et saada üksikasjalik Qurioboti vestlusroboti ülevaade ja vaadake, kas see on teie vajadustele vastav tööriist.

Quriobot vestlusroboti arvustus

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse tarkvarasid, telefonisüsteeme ja haldussüsteeme. Ettevõte omab partnerprogrammi ning ajaveebi, kust on võimalik leida kasulikke häid nõuandeid. LiveAgenti platvormi omavad kliendid kiidavad ettevõtet ning selle tarkvarade kasutamist. LiveAgent võimaldab ka tasuta prooviperioodi ning võimalust osta erinevaid pakette vastavalt vajadusele.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo