Zendeski kõnekeskuse tarkvara arvustus

Tekst räägib LiveAgenti tarkvarast ja selle võimalustest. LiveAgenti abil saab hallata klienditeenindust, telefonisüsteeme ja kaebuste haldamist. Ettevõttel on ka partnerprogramm. Tekstis on ka kontaktid ja linkid erinevatele ressurssidele ning samuti saab seal registreeruda tasuta prooviperioodiks. Tekst on kirjutatud raskesti jälgitavalt ja sisaldab palju korduvaid sõnu.
Zendeski kõnekeskuse tarkvara arvustus
Compare Zendeski kõnekeskuse tarkvara arvustus with other in: How Zendeski kõnekeskuse tarkvara arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
12685 reviews

Zendesk töötab väga hea kõnekeskuse tarkvarana, millel on huvitavad võimalused ja funktsioonid, kuid nende hinnasilt on üsna kõrge. Lisateavet leiate meie Zendeski kõnekeskuse tarkvara ülevaatest.

Pricing
Starting from:
$ 49   kuus
Equal to LiveAgent's Medium plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
3.5
Kasutajakogemus
4
Hind
2
Rakendamine
4.5

Key takeaways

Pros

  • Lihtne seadistamine ja rakendamine
  • Tasuta telefoninumber prooviversiooniga
  • Hea kõne kvaliteet ja funktsioonid

Cons

  • Liides võib olla segane
  • Väga kõrge hinnasilt

Zendeski kõnekeskuse funktsiooniga alustamine

Alustasin Zendeski kasutamist nende veebisaidil saadaoleva tasuta prooviversiooniga. Protsess oli üsna kiire, kui välja arvata kinnitusmeili ootamine. See võttis üsna kaua ja mind üllatas, et meil ei jõudnud varem kohale. Pidin teist korda prooviperioodi uuesti taotlema ja alles siis saabus e-kiri. Sellegipoolest on registreerimisprotsess üsna kiire ja lihtne.

Zendesk - prooviperioodi küsimustik

Zendeski prooviperiood pakub kasulikku võimalust. Saate määrata, kuidas soovite nende rakendust kasutada, ja hankida oma kasutusjuhtumi jaoks täiustatud ja kohandatud kasutuskogemuse. Soovi korral võite selle sammu vahele jätta, kuid soovitan tungivalt selle siiski läbida. Kui olete selle lõpetanud või vahele jätnud, suunatakse teid otse Zendeski liidesesse. Liides pakub mõningaid käepäraseid näpunäiteid, mis juhendavad teid ja aitavad teil Zendeskiga tutvuda.

Zendesk - alustamise juhend

Zendeski prooviversiooni üks lahedamaid omadusi on see, et nad annavad teile kõnekeskuse funktsiooni proovimiseks tasuta telefoninumbri. Ma ei pidanud alustamiseks isegi keerulisi seadistusi läbima ja sain põhimõtteliselt kohe hakata helistama. Zendesk pakub ka võimalust lisada oma telefoninumbreid. Valiku leiate Administraatori keskusest Talki seadete alt. See sisaldab ka teie telefoniliinide erinevaid reguleerimis- ja kohandamisvalikuid, nii et saate kasutusjuhtumeid veidi täpsustada.

Zendesk - esimene pilet

Zendeski kõnekeskuse tarkvara pakub nii sissetulevaid kui ka väljaminevaid kõnesid, muutes kõnekeskuse terviklikuks lahenduseks igat tüüpi äri jaoks. Rakendamine on üsna lihtne ja see ei tohiks kellelegi probleeme valmistada, kuigi pean ütlema, et menüüvalikud võiksid olla veidi selgemad, kuna need ajavad mõnikord segadusse. Administraatori paneeli leidmine oli minu jaoks ülesanne ja teatud valikud võiksid olla nähtavamad. Enne kui jõuame ülevaate testimise osa juurde, vaatame läbi Zendeski kõnekeskuse funktsioonide loendi ja uurime, mida võib tarkvaralt oodata.

Zendeski kõnekeskuse funktsioonid

Zendeski kõnekeskuse funktsioonid hõlmavad sissetuleva ja väljamineva kõnekeskuse võimalusi ning kõnekeskuse integreerimist Zendeski piletisüsteemiga. Iga sissetulev ja väljaminev kõne loob süsteemis pileti. Kõnekeskuse piletid võivad pakkuda ka kogu kõne salvestust, kui olete selle võimaluse mõne oma numbri puhul aktiveerinud. Sel viisil pääsete juurde kogu kõnesalvestuse ajaloole. Zendeskil on intelligentne kõnede suunamine, mis suunab kõned erinevate kriteeriumide alusel automaatselt saadaolevatele agentidele. Saadaval on ka interaktiivne häälvastus.

Zendesk - IVR menüü

Zendesk pakub ka kõnede jälgimist ja kõne sosistamist, viimane on kasulik eelkõige uute kõnekeskuse agentide koolitusel. Minu arvates oli kõne sosistamine üsna huvitav, kuna ma ei kohta seda sageli. Sisuliselt saab vanem kolleeg kõnega ühenduse luua ja agendile nõu anda, ilma et klient seda kuuleks. Päris vinge! Samuti pääsete juurde kõnekeskuse analüütikale, mis annab teie tegevustest põhjaliku ülevaate. Zendesk pakub kõne skriptimise funktsiooni, mille abil saate planeerida oma telefonivestluste kulgu ja pakkuda paremat kogemust. Vajadusel pääsete juurde kogu kõneajaloole ja saate taasesitada kõnesalvestisi. Zendeskil on ka teatud automatiseerimisfunktsioonid, mis aitavad teil vabaneda tüütutest või korduvatest kõnekeskuse ülesannetest.

Zendesk - automatiseerimise seaded

Zendeski kõnekeskuse tarkvara toimivus ja kasulikkus

Kuna testnumbri saate tasuta prooviversiooniga alustades kaasa, pole tarvis läbida keerulisi seadistusi, välja arvatud juhul, kui soovite tõesti oma isikliku telefoninumbri ühendada. Sel juhul leiate valiku seadetest ja kokku kulub vaid paar minutit. Kasutuskogemus ja liides on üsna hästi kujundatud ning kuigi mõnele funktsioonile võib olla raskem juurde pääseda, kui te ei tea selle asukohta, teeb Zendesk rakenduse disaini osas siiski päris head tööd. Kõnefunktsioonile juurdepääsemiseks pidin liideses vaatama üles ja paremale, kust leidsin telefoniikooni.

Zendesk - kõne liides

Oluline on märkida, et tasuta prooviversiooniga saate helistada ainult USA-s asuvatele numbritele, kuid vastata saate sissetulevatele kõnedele mis tahes riigist. Kui helistate oma Zendeski numbrile, esitab süsteem sõnumi “Täname Zendeski proovimise eest” ja teavitab teid, et sõnumi eemaldamiseks on vaja tasulist plaani. Pärast sõnumi esitamist ühendatakse teid numbriga ja saate sellele Zendeski rakenduses vastata. Rakendus kuvab sissetuleva kõne korral visuaalse märguande ja kuulete ka helinat.

Zendesk - sissetuleva kõne teavitus

Zendeski rakendusel on mugav numbrivalija , kuid see ei paku helistamisaknas kontaktide loendit. Olin üllatunud, kui avastasin, et minu esimest kõnet ei salvestatud piletisüsteemi. Ma pole kindel, kas see peaks nii olema või tegi Zendesk vea. Kõnekvaliteet on aga suurepärane ja ma ei kogenud ühegi kõnega probleeme. Kogemust saab veelgi paremaks muuta, kui otsustate kasutada IVR-i, määrata erinevaid tervitusi või kohandada kõnekeskuse funktsioone seadetes.

Zendesk - kõne valija

Üldiselt on Zendeski Talki funktsiooniga helistamiskogemus päris suurepärane ja mul pole kaebusi. Kõned töötavad nii nagu nad peavad ja helistamisvidin on hõlpsasti juurdepääsetav olenemata sellest, kus liideses asute. Kui olete teada saanud, kuidas Administraatori keskusele juurde pääseda, ei tohiks teil tekkida probleeme seadete asukoha meeldejätmisega ja saate neid vabalt vastavalt oma vajadustele kohandada.

Zendeski hinnakujundus

Zendeskil on suur valik hinnaplaane erinevateks kasutusjuhtudeks, kuid kõnekeskuse funktsioone pakuvad ainult Zendesk Suite’i hinnaplaanid. Ülejäänud plaanid keskenduvad müügimeeskondadele ja põhilistele klienditoele. Vaatame kõik plaanid läbi, et näidata teile, mida siga plaaniga saab. Kõik plaanid pakuvad kõnekeskuse funktsioone, nii et teie valik sõltub tõenäoliselt muudest sisalduvatest funktsioonidest.

Suite Team

Suite Teami plaan algab 49 dollarist kasutaja kohta kuus koos aastase arveldusega. See annab teile juurdepääsu piletisüsteemile, sõnumite saatmisele veebis, mobiilis ja suhtlusvõrgustikes, samuti e-posti, hääl-, SMS-i ja reaalajas vestluse toele. Lisaks saate juurdepääsu ühele abikeskusele, automatiseerimisele, töövoogudele, automatiseeritud vastustele, marsruutimisele, analüüsile, failisalvestusele, API-dele, võrgutoele ja muule.

Suite Growth

Suite Growthi plaan algab 79 dollarist kasutaja kohta kuus koos aastase arveldusega. See pakub kõiki Suite Teami plaani funktsioone ja lisab iseteeninduse kliendiportaali, tehisintellektil põhinevat teadmiste haldamise, kohandatavad piletipaigutused, kuni 50 saadaolevat kerget juurdepääsulitsentsi, SLA-sid, mitmekeelse toe ja sisu ning palju muud.

Suite Professional

Suite Professionali pakett on kõige kallim, hinnasilt on 99 dollarit kasutaja kohta kuus koos aastase arveldusega. See ühendab mõlema varasema plaani funktsioonid ja lisab uusi – aktiivse agentide tegevuse juhtpaneeli, integreeritud kogukonna foorumid, privaatsete vestluste lõimed, kohandatavad ja jagatavad töölauad, täiustatud häälevõimalused, andmete asukoha valikud, HIPAA vastavuse ja sündmuste konnektor Amazoni veebiteenuste jaoks.

Lõpetuseks

Zendesk pakub üsna häid kõnekeskuse funktsioone koos enamasti intuitiivse liidesega, mida on üldiselt lihtne kasutada. Asjaolu, et te ei pea oma kõnekeskust keerulisel viisil integreerima ega seadistama, on tohutuks plussiks. Zendeski plaanid ei ole aga odavad ja võivad teie eelarvet tõsiselt vähendada. Saate tohutul hulgal funktsioone ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte, kuid hea kõnekeskuse tarkvara otsijatele oleks tore leida mõni taskukohasem variant.

Levinud probleemid ja lahendused

Zendesk Talki funktsioonil on halb helikvaliteet

Selle probleemi põhjuseid võib olla üks või mitu. Nagu Zendesk Talki tõrkeotsingu lehel öeldud, võib kehva helikvaliteeti kõige sagedamini põhjustada aeglane või nõrk interneti ühendus või teatud heli- ja helidraiverid. Parimate tulemuste saamiseks proovige liikuda parema ühendusega piirkonda või ühendage netikaabel. Mis puudutab riistvaradraivereid, proovige need välja lülitada ja vaadake, kas probleem püsib.

Kõnede katkemine Zendeski kõnekeskuses

Kui teie kõned kipuvad katkema, võite proovida paari lahendust. Siiski on oluline mainida, et kui kasutate Zendeski tasuta prooviversiooni, on kõne katkemine normaalne, kuna need on programmeeritud kaheminutilise piiranguga. Kui teie kõned katkevad tasulise kontoga ja kasutate IVR-i seadistust, proovige luua kohandatud tervitus, kuna süsteem katkestab kõne ilma määratud tervituseta. Teine lahendus võib olla kontrollida, kas helitervituste failid on rikutud. Kui on, proovige need välja vahetada või salvestada.

Product reviews

Kaalute oma piletisüsteemiks Zendeski? Vaadake meie üarvustust ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Zendeski piletisüsteemi arvustus

Zendesk pakub mitmekülgset, usaldusväärset ja hinnalt taskukohast piletisüsteemi lahendust. Sellel on kõik olulised funktsioonid, mis aitavad teil lahendada iga olukorra. Zendesk pakub erinevaid hinnaplaane erineva suurusega ettevõtetele ja kasutusjuhtudele. Kõige odavam pakett on Support Team, mis maksab 19 eurot agendi kohta kuus ja kõige kallim on Enterprise pakett, mis maksab 99 eurot agendi kohta kuus, kuid sisaldab kohandatavat meeskonnarolle ja õigusi ning kolmanda osapoole andmesalvestust. Zendeski liides on lihtne ja hõlpsasti navigeeritav ning alustamisjuhend aitab teil tarkvaraga tutvuda. Kuid maitsetu liides ja puuduvad arenenumad funktsioonid võivad tõrjuda mõningaid kasutajaid.

Zoho Desk on tuntud ja populaarne tarkvara, kuid kuidas toimib selle teadmusbaas? Vaadake meie arvustust ja uurige, kuidas sellel meie testides läks.

Zoho Deski teadmusbaasi arvustus

LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara, mis pakub VoIP telefonisüsteeme, iseteeninduse tarkvara, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteemi. Lisaks pakub see ka klienditeeninduse süsteemi ja kaebuste haldamise süsteemi. LiveAgenti parimate omaduste hulgas on integratsioonid, funktsioonid, veebiseminarid ja partnerprogramm.

Kas kaalute oma kõnekeskuse jaoks 3CX-i tarkvara? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

3CX kõnekeskuse tarkvara arvustus

LiveAgent on mitmekülgne klienditeeninduse tarkvara, mis pakub erinevaid integratsioone ja tööriistu, nagu VoIP-telefonid ja projektihaldusprogrammid, mis aitavad parandada klientide kogemust. LiveAgentil on ka sõnastikud, mallid ja veebiseminarid, mis aitavad kasutajat paremini tundma õppida.

Kas on aeg hakata oma ettevõttes klienditoe pakkumisel vestlusroboteid kasutama? Kaaluge Manychati kasutamist.

Manychati vestlusroboti arvustus

Teksti sisuks on erinevad vestlusrobotid ja tarkvaralahendused, mis võimaldavad sujuvamat klienditeenindust ja parandavad kliendikogemust. Näidetena mainitakse LiveAgenti, Freshchati ja Dialogflow'd ning nende funktsioone ja hindade erinevust. Tekstis tutvustatakse ka ettevõtteteenuseid, partnerprogrammi ning sõnavara õpetamist ja tasuta kuluarvestuse kalkulaatori pakutavat kasu.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo