Microsofti vestlusroboti arvustus (Azure Bot Service)

Amazon Lex on lihtsasti kasutatav vestlusrobotite teenus, mis aitab parandada ettevõtete kommunikatsiooni ja koostööd. Teenus sisaldab rikkalikku teadmusbaasi ja õpetusi ning on tasuta. Registreerumisprotsess AWS-is pakub mitmesuguseid täiendavaid teenuseid, kuid veebiintegratsioon võib osutuda keeruliseks. Hinnakujundus võib olla segane ja raskesti mõistetav. Teised vestlusrobotite teenused nagu Tidio, IBM Watson Assistant ja Quriobot on samuti saadaval, kusjuures hindade ning kasutajakogemuste hinnangud varieeruvad.
Microsofti vestlusroboti arvustus (Azure Bot Service)
Compare Microsofti vestlusroboti arvustus (Azure Bot Service) with other in: How Microsofti vestlusroboti arvustus (Azure Bot Service) is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
1333 reviews

Microsofti välja töötatud Azure'i vestlusbot on laialdaselt kasutatav ja mainekas tööriist klienditoe ja vestlusrobotiteenuste jaoks. Vestlusrobotit on paljud kliendid kiitnud selle jõudluse ja töökindluse poolest ning see on tuntud ka oma töövõime poolest ilma suuremate häireteta.

Pricing
Starting from:
$   kuus
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: Yes

Santiago Montaldo

Editor's rating

Santiago Montaldo
Overall rating
4
Kasutajakogemus
5
Hind
3
Rakendamine
4

Microsofti vestlusrobotiga alustamine

Microsoft Azure vestlusrobot on pilvepõhine vestlusrobotite arendusplatvorm, mille on välja töötanud Microsoft. See on osa Azure Bot Service’ist, mis võimaldab ettevõtetel ja arendajatel luua, testida, juurutada ja hallata vestlusroboteid veebisaitidel, mobiilirakendustes ja sõnumsideplatvormidel, nagu Skype ja Slack.

Vestlusroboti kasutamiseks registreerumiseks peate esmalt looma Azure’i konto. Selleks läksin tasuta registreerumise veebisaidile ja jätkasin registreerimisega. Minu e-posti aadress tuvastati automaatselt, kuna olin konto juba varem loonud, seega pidin vaid sisestama oma parooli ja kinnitama sisselogimise oma Authenticatori rakenduses.

Microsoft Azure - teie profiil

Kui olin läbinud kahefaktorilise kontrolli, paluti mul täita üsna pikk vorm. See küsis minult mitmeid üksikasju, nagu täisnimi, riik, ettevõtte KMKR ja muud andmed.

Kui olin need üksikasjad esitanud, pidin nõustuma mõne tingimustega ja sain edasi minna.

Registreerumisprotsessiga edasi liikudes paluti mul esitada oma krediitkaardi andmed. Mulle väga ei meeldi see lähenemine (eriti kui tegemist on tasuta tööriistaga, mida proovin katsetada ja arvustada). Kuid ilma liigse mõtlemiseta andsin Microsoftile oma arveldusandmed. Selles etapis puutusin kokku ühe probleemiga – ma ei saanud kasutada kaarti, mis ei olnud registreeritud samas riigis, mis ma eelmises etapis oma aadressiks määrasin. See oli veidi ärritav ja muutis protsessi töömahukamaks.

Microsoft Azure - kaardi identiteedi kinnitamine

Õnneks küsiti järgmises etapis minult tagasisidet, nii et mainisin selle probleemi kohe ära, lootuses, et meeskond sellega midagi ette võtab.

Microsoft Azure - paigaldamise tagasiside

See kõik võttis mul kokku umbes 7-10 minutit koos koodi ja kinnitusteksti ootamisega.

Microsoft Azure - alustamine

Üldiselt võiksin öelda, et nii registreerumisprotsess kui ka esmamuljed tööriistast on algajasõbralikud. Pärast registreerumist uurisin veidi kasutajaliidest ja see jättis mulle positiivse mulje. Seal oli lihtne ja kerge navigeerida.

Microsofti vestlusroboti funktsioonid ja juurutamine

Olles tarkvara mõnda aega läbi vaadanud, hakkasin uurima selle erinevaid funktsioone ja kasutusjuhtumeid.

Rakenduslike tehisintellektiteenuste osas sain kasutada mitmeid funktsioone, nagu vormikorraldaja, mõõdikute nõustaja, videoanalüsaator ja roboti teenus.

Microsofti roboti teenused

Vestlusroboti loomiseks peate valima ühe Microsoftiga ühendatud tarkvaratööriistadest. Kahjuks polnud ma ühegi neist tuttav, nii et valisin kõige esimese – Mia.

Microsoft roboti teenuste valikud

Protsessi selles etapis oli rakenduses navigeerimine väga lihtne. Kõik oli selge ja arusaadav. Võib-olla võiks keegi vastu vaielda, et kasutajaliides on natuke liiga valge ja igav, aga ma ei kurda.

Microsofti vestlusrobot - Mia tellimine
Microsofti vestlusrobot - Mia tellimine

Mind üllatas see, et Microsofti konkreetsed tööriistad ei olnud tegelikult vabalt kasutatavad. Näiteks oli Mial ühekuune tasuta prooviperiood ja seejärel 1,701 €/kasutaja kohta/ühekordse maksena.

Mõned teised vestlusrobotid polnud isegi minu elukohariigis saadaval, kuid siiski ilmusid need loendisse. See osa valmistas pettumust ja frustratsiooni.

Microsofti vestlusrobot - Intumit

Mis puudutab igasugust tuge või õpetusi, kui vajate abi, siis mulle meeldis väga näha erinevaid ressursse, mis on loodud kogenematute kasutajate abistamiseks.

Toimivus ja kasulikkus

Olles tutvunud enamiku pakutavate funktsioonide ja erinevate vestlusrobotite teenustega, otsustasin katsetada ühe vestlusroboti toimivust ja kasulikkust. Võtsin selle kasutusele oma testveebisaidil. Minu arvates on Azure Chatboti kasutamise üks peamisi eeliseid selle võime mõista loomulikku keelt ja vastata kasutaja sisendile. Jäin üsna rahule sellega, kuidas robot sellega hakkama sai. Vestlusrobot toimis viisil, mis tundus loomuliku ja intuitiivsena. Veelgi enam, kuna Azure’i vestlusrobot oli väga kohandatav, oli mul võimalik kohandada vestlusroboti käitumist ja vastuseid oma potentsiaalsete kasutajate konkreetsetele vajadustele. Näiteks seadistasin vestlusroboti nii, et see pakkuks konkreetset teavet ja sooritaks konkreetseid toiminguid kasutaja sisendi põhjal.

Microsofti roboti hinnakujundus

Microsoft pakub oma hinnaplaanide kujul erinevaid variante, nii tellimuspõhiseid plaane kui ka täiendavaid tasulisi lisandmooduleid.

Tasuta pakett

Üks kahest Microsofti vestlusroboti hinnaplaanist on tasuta plaan. Selle sees on teil standardsete kanalite piiramatu arv sõnumeid ning tasuliste kanalite jaoks kuni 10 000 sõnumit kuus.

S1 plaan

Lisaks on ka S1 liitumisplaan. See ei ole tasuta ja sisaldab teatud kulusid. Kuigi tavakanalid ei ole tasulised, maksavad esmaklassilised kanalid 0,50 dollarit iga 1000 sõnumi kohta.

Täiendavad kulud

Lisaks ülaltoodud kahele hinnaplaanile tuleb teil võib-olla katta mitmeid lisatasusid. Need sisaldavad:

  • Azure Bot Service
  • Rakenduse ülevaated
  • Keele mõistmine
  • QnA valmistaja
  • Kõne

Lõpetuseks

Oma ülevaate kokkuvõtteks võin öelda, et Microsofti vestlusroboti testimine oli kindlasti huvitav kogemus. Hinnakujundus ei pruugi olla maailma kõige paremini struktureeritud, kuid kindlasti on olemas plaan igat tüüpi eelarve jaoks – nii suure kui ka väikese. Kuigi registreerumine võib olla mõnevõrra keeruline, korvab kogu vestlusroboti üldine kasutajaliides selle ebamugavuse. Erinevate funktsioonide valikud on kindlasti laiad ja mitmekesised. Seetõttu arvan, et Microsofti vestlusrobotil on võimalus meeldida laiale kliendibaasile. See töötab probleemideta ja seda saab kasutada mitmel viisil. Et kontrollida, kas see sobib teie ettevõttele, on ilmselt kõige parem kasutada nende prooviperioodi ja vaadata ise, millest see kõik koosneb.

Levinud mured ja probleemid

Kuidas Azure'i robotit lokaalselt käivitada?

Azure Boti lokaalselt kasutamiseks tuleb teie arendusmasinasse installida Azure’i funktsioonide põhitööriistad. Azure Functionsi põhitööriistad võimaldavad teil käitada Azure’i funktsioone lokaalselt, mida saab kasutada ka teie roboti käitamiseks. Kui olete Azure’i funktsioonide põhitööriistad installinud, saate oma robotit lokaalselt käivitada, avades käsuviiba, navigeerides oma roboti juurkataloogi, käivitades käsu „func start” ja seejärel liikudes veebisaidile selle testimiseks.

Kuida Azure Bot Service'it testida?

Azure Bot Service emulaatorit kasutades saate Azure Bot Service’it testida. Emulaatori abil on võimalik oma robotit lokaalselt testida enne selle Azure’i juurutamist. Kui olete oma roboti Azure’is juurutanud, saate seda testida Azure Bot Service emulaatori abil. Emulaatori abil saab testida nii Bot Frameworki SDK V4 kui ka V3.

Kuidas Azure Boti oma veebilehele integreerida?

Azure Boti saab oma veebisaidiga integreerida, kasutades Azure Bot Service’i veebivestluse kanalit. Manustades oma veebisaidile veebivestluse vidina, saavad kasutajad teie robotiga suhelda. Lisateavet selle kohta leiate vestlusroboti veebisaidilt.

Product reviews

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kas otsite oma ettevõtte jaoks vestlusroboti tööriista? Liituge meiega, et saada Tidio vestlusroboti üksikasjalik ülevaade ja vaadake, kas see on teie vajadustele vastav tööriist.

Tidio vestlusroboti arvustus

Tidio on hea vestlusroboti tarkvaralahendus, millel on neli erinevat hinnaplaani, mis pakuvad erinevaid funktsioone ja teenuseid. Tidio vestlusroboti hinnad algavad tasuta plaanist, kuid kasutajad saavad lisada teisi funktsioone vastavalt vajadusele. Tidio on kerge kasutada ja hallata ning sobib hästi veebisaitidele, kes soovivad pakkuda klientidele mugavat ja kiiret klienditeeninduse kogemust. Kuid mõningaid kasutajate probleeme võib põhjustada brauseri vahemällu salvestamine, mis võib põhjustada tõrkeid ja vigu.

Kas on aeg hakata oma ettevõttes klienditoe pakkumisel vestlusroboteid kasutama? Kaaluge Manychati kasutamist.

Manychati vestlusroboti arvustus

Teksti sisuks on erinevad vestlusrobotid ja tarkvaralahendused, mis võimaldavad sujuvamat klienditeenindust ja parandavad kliendikogemust. Näidetena mainitakse LiveAgenti, Freshchati ja Dialogflow'd ning nende funktsioone ja hindade erinevust. Tekstis tutvustatakse ka ettevõtteteenuseid, partnerprogrammi ning sõnavara õpetamist ja tasuta kuluarvestuse kalkulaatori pakutavat kasu.

Tarkvaratelefon kasutab telefonikõnede tegemiseks internetti. Seda saab installida paljudesse seadmetesse ja selle jõudlus on sama kui töötelefonil.

Tarkvaratelefoni tarkvara

Tarkvaratelefonid on vajalikud töövahendid, mis aitavad parandada ärisuhtlust ja suurendada paindlikkust. Nende eeliste hulka kuuluvad on kiirsõnumid, konverentskõned, ekraani jagamine ja failide jagamine ning tarkvara integreerimine teiste koostöövahenditega. Tarkvaratelefoni tüübid hõlmavad lauaarvuti, mobiiltelefoni, veebipõhiseid ja hübriidseid tarkvaratelefone. Kuid tarkvaratelefonidel võib olla ka puudusi, näiteks sõltuvus internetiühendusest, piiratud ühilduvus, turvariskid ja ajutised tehnilised probleemid. Seetõttu on oluline arvestada nii eeliseid kui ka puudusi, enne kui otsustate, kas tarkvaratelefon on teie organisatsioonile sobiv valik.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo