Drifti vestlusroboti arvustus

Drifti vestlusroboti lahendus võimaldab ettevõtetel suhelda oma veebisaidi külastajatega reaalajas, kasutades vestluslikku AI-d. Drifti funktsioonid ja rakendamine on kasutajasõbralikud ning vestlusrobotit on võimeline käsitlema väga erinevaid päringuid. Drift pakub oma kasutajatele kolme hinnaplaani ning põhjalik tasuta versioon puudub. Peamiseks miinuseks võib pidada lahenduse kõrget hinnataset.
Drifti vestlusroboti arvustus
Compare Drifti vestlusroboti arvustus with other in: How Drifti vestlusroboti arvustus is doing on review portals
4.4
Average rating based on data from trusted review portals
1027 reviews

Drift on vestluspõhine turunduse ja müügiplatvorm, mis aitab ettevõtetel suhelda oma klientidega isikupärasemal ja tõhusamal viisil. Lugege meie ülevaadet ja vaadake, kas see lahendus vastab teie vajadustele.

Pricing
Starting from:
$ 2500   kuus
Free trial: No
Free version: No

Andrej Csizmadia

Editor's rating

Andrej Csizmadia
Overall rating
3.3
Kasutajakogemus
5
Hind
1
Rakendamine
4

Key takeaways

Pros

 • Lihtne kasutajaliides
 • Rikkalikud omadused
 • Head kohandamisvalikud
 • Kasulikud analüütilised andmed

Cons

 • Äärmiselt kõrge hinnakujundus
 • Ainult 3 tellimuspõhist plaani plaani
 • Kodeerimisoskus / juurutamiseks vajalikud Javascripti teadmised

Drifti vestlusroboti funktsiooniga alustamine

Drifti vestlusroboti lahendus võimaldab ettevõtetel suhelda oma veebisaidi külastajatega reaalajas, kasutades vestluslikku AI-d, et pakkuda nende päringutele koheseid ja isikupärastatud vastuseid. Drifti vestlusrobot integreerub ka teiste turundus- ja müügitööriistadega, muutes ettevõtetele müügivihjete leidmise ja nende klientideks muutmise lihtsaks.

Testi alustamiseks otsustasin registreeruda Drifti väga piiratud, kuid tasuta tellimusele. Drift Setup protsessi osana paluti mul sisestada oma töö e-posti aadress ja parool. Järgmiseks oli vaja kinnitada oma meiliaadress. Mul oli hea meel näha, et kinnituslink jõudis minu postkasti peaaegu kohe.

Drift - konto loomine

Kohe pärast enda konto kinnitamist paluti mul järgmistes akendes teha mõned täiendavad asjad. See hõlmas roboti värvi ja keele valimist ning minu ettevõtte nime lisamist koos ettevõtte veebisaidi teabega.

Drift - vestlusroboti keele seadistamine
Drift - ettevõtte teabe lisamine
Drift - vestlusroboti välimuse seadistamine

Kui see kõik sai tehtud, lõpetasin registreerumisega ja sain oma testiga jätkata.

Üldiselt ei kohanud ma mingisuguseid komplikatsioone. Protsess oli väga lihtne ja kiire. Kui olete algaja ja muretsete, kas saate hakkama – ärge stressake. Registreerumine ei saaks olla lihtsam.

Drifti vestlusroboti funktsioonid ja rakendamine

Pärast registreerimisfaasi lõpetamist oli aeg sukelduda põhjalikult Drifti funktsioonidesse ja rakendamisse.

Drift - vestlusroboti paigaldamine

Esiteks on vestlusrobotil muljetavaldav visuaalne disain, mis pakub kaasahaaravat ja intuitiivset kasutuskogemust. Selle puhas ja kaasaegne liides on minu arvates esteetiliselt meeldiv. Ikoonide, tüpograafia ja värvilahenduste kasutamine on kogu kujunduses ühtlane, luues ühtse ja professionaalse välimuse. See on ka väga reageeriv, pakkudes kasutajatele sujuvat kasutuskogemust erinevates seadmetes ja ekraanisuurustes.

Drift - liides

Võin kindlalt öelda, et Drifti vestlusroboti liides on loodud kasutajasõbralikuks ja hõlpsasti navigeeritavaks. Liides on intuitiivne ja arusaadav, pakkudes roboti seadistamiseks, vestluste haldamiseks ja toimivusandmete analüüsimiseks selgeid menüüsid ja valikuid.

Drift - vestluse juhendi funktsioon

Erinevate natiivsete funktsioonide mitmekesisus ja integratsioonid jätsid mulle positiivse mulje. Minu absoluutsed lemmikud on kindlasti juhendid, reaalajas külastajad ja vestluspõhised maandumislehed. Muude funktsioonide hulgas on näiteks:

 • spetsiaalne CMS
 • poolaasta müügikasutajate testimine
 • poolaasta EBR
 • juurdepääs Drifti klienditoe inseneridele

Kogu tarkvara kasutajaliides täitis mind rahuloluga, seega ma ei oodanud vestlusrobotiga mingeid probleeme. Pean siiski mainima üht: rakenduse kiirus. Veebisaidi kiirus tundus üsna madal. Mõne funktsiooni laadimine võttis kaua aega. Teisest küljest on see rakendus tulvil igasugu põnevaid funktsioone. Nii arvan, et antud juhul on tegemist kompromissiga.

Drift - integratsioonid

Ma ei leidnud vestlusrobotist endast ühtki segadusse ajavat elementi. Aga kui midagi ka jääb ebaselgeks, pole tarvis muretseda (mina samuti ei muretsenud). Seda seetõttu, et Drift pakub oma kasutajatele mitmesuguseid kasulikke ressursse. Sellised pisiasjad aitavad kasutajakogemust omajagu parandada. Suur tänu Drifti meeskonnale selle eest.

Toimivus ja kasulikkus

Toimivuse seisukohalt on Drift ülitõhus vestlusroboti lahendus. Tarkvara kasutab täiustatud loomuliku keele töötlemise (NLP) tehnoloogiat, et mõista klientide päringute eesmärki ja pakkuda asjakohaseid vastuseid. Võin rõõmuga kinnitada, et vestlusrobot on võimeline käsitlema väga erinevaid päringuid. Alates lihtsatest teabepäringutest kuni keerukamate klienditoe päringuteni – Drift tsaab tööga hakkama. Lisaks tasub rõhutada, et Drift pakub sujuvat integreerimist teiste tööriistade ja platvormidega. Näiteks CRM-i ja turunduse automatiseerimise tarkvaradega, mis minu arvates aitavad selle tõhusust ja kasulikkust veelgi suurendada.

Drifti vestlusroboti hinnakujundus

Drift pakub oma kasutajatele 3 hinnaplaani. Tasuta valikuid pole saadaval (välja arvatud ülipiiratud tasuta versioon). Seega, kui teile meeldivad tasuta lahendused, pole see vestlusrobot teie jaoks. Vaatame nüüd hinnakujundusplaane üksikasjalikumalt.

Tasuta

Esiteks on võimalik registreeruda tarkvara tasuta versiooni kasutajaks. Ma ei näinud selle plaani kestuse kohta mingit infot, seega eeldan, et plaan pole ajaliselt piiratud. Veelgi enam, nende meeskond ütles mulle, et neil pole tasuta plaani funktsioonide kohta teavet, mida minuga jagada. See oli mõnevõrra üllatav. Nagu ma märkasin, annab see lahendus väikese juurdepääsu mõnele vestlusroboti kõige elementaarsemale funktsioonile, nt. Ainult 1 kasutaja.

Premium

Esimene ja ma eeldan, et kõige odavam tasuline plaan on Premium. See maksab üüratu 2500 dollarit kuus. Selle hinna eest saate juurdepääsu sellistele funktsioonidele nagu reaalajas vestlus, koosolekud, kohandatud vestlusrobotid, Intel ja reaalajas teavitused.

Advanced

Edasi liikudes saavad kasutajad valida ka plaani Advanced. Kahjuks ei saa öelda, kui palju te selle eest maksate, kuna tegemist on kohandatava plaaniga. Siiski võin teile öelda, milliseid funktsioone võite oodata. Plaanis on olemas kõik Premium paketist, aga ka lisafunktsioonid, nagu kiirteed, vaatajaskonnad ja A/B testimine.

Enterprise

Viimase paketina on teie käsutuses ka Enterprise lahendus. Veel kord, täpse hinnakujunduse saamiseks peate rääkima Drifti müügimeeskonnaga. See on kõigist plaanidest kõige täidlasem. Teile antakse juurdepääs kõigile juba mainitud funktsioonidele, aga ka sellistele funktsioonidele nagu tööruumid, AI-toega vestlusrobotid, paindlik marsruutimine ja kohandatud RBAC.

Lõpetuseks

Ülevaate kokkuvõtteks võin öelda, et mul olid enne testimist vestlusroboti osas segased tunded. Minu peamine mure sellega seoses oli kindlasti hind. Selline kõrge hind võib olla väga heidutav, eriti kui te pole kunagi varem vestlusroboteid kasutanud ja teie eelarve on kitsas. Pärast vestlusroti testimist tunnistan, et see on väga kasutajasõbralik ja hõlpsasti kasutatav. Mulle meeldisid eriti kohandamisfunktsioonid, mis võimaldasid mul anda robotitele isikupärastatud välimuse koos enda kaubamärgiga. Kokkuvõttes on see vestlusrobot teie ettevõttele kena täiendus, kui teil pole piiratud eelarvet, nii et ärge kõhelge seda ise proovimast!

Levinud mured ja probleemid

Kuidas luua Driftis rühmakoosolekuid?

Selleks peate looma uue koosolekutüübi. Uue koosolekutüübi loomiseks peate esmalt avama jaotise “Koosolekud” ja seejärel tegema valiku “Koosoleku tüübi loomine“. Järgmises etapis valige Rühm ja klõpsake nuppu Järgmine. Viimane samm on koosoleku nime valimine ja nupul “Loo koosoleku tüüp” klõpsamine. Lisateabe saamiseks külastage Drifti abikeskuse veebisaiti.

Kuidas installida Drift oma veebisaidile, kasutades Javascripti

Drifti installimine veebisaidile on kõige lihtsam Javascripti koodilõigu otsese sisestamise teel. Selleks kopeerige esmalt kood. Järgmiseks peate selle kleepima vahetult enne oma veebisaidi backendi jaotise lõppu. Ja ongi kõik!

Kuidas saab Drifti juhendites kuvamissagedust kasutada?

Teie juhendid sisaldavad tingimusi, mis määravad, kui sageli külastajad konkreetset juhendit näevad. Peate määrama, kui sageli teie juhendit pärast sihtimistingimuste määramist näidatakse. Selleks tuleb lihtsalt alla kerida ja valida sobiv raadionupp. Lisaks saate valida, kui suur protsent klientidest teie robotit näeb. Lisateabe saamiseks külastage Drifti abikeskust.

Product reviews

Kuidas Twilio IVR-funktsioon toimib ja kui lihtne on seda rakendada? Selle kohta leiate infot meie Twilio ülevaatest.

Twilio IVR-i arvustus

Twilio IVR on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab helistajaid suunata vastavasse osakonda vastavalt käsklustele. Twilio IVR on lihtne rakendada ja usaldusväärne. Arvustused on positiivsed, kuid hinnakujundus võib suuremates mahudes kalliski minna. Twilio pakub mugavat õpetust ja visualiseeritud töövoo kaardistamist. Twilio IVR sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda ülemäära rikkalikku funktsioonide komplekti.

Kas kaalute oma IVR-i vajaduste jaoks Aircalli? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Aircalli IVR-i arvustus

Aircalli IVR funktsioon on lihtsasti seadistatav ja taskukohane ning sisaldub põhiplaanis. Kohandamisvõimalused on suurepärased, sealhulgas kõnesünteesi lisamine ja erinevate keele- ja aktsendivalikute valimine. Aircall pakub ka mitmeid erinevaid plaane, mis sisaldavad erinevaid funktsioone ning on saadaval ka tasuta prooviversioon. Ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine, mis võib olla natuke keeruline, kuid üldiselt on Aircalli IVR tarkvara üks parimaid.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Zendeski IVR on klientide seas populaarne valik. Tarkvara igapäevaste stsenaariumide toimimise tulemused leiate sellest ülevaatest.

Zendeski IVR-i arvustus

LiveAgent pakub klientidele e-posti haldussüsteemi ja reaalajavestlusteenust ning võimalust plaanida demo kõnet. Külastajad saavad LiveAgent veebilehe kaudu tagasisidet saata ja Messengeri või WhatsAppi kaudu vestelda. LiveAgenti veebileht kasutab küpsiseid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo