Videokõne

Miks videokõne vestlust kasutada?

Video live vestluse tarkvara võimaldab teil oma klientidega personaalsemalt suhelda. See võib olla eriti kasulik aegadel, kui teie klientidel on vaja klienditoele otse midagi näidata, et oleks võimalik paremat tuge pakkuda. Alustage video vestluse kõnega ja saage samaaegselt kasu nii vestlustest, kui kõnedest.

Ettevõtte eelised:

Kuidas videokõne toimib?

Live videokõned töötavad nagu tavalised Skype kõned. Kui soovite oma klientidega suhtlemiseks personaalsemat moodust on live vestlus väga mugav moodus.

Veelgi enam, LiveAgent’i videokõne on täielikult brauseripõhine. Seega pole teil vaja mitte ühtegi 3nda osapoole rakendust – lihtsalt LiveAgent`i kontot. Agendid saavad oma klientidega teha videovestlust ilma telefone kasutamata. Teie klienditugi/teenus saab vastu võtta videovestlusi oma arvuti teel.

Lisaks saavad nad samaaegselt vestelda oma klientidega ning puudub vajadus infot telefoni teel veerida. Teie vestluseid ning veebivestluseid hoitakse kõiki ühel Sedelil. Ehitage automatiseeritud kõnede suunamise skeeme, piiramatule arvule kasutajatoe agentidele ja osakondadele.

Põhifunktsioonide kokkuvõte:

  • Reaalajas videokõne
  • Samaaegne videokõne ja vestlus (sageli kutsutakse vestlus-videokõneks)
  • Brauseripõhine – pole vaja 3nda osapoole äppi
Mockup-Real time video chat browser based
  • Kohandatav video vestluse nupp
  • Videokõne ja vestlus läbi arvuti (puudub telefoni kasutamise vajadus)

Kuidas seada Liveagent`i live video vestlust üles?

Selleks, et hakata arvutiga videovestlusi pidama peate oma veebilehele paigaldama videovestluse nupu. Nii saavad teie kliendid teile otse vahetult oma arvutist helistada. Saate kasutada ja kohandada LiveAgent`i videokõne nuppu. Näiteks saate:

  • Kohandage nupu disain
  • Valige nupu keel
  • Nimetage nupp
  • Seadke nupule asukoht: (külg, nurk, joon või kohandatud)
  • Valige osakond, mis tegeleb seda tüüpi klientide päringutega

Kui sooviksite rohkem teada saada, suunduge LiveAgent`i – Kuidas luua videovestluse nuppu? ja saate samm-sammulise juhendi.

Avastage suurepärased LiveAgent`i funktsioonid:

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo