Kavkomi IVR-i arvustus

Kavkomi pakub taskukohaseid ja tõhusaid IVR lahendusi, mida saab kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele. Pakkumised algavad alates 10 eurost kuus ning sisaldavad sissetulevaid kõnesid, mobiilile ümbersuunamist ja virtuaalseid numbreid. Lisaks on olemas ka Comfort plaan, mille hind algab 20 eurost kuus. Kavkomi IVR probleemidele leidub lahendusi ning see sobib eriti hästi väikestele ettevõtetele.
Kavkomi IVR-i arvustus
Compare Kavkomi IVR-i arvustus with other in: How Kavkomi IVR-i arvustus is doing on review portals
4.7
Average rating based on data from trusted review portals
112 reviews

Kavkom on turul olev taskukohane IVR-tarkvara, mida tuleks kaaluda. Kuigi see ei pruugi olla kõige arenenum ega ka kõige paremini varustatud lahendus, suudab see siiski kõik vajadused rahuldada. Kasutajaliides on atraktiivne, hästi kujundatud ja hõlpsasti kasutatav. Kuigi selle lihtsus võib mõned keerukamaid…

Pricing
Starting from:
10   kuus
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Kasutajakogemus
5
Hind
5
Rakendamine
4

Key takeaways

Pros

  • Suurepärane kasutajaliides
  • Lihtne navigeerida
  • Väga taskukohane lahendus

Cons

  • Pisut keerulised IVR valikud
  • Puudub mitmetasandiline IVR

Kavkomi IVR funktsiooniga alustamine

Kavkomiga on üsna lihtne alustada ja tasuta prooviperioodi või tasulise paketi valimine ei tekita mingeid raskusi. Erinevalt mõnest muust IVR-funktsioonidega tarkvarast ei vaja Kavkom prooviversiooni alustamiseks tarbetuid protseduure. Ei mingit krediitkaarditeavet, kasutajameeskondade kinnitusi ega mingit hüppamist. Üldiselt oli protsess väga lihtne ja meeldiv, mida ma väga hindasin.

Kavkomi IVR tarkvara liides

Kui olete oma kontole juurdepääsu hankinud, tervitab teid avar, atraktiivne ja väga hõlpsasti navigeeritav liides. Ma ei suuda piisavalt rõhutada, kui meeldivalt üllatunud olin selle kasutamislihtsust nähes. Liidese põhiosa näitab enamikul ekraanidel andmeid ja üldist teavet, samas kui vasakul olev lihtne ribamenüü võimaldab hõlpsat navigeerimist. Kavkom töötab veebirakendusena, seega ei pea te arvutisse tarkvara installima, säästes nii teie aega.

Kavkom ei sisalda keerulisi seadistusi ja enamik neist töötab juba esmasel käivitamisel. IVR funktsioon on otse nina all, nii et selle otsimisele ei kulu samuti aega. Valige lihtsalt vasakpoolsest PBX menüüst Rakendused ja leidke ulatuslikust rakenduste loendist menüüvalik IVR. Seejärel klõpsake menüünupul Lisa IVR ja saategi alustada. IVR-i eelseadistusi pole saadaval, seega peate alustama nullist.

Kavkomi IVR funktsioonid

Kuigi kasutajaliides on erakordne, kannatab IVR-i funktsioon sarnase probleemi all nagu ka enamiku konkurentside IVR-ld – puudub kasulik visuaalne juhend ja IVR-i tasemete visuaalne esitus. Sellest hoolimata pole Kavkomi IVR-i seadistamine mingil juhul keeruline: tasemete määramiseks ja neist igaühele toimingute määramiseks kulub põhimõtteliselt vaid paar klõpsu. IVR-i tasemed on esindatud nuppude ja tegevusväljadega, millest igaühel on paar seadistamise võimalust.

Koostaja töötab nagu enamik seotud IVR tarkvarasid. Esimene osa võimaldab teil anda oma IVR-ile nime, valida tervitustoimingu ja väljumise. Seejärel saate valida oma IVR-i iga nupu jaoks toimingu. Toimingute valikud on veidi ebatavalised, nt. saate valida nupu vajutuse toiminguks kõneposti, kõne lõpetamise või salvestamise. Siiski on teil ka standardne võimalus suunata kõne laienduse numbrile, mida te tõenäoliselt kõige rohkem kasutate.

Kavkomi IVR-i seadete valik

Tundub, et mitmetasandilise IVR-i loomine pole võimalik. Peale selle võimaldab Kavkomi IVR teil järgmises etapis valida täpsemaid valikuid. Saate koostada makrosid ja määrata need klahvidele, valida helisid, ajalõppe ja muid täpsemaid seadeid. See on hea valik kasutajatele, kes soovivad oma IVR-i põhjalikult konfigureerida Teised kasutajad, kes eelistavad vähem üksikasjalikku ja praktilist seadistust, saavad lihtsalt kasutada pakutavaid eelseadistatud valikuid.

Kuidas IVR toimib?

Kavkomi IVR töötab väga sujuvalt ja toimib ootuspäraselt hästi. Enne koostajaga alustamist tuleb oma IVR-i tasemeid hoolikalt planeerida. Kuigi seadistamine on lihtne, võiksite enne otsustamist kõik võimalused läbi proovida. Üldiselt oli valmis IVR-i kasutamise kogemus hea, süsteemivigadeta või Kavkomi enda põhjustatud probleemideta. Lõppkokkuvõttes tuleks Kavkom IVR-i kaaluda, eriti selle hinnakujunduse tõttu.

Hinnakiri

Kuigi Kavkom ei ole kindlasti parim lahendus, kuhu oma raha paigutada, ei tasu ka sellest mööda vaadata. Kulutõhususe poolest on see kahtlemata oma hinda väärt. Kavkomi teenused on väga taskukohased ja IVR on igas paketis esindatud, nii ei pea te sunniviisiliselt kõrgemaid pakette valima. Vaatame kõik paketid üle. Pange tähele, hinnad on saadaval ainult eurodes.

Basic

See plaan algab kõigest 10 eurost kasutaja kohta kuus ja olemas on ka IVR funktsioonid. Samuti saate piiramatult sissetulevaid kõnesid, mobiilile ümbersuunamise ja virtuaalse numbri.

Comfort

Comfort plaan algab 20 eurost kuus kasutaja kohta. Saate piiramatud sisse- ja väljaminevad kõned, virtuaalse numbri ja kõik eelmise plaani funktsioonid.

Hinnapäringuga

Kui soovite saada kohandatud Kavkomi plaani, võite küsida kohandatud hinnapakkumist. Veebisaidil puudub teave minimaalse hinna kohta.

Lõpetuseks

Kuigi Kavkom ei ole kõige uhkem ega uuenduslikum IVR tarkvara, täidab see oma tööd erakordselt hästi, mis tähendab, et peaksite seda oma radaril hoidma. Eriti nauditav on näha rakenduse nägusat kasutajaliidest ja hõlpsasti ligipääsetavat IVR-i ilma tarbetute protseduurideta. Kavkom ei pruugi olla rakendus suurettevõtetele, kes vajavad mitut keerulist IVR-i, kuid vaieldamatult sobib see hästi igale väiksemale ettevõttele ilma täiustatud ja keeruka tarkvara varjukülgedeta.

Levinud mured ja probleemid

Minu Kavkomi IVR ei tööta

Kontrollige kindlasti oma IVR-i disaini ja veenduge, et selles pole tõrkeid tekitavaid vigu. Kõige tavalisemad IVR-i probleemid on tavaliselt põhjustatud planeerimisvigadest.

Ma ei saa Kavkomiga mitmetasandlilist IVR-i luua

Kavkom ei toeta mitmetasandilist IVR-i, kuid saate seda valikut simuleerida. Lihtsalt kasutage ühes IVR-is edasisuunamise toimingut, et suunata helistaja teisele IVR-i numbrile ja saate peaaegu samad tulemused.

Product reviews

Kuidas Twilio IVR-funktsioon toimib ja kui lihtne on seda rakendada? Selle kohta leiate infot meie Twilio ülevaatest.

Twilio IVR-i arvustus

Twilio IVR on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab helistajaid suunata vastavasse osakonda vastavalt käsklustele. Twilio IVR on lihtne rakendada ja usaldusväärne. Arvustused on positiivsed, kuid hinnakujundus võib suuremates mahudes kalliski minna. Twilio pakub mugavat õpetust ja visualiseeritud töövoo kaardistamist. Twilio IVR sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda ülemäära rikkalikku funktsioonide komplekti.

Kas kaalute oma IVR-i vajaduste jaoks Aircalli? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Aircalli IVR-i arvustus

Aircalli IVR funktsioon on lihtsasti seadistatav ja taskukohane ning sisaldub põhiplaanis. Kohandamisvõimalused on suurepärased, sealhulgas kõnesünteesi lisamine ja erinevate keele- ja aktsendivalikute valimine. Aircall pakub ka mitmeid erinevaid plaane, mis sisaldavad erinevaid funktsioone ning on saadaval ka tasuta prooviversioon. Ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine, mis võib olla natuke keeruline, kuid üldiselt on Aircalli IVR tarkvara üks parimaid.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Reviews - Sotsiaalmeedia Klienditoe Tarkvarade Arvustused - Reamaze

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Tagasiside vidin on tööriist, mida kasutatakse igal veebilehel või rakenduses, milles saate anda tagasisidet oma kogemuse kohta.

Tagasiside vidin

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse funktsioone, nagu tagasisidekogumine, klientide jälgimine ja kaaskirja mallid. LiveAgenti tarkvara sisaldab ka VoIP telefonisüsteeme, iseteenindustarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara, kaebuste haldamise süsteemi, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteemi. Oluline on saada kasutajatelt tagasisidet kliendiportaali kasutamise kohta. Mallid võimaldavad saata kliendile kohandatud tagasiside taotlusi. Tugiportaal salvestab teadmusebaasi artikleid, foorumipostitusi ja klientide tagasisidet ning toetab kliente ka siis, kui ettevõte pole võrgus.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo