Reaalajas videovestlus

Mis on reaalajas videovestlus?

Reaalajas videovestlus on LiveAgent funktsioon, mis võimaldab teil suhelda oma klientidega sisseehitatud reaalajas video kaudu. Kõik see on brauseripõhine, seega ei ole vaja alla laadida mingeid väliseid, kolmanda osapoole rakendusi. Nagu funktsiooni nimi viitab, saate kliendiga videokõnede ajal saata sõnumeid ja manuseid vestluse kaudu. See muudab probleemide lahendamise lihtsamaks, sest kõik toimub reaalajas.

Millised on reaalajas videovestluse kasutamise eelised?

Abi osutamine reaalajas videovestluse kaudu võib suurendada teie klienditeeninduse rahulolu, sest see võib muuta asjad arusaadavamaks ja pakkuda samal ajal teie teenusele ainulaadset isiklikku puudutust. Reaalajas vestluse videokõne kasutamine on kõige kasulikum, kui klient vajab abi väga tehnilistes küsimustes, mida tuleb samm-sammult läbi käia. Kui soovite rohkem teada saada reaalajas videovestluse kohta, vaadake see link.

Kuidas ma saan kliendiga videovestlust pidada?

Tänu LiveAgent’i täiustatud videovestluse funktsioonile on teil võimalus paigutada oma veebisaidile videokõne vidin/nupp. See töötab täpselt samamoodi nagu reaalajas vestluse vestlusnupp – klient klõpsab nupule ja ootab ühendust klienditoe esindajaga.

Mis on reaalajas vestlus?

Reaalajas vestlus on suhtlusvahend, mis võimaldab teil aidata oma kliente ja veebisaidi külastajaid reaalajas. Paigutades oma veebisaidile reaalajas vestluse nupu, annate oma klientidele kiirema võimaluse teiega ühendust võtta, kuna reaalajas vestluse suhtlus on sisuliselt kohene, võrreldes e-posti või muude suhtluskanalitega. Lisateavet reaalajas vestluse ja selle eeliste kohta leiate sellelt lingilt.

Frequently asked questions

Mis on reaalajas videovestlus?

Reaalajas videovestlus on reaalajas toimuv vestlus videofunktsiooni kaudu, mis toimub veebikaamerate ja videovestlustarkvara abil. neid saab kasutada arvuti, aga ka mobiilseadmete kaudu. See võimaldab kiiret suhtlemist kliendi ja klienditeenindaja vahel.

 

Millised on reaalajas videovestluse eelised?

Reaalajas videovestluse eelised on eelkõige klienditeenindus reaalajas, mis parandab oluliselt klienditeenindust, kuid tänu näo nägemisele tähendab see ka probleemide kiiremat tuvastamist, võimalust paremini mõista, millega klient hädas on, ning paremaid suhteid klientidega.

 

Miks on reaalajas videovestlus oluline?

Reaalajas videovestlus on ettevõtjatele oluline, sest see tagab klientide suurema rahulolu klienditeenindusega. See on mugav, sest võimaldab suhtlemist reaalajas, aga ka täielikumat suhtlemist kui ainult kirjalikult või telefoni teel. See võimaldab suurendada konversiooni madalate kuludega.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo