Twilio IVR-i arvustus

Twilio IVR on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab helistajaid suunata vastavasse osakonda vastavalt käsklustele. Twilio IVR on lihtne rakendada ja usaldusväärne. Arvustused on positiivsed, kuid hinnakujundus võib suuremates mahudes kalliski minna. Twilio pakub mugavat õpetust ja visualiseeritud töövoo kaardistamist. Twilio IVR sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda ülemäära rikkalikku funktsioonide komplekti.
Twilio IVR-i arvustus
Compare Twilio IVR-i arvustus with other in: How Twilio IVR-i arvustus is doing on review portals
4.5
Average rating based on data from trusted review portals
1024 reviews

Interaktiivne häälvastus (IVR) on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab klienditoe agentidel korraldada kõnesid vastavalt erinevatele tingimustele. IVR-i abil saab luua "puid", mis suunavad helistajad vastavasse osakonda vastavalt hääle või numbrivajutusega antud käskluse kaudu.

Pricing
Starting from:
$ N/A   kuus
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Kasutajakogemus
5
Hind
4
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Paindlik IVR-i loomine
  • Lihtne rakendada
  • Usaldusväärne ja kohandatav

Cons

  • Mõne kasutaja jaoks ei pruugi menüüdes navigeerimine olla lihtne
  • Hinnakujundus võib mahu kasvades kalliks minna

Kuigi Twilio on ulatuslik kommunikatsioonilahendus, mida lihtsust silmas pidavad kasutajad ei pruugi eelistada, töötab nende IVR-funktsioon uskumatult hästi. IVR-i on lihtne ehitada ja rakendada ning see töötab probleemideta. Kui te pole rikkaliku funktsioonide komplekti selgeks õppimise vastu, teenib Twilio IVR teid igal sammul hästi.

Twilio IVR funktsiooniga alustamine

Interaktiivne häälvastus on vaid üks paljudest Twilio rakendustes saadaolevatest funktsioonidest. Sellele pääseb juurde juhtpaneeli valikutest, mis asuvad Studio all. Studio on osa Twiliost, mis võimaldab luua mitmesuguseid töövooge. Kohe pärast alustamist kuvatakse teile paar võimalust, mis pakuvad teile kas täiesti nullist alustamist või võimalust valida kindla töövoo koostaja. Minu puhul otsustasin kasutada IVR-i eelseadistust. Tore on see, et Twiliol on ka mugav õpetus iga töövoo järgu jaoks.

Twilio IVR-tarkvara juhtpaneel

Kuigi juhendist on palju kasu, on Studio töövoog iseenesest üsna lihtne. Iga IVR-i tase on visualiseeritud ning saate tegevusi planeerida ja kaardistada täpselt nii, nagu teeks kasutajaliidese kujundaja veebisaidi loomisel. Peate vaid valima, milliseid toiminguid iga tase teeb. Selle tegemiseks tuleb klõpsata mistahes töövoo elemendil ja valida toiming. Esimestel tasemetel on kaks võimalust – sõnumi ettelugemine või sõnumi mängimine.

Twilio IVR-i seaded

Sõnumi ettelugemine viitab tehisintellekti häälele, mis loeb teie sõnumi kliendile ette, samal ajal kui sõnumi esitamine võimaldab teil üles laadida kohandatud helisalvestise. Viimased tasemed sisaldavad valikuid kõne suunamiseks kindlale numbrile ja palju muud. Planeerimine ja kaardistamine toimub interaktiivselt, liigutades soovitud töövoo loomiseks konnektoreid. Kui olete töövoo loomise lõpetanud, saate selle lisada mis tahes oma Twilio numbrile ja seda igal ajal muuta.

Kuigi töövoogude loomine Twilio Studioga on lihtne protsess, võib selle lahenduse kasutamisel olla keeruline seda valikut leida. Kuna Twiliol on niivõrd palju funktsioone, pidin IVR-i koostajat otsima. Siiski on Internetis saadaval palju juhendeid ja õppevideoid, nii et alustamine polnud sugugi keeruline.

Kuidas IVR toimib?

Selle ülevaate kasutajakogemuse osa keskendub klientide vaatenurgale ja kliendikogemusele interaktiivse häälvastuse kasutamisel. Lihtsamalt öeldes töötab Twilio IVR-funktsioon suurepäraselt ja pole millegi üle kurta. Ma ei kogenud IVR-i testimisel vigu ja ühendus töötas ilma probleemideta.

Süsteemil ei olnud probleeme ka häälkäskluste mõistmisega ja sama kehtib ka nupukäskluste kohta. Eelseadistatud robothääl pole kaugeltki täiuslik, kuid teeb oma tööd väga hästi. Siiski soovitan kõigil kasutada oma isiklikke salvestusi, et kogemus tunduks kõigi tulevaste helistajate jaoks pisut loomulikum.

Hinnakujundus

Twilio Voice’i hinnakujundus sõltub riigist, kus soovite helistada ja kõnesid vastu võtta, seega võivad hinnamuudatused olla minimaalsed või märkimisväärsed. Sõltumata sellest, kus te oma äri teete, on Twilio Voice’i hinnad kasutuspõhised, mis tähendab, et maksate ainult selle eest, mida kulutate. Ettemaksuga pakette ei ole, on ainult sissetulevate või väljaminevate kõnede minuti hind.

Väljaminevate kõnede hind algab umbes 0,0270 dollarist minutis ja sissetulevate kõnede puhul 0,0100 dollarist minutis. Twilio võib olenevalt kulutatud kõneminutite arvust olla nii kallis kui ka odav. Siiski ei pea te IVR-i funktsioonide eest lisatasu maksma, kuna see on Voice’i lahenduse lahutamatu osa.

Lõpetuseks

Kui otsite IVR-i jaoks usaldusväärset lahendust, ei saa te Twilioga eksida. Twilio teeb kõike hästi ja ilma suuremate probleemideta või vigadeta, mis teid tööpäeva jooksul peataks. IVR-funktsioon töötab probleemideta. Kuna Twilio pole aga ainult IVR-tarkvara, peate otsustama, kas soovite sellesse väga professionaalsesse tarkvarasse oma aega ja raha investeerida. Mõnikord võib see teid erinevate funktsioonide puhul üllatada järsu õppimiskõveraga.

Levinud mured ja probleemid

Minu IVR ei tööta

Kontrollige oma IVR-i voogu disainivigade suhtes. Veenduge, et te poleks loonud võimatut IVR-voogu, kontrollige veel kord, kas ummikuid pole, ja kas kasutasite õigeid vidinaid ja elemente. Kui te ei leia oma IVR-i voos vigu, veenduge, et see oleks teie numbril avaldatud ja aktiivne.

Mul on probleeme IVR-i kujundamisega

Vaadake mõnda veebiartiklit, mis selgitavad IVR-i loomise parimaid tavasid, või kasutage eelseadistatud voogu, mille leiate Twilio Studio IVR-i koostajast. Pidage meeles, et lihtsa IVR-i kasutamine on vähem frustreeriv, seega ärge lisage täiendavaid tasemeid, kui te neid ei vaja.

Product reviews

Kas kaalute oma IVR-i vajaduste jaoks Aircalli? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Aircalli IVR-i arvustus

Aircalli IVR funktsioon on lihtsasti seadistatav ja taskukohane ning sisaldub põhiplaanis. Kohandamisvõimalused on suurepärased, sealhulgas kõnesünteesi lisamine ja erinevate keele- ja aktsendivalikute valimine. Aircall pakub ka mitmeid erinevaid plaane, mis sisaldavad erinevaid funktsioone ning on saadaval ka tasuta prooviversioon. Ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine, mis võib olla natuke keeruline, kuid üldiselt on Aircalli IVR tarkvara üks parimaid.

Viige oma kliendid ekspertideni häälõne ajal kasutades selleks interaktiivset häälvastust. Looge oma enda IVR puud ja suunake kõned sinna kuhu teil on vaja.

IVR (interaktiivne häälvastus)

IVR (interaktiivse häälvastuse) kasutamine võib aidata ettevõtetel parandada klientide teenindust. Hea IVR-skript loob positiivse kliendikogemuse. Zendesk ja Twilio pakuvad populaarseid IVR-tarkvaralahendusi, kuid mõningaid kasutajaprobleeme on esinenud. Lihtne ja arusaadav skript võimaldab klientidel kergesti suhelda ettevõttega. Ettevõtetel tuleks kaaluda IVR-i planeerimise ja loomise hinda. LiveAgent pakub alternatiivseid lahendusi klientiteeninduse ja sissetulevate kõnede haldamiseks.

Zendeski IVR on klientide seas populaarne valik. Tarkvara igapäevaste stsenaariumide toimimise tulemused leiate sellest ülevaatest.

Zendeski IVR-i arvustus

LiveAgent pakub klientidele e-posti haldussüsteemi ja reaalajavestlusteenust ning võimalust plaanida demo kõnet. Külastajad saavad LiveAgent veebilehe kaudu tagasisidet saata ja Messengeri või WhatsAppi kaudu vestelda. LiveAgenti veebileht kasutab küpsiseid.

Kas kaalute oma reaalajas vestluse vajaduste jaoks Userlike'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Userlike’i reaalajas vestluse arvustus

Userlike on vestluslahendus, millel on ulatuslik konfiguratsioonivalik kohandamiseks. Reaalajas vestlus funktsioonid sisaldavad vestluse edastamist, vestluse marsruutimist ja nutikaid kliendiprofiile. Tagasiside funktsioonid ja vestlusjärgsed küsitlused on kohandatavad ning saate aktiveerida ennetavaid vestluskutseid. Testimisel ilmnes viga võrgust väljas olevate agentidega, mida saab lihtsalt vältida.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo