Odoo kõnekeskuse tarkvara arvustus

Odoo kõnekeskuse tarkvara arvustus
Compare Odoo kõnekeskuse tarkvara arvustus with other in: How Odoo kõnekeskuse tarkvara arvustus is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
1514 reviews

Odoo ei ole küll pühendunud kõnekeskuse tarkvarale, kuid pakub mõningaid kõnekeskuse funktsioone. Kas neist piisab? Lisateavet leiate meie Odoo kõnekeskuse tarkvara ülevaatest.

Pricing
Starting from:
$ 11.90   kuus
Equal to LiveAgent's Medium plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: 1

Andrej Csizmadia

Editor's rating

Andrej Csizmadia
Overall rating
2.8
Kasutajakogemus
2.5
Hind
4
Rakendamine
2

Key takeaways

Pros

  • Tasuta ja/või odav
  • Palju erinevaid funktsioone ühes rakenduses

Cons

  • Kehv funktsioonide valik
  • Raske VoIP integreerimine
  • Aegunud liidese disain

Odoo kõnekeskuse tarkvaraga alustamine

Odoo võimaldab teil alustada tasuta, kui valite registreerimise alguses ainult ühe rakenduste paketi. Kui valite rohkem kui ühe, saate valida tasuta prooviperioodi, kus on võimalik proovida mitmeid Odoo funktsioone. Veebisaidi andmetel on kõnekeskuse funktsioonid Müügi valiku all, kuid olen üsna kindel, et pääsete neile juurde ka mis tahes muu valikuga. Registreerimine on üsna kiire ja lihtne. Teid suunatakse kohe liidesesse, kuid kõigepealt peaksite kinnitama oma e-posti aadressi, kuna Odool on selle toimingu jaoks määratud ajaline piirang.

Odoo - valige oma rakendused

Kui soovite oma Odoo kontol VoIP funktsiooni kasutada, peaksite pärast liidesele juurdepääsu suunduma otse rakenduste jaotisesse. Sain teada, et see rakendus pole Müügi valiku all, vaid pigem Produktiivsuse all, seega soovitan teil seeregistreerimisel valida just selle, et vältida tasuta prooviperioodi. Mooduli installimine on väga lihtne, piisab installinupul klõpsamisest ja rakendus lisatakse teie Odoo funktsioonidesse.

Odoo - paigalda VoIP moodul

Pärast seda leiate paremast ülanurgast telefoni ikooni. Sellel klõpsates avab Odoo eraldi valimisklahvistiku vidina, mis sisaldab valikuid eelmiste kõnede vaatamiseks, kontaktidele juurdepääsuks ja valikut nimega “järgmised tegevused”. Selle Odoo funktsiooniga aga telefoninumbrit kaasas ei ole, seega peate integreerima numbri oma VoIP-teenuse kaudu, mis on kindlasti tasuline. Odoo VoIP seadetele pääsete juurde üldsätete valiku kaudu ja sealt saate seadistada oma kõnefunktsioonid. Odoo pakub ka paari veebipõhist juhendit, mis võivad teile protsessi täpsemalt selgitada.

Odoo - kõne funktsionaalsuse seaded

Kui see kõik on lõpetatud, võite alustada helistamisega. Enne testimise juurde liikumist vaatame üle, milliseid kõnekeskuse funktsioone võite Odoo’lt oodata.

Odoo kõnekeskuse funktsioonid

Odoo on uskumatult mitmekesine lahendus, kuna see pakub mitmesuguseid rakendusi paljudeks kasutusjuhtudeks. Tarkvara võib voolida ükskõik milliseks, kuna erinevaid funktsioone saab käsitsi valida ja kombineerida, et luua oma ettevõtte vajadustele ideaalne lahendus. Üks neist rakendustest on VoIP-funktsioon, mis on saadaval ulatuslikus Odoo rakenduste poes. Tasuta prooviversiooniga saate funktsiooni proovida tasuta.

Odoo -  rakenduste pood

Kuigi Odoo ei ole pühendunud kõnekeskuse tarkvarale, pakub see teatud kasutusjuhtudeks head funktsioonide komplekti. Näiteks pakub Odoo head kontaktiloendi funktsiooni, mis on kontaktide hõlpsaks juurdepääsuks integreeritud otse helistamise vidinasse. Võite proovida ka ajastada kõnesid tegevuste ajastamise kaudu või luua kõnejärjekordi CRM-i rakenduses. Odoo pakub ka aruandlusfunktsioone, mis aitavad teil jälgida kõiki kõnede tegevusi otsingu, filtrite ja saadaolevate ekspordifunktsioonidega.

Odoo - contact list

Odoo kõnekeskuse tarkvara toimivus ja kasulikkus

Odoo teeb kõnefunktsioonidele ligipääsu kõigile üsna lihtsaks, sest funktsioon on saadaval üleval paremas nurgas olenemata kasutajaliidese asukohast. VoIP lisandmooduli seaded on saadaval üldsätete all ja mõned neist on kasutaja eelistuste all. Neid valikuid on üsna lihtne leida, kuna liides on üsna hästi kujundatud. Selle disain ei ole kõige kaasaegsem, kuid on siiski funktsionaalne.

Odoo - kõnevalija

Kuigi VoIP rakenduse seadistamine Odoo’s võib enamiku inimeste jaoks olla üsna keeruline, on see oluliselt lihtsam, kui valite ühe kahest toetatud VoIP-teenuse pakkujast – OnSIP või Axivox. Kahju, et kõnefunktsionaalsuse ühendamiseks rohkem võimalusi pole, kuid sellegipoolest kõned toimivad ja toimivus üsna korralik. Mul ei ole testkõnede ajal probleeme esinenud, kuid ma kujutan ette, et see võib ühenduse tugevuse ja VoIP-teenuse pakkujast sõltudes iga kasutaja puhul olla erinev.

Odoo - käimasolev kõne

Kõneliidesel on paar võimalust. Numbri valimisel saate luua uue kontakti, et see kohe oma loendisse lisada. Ülejäänud kaks võimalust on kõnede vaigistamiseks ja kõnede edastamiseks teisele Odoo kasutajale. Nagu näete, on valikud tagasihoidlikud, kuid enamiku stsenaariumide puhul kindlasti kasulikud. Muud valikud väljaspool kõnesid hõlmavad “järgmisi tegevusi” ja kontaktide menüüd.

Odoo - loo uus kontakt

Üldiselt ei paku Odoo kõnekeskuse funktsioonide komplekt kõige laiemaid ega ka kõige säravamaid võimalusi, kuid need võivad teatud stsenaariumide puhul siiski kasulikuks osutuda. Ma ei nimetaks neid kasulikuks tõelises kõnekeskuse keskkonnas, kuid ei saa väita, et Odoo selles valdkonnas ka kasutu oleks. Kõik sõltub sellest, mida te kasutajana ootate. Kui vajate lahendust, mis saab hakkama palju enamaga kui lihtsalt kõnedega, võib just Odoo olla see, mida otsite.

Odoo kõnekeskuse tarkvara hinnakujundus

Odoo pakub kolme hinnakujunduse võimalust, sealhulgas tasuta paketti. Tasuta versiooniga võib VoIP funktsiooni hankimine olla keeruline, kuna ükski rakenduste kogum ei paku VoIP-rakendust standardina. Sellegipoolest võite alati valida tasuta prooviperioodi, et saaksite tarkvara esmalt proovida. Liigume edasi ja vaatame hinnakujundust.

Tasuta

Tasuta pakett annab teile tasuta juurdepääsu ühele paljudest Odoo pakutavatest rakendustest. Kui otsustate hankida mõne muu rakenduse, pakub Odoo teile valitud rakenduste jaoks tasuta prooviversiooni.

Standard

Standard pakett maksab 11,90 dollarit kuus koos aastase arveldusega või 14,80 dollarit igakuise arveldusega. Hind kehtib ühele kasutajale kuus ja see annab teile piiranguteta juurdepääsu kõigile Odoo pakutavatele rakendustele.

Kohandatud

Kohandatud plaan maksab teile iga-aastase arveldusega 17,90 dollarit kuus või igakuise arveldusega 22,40 dollarit kuus. Kõik kulud on ühe kasutaja kohta kuus. Plaan annab teile juurdepääsu kõigile Odoo rakendustele ja lisab Odoo Studio, mitme ettevõtte võimaluse ja välise API.

Lõpetuseks

Odoo ei pruugi olla esimene ideaalne valik ettevõtetele, kes otsivad korralikku kõnekeskuse tarkvara. Tarkvara ei paku tõhusaks kõnede halduseks piisavalt funktsioone. Selle odav hind ja suur valik erinevat tüüpi funktsioone võivad aga osutuda kasulikuks paljudele ettevõtetele, kes ei pea kõnedele nii palju keskenduma, kuid on oluline läheneda sellele realistlike ootustega.

Frequently asked questions

Ma ei saa Odoo's kõnesid vastu võtta

Kõige tõenäolisem stsenaarium on see, et teie integratsioon pole õigesti konfigureeritud. Kontrollige veelkord oma integratsioonisätteid ja lisaks kontrollige, kas olete lubanud kõnefunktsiooni nii oma kasutajaseadetes kui ka isiklikes seadetes. Internetis on saadaval ka mitu tõrkeotsingu juhendit või võite Odoo’ga otse ühendust võtta, kuna kogenematu kasutaja jaoks ei pruugi neid probleeme olla lihtne lahendada.

Kuidas Odoo's kõnesid ajastada

Peate looma serveritoimingu ja kontekstipõhise toimingu menüükirje. See võimaldab teil valida arvukalt kontakte ja teha hulgikõnesid. Kui olete seda teinud, peaksite saama valida kontakte ilma määratud müügiesindajata ja luua hulgitoimingu.

Product reviews

Tekstis käsitletakse mitmeid telefoninumbrite otsinguteenuseid ning antakse ülevaade nende hindadest ja funktsioonidest. BeenVerified ja Truecaller pakuvad täiustatud funktsioone, kuid keskmist klienditeenindust. Spy Dialer on tasuta, kuid mõningate reklaamiprobleemidega. Lisaks leidub müügikõnede kontrollnimekiri, mis pakub erinevaid võtteid müügikõne ajal kasutamiseks.

Telefoninumbri numbripäringu pakkujate arvustused

Tekstis selgitatakse, mis on tagurpidi telefoninumbri otsing. Sellega saab leida teavet tundmatute telefoninumbrite omanike kohta ning see võimaldab neid ka blokeerida. Tekstis kirjeldatakse, kuidas telefoninumbri otsing töötab ja millised on selliste teenuste eelised. Tekstis rõhutatakse ka privaatsuse kaitse tähtsust ning selgitatakse, kuidas teenusepakkujad privaatsust tagavad. Erinevate tagurpidi telefoninumbri otsinguteenuste tasuta ja tasulisi variante võrreldakse samuti.

Klientide iseloomustused või positiivne tagasiside võivad Teie arvustuste kõrvale kenasti sobida. Lugege ja õppige iseloomustusi koguma.

Kuidas iseloomustusi koguda

Antud tekstitöödes käsitletakse erinevaid turunduse ja klienditeeninduse teemasid. Turundusnõuandeid jagatakse, keskendudes müügiargumentide väljatöötamisele ja erinevate kanalite kasutamisele nende edastamiseks. Samuti räägitakse turunduseelarve prioriteetidest ning kliendirahulolust kui äri olulisest aspektist. Klienditeenindusest rääkides tuuakse välja olulised mõõdikud ja nõuanded, mis aitavad klienditeenindust paremini organiseerida ning lojaalsete klientide hoidmist olulisemaks pidada kui uute klientide leidmist.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo