Otsite Hiveri alternatiivi?

Avastage, miks LiveAgent on parim Hiveri alternatiiv turul.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

Tooge oma jagatud postkast üle >mitmekanalilisse klienditoe piletilahendusse. LiveAgent haldab rohkem kliendisuhtlust piletisüsteemiga, mis ühendab mitu kanalit. Täiendage oma klienditeeniudust rohkemate meilikontodega, reaalajas vestlusega, sotsiaalmeediaga, kõnekeskusega või kliendiportaaliga.

Pakkuge maailmatasemel klienditeenindust ja tehke ärisuhtlus tõhusamaks. Alustage meie tasuta 30-päevase prooviperioodiga ning kogege LiveAgenti. 

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Säästke LiveAgentiga rohkem

Hiver vs LiveAgent lühidalt

FunktsioonidLiveAgentHiver
Piletisüsteem✅Jah❌No
Reaalajas vestlus✅Jah❌No
Kõnekeskus✅Jah❌No
Iseteenindus✅Jah❌No
Facebook✅Jah❌No
Twitter✅Jah❌No
Instagram✅Jah❌No
Viber✅Jah❌No
WhatsApp✅Jah✅Jah
Teadmusbaas✅Jah✅Jah
Kliendifoorum✅Jah❌No
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah❌No
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah❌No
Videokõned✅Jah❌No
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah❌No
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah❌No
Piiramatu arv pileteid/kirju✅Jah❌No
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌No
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah
Forward emails to your LiveAgent

Käsitsege hõlpsasti sissetulevaid e-kirju

Kas olete väsinud mitme e-posti sisselogimise käsitsemisest ja akende vahel vahetamisest? Alustage lahenduse kasutamist, mis ühendab kõik klientide e-kirjad ühte postkasti. LiveAgenti piletisüsteem suudab toime tulla rohkemaga kui Outlook või Gmail, võite ka ühendada erinevate pakkujate e-posti kontod<.

Seda toetavad täiustatud filtreerimine ja muud suurepärased funktsioonid, nii et saate keskenduda parima kliendikogemuse pakkumisele. Heitke pilk terviklikule funktsioonide nimekirjale, mis LiveAgentil pakkuda on.

Ühtne platvorm meeskonna produktiivsuse jaoks

Parandage oma teenuste kvaliteeti täiendavate kanalite abil

Pakkuge klientidele laitmatut teenust mitmekülgse tööriistakomplektiga, mis haldab kõiki olulisi kliendisuhtluse kanaleid. Tehke töö ära klienditeeninduse platvormiga, mis tuleb e-posti piletisüsteemiga, reaalajas vestlusega, kõnekeskusega, kliendiportaaliga, Viberiga, WhatsAppiga ja sotsiaalmeediaga – Facebook, Instagram ja Twitter. Looge kõigi kanalite vahel võimas töövoog ja näidake klientidele isikupärastatud teeninduskogemust.

Reports in Help desk software - LiveAgent

Vastake LiveAgentiga klientidele populaarsetest kanalitest

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Chat button gallery in Live chat software - LiveAgent

Hankige kõige kiirem raalajas vestluse vidin

Reaalajas vestlus on kiire klienditeeninduse pakkumiseks võimas tööriist tänu vidinale, mille saate paigaldada oma veebilehele. LiveAgentil on kiireim turul olev reaalajas vestluse vidin, mis teeb klientidega suhtlemise sujuvaks ja kiireks. Seda toetavad ka funktsioonid, nagu reaalajas kirjutamise vaade, proaktiivsed vestluse kutsed ja muu. Kohandage oma brändingut nii, et see sobiks teie ettevõttega ja pakkuge kõigile personaalset, inimkeskset teenust. 

Lisage oma tugiteenusele moodsate funktsioonidega reaalajas vestluse vidin

Hakake õnnelikuks kliendiks, et oma kliente õnnelikuks teha

Hoolitseme kõigi oma klientide eest ja anname endast parima, et pakkuda neile suurepärast klienditeenindust. Meie klienditoe meeskond on valmis Teid aitama probleemide korral või pakkuma teavet alati, kui seda vajate. Võtke meiega 24/7 ühendust, kasutades e-posti, reaalajas vestlust või lihtsalt helistage. Võite vaadata ka meie kliendiportaali, mis on tulvil kasulikke artikleid LiveAgenti kohta. 

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Peter Komornik

LiveAgent ühendab endas suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, et pakkuda parimat klienditeenindust meie klientidele.

black Slido logo
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Kas olete valmis üle minema teisele jagatud postkasti tarkvarale?

Täiendage oma agentide produktiivsut koos meie mitmekanalilise piletisüsteemi abil juba täna. Alustage lihtsalt tasuta 30-päevase prooviperioodiga ja proovige töötada LiveAgenti tööriistakomplektiga. Kui soovite näha kõike, mida ta teha saab, vaadake ringreisivideot , kus kajastame enamikku funktsioonidest ja kuidas neid kasutada.
Lülituge LiveAgentile juba täna ja pakkuge klientideletuge kõigis olulistes kanalites
.

Related Articles to Hiveri alternatiiv
LiveAgent pakub e-maili tuge, live vestlust, sotsiaalmeediat, kõnekeskust ja teadmistebaasi. LiveAgent`il on turu kiireim live vestlusvidin, mis kuvab sõnumid kiirusega 2.5 sekundit.

Otsite Pure Chat`ile alternatiivi?

Alustage tasuta prooviperioodiga, veebipõhine suhtlus ja teadmistebaas sobivad ideaalselt klienditoe vajadusteks. Saate kuluefektiivse ja funktsionaalse süsteemi.

Otsite Novacall`ile alternatiivi? Olete selle leidnud, LiveAgent võib töö üle võtta. Tutvuge selle võtmeomaduste ja võimetega nüüd.

Otsite Novocall`ile alternatiivi?

"TEXT" kohta turunduse kokkuvõte.

Otsite Olark`ile alternatiivi? Tutvuge LiveAgent hea hinnaga võimaluste, tööriistade, funktsioonide ja omnikanal toega.

Otsite Olark`ile alternatiivi?

LiveAgent on suurepärane alternatiiv erinevatele klienditoe tarkvaradele, pakkudes mitmeid suhtluskanaleid ja suurendades kliendirahulolu.

Minge LeadDesk'ilt üle LiveAgenti'le ja avastage selle hüved, nagu suurepärane kõikehõlmav tugi, kiireim reaalajas vestlus ja palju muud.

Otsite alternatiivi LeadDesk'ile?

Ettevõte pakub mitmeid klientiteeninduse tarkvaralahendusi, sealhulgas VoIP telefonisüsteemid ja kaebuste haldamise süsteemid.

LiveAgent on ülim klienditeeninduse lahendus teie ettevõttele. Pakkuge tuge läbi mitme kanali ja konto. Pakkuge abi parimate tööriistadega ja muutke oma töövoogu suurepärase sedelisüsteemi abil lihtsamaks. 4 põhjust, miks ettevõtted lülituvad liveagenti live vestlusele, sest see on turu kiireim vestlus, mille sõnumid kuvatakse 2.5 sekundiga.

Otsite Vocalcom`ile alternatiivi?

LiveAgent pakub ettevõtetele võimalust hõlpsalt hallata teadmiste ressursse, parandades otsingutulemusi ja klientide rahulolu.

Võtke kasutusele õige tarkvara ja pakkuge oma klientidele parimat võimalikku tuge. LiveAgent on 2020. aastal kõige enam tagasisidestatud ja hinnatud kasutajatoe tarkvara VKEdele.

Otsite alternatiivi Freshcaller'ile?

Liveagent pakub mitmekülgseid klienditoe lahendusi, sealhulgas reaalajas vestlust, piletite haldamist, teadmusbaasi haldamist ja sotsiaalmeedia integratsiooni. Seda hinnatakse kasutusmugavuse, klienditeeninduse ja hinna ja väärtuse suhte poolest.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x