Toe vestlus

Mis on toe vestlus?

Toe vestlus on funktsioon, mis annab teie klientidele ning külastajatele võimaluse klienditeeninduse esindajaga ühendust saada. Nad saavad esindajaga ühendust võtta ettevõtte veebilehe kaudu. Klienditeeninduse esindajad saavad saavad aidata kliente erinevate probleemide lahendamisega läbi toe vestluse. Kliendid saavad abi ja see võib tõsta nende rahulolu ning veenda neid ostu sooritada. Tänapäeval on toe vestlus vajalik igale ettevõttele.

Frequently asked questions

Mida toe vestlus tähendab?

Toe vestlus on funktsioon, mis võimaldab klientidel klienditoe esindajaga ettevõtte veebilehe kaudu igal ajal ühendust saada. See on toe meeskonnaga suhtlemiseks kiire moodus, tänu millele saavad kliendid oma küsimustele vastuse. See kindlasti parandab teie klienditeenindust.

Milliseid põhifunktsioone peaks iga toe vestlus pakkuma?

on mitmeid funktsioone, mida iga toe vestlus peaks pakkuma. Nendest olulisimaks võiks pidada võimalust reaalajas vestlust pidada, tänu millele saab klient oma küsimustele väga kiired vastused. Veel üheks funktsiooniks on võimalus juba ettevalmistatud vastuseid saata, tänu millele saab suhtlus veelgi kiirem olla. Lisaks sellele saavad nii agent, kui klient laadida üles faile või pilte, et endapoolset abi pakkuda. Oluline on ka võimalus vestlust kohandada vastavalt oma brändile ja võimalus klienditeenindust hinnata.

Kas igal ettevõttel on toe vestlust vaja?

Iga organisatsioon, mis soovib turul olla peaks omama toe vestlust. See on peamine suhtluskanal, mis klientidele kõige enam meeldib, sest abi saamine on kiire. Vestluse vidin peaks olema igal veebilehel, et klient saaks teenindusega igal ajal ühendust. Tänu sellele pakutakse kõrgema tasemega klienditeenindus ning otsuste tegemist on kergem mõjutada.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo