Veebikülastajad

Kas olete väsinud klientide abistamisel liideste vahel vahetamisest? Platvormide vahel otsimisele kulutatud aeg võib vähendada klientide rahulolu ja tekitada agentidele stressi.

Erakordse klienditeeninduse pakkumiseks vajavad Teie agendid õigeid tööriistu. Nad on esimesed inimesed, kellega kliendid kokku puutuvad. Selle tulemusena loovad Teie agendid Teie ettevõtte kaubamärgi taju või teisisõnu klientide arusaama.

Teie kliendiesindajatel on võim luua pikaajalisi suhteid või kaotada konkurente.

LiveAgent on kompleksne klienditoe tarkvara, mis on kasutajasõbralik. See võimaldab Teie agentidel käsitleda kõiki kliendipäringuid ühest kohast. Süsteemil on üle 170 funktsiooni, mis aitavad Teie agentidel pakkuda sujuvat kliendikogemust. Üks neist kannab nime Veebikülastajad.

Mis on Veebikülastajad?

See on LiveAgenti jaotis/funktsioon, kus näete ühelt ekraanilt kõiki veebisaiti sirvivaid külastajaid. Seega saate kontrollida, milliseid saite nad sirvivad ja kui palju aega nad seal veetnud on. Lisaks saate teada külastajate viitajad, IP-aadressi ja riigi, et aidata end enne Vestluseks ette valmistada.

Kuidas saate veebikülastajate funktsiooni kasutada?

Veebikülastajate funktsioon on mõnevõrra sarnane Google Analyticsi või muude platvormidega, mis näitavad Teile veebisaidi külastajate andmeid. Kui soovite veebis oma külastajatest kiiret ülevaadet, ei pea Te enam platvorme vahetama.

Lisaks on veebikülastajate jaotis Teie agentidele enne vestluse alustamist suurepäraseks teabeallikaks. Kuna LiveAgentis saab kasutada ennetavaid kutseid, saate seda teavet hiljem või kohe vestluse alguses kasutada, et pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust.

Mida näeb Veebikülastajate jaotises?

  • Külastaja riiki
  • Aega
  • IP aadressi
  • Külastaja tegelikku veebilehte
  • Külastaja viitajat

Kuidas külastajaid vestlusesse kutsuda?

Teie agendid saavad neid käsitsi vestlema kutsuda, klõpsates nuppu Alusta vestlust. Pärast seda saate ripploendist valida kutse (vestluskutse kuvatakse lehel, mida külastaja praegu sirvib).

Hüved:

  • Ülevaade Teie praegusest veebisaidi liiklusest
  • Infoallikas
  • Parem ennetav vestlusmeetod
  • Paranenud kliendirahulolu
  • Parem agendi töövoog

Ready to try LiveAgent?

Do not switch between interfaces. See how many visitors a website gets right inside LiveAgent. Try out one of our subscriptions for 14-days free of charge. No credit card details required!

Täiendavad klienditoe vestlusfunktsioonid:

Vestlusesse sisseehitatud jälgimine

Kui soovite jälgida kogu vestlusteavet Google Analyticsis, et näha reaalajas vestluse mõju Teie veebilehel, on meil olemas pistikprogramm, mis võimaldab Teil vestluse teavet sünkroonida.

Vaadake LiveAgenti teavet, mida saate Google Analyticsis jälgida.

Vestlusesse sisseehitatud jälgimise funktsioon

Vestluse jaotamine

Veenduge, et Teie agendid töötaksid tõhusalt, seadistades LiveAgentis vestluse marsruutimise. Näiteks saate määrata agente juhuslikult või luua organiseeritud töövoo, et nad saaksid tõhusalt tegeleda kliendivestluste päringutega.

Vestluse jaotamine

Lisateave vestluste jaotamise valikute kohta – LiveAgent.

Proaktiivsed vestluskutsed

See funktsioon on tihedalt seotud veebikülastajatega. See on tõhus viis veebis külastajate poole pöördumiseks ja vajadusel neile abi pakkumiseks.

Vestluskutsete galerii

Lisateave LiveAgent – ennetavate vestluskutsete kohta.

Teadmusbaasi ressursid

Kui soovite rohkem teada saada, lugege teemat Kuidas veebivestluse nuppu luua .

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Teadmusbaasi ressursid
Slido green logo

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo