MultiTEL

Mis on MultiTEL?

MultiTEL on kulutõhusate sidelahendustega VoIP teenuse pakkuja. Nad pakuvad teenuseid globaalses mastaabis, omades kohalolekupunkte kõigil mandritel. Lisaks ülemaailmsele levialale pakub MultiTEL ka analüütika tööriistu, mida saab kasutada sissetulevate ja väljaminevate kõnede ning tekstisõnumite mahu jälgimiseks.

Kuidas MultiTELi LiveAgentiga kasutada?

MultiTEL on üks LiveAgenti poolt toetatud VoIP pakkujatest. Saate selle valida oma telekommunikatsiooniteenuste pakkujaks. Peate vaid hankima oma numbri, ühendama selle LiveAgentiga ning seejärel hakata tegema ja vastu võtma klientide kõnesid osana mitmekanalilisest klienditoest.

LiveAgenti kõnekeskuse funktsioonid on teile klientide kõnede haldamisel abiks. Marsruutige kõned õigetele agentidele, looge kohandatud IVR puid, et aidata klientidel jõuda kindlate osakondadeni, tehke videokõnesid või kuulake LiveAgenti ajalukku salvestatud vestlusi. 

Kui soovite täiendavat teavet, vaadake allolevat videot, et näha LiveAgenti kõnekeskust praktikas.

Millised on MultiTELi kasutamise eelised?

 • Globaalne katvus
 • Globaalsed telefoninumbrid
 • Valik kasulike funktsioone
 • Kõnede ja sõnumite analüütilised tööriistad

Create your own call center today!

Try LiveAgent with our free 14-day trial and provide better phone support

Kas MultiTELi integreerimine LiveAgentiga on tasuta?

Integreerimine on juba osa LiveAgenti paketist ning sellega ei kaasne lisakulusid. Kui teil on juurdepääs nii MultiTELile kui ka LiveAgentile, saate lihtsalt ühendada oma MultiTELi numbri meie kasutajatoega ja alustada helistamist.

Kuidas integreerida MultiTEL LiveAgenti lahendusega?

MultiTEL on juba LiveAgenti sisseehitatud, peate lihtsalt lisama oma MultiTEL numbri ja läbima lihtsa seadistuse. Protsessi lõpuleviimiseks järgige allolevat juhendit.

 • Minge MultiTEL veebilehele ja loo konto. Konto loomine on tasuta. Peale sisenemist minge töölauale ja valige Numbrid > Minu Numbrid ja valige Rendi Numbreid. Täitke ära kontaktivorm ja MultiTEL võtab teiega ise ühendust. Kui teie MultiTELi number on käes, tuleb minna LiveAgenti kontole.
MultiTEL töölaud koos numbrite valikuga
Rentige MultiTEL number
 • Oma LiveAgenti töölaual liikuge jaotisesse Seaded > Kõne > Numbrid. Vajutage jaotise ülaosas nupul Loo, et lisada süsteemi oma MultiTEL number. Seejärel valige MultiTEL pakkujate nimekirjast.
LiveAgenti kõne numbri ekraan koos valikuga luua uus number
Lisage MultiTEL number

Nüüd sisestage oma MultiTELi kasutajanimi, parool ja number. Valige osakond, kuhu kõned peaksid minema, andke numbrile nimi ning valige kas soovite kõnesid salvestada. Vajutage Lisa ning ongi kõik.

MultiTEL numbri seadistamise aken LiveAgenti lahenduses
Lõpetage seadistamine

Teie MultiTELi number on nüüd LiveAgentiga ühendatud ja saate vastata klientide kõnedele. Lisaks kõnekeskusele pakub LiveAgent laia valikut kasutajatoe tööriistu ühes piletisüsteemis – e-kirju, reaalajas vestlust, kliendiportaali või sotsiaalmeediat, nagu Facebook, Instagram ja Twitter

Uurige lisateavet LiveAgenti kohta meie funktsioonide lehelt või vaadake allolevat videot, et näha meie tööriistakomplekti tutvustust.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on MultiTEL?

MultiTEL on VoIP pakkuja, kes pakub globaalseid telefoninumbreid, erinevaid helistamise funktsioone ning analüütilisi tööriistu kõnedele ja sõnumitele. 

Kas MultiTELi integreerimine LiveAgentiga on tasuta?

Integreerimine on meie kõikehõlmava LiveAgenti plaani osana tasuta ja lisatasusid ei kaasne

Kas MultiTELi saab integreerida LiveAgentiga?

Tänu meie sisseehitatud funktsioonile saab MultiTEL numbreid imelihtsalt LiveAgenti lisada. Saate seda teha järgmiselt: avage LiveAgent ja minge jaotisse Konfiguratsioon > Kõne > Numbrid. Looge uus number ja valige pakkujate loendist MultiTEL. Lisage oma number ja muud andmed ning klõpsake nuppu Lisa.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo