EngageBay piletisüsteemi arvustus

Tekst sisaldab teavet LiveAgenti klienditeeninduse tarkvara ja telefonisüsteemide kohta. Samuti sisaldab see raiskamise kalkulaatorit, ajaveebe ja sõnastikke. LiveAgenti veebiseminaridel ja sotsiaalmeedias antakse täiendavat teavet. Registreerudes saate juurdepääsu oma kontole, samuti saate tellida uudiskirju. Tekst sisaldab ka kontaktandmeid ja tingimuste, turbepoliitika ja privaatsuspoliitika selgitusi. LiveAgent pakub üks-ühele kõnede plaanimise võimalust, et kasutajad saaksid programmi kasulikkust katsetada.
EngageBay piletisüsteemi arvustus
Compare EngageBay piletisüsteemi arvustus with other in: How EngageBay piletisüsteemi arvustus is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
927 reviews

EngageBay pakub laia valikut tööriistu koos piletisüsteemi tarkvara funktsioonidega. Kuigi piletisüsteem ei ole selle peamine fookus, on sellel kõik, mis on vajalik parimate piletisüsteemi lahendustega konkureerimiseks. Lisateavet leiate meie ülevaatest.

Pricing
Starting from:
$ 12.74   kuus
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4
Kasutajakogemus
3.5
Hind
4
Rakendamine
4.5

Key takeaways

Pros

  • Mõistlik hind odavamatel plaanidel
  • Palju lisafunktsioone ühes paketis
  • Hea piletisüsteem ilma suuremate probleemideta

Cons

  • Aeg-ajalt esineb mõni viga või kaks
  • Piletisüsteem ei ole EngageBay põhifookuses
  • Kohmakas manuste funktsionaalsus

EngageBay piletisüsteemi arvustus

EngageBay võimaldab teil alustada tasuta vaid lihtsa registreerimisega, mis on saadaval otse nende veebisaidi kaudu. Peate esitama ainult olulise teabe, samuti oma telefoninumbri ja lingi oma veebisaidile. Pärast uuele süsteemile juurdepääsu saamist saate kohe valida tasuta liitumisseansi.

EngageBay - tasuta pardaletuleku pakkumine

EngageBay tööriistakomplekti teenuseosale juurdepääsu saamiseks võite klõpsata vasakus ülanurgas oleval turundusnupul ja minna jaotisesse Teenus. EngageBay palub teil luua piletite saamiseks spetsiaalse klienditeeninduse domeeni. Pärast seda saate hakata tutvuma EngageBay piletisüsteemi liidesega.

EngageBay - looge oma domeen

EngageBay liides võib olla uutele kasutajatele üsna kasulik. See pakub selgitusi ja lühikesi juhendeid peaaegu kõige kohta, mida proovite esimest korda teha, muutes nii töövooga harjumise palju lihtsamaks. Liidese disain näeb välja üsna kaasaegne ja navigeerimisega ei tohiks probleeme tekkida isegi siis, kui otsustate juhendeid ignoreerida.

EngageBay - teenuse konto seadistamine

Kui teenuse funktsioon on aktiveeritud, saate piletimüügiliidese esmapilgul vaadata. Teile kuvatakse käepärane armatuurlaud, mis pakub teile väärtuslikku teavet. Alustamise juhend hõlmab suurema osa vasakus ülanurgas olevast ekraanist, ülejäänud aknad annavad teile ülevaate oluliste analüüside ja aruannete kaudu. Näete piletite arvu, esmase reageerimise aegu, sulgemisaega ja muud olulist teavet.

EngageBay liides

EngageBay piletisüsteemi funktsioonid

Kuigi EngageBay pakub palju laiemat funktsionaalsust, vaatame ainult neid ServiceBay funktsioone, mis on seotud piletimüügiga. ServiceBay on teenuse ja piletisüsteemi funktsioonide komplekti nimi ning pakub üsna standardseid funktsioone. Saate juurdepääsu makrodele, SLA-dele, piletsüsteemi aruannetele, automatiseerimisele, valmiskirjutatud vastustele, tugirühmadele ja kohandatud piletivaadetele. Need funktsioonid on loetletud ametlikul EngageBay veebisaidil, kuid piletisüsteem ise pakub veel suuremat valikut funktsioone. Saate nendega tutvuda veebirakendust uurides.

Piletisüsteemi toimivus ja kasutajakogemus

Nüüd on aeg heita pilk testidele ja vaadata, kuidas EngageBay piletisüsteem standardse stsenaariumi korral toimib. Saatsin endale paar meili, et näha, kui kiiresti need piletisüsteemi ilmuvad. Mul on hea meel tõdeda, et pikki ooteaegu ei olnud ja kõik näis toimivat väga sujuvalt.

EngageBay - piletite ülevaade

Pärast pileti avamist paljastab EngageBay rohkem funktsioone, mida nende hinnalehel pole tingimata mainitud. Nende hulka kuulub väga hästi kujundatud tekstiredaktor koos kõigi vajalike redigeerimis- ja vormindamisvõimalustega. Samuti pääsete juurde sisemistele märkmetele ja saate kasutada vasakpoolsel paneelil olevat piletiteavet. See sisaldab kõiki vajalikke välju mis tahes avatud piletiga seotud oluliste andmete täitmiseks. EngageBay saatmisnupp toimib oleku muutjana, olekuks saab valida sulgetud, ootel, avatud, lahendatud ja muid valikuid.

EngageBay - muuda pileti olekut

Piletivaade paljastab ülaosas oleva peamise tööriistariba väikese disainiprobleemi. See libiseb lehte kerides alla, kattes sageli olulised tööriista- ja funktsiooninupud. Kuigi probleem ei ole oluline, tasub seda siiski mainida. Peale selle toimib piletisüsteem väga hästi. Vastuseväli on piisavalt suur ja pääsete ligi kõikidele tööriistadele ilma keerulise navigeerimiseta.

EngageBay - pileti vastuse näide

Teatud funktsioonide kasutamine võib olla veidi kohmakas. Näiteks ei saa pilte otse piletitele kopeerida ja kleepida, selleks tuleb kasutada manuste funktsiooni. Mingil põhjusel ei lase see automaatselt sirvida arvutit, vaid pigem EngageBay rakendust. Kui väljute piletitest ilma sõnumeid saatmata, ei salvestata neid ka mustanditena. Jällegi, see pole oluline probleem, kuid see võib kindlasti asju veidi keerulisemaks muuta. Peale selle töötab EngageBay piletisüsteem hästi ja teie töövoogu ei tohiks sattuda ohtu ka mõne väiksema vea esinemisel.

EngageBay hinnakujundus

EngageBay pakub nelja hinnaplaani koos paljude erinevate funktsioonide komplektidega. Need funktsioonid ei hõlma ainult ServiceBay funktsioone, vaid ka muid olulisi osi kogu EngageBay tööriistakomplektist. Pidage plaani valimisel meeles, et te ei tea kunagi, milliseid lisafunktsionaalsusi te oma lahenduselt vajate. Vaatame igas plaani saadaolevaid piletisüsteemi funktsioone.

Free

Tasuta plaan ei maksa teile midagi. Saate juurdepääsu põhilistele kontaktihalduse, piletihalduse ja piletite vaatamise funktsioonidele.

Basic

Põhipakett maksab 12,74 dollarit kasutaja kohta kuus. Saate juurdepääsu eelmise plaani funktsioonidele ja lisaks piletimakrodele, rühmadele, grupihaldusele, konserveeritud vastustele, isiklikele märkmetele, kliendi 360-kraadisele vaatele ja töölauateavitustele.

Growth

Growth plaan maksab 42,49 dollarit kasutaja kohta kuus. See pakub teile kõike kahest eelmisest plaanist ja lisaks tõukemärguanded, automatiseerimist ja töövoogusid ning sõlmi.

Pro

Pro plaan maksab 84,99 dollarit kasutaja kohta kuus. Saate kõik eelmistest plaanidest. Lisateenusena saate ka reeglite haldamise.

Lõpetuseks

EngageBay pakub head piletisüsteemi, mis täiendab ülejäänud lahendust väga hästi. Piletisüsteem ei ole kindlasti selle tarkvara põhifookus, kuid sellest hoolimata on see enamiku ülesannete jaoks piisav. Need kes otsivad arenenumat piletisüsteemi, peaksid seda tegema mujalt, kuid enamik kasutajaid on EngageBay multifunktsionaalse lahendusega enam kui rahul.

Levinud mured ja probleemid

Kuidas EngageBays valmiskirjutatud vastuseid kasutada?

Kui olete EngageBay teenuse jaotises, klõpsake valikul Seaded ja minge jaotisesse Valmiskirjutatud vastused. Looge valmis vastused ja salvestage need süsteemi. Kui olete lõpetanud, minge jaotisesse Piletid ja avage pilet, kus soovite salvestatud vastust kasutada. Valmiskirjutatud vastused leiate vastuseväljalt teksti vormindamise tööriistade all. Klõpsake sellel ja valige vastus, mida soovite kasutada.

Kuidas seadistada e-posti edastamine EngageBay piletisüsteemi

Kui soovite oma meili teiselt meilikontolt oma EngageBay piletisüsteemi edastada, avage EngageBays teenuse juhtpaneel ja valige Seaded > Kõik sätted. Otsige jaotisest POP/IMAP üles ja klõpsake käsul Lisa edasisuunamise aadress. Seejärel sisestage lihtsalt e-posti aadress, mida soovite kasutada, ja klõpsake nuppu Edasi. Salvestage muudatused ja kõik peaks olema seadistatud.

Product reviews

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Kas soovite monday.com-i teadmusbaasi kohta lisateavet? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

monday.com teadmusbaasi arvustus

monday.com on kasutajasõbraliku kasutajaliidesega ja tõhus tarkvara töövoogude ja produktiivsuse jaoks. Pakutakse piiramatu arv dokumente ning kohandatud teadmushalduse võimalusi. Kuigi tarkvara puudutab mõningaid täpsemaid teksti redigeerimisvalikuid, ei võimalda see väliste artiklite avaldamist, kuid võib olla suurepärane sisemise teadmushalduse loomiseks. Registreerumine oli ülilihtne ja kasutajaliides sujuvasti navigeeritav. Probleemide korral on olemas tugiteenus.

Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Piletisüsteemi olulisus

Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Tidio 2

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Tidio 2

Tidio on tõhus piletisüsteem, millel on piisavalt funktsioone ja suurepärane disain. Neil on tasuta pakett ja neli erinevat tasulist plaani. Kuigi see ei ole nende peamine suund, on Tidio piletisüsteem hea võimalus ettevõtetele, kes vajavad piletisüsteemi põhifunktsioone. Lihtne on lisada e-posti aadresse ja automatiseerida piletite edastamine Tidio piletisüsteemi. Tasuline plaan võib olla kulukas ja neil puudub täiustatud funktsioonide komplekt.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo