Reaalajas klienditugi

Mis on reaalajas klienditugi?

Live customer service can provide help to clients in real time. It’s run by a firm that wants to give their product users or web visitors adequate advice and support. It doesn’t matter if you want to use a phone call, live chat, or video chat. Customer support can cooperate with you as you like.

In this case, often live chat functions as the first point of contact between a company and its customers. This is the primary reason why is this communication channel so powerful.

Frequently asked questions

Mis on reaalajas klienditugi?

Reaalajas klienditugi on teenus, mis suudab pakkuda kliendituge reaalajas. Seda kasutavad ettevõtted, kes soovivad pakkuda oma klientidele parimat ostukogemust, samuti asjakohast tuge ja võimalust anda nõu toodete ja teenuste kohta. Sellel on suur mõju ettevõtte tajumisele ja klienditeeninduse tasemele.

 

Millised on reaalajas klienditoe kõige olulisemad omadused?

Klienditeeninduse kõige olulisemad omadused on reageerimise kiirus ja vastuse sisuline väärtus. Suhtlemisel sidekanalite kaudu, mis võimaldavad kliendil reaalajas ühendust, ootab ta kiiret vastust ja tuge. Väga oluline on ka lihtne juurdepääs sellele kanalile. Sellele aitab kaasa näiteks igal alamleheküljel olev nupp, mis suunab klienditoejuurde.

 

Kuidas pakkuda reaalajas kliendituge?

Klienditoe tagamiseks tuleb kõigepealt luua hea teenindusmeeskond ja anda neile vahendid selle teenuse kõrgetasemeliseks osutamiseks. Reaalajas klienditeenindus on võimalik muu hulgas tänu võimalusele võtta ühendust reaalajas vestluse ja reaalajas videovestluse kaudu. Võimaldage kliendile lihtne juurdepääs nendele suhtluskanalitele. Samuti peaksid töötajatel olema asjakohased sisulised teadmised ja nad peaksid kliendiga tõhusalt suhtlema.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo