Efektiivne väljamineva kõnekeskuse tarkvara

Suurendage oma müügi- ja turundustegevust meie CRM-iga integreeritud kõnekeskuse lahendusega.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Müüge väljuva kõnekeskuse abil rohkem

Toetage oma kliente ennetavalt, pöördudes nende poole väljamineva kõnekeskuse tarkvaraga – parandage kliendisuhteid, optimeerige klientide väljaminevaid suhtlusi ja looge rohkem müügivõimalusi. LiveAgenti kõnekeskuse tarkvara abil saab väljaminevat kliendisuhtlust hõlpsalt ja tõhusalt hallata otse Teie klienditeenindusest.

inContacti uuring paljastas, et suurem osa tarbijaid on avatud ennetavale suhtlusele. Tegelikult teatas 73% inimestest, kellel oli ettevõtte/teenuseosutaja sissetuleva kõne osas positiivne kogemus, positiivsest muutusest neile helistanud organisatsiooni taju kohta.

  • GetApp leaders 2021
Call Center Software Demo | LiveAgent | Live Agent04:40Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
Live Agent

Mis on väljaminev kõnekeskuse tarkvara?

Erinevalt sissetulevast kõnekeskuse tarkvarast, mida ettevõtted kasutavad sissetulevate kliendikõnede käsitlemiseks, võimaldab väljaminevate kõnekeskuste tarkvara Teil teha väljaminevaid kõnesid müügiväljavaadetele, müügivihjetele või praegustele klientidele. Väljaminevaid kõnesid saab teha erinevatel põhjustel, näiteks klientide ennetav toetamine, ristmüük või müük olemasolevatele klientidele, uuringute läbiviimine jne.

Suurem osa tänastest kõnekeskuse tarkvaralahendustest ühendab nii väljamineva kui ka sissetuleva kõnekeskuse funktsionaalsuse. Parima väljamineva kõnekeskuse tarkvara valimine taandub tavaliselt kõige sobivamate funktsioonidega tööriista leidmisele.

Kasutage klientide suhtlemisel väljamineva kõnekeskuse tarkvaraga ennetavat lähenemist

Ennetav klienditeenindus

Pakkuge ennetavat tuge ja pöörduge oma klientide poole enne, kui nad üldse abi küsima peavad.

Clock icon

Toote või teenuse uuendamised

Uuenduste puhul aitab õigeaegne telefonikõne ettevõtetel vältida klientide kaotamist.

Toodete ülesmüük ja ristmüük

Laiendage oma pakkumisi olemasolevatele klientidele toodete ülesmüügi või ristmüügiga.

Kõik väljaminevad funktsioonid ühes tarkvaras

Tugevate sissetuleva ja väljamineva kõnekeskuse tarkvara funktsioonide abil saab LiveAgent aidata Teil parandada kliendisuhtlust, parandada klienditoe meeskondade tõhusust ja tootlikkust ning suurendada klientide rahulolu. Ühendage mis tahes VOIP-teenuse pakkuja, seadistage nutikas kõnede marsruutimine, looge kohandatud IVR-puud, hallake hõlpsasti vastamata kõnesid, talletage piiramatult kõnesalvestusi, veebisaidilt kõnede vastuvõtmine ja vestlusega videokõnede lubamine – kõik LiveAgenti kaudu.

Uurige rohkem
Woman in shopping cart with winning posture and smartphone in hand
Woman sitting in front of the desk thinking about the right solution

Väljaminev kõnekeskuse tarkvara mitmekanalilise klienditoega

Meie kõnekeskuse tarkvara on vaid üks osa meie mitmekanalilisest tugiteenuste platvormist, mis on varustatud üle 180 funktsiooni, 40+ integratsiooni ja lõputute kohandamise võimalustega. LiveAgent sisaldab võimsat piletisüsteemi koos automatiseerimise, kohaliku reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia integratsioonide ja iseteenindusvõimalustega. Laske oma klientidel oma valitud kanalilt ühendust võtta, võimaldades samal ajal Teie agentidel kogu suhtlust tõhusalt ühest kohast hallata.

Nimekiri VoIP partneritest

Kõnekeskuse tarkvara integratsioonid

Üle 40 integratsiooni abil saate oma väljaminevat kliendisuhtlust tohutult lihtsustada ja täiendada. Saage uute piletite kohta teateid, samal ajal kui tegelete Slackis äritegevusega, registreerige uusi PipeDrive’i tehinguid, esitage kasutajatele arved ChargeDeskiga – seda kõike LiveAgenti piletite paneelilt.

Designer holding pen in hand

Üle 3000 arvustuse parimatel võrdluste lehtedel

G2 Crowd
Trustpilot
GetApp

Kasutage LiveAgenti väljamineva kliendisuhtluse ja müügi suurendamiseks

Agent providing support to customer

Alustage väljaminevat sidet mõne klikiga

Alustage oma potentsiaalsetele klientidele väljaminevaid kõnesid või e-kirju vaid mõne klikiga – otse oma LiveAgenti juhtpaneelilt, külastades samal ajal oma potentsiaalsete klientide veebisaite. Kui see on aktiveeritud, võib see olla suureks abiks eelkõige B2B müügimeeskondadele, võimaldades müügiesindajatel väljuvaid suhtlusi kiiresti ja mugavalt hallata.

Lihtne juurdepääs põhjalikele klientide teadmistele

LiveAgenti väljamineva kõnekeskuse CRM tarkvaraga saate kohese juurdepääsu põhjalikele klientide teadmistele, sealhulgas iga kliendi isiklik teave, varasemad ostud ja teenindusajalugu – kõik ühes hübriidpiletivoos. Selle teadmise abil saavad agendid ennetavalt jõuda olemasolevate klientideni ja alati tõhusalt ülesmüüa või ristmüüa Teie tooteid.

Make use of unlimited call recordings

Kasutage ära piiramatuid kõnesalvestisi

Piiramatu kõnesalvestuse funktsiooniga saate kõik oma kliendikõned ja kõnepostisõnumid turvaliselt ja mugavalt otse oma LiveAgenti kontole salvestada. See funktsioon tagab, et ükski kliendikõne ei kaoks ja võimaldab agentidel hõlpsalt kõnesalvestistele juurde pääseda ja neid uuesti esitada, kui nad vajavad meeldetuletusi varasema suhtluse käigus ilmnenu kohta, et pöörduda klientide poole asjakohaste pakkumistega.

Kasutage proaktiivset vestlust et pöörata rohkem kliente

Kaasake oma veebisaidi potentsiaalseid kliente, kasutades ennetavaid vestluskutseid, mis on osa LiveAgenti mitmekanalilisest tugiteenuste lahendusest. Seadistage oma veebisaidil (näiteks hinnakujundusleht) kohandatud URL-ide jaoks automatiseeritud vestluskutsed või kutsuge külastajaid vestlema oma agentidega makseprotsesside ajal, et suurendada nende ostukindlust, parandada ostukogemust ja muuta nad maksvateks klientideks.

Use proactive chat invitations to convert visitors into customers
Woman holding smartphone and chatting on social media

Jälgige ja võtke ühendust potentsiaalsete klientidega sotsiaalmeedias

Jälgige oma sotsiaalmeedia kaasamisi LiveAgentiga. Tarkvara integreerub sujuvalt kõige populaarsemate sotsiaalmeedia kanalitega, nagu Facebook, Twitter ja Instagram. Jälgige hõlpsalt juhtpaneelilt kõiki sotsiaalmeedia sõnumeid, kommentaare ja brändi mainimisi ning vastake neile kohe. Paku õigeaegset abi ja teisendage rohkem müügivihjeid müügiks.

Uurige rohkem

Õppige kõnekeskuse analüütikast

LiveAgenti kõnekeskuse tarkvaral on sisseehitatud analüüsi- ja aruandlusfunktsioonid. Saage väärtuslikku teavet peaaegu lõpututest aruandlusvõimalustest, mis jälgivad kõnekeskuse näitajaid ja KPI-sid. Looge erinevaid aruandeid, teadke, kuidas Teie kõnekeskus töötab jatuvastage parandamist vajavad alad.

Learn from customer analytics and insights

Miks on LiveAgent õige valik?

Woman holding smartphone connected to Wi-Fi

Lihtsasti kasutatav pilvepõhine tehnoloogia

LiveAgent on pilvepõhine ning seda on lihtne seadistada ja kasutada. Alustage meie võimsa kõnekeskuse tarkvara kasutamist vaid mõne minutiga, ilma et oleks vaja tülitada oma IT meeskonda.

Outbound call center software

Väljaminevad ja sissetulevad kõned

LiveAgent ühendab nii väljamineva kui ka sissetuleva kõnekeskuse tarkvara funktsioonid. Võtke vastu piiramatult sissetulevaid kõnesid või pöörduge klientide poole ennetavalt.

Confused woman in front of the computer

Ei ole lisanduvaid minutilisi tasusid

Hankige parim hinna ja kvaliteedi suhe koos lihtsa ja läbipaistva hinnamudeliga, ilma pikaajaliste lepingute ja minutipõhiste lisatasudeta.

Call center that is part of help desk software by LiveAgent

Kõik ühes mitmekanaliline platvorm

Kõnekeskus on vaid osa keerukamast lahendusest, mis võimaldab Teil hõlpsasti hallata pileteid, e-kirju, vestlusi, kõnesid ja sotsiaalmeedia sõnumeid.

Hankige LiveAgent õiglase hinnaga

Hankige professionaalne väljamineva ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara, mis on sisse ehitatud võimsasse tugiteenuste lahendusse kindla kuuhinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 14-päevasele tasuta prooviperioodile , et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele.

Package Name

Kõikehõlmav pakett

Sobib väikestele ettevõtetele, agentuuridele ja isegi korporatsioonidele

$49 /kuus
Related Articles to Väljamineva kõnekeskuse tarkvara
Proovige turu parimat kliendi jälgimise tarkvara. LiveAgenti peetakse järjekindlalt parimaks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete klientide jälgimise tööriistaks.

Reageerige õigeaegselt klientide jälgimise tarkvaraga

LiveAgent on klientidega suhtlemise suurepärane vahend, kiirendades suhtlust ja suurendades kliendirahulolu ning müüki. See on kuluefektiivne ja täis funktsioone, mis parandab produktiivsust.

Klienditeeninduse tarkvara ühendab võimsa postkasti, reaalajas vestluse, sisseehitatud kõnekeskuse ja kliendiportaali. Valige oma vajadustele õige.

Klienditeeninduse tarkvara

LiveAgent pakub mitme kanaliga kliendituge mitmekülgsete funktsioonide ja integratsioonidega. Hind on taskukohane, kuid kasutajad mainivad õppimiskõverat. MailChimp on turundusplatvorm, mis pakub meiliautomatiseerimist ja integreerub LiveAgentiga. Slack on reaalajas sõnumsideplatvorm, mis integreerub ka LiveAgentiga ja võimaldab skaleerida tugiesindajate arvu vastavalt vajadusele.

Kliendikogemuse tarkvara mängib võtmerolli klientide tagasiside kogumisel, korraldamisel ja jälgimisel tänapäeva ettevõttes.

Kliendikogemuse tarkvara

Kliendikogemuse tarkvara pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas automatiseerimist, kliendituge ja analüütikat. Erinevad platvormid pakuvad erinevaid hindu ja tasuta prooviperioode, mis võivad olla kasulikud enne otsuse tegemist.

Kliendiportaali tarkvara on üks parimaid mooduseid ettevõttel demonstreerida oma kliendikeskset lähenemist.

Top 25 kliendiportaali tarkvara

Täisfunktsionaalne platvorm pakub turunduse ülevaadet ja uurimisandmeid, säästes aega ja ressursse. Parimad valikud: Boardable, LiveAgent, Huddle, Zendesk, SmartVault. Hindade, funktsioonide ja plusside miinuste võrdlus aitab valida sobiva kliendiportaali.

LiveAgent on kõik ühes kasutajatoe lahendus, mis sisaldab ka kõnekeskust. Meie kõnekeskusel on kõik funktsioonid, sealhulgas tagasihelistamine.

Helistage klientidele automaatselt tagasi

Tarkvara LiveAgent pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad parandada kliendirahulolu ja kõnekeskuse efektiivsust. See võimaldab omnikanalit, automaatset tagasihelistamist, 24/7 tuge ja hübriidseid sedelivoogusid.

Hea klienditeenindus algab paremast klienditoe tarkvarast. Proovige LiveAgenti 14-päevase tasuta tervikliku prooviperioodiga. Ehitage suhteid, kasvatage lojaalsust ja müüki.

Paneme klienditoe tarkvara abil punkti halvale teenindusele

LiveAgent'i mitmekanaliline kasutajatoe tarkvara pakub üle 180 klienditoe funktsiooni ja 40 integratsiooni. Selle abil saate hallata kõiki sidekanaleid ühest jagatud ettevõtte postkastist ning nautida sotsiaalmeedia integreerimisi, piiramatut piletite sirvimisajalugu, kõnesalvestusi, hübriidpiletivooge ja muid tootlikkuse tööriistu. 7 või 30 päeva tasuta prooviperioodi saamiseks võite kasutada oma ettevõtte e-posti aadressi.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Plaani demo

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Plaani demo
Start Free Trial x