Aircalli IVR-i arvustus

Aircalli IVR funktsioon on lihtsasti seadistatav ja taskukohane ning sisaldub põhiplaanis. Kohandamisvõimalused on suurepärased, sealhulgas kõnesünteesi lisamine ja erinevate keele- ja aktsendivalikute valimine. Aircall pakub ka mitmeid erinevaid plaane, mis sisaldavad erinevaid funktsioone ning on saadaval ka tasuta prooviversioon. Ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine, mis võib olla natuke keeruline, kuid üldiselt on Aircalli IVR tarkvara üks parimaid.
Aircalli IVR-i arvustus
Compare Aircalli IVR-i arvustus with other in: How Aircalli IVR-i arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1309 reviews

Interaktiivne häälvastus (IVR) on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab klienditoe agentidel korraldada kõnesid vastavalt erinevatele tingimustele. IVR-i abil saab luua "puud", mis suunavad helistajad vastavasse osakonda, valides numbri häälkäskluse abil või telefoni vastavat nuppu vajutades.

Pricing
Starting from:
$ 30   kuus
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.8
Kasutajakogemus
4.5
Hind
5
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Üks lihtsamini seadistatavaid IVR funktsioone
  • Suurepärane liides, milles on lihtne navigeerida
  • See on odav ja IVR sisaldub põhiplaanis

Cons

  • Põhjalike IVR-puude loomine võib olla keeruline

Aircalli IVR on vaieldamatult tugev kandidaat, millel on väga vähe nõrkusi. IVR-ide planeerimine, loomine ja juurutamine on uskumatult lihtne ning see on odavam kui enamik IVR-i tarkvarasid. Aircall üllatab oma kasutajaid ka kõnesünteesi kohandamisvõimalustega. Keerulisemate IVR-ide loomisel tekib väike probleem ja see viitab Aircalli paindlikkuse puudulikkusele. See ei tohiks aga takistada enamus kasutajatel Aircalli tõhusalt kasutamast, sest see on väga väike probleem muidu hämmastavale IVR tarkvarale.

Aircalli IVR funktsiooniga alustamine

Aircalliga alustamine on kiire ja lihtne. Prooviversioonile registreerimisel saate valida plaani, mida soovite proovida. Kogu registreerimisprotsess on ootuspäraselt üsna kiire. Kui jõuate oma armatuurlauale, tervitab teid meeldiva välimusega ja lihtsasti navigeeritav liides. Parim osa on see, et IVR-i seadistus on saadaval otse tervituskuval, nii et te ei pea seda Aircalli konfiguratsioonist otsima.

Aircalli IVR-i arvustus

IVR-i loomine on seotud uue numbri loomisega. Kui klõpsate nupul Loo uus number, saate valida, kas soovite klassikalist numbrit või IVR-numbrit. Aircallil on uskumatult lihtne ja intuitiivne konfiguratsioon, millest on algusest peale kerge aru saada. Planeeringut kujutab visuaalselt kasutajaliidese kujundusele sarnanev liides, kus on selgelt näha iga tase ja selle vastav tegevus.

Kui soovite luua keerukama mitmetasandilise IVR-i, muutuvad asjad aga pisut keeruliseks, kuna pärast esimese marsruutimise valimist pole enam võimalust kõnesid edasi suunata. Kuigi enamik ettevõtteid soovib tõenäoliselt hoida oma IVR-id lihtsana, et tagada kiire ühendus klientide ja esindajate vahel, pole mõnel juhul muud võimalust kui luua keerukas IVR.

Aircalli IVR-i arvustus

IVR-i kohandamisvalikud on lihtsalt suurepärased. Teil on võimalus lisada kohandatud fail ja valida suure hulga kõnesünteesi häälte vahel. Saadaval on isegi mitmeid keele valikuid koos aktsentidega, sealhulgas saate valida ka mitme ingliskeelse aktsendi vahel. Enne valimist on teil võimalik oma sõnumeid vaadata ja kuulata.

Aircalli IVR-i arvustus

Kuidas IVR toimib?

Aircalli IVR töötab ettenähtud viisil ja ilma tõrgeteta. Kohandatud kõnesünteesi lisamine muudab IVR-i professionaalsemaks, samas kui selle valikud aitavad luua rahvusvahelise kõnekeskuse tunde. Kogu seadistus töötas ilma vigade ja probleemideta, nagu enamiku kaasaegsete IVR-ide puhul. Aircalli jõudlus on lihtsalt suurepärane ja kui teie kogemus on minu omaga sarnane, ei tohiks teil suuri probleeme tekkida.

Hinnakiri

Aircall on väga taskukohase hinnaga ja õnneks on IVR saadaval isegi kõige lihtsamas plaanis. Kõigi nende plaanide jaoks on saadaval ka tasuta prooviversioon, nii et saate neid enne ostmist proovida. Vaatame, mida Aircalliga saab.

Essentials

Essentials plaan algab 30 dollarist kasutaja kohta kuus, minimaalselt kolm kasutajat. Lisaks IVR-ile saate juurdepääsu 50+ integratsioonile ja API-le, SMS-funktsioonidele, olulistele telefonifunktsioonidele, nagu kõnede salvestamine ja klikkimisega valimine, piiramatutele samaaegsetele väljaminevatele kõnedele ja muule.

Professional

Professional plaan algab 50 dollarist kasutaja kohta kuus, minimaalselt kolmele kasutajale. Saate kõik eelmisest plaanist, lisaks kohustusliku kõne märgistamise, täpsema analüüsi ja jälgimise, täiustatud tugifunktsioonid, täiustatud müügifunktsioonid ja palju muud.

Kohandatud

Saate kohandada oma Aircalli plaani ja selle hinda. Plaanil on minimaalselt 10 kasutajat. Saate kõik eelmisest kahest plaanist, aga ka uusi funktsioone, nagu kohandatud analüüs, kohandatud liitumine, juurdepääs API arendajate toele, SLA-d ja palju muud.

Lõpetuseks

Aircall pakub õiglase hinna eest tõenäoliselt üht parimat IVR-i. Seadistamine on uskumatult lihtne; see pakub suurepäraseid kohandamisvõimalusi ja selle saab seadistatud vaid minutitega. Aircall teeb väga vähe asju valesti ja selle IVR funktsioon on väga lähedal täiuslikkusele. Kõik kasutajad, kes ei vaja keerukate IVR-puude loomist, on selle tarkvaraga rohkem kui rahul

Levinud mured ja probleemid

Mu IVR ei tööta

Kontrollige kindlasti oma IVR-i voogu. Alati on kasulik oma IVR-i voogu eelnevalt planeerida, et Aircallis IVR-puu loomisel segadust vältida. Kui teil on IVR-iga erinevaid probleeme, lugege Aircalli tõrkeotsingu juhendit või võtke ühendust nende tugimeeskonnaga.

Ma ei saa luua mitmetasandilist IVR-i

Aircall ei toeta otseselt mitmetasandilist IVR-i, kuid võite proovida luua sarnase süsteemi, seadistades iga saadaoleva numbri jaoks mitu väiksemat IVR-i. Ühendades need IVR-id edastamistoiminguga, saate simuleerida mitmetasandilise IVR-i kogemust.

Product reviews

Kuidas Twilio IVR-funktsioon toimib ja kui lihtne on seda rakendada? Selle kohta leiate infot meie Twilio ülevaatest.

Twilio IVR-i arvustus

Twilio IVR on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab helistajaid suunata vastavasse osakonda vastavalt käsklustele. Twilio IVR on lihtne rakendada ja usaldusväärne. Arvustused on positiivsed, kuid hinnakujundus võib suuremates mahudes kalliski minna. Twilio pakub mugavat õpetust ja visualiseeritud töövoo kaardistamist. Twilio IVR sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda ülemäära rikkalikku funktsioonide komplekti.

Interactive Voice Response allows callers to navigate through a phone system before talking to a customer support representative. Via IVR you can play custom recordings to your customers, gather information during the interaction, and execute appropriate actions, such as routing the caller to the correct agent/department or issuing a callback.

IVR (Interactive Voice Response)

The Interactive Voice Response (IVR) system enables callers to navigate a phone system before speaking to a customer support representative, play custom recordings, and execute actions like routing the caller to the correct agent or department. It can be set up separately for each number through a YAML script in LiveAgent and involves 3 mandatory sections: online, queue, and offline. IVR examples are available, and all recordings needed have to be added to LiveAgent accounts. Other features offered by LiveAgent include integrated customer support through various channels and safety measures like SSL.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Zendeski IVR on klientide seas populaarne valik. Tarkvara igapäevaste stsenaariumide toimimise tulemused leiate sellest ülevaatest.

Zendeski IVR-i arvustus

LiveAgent pakub klientidele e-posti haldussüsteemi ja reaalajavestlusteenust ning võimalust plaanida demo kõnet. Külastajad saavad LiveAgent veebilehe kaudu tagasisidet saata ja Messengeri või WhatsAppi kaudu vestelda. LiveAgenti veebileht kasutab küpsiseid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo