CloudTalki kõnekeskuse arvustus

The given text is primarily focused on LiveAgent software, which offers customer service, VoIP telephone systems, self-service software, complaint management systems, and email management systems. The text also mentions the company's awards, certifications, and customer reviews, as well as its partners and partner program. The website includes an educational blog, a glossary, and templates, as well as webinars, cost calculators, and a support portal. The website also includes contact information for sales inquiries and a newsletter subscription option. The text concludes with a progress update on building a LiveAgent account and a reminder that the website uses cookies.
CloudTalki kõnekeskuse arvustus
Compare CloudTalki kõnekeskuse arvustus with other in: How CloudTalki kõnekeskuse arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1143 reviews

CloudTalk pakub suurepärast kõnekeskuse funktsionaalsust koos paljude huvitavate funktsioonidega. Vaadake meie allolevast ülevaatest, kuidas see igapäevases tööstsenaariumis toimib.

Pricing
Starting from:
$ 25   kuus
Equal to LiveAgent's Medium plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.3
Kasutajakogemus
5
Hind
3
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Suurepärane liides koos ilma vigadeta funktsionaalsusega
  • Probleemideta helistamisfunktsioon
  • Lihtne navigeerimine
  • Suurepärane kasutajakogemus

Cons

  • Võib osutuda kalliks

CloudTalki kõnekeskuse funktsiooniga alustamine

CloudTalk võimaldas mul alustada tasuta prooviversiooniga, selleks kasutasin ametlikul veebilehel olevat vormi. Vaja oli vaid minu kontaktandmeid ja õnneks ei pidanud ma lõpetamiseks krediitkaardiandmeid sisestama. Pärast seda lõi CloudTalk minu tasuta prooviperioodiks numbri, nii et ma ei pidanud tegelema ühegi VoIP pakkujaga ja hakkama nuputama, kuidas mujalt numbrit hankida.

Avasta CloudTalk

CloudTalk teeb asju algusest peale väga hästi. Tarkvara mitte ainult ei andnud mulle telefoninumbrit testimiseks, vaid ka selgitas hoolikalt ja lihtsalt oma erinevaid osi. Lisaks anti mulle ka võimalus vastata kõnele, et saada aimu, kuidas kõnefunktsiooni kasutada. See on lihtsalt suurepärane ja ma hindaksin seda tüüpi juhendit igat tüüpi tarkvara puhul, olenemata selle eesmärgist. CloudTalk palub teil alla laadida ka CloudTalki telefonirakenduse. Kui olete seadistamise lõpetanud, võite hakata liidest vaatama.

CloudTalki juhtpaneel

CloudTalkil on väga hea välimusega ja kaasaegse tunnetusega liides. Navigeerimine tundub algusest peale lihtne, nii et teil ei tohiks olla probleeme otsitavate valikute leidmisega. Peamisel juhtpaneelil kuvatakse statistika valitud ajavahemiku kohta, nagu vastamata kõned, keskmine ooteaeg ja keskmine kõne kestus. Kõik navigeerimisvalikud asuvad vasakpoolsel menüüribal. CloudTalk annab kõnedega alustamiseks ka 5 dollarit krediiti. Kasutajakogemus on sama suurepärane ka CloudTalk Phone’i rakenduses.

CloudTalk Phone on valmis

Kuna ma ei pidanud VoIP telefoninumbri loomise ega integreerimisega tegelema, sain peaaegu koheselt kõnekeskuse funktsioonidega tutvuma hakata. Kasutajaliidese kaudu on lihtne kõigega tutvuda. Enne kui asun ülevaate testimise osasse, vaatame esmalt, milliseid kõnekeskuse funktsioone võite CloudTalki valides saada.

CloudTalki kõnekeskuse funktsioonid

CloudTalk pakub keskendunud ja lihtsat kõnekeskuse funktsionaalsust, mida täiustavad mitmesugused funktsioonid. Need funktsioonid hõlmavad võimalust kohandada põhiseadeid, nagu kõneposti lubamine või keelamine, salvestiste lisamine vaikimisi meilimanustena, SMART-helistaja ja veel mõned. CloudTalk pakub ka kõnede sildistamist, millel on oma seadete komplekt ja kohandamissuvandid ning mida saab igal ajal kohandada.

CloudTalk - kõne sildistamise võimalus

Samuti sain sissetulevate ja väljuvate kõnede kõne nähtavuse seadeid eraldi reguleerida. CloudTalki funktsioonid hõlmavad ka lihtsat, kuid võimsat kontaktide loendit, mis võimaldab hõlpsat kontaktide haldamist. Helistamisvalikud hõlmavad kampaaniaid ja küsitlusi ning kõneskripte. Need funktsioonid on väga heaks täienduseks CloudTalki funktsioonide komplektile. Samuti saan hallata üksikuid agente, luua ja hallata gruppe ning vaadata põhjalikku statistikat ja analüütikat.

CloudTalk - statistika

Toimivus ja kasulikkus

Kuna sain kohe algusest peale CloudTalki telefoninumbri, ei pidanud ma tegelema keeruliste seadistustega. Võiksin kohe helistama hakata. Tegin paar testkõnet, et näha, kuidas CloudTalk toimib, ja mul on hea meel tõdeda, et see toimib väga hästi. Kui olete CloudTalk Phone rakenduse alla laadinud, saate alustada numbrivalimise ja helistamisega. Rakendust on väga lihtne kasutada, kuna see pakub väga vähe valikuvõimalusi ja seetõttu on väga väike võimalus segadusse sattuda. Saate suure klahvistiku koos lisafunktsioonidega, nagu Power Dialer, Smart Dialer, kõneajalugu, kontaktid, sõnumside ja kasutajaprofiili seaded.

CloudTalk - määratud telefoninumber

Kogesin rakenduses paari lühikest viivitust, kuid see ei olnud suur mure, mis minu töövoogu oluliselt peataks. Tegin kohe proovikõne ja kogemus oli meeldiv. Mul ei olnud kõnedega üldse probleeme. Heli oli mõlemas suunas selge, ei katkenud ega esinenud probleeme. CloudTalk teeb oma tööd väga hästi ka muus osas. Kuna suuri probleeme polnud ja kõnedega ei juhtunud midagi ebatavalist, otsustasin katsetada CloudTalk Phone rakenduse muid funktsioone.

CloudTGalk - numbrivalimise ekraan

CloudTalk Phone rakenduse kontaktide funktsioon töötab sama hästi kui veebirakenduses. See võimaldab teil lisada palju kontaktandmeid. Rakenduse kõneajaloo osa kohta pole palju öelda, välja arvatud see, et see töötab väga hästi ja saate kohe tagasi helistada. Ma ei saanud sõnumside funktsiooni katsetada, kuna see polnud minu tasuta prooviversiooni ajal saadaval. Viimaks võimaldavad profiili seaded ja rakenduse seaded kohandada keelt, otseteid, rakenduste käitumist ning kohandada heliseadeid.

CloudTalk - testkõne seaded

CloudTalki hinnakujundus

CloudTalk pakub nelja hinnaplaani. Iga kallim plaan laiendab pakutavat funktsioonide komplekti. Kõik plaanid pakuvad kõnekeskuse funktsioone, nii et teie otsuste langetamine sõltub tõenäoliselt sellest, millist tüüpi funktsioone peate oma töökoormusega toime tulekuks kasutama. Vaatame iga plaani ja uurime, mis nendega kaasneb.

Starter

Starter plaan maksab 25 dollarit kasutaja kohta kuus aastase maksena. See annab teile juurdepääsu piiramatule arvule sissetulevatele ja ettevõttesisestele kõnedele, klõpsa-helistamiseks funktsioonile, automaatsele kõnede jaotamisele, mobiilirakendusele, piiramatule kõnejärjekorrale, rahvusvahelistele numbritele, kättesaadavusele 160+ riigis ja palju muud.

Essential

Essentiali plaan maksab 30 dollarit kasutaja kohta kuus aastase maksena. See annab teile kõik eelmise plaani funktsioonid ja lisab täiustatud analüütika koos piiramatu ajalooga, reaalajas kliendi juhtpaneeli, teiste süsteemide integratsioonidega, avatud API, oskustepõhise marsruutimise, nutika järjekorra, SMS-i/tekstisõnumite, töövoo automatiseerimise jamuuga.

Expert

Ekspert plaan maksab 50 dollarit kasutaja kohta kuus, kui maksate kord aastas. See pakub teile kõiki kahe eelmise plaani funktsioone, aga ka Salesforce’i integratsiooni, Power Dialeri ja Smart Dialeri, kõnede jälgimist, seinatahvleid, kõne tekstiks muutmist, ühekordset sisselogimist, SQL-i eksportijat, piiramatuid samaaegseid kõnesid ja palju muud.

Kohandatud

Kohandatud plaan pakub kohandatud hinnakujundust. See pakub kõiki eelmiste plaanide funktsioone ning lisab kohandatud liitumise, piiramatud väljaminevad kõned, ettevõtte tasemel turvalisuse, arendaja toe, kohandatud aruandluse, SLA-d ja palju muud.

Lõpetuseks

CloudTalk teeb suurepärast kõnekeskuse tarkvara ja te ei pea selles kindlasti pettuma. Tarkvara pakub kõike, mida tavapäraselt kõnekeskuse tarkvaralt vajate, ja mis veelgi olulisem, kõik on juurutatud väga hästi kujundatud liidesesse, mis pakub lihtsat navigeerimist. Kõik saadaolevad funktsioonid toovad teile kahtlemata kasu. Peate vaid otsustama, kui palju olete nõus seda klassi tarkvara eest maksma. Plaanid võivad päris kalliks minna, seega valige targalt.

Levinud mured ja probleemid

CloudTalk Phone rakendus ei tööta korralikult

Kuigi CloudTalk Phone rakendus on loodud töötama probleemideta, on üks levinumaid probleeme see, et see ei pruugi viirusetõrjetarkvara tõttu korralikult töötada. Kui kasutate oma arvutiseadmes mis tahes tüüpi viirusetõrjet, kontrollige, kas teie viirusetõrjetarkvara ei blokeeri ühtegi või kõiki CloudTalki funktsioone. Kui jah, siis looge oma viirusetõrjes CloudTalki jaoks erand, et see toimiks ettenähtud viisil. CloudTalk Phone on turvaline rakendus, nii et te ei pea muretsema arvuti kahjustamise pärast.

CloudTalki veebirakendus ütleb, et olen võrgust väljas, kuigi see on avatud

Kui olete alla laadinud CloudTalk Phone rakenduse, kuid see pole sisse lülitatud, loeb CloudTalk teid kõnekeskusest võrguühenduseta. Lülitage rakendus sisse ja vaadake, kas probleem püsib. CloudTalk muudab olekuid automaatselt, nii et kui probleem pole kadunud, seadke end CloudTalk Phone’is kindlasti onlaini.

Product reviews

Vaadake meie Salesforce Sales Cloudi teadmusbaasi arvustust ja uurige, kas see on teie ettevõtte jaoks õige teadmusbaasi tarkvara.

Salesforce Sales Cloudi teadmusbaasi arvustus

Salesforce pakub erinevaid hinnaplaane oma teadmusbaasi jaoks, mis on osa nende Service Cloud tööriistastikust. Nende hinnad varieeruvad vahemikus 25-300 dollarit kasutaja kohta kuus, olenevalt tööriistade ja funktsioonide kompleksusest. Salesforce'i redaktor on lihtne kasutada, kuid liides võib tunduda pisut segane. Teadmusbaasi loomiseks ja redigeerimiseks on vaja õigusi, mida saab Seadistamise alt leida.

Bitrix24 on populaarne IVR tarkvara, millel on mitu kasutusjuhtu. Vaadake meie arvustust ja uurige, kuidas see toimis.

Bitrix24 IVR-i arvustus

LiveAgent on klienditeeninduse tarkvara, mis sisaldab VoIP telefonisüsteeme, kaebuste haldamise süsteemi, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara ja muud. Ettevõte pakub ka partnerprogrammi. LiveAgenti konto paigaldamise järel saadetakse sisselogimisandmed e-posti teel ja juurdepääs kontole on võimalik.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Lugege meie Infobipi IVR-i arvustust ja uurige selle lahenduse äristsenaariumis kasutamise plusse ja miinuseid.

Infobip IVR-i arvustus

Sotsiaalmeedia piletisüsteemi pakub Reamaze, kellel on mitu hinnaplaani ja hästi koostatud sisseehitatud juhend. Twilio ja Aircalli IVR on populaarsed kõnekeskuse tarkvarafunktsioonid, millel on positiivsed arvustused. Twilio sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda rikkalikku funktsioonide komplekti, samas kui Aircalli pakub suurepäraseid kohandamisvõimalusi. Mõlema tarkvara ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo