Parim kontaktikeskuse tarkvara
Blogi

Parim kontaktikeskuse tarkvara

Oliver Stasinszky

Oliver Stasinszky


Viimati muudetud July 15, 2022 ajal 2:28 pm

Mõned tehnoloogilised lahendused häirivad kindlasti konkreetseid protsesse kõigis valdkondades. Kontaktikeskuse tarkvara on üks väheseid erandeid. Kuigi see avab uksed erinevatele parandustele, ei kaasne sellega pikka nõuete loetelu ja pikka rakendamisperioodi.

Võttes arvesse juhust, et kontaktikeskuse tarkvara on õitsemas on turg üle ujutatud igat sorti erinevate brändide lahendustega.

Seega, kuidas õiget välja valida?

Kontaktikeskuse tarkvara võib parandada ja muuta sissetulevat ja väljaminevat suhtlust sujuvamaks. Selleks, et teha selliseid äriotsuseid on teil vaja juurdepääsu võimalikult laiale infole.

Siin on kõik, mida peate teadma kontaktikeskuse tarkvara, turu parimate lahenduste ja selle kohta, mis teeb iga lahenduse teie ettevõtte jaoks pakutava poolest ainulaadseks.

Mis on kontaktikeskus?

Enamik ettevõtteid tegeleb igapäevaselt suure hulga telefonipäringutega. Selleks, ets aada telefonipäringute üle täielik kontrolli ja mutta need protsesside sujuvamaks, kasutavad ettevõtted sageli tsentraliseeritud kontorit. See viib meid kontaktikeskuse määratluseni:

“Kontaktikeskus on ettevõtte kontor, mis spetsialiseerub telefonipäringute saamisele ja nende edastamisele.”

Kontaktikeskus sisaldab sageli mitut kõnekeskust. Samas, kui need tegelevad klientide telefonipäringute vastuvõtmise ja edastamisega, suudavad need ka hallata ja töödelda teisi klientide kontaktitüüpe. Need sisaldavad sotsiaalmeedia suhtlusi, live vestlust, foorumeid, videokõnesid ja e-maile.

Mis puutub kõnekeskusi, on kaks võimalust, mille seast valida: sissetulevate kõnede keskus ja väljuvate kõnede keskus

Sissetulevate kõnede keskus on selleks, et klientidelt saabuvaid kõnesid vastu võtta. Klienditoe meeskonnad kasutavad tavaliselt sellist tüüpi kõnekeskust. Nende tööks on jälgida olukorda ja üle võtta mistahes klientide kõnesid, kellel on probleeme tootete või teenustega või kellel on küsimusi.

Väljuvate kõnede keskus on pühendatud tarbijatele väljuvate kõnedega tegelemiseks. Erinevalt saabuvate kõnede keskusest, mis pakuvad huvi toe meeskondadele, aitavad väljuvate kõnede keskused müügimeeskondasid. Müügijuhid kasutavad väljuvate kõnede keskusi, et informeerida potentsiaalseid kliente uutest pakkumistest ja muust olulisest informatsioonist. Neid keskusi kasutatakse tarbija turuuuringute ja küsitluse sujuvamaks muutmiseks.

Tänu suurele telefonipäringute arvule otsustavad paljud ettevõtted rakendada kontaktikeskuse tarkvara. See on kontaktikeskuse tarkvara, mis on loodud võimaldamaks ettevõtetel suure arvu sisenevate, väljuvate kõnede ja kliendisuhtlusega toime tulla. Neil on sageli tuli erinevatele suhtluskanalitele, et aidata ettevõtetel tsentraliseerida sissetulevat ja väljaminevat kommunikatsiooni.

Lõpuks võib kontaktikeskuse tarkvara olla kohapealne või pilvepõhine kontaktikeskuse lahendus. Kohapealne kontaktikeskuse tarkvara on paigaldatud ettevõtete serveritesse. Pilvepõhine kontaktikeskuse tarkvara on kaugserveri klaster, mida sageli kutsutakse “pilveks”.

Pilvepõhised kontaktikeskuste lahendused on järjest populaarsemaks muutunud, sest pakuvad kohapealsete lahendustega võrreldes paremat skaleeritavust ja paindlikkust. Märkimist väärivad ka automaatsed uuendused ning tarkvarahooldus, mis on lõppkasutajale koheselt kättesaadavad ja millega tegeleb tarkvarafirma.

Miks kasutada oma ettevõttes kontaktikeskust?

Võttes arvesse, et kontaktkeskuse juurutamine nõuab planeerimist, aega, jõupingutusi ning täiendavaid ressursse ja varasid, peavad ettevõtted selle rakendamist planeerima. Kui soovite teada, miks on ettevõtte jaoks kontaktkeskuse olemasolu hädavajalik, võivad järgmised eelised teil selle tähtsust mõista.

 • Paranenud kliendirahuolu

Adekvaatselt hallatavad kontaktikeskuse viited viivad parandatud kliendirahuloluni. Pole vahet, kui gea teie toode ja teenusekirjeldus, juhised ja KKK-d on, klientidel on alati küsimusi. Mõnede jaoks ei pruugi teie tooted ja teenused ootuspäraselt töötada. Teised võivad juhiseid valesti tõlgendada. Kliendikeskus mängib vitaalset rolli lahendades need probleemid efektiivselt.

See pakub ettevõtetele kõik vajalikud tööriistad, et muuta kliendisuhtlus sujuvamaks. Veatu kliendisuhtlusega saate parandada klienirahulolu, neid säilitada ja klientide vajadusi täita. Ettevõtetel, mis kasutavad analüütika funktsioone koos kontaktikeskusega on keskmiselt 89% klientide säilitamise määr.

Klienditeeninduse meeskonnad saavad kasu ka juurdepääsust jõulisele kõnekeskusele. Pole vahet, kas neil on vaja tegeleda sissetulevate või väljuvate kõnedega, saavad nad seda teha kiire nupulevajutusega.

 • Sujuv kliendisuhete haldamine

Kliendikesksel ajal mängib kliendikogemus vitaalset rolli tagamaks, et klient naaseb ja loob teie ettevõttele stabiilse tulu. Kliendisuhete funktsioonidega kõnekeskused aitavad ettevõtetel tagada klientide naasemise salvestades oma klientidega seonduva kriitilise info. Ettevõtetel on kohene ülevaade kogu suhtluse ajaloole brändi ja kliendi vahel pakkudes teadlikku ja personaalset teenindust.

Tegelikult tänu nende võimele salvestada kogu kliendiajalugu. Kontaktikeskuse CRM-i funktsioonid mängivad juhtumi haldamise tööriistas keskset rolli. See on suurepärane eelis, mida kontaktikeskuse tarkvaras otsida.

Võimaldades klienditeeninduse ja toe agentidele kohest juurdepääsu vastavatele kliendiandmetele, juba enne kui nad hakkavad kliendiga rääkima.

See saadab klientidele tugeva sõnumi, et teie ettevõte hoolib neist. Sellise stsenaariumi puhul ei pea tööl olevad agendid keskenduma andmete sisestamisele. Selle asemel saavad nad oma tähelepanu koheselt klientidele suunata. Juurdepääsuga eelnevatele suhtlustele ja ostudele, saavad turundusmeeskonnad personaliseerida pakkumist, et viia kliendi kaasatust veelgi kaugemale.

 • Järgmise taseme kvaliteedi haldamine

Kliendisuhete protsesside täiustamisele keskendunud ettevõtetel on sageli kvaliteedi jälgimine paigas. See võimaldab neil tagada, et iga klienditeeninduse ja toe agent pakub igale kliendile parimat võimalikku teenindust. Päringute ja suhtluskanalite arvu suurenemisega muutub kvaliteedijuhtimine aga peaaegus võimatuks.

Tänu kontaktikeskuse tarkvarale, saavad ettevõtted kvaliteedijuhtimist sujuvamaks muuta. Kaasaegsetel kontaktikeskuse lahendustel on kõnede salvestamise cvõimalused. Osakonna juhatajad saavad regulaarselt kontrollida kõnesalvestusi veendumaks, et kõik kontaktikeskuse agendid on parimate praktikate järgimisel täpsed.

Sellise võimsa kontaktikeskuse tööriista abil saavad ettevõtted oma kvaliteedi tagamist efektiivsemaks muuta. Nad saavad kasutada salvestusi suhtlusest oma vigade varaseks tuvastamiseks ja kasutada andmeid oma personali koolitamiseks. Tänu kanalitevahelise suhtluse jälgimisele ja salvestamisele saavad ettevõtted ka mitmekanalilist kvaliteedijuhtimist ühest kohast sujuvamaks muuta.

 • Paranenud suhtlus üle kõigi kanalite

Suhtluskanalite arv mida tarbijad ettevõtetega suhtlemisel eelistavad on kasvamas. Täpsemalt öeldes 62% klientidest eelistavad e-maili, 48% telefoni, 42% live vestlust ja 36% eelistavad kontaktivorme edna poolt eelistatud suhtluskanaliga.

Lisage sinna veel sisemised suhtluskanalid ja suhtluse standardiseerimine muutub keeruliseks. Nõuetele vastavus jääb endiselt prioriteediks number üks, eriti rahvusvahelistel turgudel teenindavate rahvusvaheliste ettevõtete jaoks.

Pole vahet, kas soovite parandada ettevõtte suhtlust või keskendute sissetulevale ja väljaminevale suhtlusele, suudab kaasaegne kontaktikeskuse tarkvara teie meeskonna jaoks asju sujuvamaks muuta. Ärge unustage, et see on tsentraliseeritud lahendus, mis tähendab, et kõik saavad ühe online platvormi kaudu suhelda. Agendid saavad üksteist suhtlises märkida et neid kiiresti asjadega kurssi viia.

Tipptasemel kontaktikeskuse lahendused tulevad koos Castel Communications`i meisterlikkusega . See aitab teie kontaktkeskusel kiiresti eesmärke saavutada tegeledes vastavusega proaktiivselt. Samuti on teil juurdepääs parimatele praktikatele, mis on saadud suurest andmehulgast, mida ilma sobivate tööriistadeta oleks võimatu dešifreerida. Andmed kogutakse teistest kontaktkeskustest ja analüüsitakse korduvate mustrite suhtes.

Parimad kontaktikeskuse funktsioonid

Saadaval on palju kontaktikeskuse lahendusi, mõnedel üle 200 funktsiooni, seetõttu on selle spetsiifilise tarkvara tüübi läbi sorteerimine vaevaliseks osutuda. Selleks, et teid aidata, oleme koostanud nimekirja parimatest kontaktikeskuste lahendustest, mille seast enda ettevõttele sobivaim valida.

 • Toetatud kõneseadmed

Iga kontaktikeskuse lahendus on philduv spetsiifilise komplekti kõneseadmetega. On hädavajalik pöörata tähelepanu mõlemale, nii sellele milliseid seadmeid teie ettevõte praegu kasutab, kui ka klientide eelistatud suhtluskanalitele.

Veenduge, et kontrollite kindlasti toetatud seadmeid, sealhulgas peakomplekte, mobiilseadmeid ja brauseripõhiseid seadmeid. Samal ajal kontrollige kontaktikeskuse tarkvara spetsifikatsioonidest toetatud seadmete riistvaranõudeid.

Kui soovite kasutada tarkvaratelefone,, kontrollige toetatud kliente ja piiranguid. Parim tarkvara toetab mitmeid internetitelefoni kliente ja iOS-e ning Androidi seadmeid koos SIP-funktsiooniga. Parimatel platvormidel on tugi nii füüsilistele, kui virtuaalsetele kõneseadmetele.

 • Toetatud VoIP pakkujad

VoIP-st on saanud kontaktikeskuste lahenduste standardfunktsioon. Vaatamata sellele ei paku mitte kõik turul olevad tööriistad täpset tuge erinevate riikide pakkujatele ja pakutavate pakkujate arvule.

Kindlasti kontrollige kontaktikeskuse tarkvara dokumentatsiooni. Võrrelge mimekirja riigiti pakkujatest ja teie ettevõtte spetsiifilistele vajdustele vastavaid saadaolevate pakkujate arvu. Saate isegi kaaluda lahendusi, mis toetavad riike, kus teie ettevõte veel eii tegutse. See on eriti hea variant, kui kaalute kasvada ja laieneda.

 • Platvormi spetsiifika

Igal kontaktikeskuse platvormil on spetsiifilised funktsioonid, mida nad pakuvad: salvestamine, kõne logimine/salvestamine, eskaleerimise haldamine ja raporteerimine & analüütika.

Sukeldume sügavuti nendesse funktsioonidesse et saada teada, kas need peegeldavad teie kontaktikeskuse töövajadusi. Mõnedel platvormidel on piiramatu salvestamine, samas kui teisel on piiratud, mida on tunda ka hinnaplaanides.

Kontrollige, kuidas platvorm kõnede logimise ja salvestamisega tegeleb ning kui kaua saate neid säilitada. Eskalatsiooni juhtimine on samuti oluline. Parimatel platvormidel on võimalus agente kaardistada ja pileteid eskaleerida ühe nupuvajutusega.

Mis puutub ülimalt vajalikesse funktsioonidesse on raporteerimine & analüütika kindlasti nimekirja tipus. Koos nende funktsioonidega saate jälgida, salvestada ja analüüsida teie teenust ja toe agentide sooritust, tuvastada kitsaskohti ja parandada jooksvalt oma protsesse.

 • Segatud kõnekeskus

Segakõnekeskus on termin, mis viitab kõnekeskusele, mis käsitleb nii sissetulevat kui ka väljaminevat kommunikatsiooni. Kui kasutate sellist keskust, on ülimalt oluline oma kontaktikeskuse tarkvara otsingud suunata tarkvarale, mis toetab sissetulevaid ja väljaminevaid kõnesid.

Pole mitte mingit vajadust muuta oma tehnilist poolt veelgi keerulisemaks rakendades kahte erinevat tarkvaralahendust sissetulevate ja väljuvate kõnede haldamiseks.

 • Sisemised kõned

“Sisemine kõne” on funktsioon, mis võimaldab teie personalil üksteisega suhelda. Uusimatel kontaktikeskuse lahendustel on häälkõne vestluse võimalus sisekõnedeks, et muuta suhtlus palju mugavamaks. See võib olla kasulik, kui agendil on vaja kogenumalt kollegilt kiiresti nõu saada.

 • Vidokõned

“Videokõnesid” on peetud parimaks funktsiooniks, sest see tutvustab videovestluse võimalusi. Teie agendid saavad kasutada videokõne võimalust, et vestelda klientide või kolleegidega. See võib olla väärtuslik ressurss, kui kui kliendil on vaja teie agentidele midagi näidata, et nad mõistaksid asju paremini ja saaksid anda efektiivselt õige lahenduse.

 • Kõne edastamine

Kõnede edastamist saab jagada kahte gruppi – niiöelda külmad kõned ja osalusega edastamised. Osalusega kõnede edastamine on palju parem võimalus, sest need võimaldavad teil oma kliente viisakalt kohelda. Osalusega kõne edastamise puhul, tarkvara ootab, et katkestada kõne kuni üks kolmest tingimusest on täidetud – kõnele vastatakse, sellest keeldutakse või see jääb vastuseta.

 • IVR

Interaktiivne häälvastus või IVR võimaldab teil luua täielikult kohandatud IVR puu, et saaksite suunata kõnesid agentidele ja osakondadele. Parimad lahendused tulevad koos online IVR disainer tööriistaga, mida saate kasutada ilma tehniliste teadmisteta, et luua IR-puu, mis peegeldab täpselt teie teenust ja toetab osakonna struktuuri.

 • Suunamine

Suunamine või kõne suunamine on iga kontaktikeskuse tarkvara esmavajalik funktsioon. IVR, millest just rääkisime on vaid üks neist. See võimaldab kliendil valida kõige paremini sobivamad osakonnad või inimese, et oma probleemi lahendada. Teised suunamise tüübid sisaldavad juhuslikke ja esmatähtsaid ülesandeid.

Juhuslik määramine teeb seda, mida nimi viitab – see määrab helistajad juhuslikele agentidele, kes on sellel hetkel valmis kõne vastu võtma. Prioriteetsed määramised suunavad kõne agendile, kellel on viimasest kõnest möödas kõige pikem aeg ja mis põhineb kõrgeimal prioriteedidil.

Lõpuks on uusim suunamise tüüp: isiklikule seadmele suunamine. Selle funktsiooni abil saate suunata kõned agendi isiklikule seadmele, et muuta seda liiumises olevatele agentide mugavamaks.

Kui järjekord ületab teie kontaktikeskuse võimed, on ülimalt oluline omada juurdepääsu järjekorra haldamise funktsioonidele. Näiteks, maksimaalne järjekorra pikkus aitab teil juurdepääsu oma agentidele ajutiselt piirata. See säästab teie klientide aega, parandab kliendirahuoluja kaitseb läbipõlemise eest.

Valimise tüübid

Viimasena tuleks vaadata, milliseid valimise tüüpe osana kontaktikeskuse lahendusest pakutakse. Käsitsi valimine on valdkonna standard ja seda pakub enamik kontaktikeskuse tarkvaradest.

Ennustuspõhine numbrivalija on loodud numbrite automaatseks valimiseks. Pärast ühenduse tuvastamist suunab see kõne agendile. Progressiivne helistaja on automaatne valimissüsteem, mis sobib hästi hõivatud kontaktkeskuste jaoks. Enne kliendi numbri valimist näitab see agendile kontaktinfot.

Kui agent on kinnituse andnud, jätkab süsteem kõne tegemist. See on parimat tüüpi saadaolev valimissüsteem, sest see tagab agendi kõne vastuvõtmiseks valmisoleku, takistades klientidel ootamast.

Kui palju kontaktikeskus maksab?

Lõpetuseks tuleks arvesse võtta, kui palju konkreetne kontaktikeskuse lahendus maksab. Kõik kontaktikeskuste tarkvarade hinnaplaanid ega hinnakujundus pole samasugused. Kõige olulisem asi, millele tähelepanu pöörata, on agendi või kasutaja kulu kuus ja minutipiirangud kasutaja kohta. Mõned tarkvarapakkujad pakuvad kohandatud hinnamudeleid, mis sobivad suurepäraselt konkreetsete vajadustega ettevõtetele.

Top 5 kontaktikeskuste võrdlus

KontaktikeskusCapterra reitingVeebipõhineTasuta versioonTasuta prooviperioodAlghind
LiveAgent4.7/5 (ligikaudu. 1000 arvustust)JAHJAHJAH$15 agent/kuu
Zendesk4.3/5 (ligikaudu 2500 arvustust)JAHJAHEI$19 agendi kohta/kuus
Zoho Desk4.5/5 (ligikaudu 1600 arvustust)JAHJAHJAH$14 agent/kuu
Talkdesk 4.6/5 (ligikaudu 660 arvustust)JAHEIEI$65 agent/kuu
GoToConnect4.5/5 (ligikaudu 570 arvustust)JAHEIJAH$19.95 /kuu
06. mai seisuga

Top 25 kontaktikeskuse lahendust

1. LiveAgent

kõnekeskuse-ülevaade-liveagent
LiveAgent kontaktikeskuse töölauaga

LiveAgent on üks parimaid pilvepõhiseid kontaktikeskuse tarkvarasid turul. See on meie nimekirja absoluutne parim tänu oma mitmekülgsusele, funktsiooniderohkusele ja mitmele toetatud kanalile. See on ideaalne väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Üle 26 auhinnaga erinevates kategooriates on LiveAgent võimalus, mida kaaluda, kui soovite pakkuda ülimalt kiiret klienditeenindust.

Põhifunktsioonid

 • Segakõnekeskus;
 • Internetitelefon (MicroSIP, X-Lite, Ekiga, Jitsi, Linphone, Icanbulk ja teised kliendid);
 • Kõnede logimine, jälgimine, salvestamine raporteerimine suunamine & skriptimine;
 • Automaatne suunamine;
 • Reaalajas märguanded ja eskalatsioon;
 • Ülesannete haldamine;
 • Arhiveerimine ja säilitamine;
 • Analüütika ülevaade;
 • Interaktiivne häälvastus;
 • Klikiga helistamine;
 • CRM;
 • Automatiseeritud tagasihelistamine;

Plussid

 • Suurepärane tugi ja dokumentatsioon;
 • Tugi paljudele digitaalsetele suhtluskanalitele (Facebook, Slack, Twitter, Viber, Mail, Chat, Calls, vidokõned, foorum, kontaktivormid, & tagasisided);
 • Funktsionaalsus ja kasutamise kergus;

Miinused

 • Ülesseadmie võib võtta tavalisest kauem;
 • Külluslikult funktsioone, mida on vaja pisut omandada;
 • Puudub WhatsApp integratsioon;

Hind

Hinnaplaanid algavad $15 agendi kohta kuus, kuid leiate ka tasuta versiooni.

Engage with the customers from a single interface

Discover all contact center features that LiveAgent has to offer.

2. Zendesk

Zendesk kontaktikeskuse töölaud

Olles esmalt teenindav CRM-ettevõte oli Zendesk`il lihtne tipptasemel kontaktikeskuse lahendust välja töötada. Zendesk`i on lihtne kasutada, see töötab kohe karbist välja võttes ja sellel on palju kasulikke funktsioone. See on loodud agentide tootlikkuse parandamiseks, suurendades samal ajal klientide rahulolu. Kasutajaliides on selge ja selle funktsioone on lihtne kasutada.

Põhifunktsioonid

 • IVR / hääle äratundmine;
 • Koostöö tööriistad;
 • Internetitelefonide tugi;
 • Järjekorra haldamine;
 • Sentimendi analüüs;
 • Raporteerimine & analüütika
 • Sotsiaalmeedia jälgimine;
 • Ülesannete haldamine;

Plussid

 • Kergesti integreeritav Zendesk müügikoha äppidega;
 • Usaldusväärne ja kiire platvorm;
 • Kergesti jälgitav tänu eelmääratud päästikutele;

Miinused

 • Algaja jaoks liiga palju võimalusi seadistamise leheküljel;
 • Sedelite liitmine võib keeruliseks osutuda;
 • Hinnad on valdkonna keskmisest kallimad;

Hind

Hinnad algavad $19 kuus kasutaja kohta.

3. Zoho Desk

Zoho Desk konktaktikeskuse töölaud

Zoho Desk on veel üks veebipõhine kontaktikeskus, millel on kõik tööriistad, mida te klientidele teenuse pakkumiseks vajate. Zoho Desk on täielikult kohandatav, seega saate seda kasutada oma spetsiifiliste vajaduste ja eesmärkide täitmiseks. Võimaluste arv võib kogenematule kasutajale olla pisut liig, kuid ettevõte on teinud omalt poolt parima, et seda v’imalikult palju lihtsustada.

Põhifunktsioonid

 • Kontaktikeskuse järjekorra haldamine;
 • Raporteerimine & analüütika
 • Koostöö tööriistad;
 • Vestlusrobot;
 • Automaatne suunamine;
 • Internetitelefoni tugi;
 • SLA haldamine;

Plussid

 • Ülimalt kasulik kliendiprobleemide kategoriseerimine;
 • Suurepärased visualiseerimise võimed;
 • Toetab integratsioone teiste Zoho äppidega;

Miinused

 • Automaatne ülesseadmine nõuab tehnilist kogemust;
 • Vaikimisi raportid ei tule täieliku andmekomplektiga;
 • Keeruline ülesseada;

Hind

Hinnad algavad $20 kasutaja kohta kuus.

4. Talkdesk

Talkdesk kontaktikeskuse töölaud

Talkdesk on mitmekülgne, kuid sirgjooneline pilvepõhine kontaktikeskuse platvorm. See tuleb koos personaliseeritud fuktsioonidega, et aidata teie ettevõttel võimendada oma kliendikeskset lähenemist. Sellel on selge kasutajaliides ja palju funktsioone, et luua sujuvat suhtlust ettevõtte ja klientide vahel. Kolmanda osapoole integratsioonide toe abil võib Taldesk`ist saada tõeliselt võimas süsteem.

Põhifunktsioonid

 • IVR tugi;
 • Segakõnekeskus;
 • Väljuvate kõnede tegija;
 • Kvaliteedi ja soorituse haldamine;
 • Kõnede salvestamine;
 • Al treener;
 • Analüütika & ülevaated;
 • Integratsioonid (Salesforce, Zendesk, Slack, & muu);
 • Mobiili agent;

Plussid

 • Kõnede vastuvõtmine ja tegemine on väga lihtne;
 • Suurepärane töölaud põhiülevaate saamiseks;
 • Suurepärane äpi disain kasutamise lihtsustamiseks;

Miinused

 • Arveldamine võiks olla läbipaitsvam;
 • Stuudio voogusid on raske üles seada;
 • Juhuslikud kõne kvaliteedi probleemid;

Hind

Kõigi plaanide hinnad saadaval vaid päringuga.

5. GoToConnect

GoToConnect kontakikeskuse töölaud

GoToConnecti platvorm kasutab GoToMeeting ja Jive pilvepõhist VoIP-telefoni. Sellel on ainulaadne lähenemine tavaliste kontaktikeskuste probleemide lahendamisele, sidudes usaldusväärsed telefonisüsteemid paindliku veebipõhise heli- ja videokonverentsisüsteemiga. Keskendutakse erakordse kliendikogemuse pakkumisele, võimaldades samal ajal probleemivaba sisemist koostööd.

Põhifunktsioonid

 • Järjekorra haldamine;
 • Raporteerimine & analüütika;
 • Koostöö tööriistad;
 • CRM integratsioonid ja muu;
 • Lihtsustatud töövoog;
 • Kõne suunamine ja helistaja ID;
 • Piiramatud kõnede järjekorrad;
 • Arnenud helistamise strateegiad;

Plussid

 • Ülimalt usaldusväärne platvorm;
 • Kergesti üles seatav ja kasutatav;
 • Muudab koostöö kaugmeeskondadele lihtsamaks;

Miinused

 • Mobiilirakendus võib olla kohmakas;
 • Piiratud mitme kanali tugi;
 • Nõuab kindlat interneti võrgukoormust;

Hind

Hinnad algavad $24.00 1 kasutaja kohta kuus.

6. Salesforce Service Cloud

Salesforce Service Cloud kontaktikeskuse töölaud

Salesforce Service Cloud on kõikehõlmav platvorm. See on loodud selleks, et volitada igat teenuse- või tugiagenti, olenemata sellest, kas töö toimub ettevõttesiseselt või kaugtööna. See keskendub meeskondade ja juhtide volitamisele teha andmepõhiseid otsuseid ja pakkuda klientidele teadlikke vastuseid. Platvormi arendatakse pidevalt ja uued funktsioonid saabuvad iga paari kuu möödudes.

Põhifunktsioonid

 • Juhtumi haldamine;
 • Lohista ja kukuta Lightning Flow teenuse protsess ja automatiseerimise redigeerija;
 • Omnikanal suunamine;
 • Teenuse analüütika;
 • Telefoni integratsioon;
 • Service Cloud Voice;
 • AI-põhised soovitused Einsteinilt;
 • Kvaliteedi haldamine;

Plussid

 • Kerge sisseelamine uutele kasutajatele;
 • Suurepärane tarkvara integratsioon koos Salesforce`i ja CRM-iga;
 • Suurepärane mobiilitugi;

Miinused

 • Arenenud konfiguratsioonid on keskmistele kasutajatele liiga keerulised;
 • Puuudb juurdepääs ühtustatud ülevaatele kõigile lahendatud ja avatud sedelitele;
 • Soorituse probleemid suurte klientide andmebaasidega;

Hind

Hinnad algavad $25 kasutaja kohta kuus. 

7. Bitrix24

Bitrix24 kontaktikeskuse töölaud

Bitrix24 on pilveplatvorm, mis on loodud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete koostöö ja suhtluse sujuvamaks muutmiseks. Siiski saab seda paigaldada ka kohapeal töötamiseks. Sellel on telefonitööriist, mis aitab teil kontaktkeskuse töövoogu parandada. Spetsiaalse Bitrix24 standardse äritelefonisüsteemiga saavad teie teeninduseja toe agendid teenindada rohkem kliente ja pakkuda igaühele neist personaalset tuge.

Põhifunktsioonid

 • CRM veebivormid;
 • Botid ja Al;
 • Sõnumi funktsioon;
 • Integreeritud sotsiaalkanalid;
 • Kõnede jälgimine;
 • Helistajate andmete salvestamine CRM-i;
 • SIP telefoni ja internetiteenuse tugi;
 • Tagasihelistamise vidin;

Plussid

 • Võtke klientidega otse CRM-ist ühendust;
 • Suurepärane teeninduse ja toe meeskondade administratsioon;
 • Suurepärased automatiseerimise võimalused;

Miinused

 • Funktsioonid on kokku kuhjatud ja kasutaja võib lõpetada tööriistaga, mida ta ei kasuta;
 • Mobiilirakenduses puuduvad osad funktsioonid, mis veebis olemas;
 • Hinnad võivad väikeettevõtete jaoks olla pisut kõrged;

Hind

Bitrix24 kontaktikeskus on saadaval Start+ hinnaplaaniga, mis algab 24$ kuus kasutaja kohta.

8. NICE inContact

NICE inContact kontaktikeskuse töölaud

NICE inContact on suurepärane kontaktikeskuse lahendus. Sellel on lihtne kasutajaliides ja tugi erinevatele kontaktikeskuse protsessidele, sealhulgas omnikanaliline suhtlus, suunamine, analüüs ja automatiseerimine. Tänu hästi planeeritud skaleeritavuse võimalustele suudab Nice inContact täita kontaktikeskuse nõudeid väikestes, keskmistes ja ettevõtetes.

Põhifunktsioonid

 • Ennustav valija;
 • Automaatne kõnede jaotamine;
 • IVR tugi;
 • Soorituse ja kvaliteedi haldamine;
 • Häältuvastus;
 • Omnikanaliline tugi;
 • Tööjõu haldamine;
 • Kõne ja ekraani salvestamine;

Plussid

 • Ainulaadne skaleeritavus;
 • Ettevõtted võivad ehitada oma enda kontaktikeskuse tehnilist poolt;
 • Kergesti kasutatav CXOne ja inContact kesksed funktsioonid;;

Miinused

 • Teatud raportite hankimine võib algajatele olla keeruline;
 • Mõnel suhtluskanalil puudub sentimentanalüüs;
 • Rohkemate kasutajate poolt tutvustavate funktsioonide üles seadmine on raskendatud;

Hind

Hind on saadaval vastavalt päringuga.

9. Dialpad

Dialpad kontaktikeskuse töölaud

Dialpad on välja töötatud väikeettevõtteid silmas pidades. Teisalt ei tee see saadaolevate funktsioonide arvu osas mingeid kompromisse. See on pilvepõhine kõnekeskuse lahendus, millega saate agente reaalajas jälgida ja juhendada. Põhjalik analüüs ja raporteerimine on lahendus paljudele erinevate valdkondade ettevõtetele.

Põhifunktsioonid

 • Hääl AI;
 • Omnikanaliline tugi;
 • Automaatne kliendiküsitlus
 • Kõne analüüs;
 • Dialpad äpp;
 • Automaatne kõnede jaotamine ja salvestamine;
 • Toe ja konverentsi telefonid;
 • Videokõne tugi;

Plussid

 • Kõne põhjus on kergesti tuvastatav;
 • Võimalus analüüsida iga suhtlust;
 • Sujuv kasutuselevõtt ja lihtne kasutada;

Miinused

 • iPhone`i äpp ei näita teavitusi korrektselt;
 • Ainult standard plaan on taskukohane;
 • Kasutaja grupiseadete vähesus;

Hind

Hinnad algavad $20 kasutaja kohta kuus.

10. Agile CRM

Kiire CRM kontaktikeskuse töölaud

Kui otsite kõik ühes CRM-tarkvara, Agile CRM on vastus kõigile teie küsimustele tänu selle mitmekülgsetele võimetele. See on mõjus CRM platvorm, millel on sajad funktsioonid nagu näiteks CRM, telefon kasutajatugi ja sisu haldamine. Platvorm on pilvepõhine ja pakub unikaalset hinnaplaani, võttes oma klientidelt tasu funktsioonide alusel.

Põhifunktsioonid

 • Automaatvalija;
 • Ühe klikiga valimine;
 • Kõne salvestamine & taasesitamine
 • Kõnelogid
 • Teavitusanalüüs;
 • Raporteerimine;
 • Sissetulevate ja väljaminevate kõnede kontaktikeskus;
 • Kõnesildid;

Plussid

 • Võimalus luua oma unikaalne rakenduste virn;
 • Rrikastatud kliendiprofiilid;
 • Sujuv juurdepääs kasutatavale infole;

Miinused

 • Detailse tarkvara dokumentatsiooni puudumine;
 • Kasutajaliides pole intuitiivne;
 • Pühendatud mobiilirakendus on nüüd kohandatud äpi asemel saadaval WebView kaudu;

Hind

2-suunalin Telephony on kontaktikeskuse funktsioon, mis on saadaval tavahinnaga plaanis, mis algab hinnaga €29.99 kasutaja kohta kuus.

Improve your communication with customers

Be there for your customers 24/7 and help them on their journey.

11. Five9

Five9 kontaktikeskuse töölaud

Five9 on universaalne pilvepõhine kontaktikeskuse lahendus, millel on suurepärane tugi ja laiahaardeline valik funktsioone. See tugineb uusimatel tehnoloogiatel, sealhulgas tehisintellektil. See kasutab tehisintellekti, et avada teeninduse ja toe meeskondade jaoks uus efektiivsuse tase. Tarkvara paistab silma nii sissetulevate kui ka väljaminevate kõnedega, varustades agente klientidele mõeldud andmetega, et nad saaksid paremaid otsuseid langetada.

Põhifunktsioonid

 • Agendi assistent;
 • Hääl ja teiste digitaalsete suhtluskanalite tugi
 • Intelligentne omnikanaliline suunamine;
 • IVR ja CTI tugi;
 • Ennustav, jõuline, progressiivne ja eelvaate valija;
 • Raporteerimine & analüütika;
 • Kvaliteedi haldamine;
 • Kliendi teekond ja CRM tööriistad;

Plussid

 • Suurepärane tööaeg ja vaieldamatu töökindlus;
 • Kohandatav raporteerimine;
 • Suurepärased valimise funktsioonid;

Miinused

 • Admin pole veebipõhine ja selle töötamiseks on vaja Java`t;
 • Rakendamine võtab rohkem aega, kui teiste lahenduste puhul;
 • Rämpsposti blokeerimine on keeruline;

Hind

Toote hind on saadaval nõudmisel.

12. CallHippo

CallHippo kontaktikeskuse töölaud

CallHippo toob kontaktikeskuse tarkvara maailma lihtsust. Kuigi seda on lihtne kasutada, pakub see mitmeid tipptasemel funktsioone, nagu automaatne kõnede jagamine Analüütika ja raporteerimisel abil saate optimeerida oma agentide töövoogu, andes neile kõik tööriistad, mida nad erakordse klienditeeninduse ja toe pakkumiseks vajavad.

Põhifunktsioonid

 • Võimas valija;
 • Kõnede edastamine, konverents, järjekorda panemine, sissetungimine, salvestamine;
 • Analüütika & raporteerimine;
 • Ooteaja muusika;
 • Häälsõnumid;
 • Nutikõne suunamine ja lülitamine;
 • Meeskonna numbri määramine;
 • Tugi virtuaalsetele telefoninumbritele;

Plussid

 • Praktiline ja intuitiivne agendi liides;
 • Taskukohased kulutused võrreldes teiste lahendustega;
 • Kahe kanali vahel lülitamise võimalused võimendavad võrgustiku ühenduvust;

Miinused

 • Arvuti rakenduses on rikked sees;
 • Piiramatute kõnedega plaanid puuduvad;
 • Häälsalvestused on kehva kvaliteediga;

Hind

Hinnad algavad $20 kasutaja kohta kuus.

13. VICIdial

VICIdial kontaktikeskuse töölaud

Avatud lähtekoodiga kontaktikeskuste lahendusi on keeruline leida. VICIdial on selles osas üks väheseid erandeid. Ärge laske avatud lähtekoodiga osal teid eksitada ja teha järeldusi, et sellel puuduvad funktsioonid. VICIdial sisaldab palju tööriistu, mida leiate esmaklassilistest lahendustest, nagu sissetulevad ja väljaminevad telefonikõned, ennustavhelistaja ja reaalajas veebilehe vestlus.

Põhifunktsioonid

 • Kohapealne või pilvepõhine helistamine;
 • Automaatse valimise kampaaniad;
 • Automaatne kõnede suunamine;
 • Ennustav helistaja kohandatava helistamise algoritmiga;
 • IVR tugi;
 • Autimaatne HelistajaID kogumine;
 • Reaalajas kamoaania ekraanid;
 • Mitmekeelne tugi;

Plussid

 • See on täitsa tasuta;
 • Funktsiooniderikas;
 • 1-ekraani raporteerimine kohesteks ülevaadeteks;

Miinused

 • Igast funktsioonist aru saamine võib aega võtta;
 • Vähe integratsioone;
 • Vananenud kasutajaliides;

Hind

VICIdial`i kasutamine on tasuta.

14. MiCloud Connect

MiCloud Connect kontaktikeskuse töölaud ja varustus

MiCloud Connect on loodud kõnekeskuse haldamise lihtsustamiseks. See pakub juurdepääsu arenenud funktsioonidele, mis võimaldavad teeninduse ja toe agentidel aega säästa ja efektiivsust parandada. MiCloud Connect kontaktikeskuse tarkvara rahuldab igas suuruses ettevõtete vajadusi. See tuleb koos vaikimisi kasutajatoe funktsioonidega ja pakub lisaks kontaktikeskuse võimalusi.

Põhifunktsioonid

 • Internetitelefon ja veebivalija;
 • IP desk telefonid;
 • Integreeritud kontaktikeskus;
 • Sisseehitatud VPN;
 • Saadaval kõigil platvormidel;
 • CRM ja äriprotsesside integratsioonid;
 • Avariist taastumine 24/7/365 tööaeg;
 • Kõnejuhtimise funktsioonid;

Plussid

 • Suurepärased integratsioonivõimed;
 • Vähene igapäevane hooldus;
 • Äärmiselt kergesti kasutatav isegi ilma tehnilise taustata;

Miinused

 • Raporteerimine ja analüütika tulevad piirangutega;
 • Madal kõnede salvestamine kvaliteet;
 • Tehniline tugi saadaval vaid kallites plaanides;

Hind

MiCloud Connect hind on saadaval ainult nõudmisel.

15. Twilio

Twilio kontaktikeskuse töölaud

Twilio on täielik kontaktikeskuse platvorm. See on täielikult kohandatav platvorm, mis teeb selle ideaalseks ettevõtetele, millel on unikaalses kontaktikeskuse vajadused. Twilio võimaldab ettevõtetel optimeerida oma toe ja teeninduse operatsioonide kõiki aspekte vastavate funktsioonidega. Optimeerimise valikud algavad kasutajaliidest ja ulatuvad kuni aruandluse ja suhtluse suunamiseni.

Põhifunktsioonid

 • Täielikult kohandatavad funktsioonid;
 • Intelligente IVR ja vestlusrobot;
 • Tugi mitmetele kanalitele;
 • Intelligentne suunamine;
 • Kaasamise töövood;
 • Võimsad integratsioonid;
 • Kohandatud analüütika ja raporteerimine;
 • Paindlikud hinnad;

Plussid

 • Täielikult kohandatav;
 • Taskukohased hinnad iga suurusega ettevõtetele;
 • Teostatavad juhised ja rikkalid dokumentatsioon;

Miinused

 • Ei sobi hästi täielikele algajatele;
 • Tugi saadaval ainult e-maili kaudu;
 • Ilmselt suunatud tehnikat tundvatele tarbijatele;

Hind

$1 aktiivse kasutaja kohta tunnis;

$150 fikseeritud tasu nimetatud kasutuse kohta kuus:

16. 3CX

3CX kontaktikeskuse töölaud

3CX on lahendus, mis on varustatud keeruliste kontaktikeskuse funktsioonidega. Platvorm võimaldab ühtset suhtlust ühest kasutajaliidest. See on loodud rahuldama igas suuruses ettevõtete vajadusi, olenemata valdkonnast. Sisuliselt on see avatud standardne IP PBX, mida saate rakendada kohapeal, privaatses pilves või tellida hostimise 3CX-le.

Põhifunktsioonid

 • Kaugabi tööriistad;
 • Veebilehel live vestlus;
 • Suurepärane skaleeritavus;
 • Kõnede järjekorrad gruppidele või indiviidiele;
 • Tugi arenenud järjekordade strateegiatele;
 • Tagasihelistamise võimalusega tugi;
 • Kõnede salvestamine;
 • Kvaliteedi tagamine;

Plussid

 • See tuleb tasuta plaaniga, mis on ideaalne tasuta ettevõtetele;
 • Taskukohane võimalus võrreldes teiste VoIP lahendustega;
 • Kiireks rakebdamiseks kergesti paigaldatav ja konfigureeritav;

Miinused

 • Piiratud kohandamise võimalused;
 • Aegunud disain muudab kasutajaliidese vähem intuitiivseks;
 • Kerged hilinemised funktsioonidele juurdepääsemisel;

Hind

Hinnaplaanid algavad hinnast $20.83 kasutaja kohta kuus.

17. Front

Front kontaktikeskuse platvorm

Front pakub ühtset lahendust enamikule kontaktkeskuse väljakutsetele. Täieliku lähenemisviisiga pakub Front platvormi, kus müügi, teeninduse ja toe agendid saavad saavutada maksimaalse produktiivsuse. Front on spetsialiseerunud meilisuhtlusele ja pakub selle sujuvamaks muutmiseks välja töötatud funktsioone. See aitab ettevõtetel loobuda üldisest sedelisüsteemist ja pakkuda selle asemel ispersonaalsemat kliendikogemust.

Põhifunktsioonid

 • Meeskonna juhtimine;
 • Koostöö toe päringute raames;
 • Kõik tööriistad ja andmed ühes postkastis;
 • Ehitage automaatseid töövoogusid ja hallake SLA-sid;
 • Analüütika to tegevustele ja vastuse ajale;
 • Tugi CRM integratsioonile;

Plussid

 • Piisavalt integratsiooni võimalusi;
 • Võime jagada e-maile ilma neid edastamata;
 • Sisemine veeskonna vestlus e-maili raames;

Miinused

 • Mõned integratsioonid ei tööta endiselt hästi;
 • Probleemid teksti ja tabeli vormindamisega äpis;
 • Piiratud kalendri funktsionaalsus;

Hind

Front hinnad algavad $19 kasutaja kohta kuus.

18. CloudTalk

CloudTalk kontaktikeskuse töölaud

CloudTalk`i kontaktikeskuse tarkvara katab nii sissetuleva kui ka väljamineva kõnekeskuse toe. Platvorm on kohandatud vastama väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadustele. See kasutab tipptasemel tehnoloogiaid, et pakkuda ettevõtetele silmapaistvaid teenuseid. Süsteem toetab kümneid kolmanda osapoole rakendusi, et muuta teie teeninduse ja toe agentide elu lihtsamaks.

Põhifunktsioonid

 • Kõnede järjekorrad, salvestamine ja maskeerimine;
 • Sisekõned;
 • Häälmeil;
 • IVR;
 • Automatiseeritud kõnede jaotamine;
 • Oskustepõhine suunamine;
 • Eelistatud agent;
 • Nutivalija;
 • Statistika ja jälgimine;

Plussid

 • Äärmiselt lihtsasti kasutatav kohe karbist välja võttes;
 • Puhas ja intuitiivne liides;
 • Interaktiivsed häälvastused;

Miinused

 • Juhuslikud kõnede ja SMS-i logimise probleemid;
 • Juhendajad saavad kõnega liituda, kuid tarbija peab sellest teadma;

Hind

CloudTalk hinnad algavad $25 kasutaja kohta kuus.

19. 8×8 Virtuaalne Office

8×8 Virtual Office kontaktikeskuse töölaud ja varustus

8X8 Virtual Office on täisfunktsioone. See kontaktikeskuse tarkvara pakub juurdepääsu koostöö tööriistadele, sisevestlusele ja interneti telefonidele. Sellel on ka spetsiaalsed mobiiliäpid nii Androidi kui ka iOS-i jaoks. See ei jää integratsiooniosakonna konkurentsist alla. See toetab populaarsetele kasutatavate pilvepõhiste ärilahendustega integreerimist.

Põhifunktsioonid

 • Omnikanaliline tugi;
 • Omnikanaliline suunamine;
 • IVR ja CTI tugi;
 • Ennustav valija;
 • Kõne ja kliendikogemuse analüütika;
 • Töövoog ja kvaliteedi juhtimine;
 • CRM;
 • Virtuaalne agent;

Plussid

 • Seadete küllus lihtsustab kohandamist;
 • Suurepärane skaleeritavus;
 • Suurepärane klienditeenindus;

Miinused

 • Hinnaplaanid märkimisväärselt kõrgemad valdkonna keskmisest;
 • Aegunud disain ja mõned äpi ekraanid;
 • Ebapiisavad rämpsposti filtrid;

Hind

Hinnaplaanid algavad $113 kasutaja kohta kuus.

20. Aircall

Aircall kontaktikeskuse platvorm

Kui teil on juba oma tehnoloogilised vahendid, kuid teil on vaja algusest lõpuni selget kontaktikeskuse platvormi,peaksite tutvuma Aircall`iga. See tuleb kõigi kontaktikeskuse jaoks vajalike funktsioonidega nagu IVR, arenenud kõnede suunamine ja kõnede märkimine. Aicall paistav silma sujuvate integreerimise võimalustega. See toetab integratsioone üle 70 laialt tuntud ettevõtluse tööriistaga.

Põhifunktsioonid

 • Konverentskõned ja suunamine;
 • Numbrite must nimekiri;
 • Tasuta numbrid ja laiendused;
 • Jagatud kontaktud ja kõnepostkast;
 • Kõne kommenteerimine ja üleandmine;
 • Võimas valija;
 • Kõnede järjekorda seadmine ja ümberkodeerimine (paus/jätkamine);
 • Arenenud analüütika ja raporteerimine;

Plussid

 • Kiire rakendamine ja kerge kasutamine;
 • Kuvab automaatselt kõne toimumise hetkel kontaktinfo;
 • Äpid kõigile populaarsetele operatsioonisüsteemidele;

Miinused

 • SMS ja MMS tugi puudub;
 • Ei uuendata regulaarselt;
 • Probleemid töölaua automaatse uuendamisega;

Hind

Hinnad algavad $30 kasutaja kohta kuus, tasumine kord aastas.

21. RingCentral kontaktikeskus

RingCentral kontaktikeskuse tarkvara liides

RingCentral kontaktikeskuse tarkvara katab suurte kontktikeskuste vajadused. See on platvorm, mis sisaldab paljusid erinevaid funktsioone ning on loodud kliendikeskseks. See võimaldab agentidel klientide vajadustele väga täpselt vastata. Arenenud järjekorra ja jaotusega on see ideaalne keskustele, mis tegelevad igapäevaselt suure koguse telefonikõnedega.

Põhifunktsioonid

 • Segakõnekeskus;
 • Omnikanaliline tugi;
 • Omnikanal, oskustetõhine, Al, häälmeil ja andmetest lähtuv suunamine;
 • IVR iseteenindus;
 • Virtuaalne ootel olek;
 • Vestlusrobotid;
 • Kõne kõrvalekalle;
 • Ennustavad, proaktiivsed ja progressiivsed valijad;
 • Kvaliteedi tagamine;

Plussid

 • Palju kohandamise võimalusi;
 • Toetab individuaalsete agentide erinevaid kõnevoogusid;
 • Pühendunud mobiilirakendus;

Miinused

 • Kõnede suunamise konfigureerimine võib olla keeruline;
 • Juhuslikud hilinemised vestluse ajal;
 • Üle keskmise hinnaga;

Hind

Hind saadaval vaid päringuga;

22. TenFold

TenFold kontaktikeskuse töölaud

TenFold on veel üks kontaktikeskuse lahendus, mis on loodud suurematele meeskondadele. See on platvorm, mis sobib vähemalt kümnest agendist koosnevatele gruppidele. TenFold on võimas lahendus, millel on väga laiag integratsioonivõimalused. Mis puutub funktsioonidesse, ei jää see teistest sugugi maha. Platvorm tuleb koos automaatse kõnede logimise, klikiga valimise ja teiste funktsioonidega, mis kliendivestlusi lihtsustavad.

Põhifunktsioonid

 • Sisenevate ja väljuvate kõnede keskus;
 • Automaatne kõne logimine;
 • Tööjõu haldamine;
 • Valimiseks kliki;
 • Maci ja PC töölauarakendused;
 • Võimsad integratsioonid (CISCO, Salesforce, Genesys, MS Dynamics ja palju muud);
 • NLP;
 • Teavitussüsteem;

Plussid

 • Reaalajas aruandlus meeskonna tulemuslikkusest;
 • Suurepärane klienditeenindus;
 • Kliendiinfo kuvatakse telefoni helisemise hetkel;

Miinused

 • Vähe kohandamise võimalusi;
 • Mõned vead on endiselt olemas;
 • Kõnede märkmed lähevad ilma põhjuseta kommentaaride sektsiooni;

Hind

Hind saadaval vaid päringuga;

23. Kixie PowerCall

Kixie PowerCall kontaktikeskuse töölaud

Kixie PowerCall on suurepärane laiendus juba silmapaistvale platvormile, mis on loodud aitamaks müügi, teeninduse ja toe personali. Selle tuumaks on müügikaasamise platvorm, kuid see tuleb automaatse sõnumi, helistamise funktsioonide ja integratsioonidega, mis laiendab selle funktsionaalsust märkimisväärselt. Täiendavate koostöö ja jälgimise funktsioonidega saavad ettevõtted kasutada Kixie PowerCall`i, et parandada oma kontaktikeskuse protsesse.

Põhifunktsioonid

 • Klikiga helistamine;
 • Kõnede salvestamine;
 • Ekraani hüpikteated;
 • AI-toega kohalik kohalolek;
 • Kohandatud kõned;
 • Kõnede näitajate raportid;
 • Live kõne koolitused;

Plussid

 • Kergesti kasutatav;
 • Suurepärane internetitelefoni katvus Põhja-Ameerikas;
 • Kergelt integreeritav teiste tööriistadega nagu HubSpot;

Miinused

 • Arenenud funktsioonid nõuavad integratsioone;
 • Sellel on endiselt mõned vead;
 • Puudub kõnede ajaloo otsing;

Hind

Hinnad algavad $35 kuus 3 kasutaja kohta, maksmine kord aastas.

24. PhoneBurner

PhoneBurner kontaktikeskuse töölaud

PhoneBurneri võimsa valimissüsteemi abil saavad ettevõtted oma klientidega efektiivsemalt suhelda. Kuigi see on eraldiseisev platvorm, toetab PhoneBurner integreerimist ka muu äritarkvaraga. See võimaldab kasutajatel kohandada platvormi kuni valija nuppude kohandamiseni välja. Kuna kõik on pilves, saavad ettevõtted volitada agente ka liikumises olles.

Põhifunktsioonid

 • Võimas valija;
 • Väljuvate kõnede keskus;
 • Kohalik helistaja ID;
 • Kõnejärgse protsessi automatiseerimine;
 • Automaatne kõnede jälgimine;
 • Nutikas vihjete jaotamine;
 • Kõnede salvestamine;
 • Reaalajas edetabelid;

Plussid

 • Suurepärased automatiseerimise funktsioonid;
 • täielikult kohandatav;
 • Pühendunud klienditugi;

Miinused

 • Müügi analüütika nõuab integreerimist teise tarkvaraga;
 • Ei suuda tuvastada faksinumbreid;
 • Raportite võimaluste puudumine;

Hind

Hinnad algavad $149 kasutaja kohta kuus.

25. ChaseData CCaaS

ChaseData CCaaS kontaktikeskuse töölaud

Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, on meie nimekirjas ChaseData CCaaS, mis on paljude ettevõtete populaarne valik. See tipptehnoloogiatele rajatud kontaktikeskuse tarkvara pakub järjepidevat jõudlust ja suurepärast kasutuskogemust. Platvormil on mitu valimise võimalust, raporteerimine ja integratsioonide tuge. Sellel on ilus kasutajaliides, mis kasutamist lihtsustab.

Põhifunktsioonid

 • Sega kontaktikeskus;
 • Ennustav valimine;
 • Järjekorras progressiivne valimine;
 • Hallatud eelvaate valimine;
 • Agendita valimine;
 • Oskustepõhine valija;
 • IVR tugi;
 • Automaatne kõnede jaotamine;

Plussid

 • Kasutajasõbralik liides;
 • Põhjalikud kohandused (kõne tulemused, automaatsed tervitused ja palju muud);
 • Väga võimas valija;

Miinused

 • Rakendamine võib võtta kauem, kui teiste sarnaste lahendustega;
 • Piiratud klienditoe saadavus;
 • Hind üle valdkonna keskmise;

Hind

Hinnad algavad $89 agendi kohta kuus.

Decisions, decisions, decisions.

Choosing the right software can be challenging. Put your mind at ease and trust LiveAgent to meet your expectations.

Top 5 kontaktikeskuste võrdlus

Oleme juba lähemalt igast top 5 kontaktikeskusest oma eelnevas sektsioonis rääkinud. Seega hoiame võrdluse lphida ja mainime vaid seda, mis muudab iga kontaktikeskuse tarkvara unikaalseks.

KontaktikeskusCapterra reitingVeebipõhineTasuta versioonTasuta prooviperioodAlghind
LiveAgent4.7/5 (ligikaudu. 1000 arvustust)JAHJAHJAH$15 agent/kuu
Zendesk4.3/5 (ligikaudu 2500 arvustust)JAHJAHEI$19 agendi kohta/kuus
Zoho Desk4.5/5 (ligikaudu 1600 arvustust)JAHJAHJAH$14 agent/kuu
Talkdesk 4.6/5 (ligikaudu 660 arvustust)JAHEIEI$65 agent/kuu
GoToConnect4.5/5 (ligikaudu 570 arvustust)JAHEIJAH$19.95 /kuu
06. mai seisuga

1. LiveAgent

LiveAgent töölaud
LiveAgent kontaktikeskuse töölauaga

LiveAgent on nimekirja esiotsas, sest sellel on turu kõige usaldusväärsem ja funktsiooniderikkam kontaktikeskuse lahendus. Nendest top 5 kontaktikeskustest on see ainuke, millel on Agendi liides, mis on esmavajalik ettevõtetele, mis soovivad anda oma agentidele täieliku kontrolli kõigi tööga seotud tegevuste üle. See on kõrgeima reitinguga kontaktikeskuse tarkvara Capterra`s ja sellel on muljetavaldav “89.2% tõenäosus soovitatud reitingule.

Mis puutub tunnustusse on LiveAgent saanud märkimisväärselt rohkem auhindu, kui mistahes muu selles nimekirjas. See pakub üle 200 funktsiooni muutes selle kõige mitmekülgsemaks lahenduseks, mis suudab rahuldada mistahes kontaktikeskuse vajadusi olenemata nende spetsiifilisusest. Lõpuks, kui vaadata LiveAgent`i hinda, on keeruline leida platvormi, mis pakub suuremat väärtust, kui see.

2. Zendesk

Zendesk kontaktikeskuse töölaud

Zendesk on samuti meie nimekirja ülaotsas. Seda lihtsalt sellepärast, et platvorm soodustab kasutamise lihtsust, pakkudes samal ajal mitmeid funktsioone, et aidata ettevõtetel kontaktikeskuse protsesse sujuvamaks muuta. Siiski, see sisaldab vähem funktsioone, kui LiveAgent ja ei oma LiveAgent`ile omast laialdast tuge ja VoIP ja internetitelefone.

See on ka vähem tarkukohasem, kui LiveAgent ja seda ei saa kohapeal rakendada. See on endiselt tipptasemel platvorm ja paljud ettevõtted valivad selle kasutamiseks.

3. Zoho Desk

Zoho Desk konktaktikeskuse töölaud

Zoho Desk on veel üks suurepärane kontaktikeskuse tarkvara. Kuigi sellel pole sama palju funktsioone, kui Zendesk`il ja LiveAgent`il, tuleb see vestlusrobotiga, mida paljud ettevõtted hindavad. See on palju taskukohasem, kui Zendesk ja LiveAgent, kuid see on arenenumatele hinnaplaanidele järgi jõudmas.

Erinevalt LiveAgent`ist saab seda rakendada Mac`i ja Windows`i masinatele, kuid see ei toeta kohapealset rakendust ettevõtetele, mis töötavad Linux`i ja Windows`i serveritega.

4. Talkdesk

Talkdesk kontaktikeskuse töölaud

Üldise 4.6 Capterra reitinguga on TalkDesk teisel kohal olev kontaktikeskuse lahendus kogu turul. Sellel on palju kasulikke funktsioone ja see on ainuke top lahendustest, millel on automaatne valimise funktsioon.

Puuduseks on asjaolu, et ei pakuta tasuta prooviperioodi ja ettevõte peab hinna teada saamiseks päringu tegema. See on palju enam keskendunud kontaktikeskuse protsesside sujuvamaks muutmisele keskmise suurusega ja suurematele ettevõtetele.

5. GoToConnect

GoToConnect kontakikeskuse töölaud

Viimasena on mei GoToConnect. Erinevalt LiveAgent`ist ja Zoho Desk`ist ei ole sellel automaatset suunamist, mis võib olla suure igapäevase kõnede arvuga ettevõtee jaoks probleem. See on kallim, kui mistahes muud meie top 5 olevad lahendused.

Siiski, tänu platvormi usaldusväärsusele ja stabiilsusele on see üks kõige enam otsitav kontaktikeskuse lahendus turul, mida Capterra näitajate alusel soovitaksid 85,2% kasutajatest.

Lõpetuseks

Valides oma ettevõttele kontaktikeskust, tuleb teil paljudele detailidele tähelepanu pöörata. Lahkumiskingitusena pakume teile mitmeid K&V, et saaksite teha informeeritud otsuse.

 • Milline kontaktikeskuse lahendus on teie ettevõtte jaoks õige?

Sellele küsimusele pole otsest vastust, sest igal ettevõttel on unikaalsed vajadused ja eesmärgid. Siiski skaleeritav lahendus, mis on funktsiooniderikas, kergesti rakendatav ja kasutatav nagu LiveAgent on midagi, millele suunas liikuda.

 • Millised on parimad kõik ühes kontaktikeskuse lahendused?

Parimad kõik ühes kontaktikeskuse lalendused on need, mis võimaldavad nii saabuvate, kui väljuvate kõnede kontaktikeskusi. Neil peaks olema ka arenenud valija ja suunamise võimalused. Parimate kõik ühes kontaktikeskuse võimaluste hulka kuuluvad ka Liveagent ja Five9.

 • Millised on parimad sisseehitatud sedelisüsteemi ja live vestlusega kontaktikeskuse lahendused?

Parim sisseehitatud sedelisüsteemi ja live vestlusega kontaktikeskus on LiveAgent. See pakub täielikku valikut fuktsioonide teenuseid ja toetab agente, et need saaksid klientidega suhelda läbi mitme digitaalne kanali.

 • Millised on funktsioonide alusel parimad kontaktikeskused?

Funktsioonide põhjal on parimaks kontaktikeskuseks LiveAgent, sest sellel on ligemale 200 funktsiooni, mida saate kohe kasutada.

 • Milline kontaktikeskus on parima hinna ja kvaliteedi suhtega?

Võttes arvesse, et LiveAgent`i hinnaplaanid algavad 15$ agendi kohta kuus, pakub LiveAgent`i funktsiooniderikkus ja kerge rakendatavus raha eest parimat väärtust.

 • Mis on parima reitinguga kontaktikeskuse tarkvara?

Parima reitinguga kontaktikeskus turul on LiveAgent, mille üldine reiting on Capterra`s 4.7.

 • Milline on kõige lihtsamine üles seatav ja kasutatav kontaktikeskuse lahendus?

Kõige lihtsamini üles seatav ja kasutatav kontaktikeskus on endiselt LiveAgent. See ei nõua üles seadmiseks ja kasutamiseks tehnilist tausta.

Still looking for the right contact center software?

Leverage the full power of LiveAgent and provide the best customer service on the market.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

FAQ

What is contact center software?

A contact center software is a solution built to help contact centers streamline all relevant processes. It can help them manage customer communications, both inbound and outbound ones. Contact center software comes with support for telephone communications and helps manage communications across a range of channels such as social media, webchat, messaging apps, and email.

What is the difference between a contact center and a call center?

A modern call center and contact center share one thing - they are both used to handle outbound and inbound calls. Unlike call centers, which are focused only on telephone communications, contact centers use VoIP and contact center software to enable consumers to reach out to businesses via their preferred channel. Digital service channels encompass everything ranging from texts to social media messaging, and they are a part of the one integrated contact center system.

What's the difference between cloud-based and on-premise contact center software?

The on-premise contact center software is installed on the company servers. It uses the internal IT and communications infrastructure. Therefore, the company is in charge of its maintenance. On the other hand, cloud-based contact center software operates on a remote server. The company doesn’t have to invest in internal infrastructure and maintenance. To use it, the company’s service and support agents need internet access and sufficient bandwidth.

What is an omnichannel contact center solution?

An omnichannel contact center solution is able to support inbound and outbound customer communication across a variety of digital communication channels. It integrates all communication channels in one system, allowing customers to choose their favorite channel or switch from one to another without disrupting the experience.

What are the benefits of using contact center software?

There are many benefits of using contact center software. First, with a powerful CRM integration, companies can use contact center software to improve customer journey management and personalize the experience for every customer. With access to internal communication tools, companies can also facilitate internal collaboration and strengthen customer service teamwork. Finally, it will improve customer satisfaction, streamline quality management, and speed up the issue resolution process.

How much does call center software cost?

The call center software cost depends on the number of available features and the number of supported agents. Every call center software provider has a unique pricing plan. The cost of using a call center solution varies between $59 and $119 per service or support agent. This price includes access to a comprehensive list of features and a solution that supports both inbound and outbound call management.

How does call center software work?

Here is how call center software works: it identifies the customer > if the customer is not in the database it automatically adds a record > it ques the call according to the agent mapping > agents take a call and immediately have access to customer record > agents either resolves the issue, invite more experienced agents, escalate the ticket, or do follow up to track the status > upon resolution the system sends an automated survey.

Why is quality assurance important for contact center solutions?

Quality assurance should be one of the main pillars of any contact center solution or strategy. The consistency of services and support provided by a team can vary. Quality assurance is a strategy that enables businesses to provide dependable service and support to customers consistently. On the other hand, quality assurance for contact center solutions increases team efficiency and reduces the time agents spend in idle mode.

What equipment is needed for a contact center?

Given that the modern contact center solutions are predominantly cloud-based, the equipment requirements are very low. The basic requirements encompass a computer that meets the contact center solution’s system requirements, a stable internet connection, and a headset. A browser-based contact center doesn’t even require a VoIP connection or telephone line. It reduces infrastructure expenses while improving efficiency and productivity.

Do contact centers use VoIP?

Modern contact center solutions enable businesses to leverage multiple digital service channels. VoIP has become the standard in the industry. It allows companies to make phone calls over the internet, which makes contacting significantly easier. The most common method contact center solutions enable VoIP communication is through a softphone - a specialized software solution that acts like a regular phone.

What is the best contact center software?

The best contact center software is the one that reflects your unique business goals. Given the number of available features, automation capabilities, support for multiple communication channels, and affordability, LiveAgent is the best contact center software.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.