MultiTEL

Mis on MultiTEL?

MultiTEL on VoIP teenusepakkuja, soodsate kommunikatsiooni võimalustega. Nad pakuvad oma teenuseid globaalselt, ning omavad kohalolu igal kontinendil. Peale ülemaailmset katvust pakub MultiTEL analüütilisi tööriistu, mida saab kasutada sissetulevate ja väljuvate kõnede ja sõnumite mahu jälgimiseks.

Kuidas sa saad kasutada MultiTEL koos LiveAgent lahendusega?

MultiTEL on üks toetatud VoIP teenusepakkujatest LiveAgent klienditoe tarkvaras. Saate valida selle oma pakkujaks telekommunikatsiooni teenustele. Peate hankima endale numbri, ühendama selle LiveAgent kontoga ja olete valmis vastama klientide kõnedele osana multi-kanaliga klienditoest.

LiveAgent kõnekeskuse funktsioon võib aidata teid klientide kõnede haldamisega. Suuna kõned õigele agendile, loo kohandatud IVR puu aitamaks klientidel jõudmaks õigesse osakonda, tee videokõnesi või kuula eelnevaid kõnesi, mis on hoiustatud LiveAgent lahenduse ajaloos.

Kui soovid rohkem infot, siis vaata allolevat videot LiveAgent kõnekeskust praktikas.

Call Center Software Demo | LiveAgent

Millised eelised on MultiTEL kasutamisel?

  • Globaalne katvus
  • Globaalseid telefoninumbrid
  • Valik kasulike funktsioone
  • Kõnede ja sõnumite analüütilised tööriistad

Create your own call center today!

Try LiveAgent with our free 14-day trial and provide better phone support

Kas MultiTEL integratsioon LiveAgent lahendusega on tasuta?

Integratsioon on juba olemas LiveAgent lahenduses, ning te ei pea tasuma lisatasusi. Kui teil on ligipääs nii MultiTEL, kui ka LiveAgent lahendusele, saate lihtsasti MultiTEL numbri ühendada klienditoega ning alustada kõnesi.

Kuidas sa saad integreerida MultiTEL oma LiveAgent lahendusega?

MultiTEL on juba sisseehitatud LiveAgent lahendusse, peate lihtsalt lisama MultiTEL numbri ja tegema lihtsa seadistuse. Järgi allolevat õpetust, kuidas protsess lõpule viia.

  • Mine MultiTEL veebilehele ja loo konto. See on tasuta. Peale sisenemist mine töölauale ja vali Numbrid > Minu Numbrid ja vali Rendi Number. Täida ära kontaktiks mõeldud vorm, ning MultiTEL võtab ühendust. Kui saate numbri MultiTEL lahendusest, minge LiveAgent kontole.
MultiTEL töölaud koos numbrite valikuga
Rendi MultiTEL number
  • Oma LiveAgent töölaual mine Seaded > Kõne > Numbrid. Vajuta loo nuppu ülemises osas lisamaks MultiTEL number süsteemi. Siis vali MultiTEL pakkujate nimekirjast.
LiveAgent kõne numbri ekraan koos valikuga uus number luua
Lisa MultiTEL number

Nüüd andke MultiTEL kasutajanimi, parool ja number. Valige osakond, kuhu kõned peaksid minema, pange numbrile nimi ning valige kas soovite kõnesi salvestada. Vajutage Lisa ning ongi kõik tehtud.

MultiTEL numbri seadistamise aken LiveAgent lahenduses
Lõpeta seadistamine

Sinu MultiTEL number on nüüd ühendatud LiveAgent süsteemiga ja saate vastata klientide kõnedele. Peale kõnekeskus pakub LiveAgent ka laia valikut klienditoe tööriistu sedelite süsteemi näol – e-mailid, live chat, kliendi portaal, or sotsiaalmeedia näiteks Facebook, Instagram ja Twitter.

Vaata rohkem LiveAgent lahenduse kohta funktsioonide lehel või vaata allolevat videot saamaks täieliku ülevaadet tööriistadest.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on MultiTEL

MultiTEL on VoIP pakkuja, kes pakub globaalseid telefonidele mõeldud numbreid, erinevaid helistamise funktsioone ja analüütilisi tööriistu kõnedele ja sõnumitele. 

Kas saan integreerida MultiTEL oma LiveAgent lahendusega?

MultiTEL numbrid on võimalik lihtsasti LiveAgent lahendusega ühildada tänu sisseehitatud funktsioonile. Siit näed kuidas seda teha.

  • Avage LiveAgent ja liikuge Seadistamine > Kõne > Numbrid
  • Looge uus number ning valige pakkujate nimekirjast MultiTEL
  • Lisage oma number ja muud andmed ning vajutage Lisa/li>

Kas MultiTEL integratsioon LiveAgent lahendusega on tasuta?

Integratsioon on tasuta osa meie LiveAgent paketist ja sellega ei kaasne lisakulusi

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo