Klienditeeninduse keskus

Mis on klienditeeninduse keskus?

Klienditeeninduse keskus, samuti tuntud ka kui kontaktikeskus, on organisatsiooni spetsiifiline osa. Keskus koosneb klienditeeninduse personalist. Selle peamiseks funktsiooniks on kõigi kliendikontaktide haldamine. Klienditeeninduse keskus on oluline osa kliendisuhete haldamisest.

Klienditeeninduse keskust saab võrrelda kõnekeskusega. Erinevuseks on see, et kõnekeskus keskendub peamiselt telefonisuhtlusele. Klienditeenindus tegeleb igat tüüpi suhtlusega – e-mail, live vestlus, kõned või faksid.

Frequently asked questions

Kuidas defineerida klienditeeninduse keskust?

Klienditeeninduse keskus on tarkvara, mis võimaldab teil efektiivselt kliente teenindada. Tänu sellele on ettevõttel võimalus teenindatavate klientide kohta andmeid koguda ning klienditeenindust arendada ja parandada.

Mis on klienditeeninduse keskuse põhifunktsioonid?

Klienditeeninduse keskus peamiseks funktsiooniks on kõnede automaatne jaotamine otse spetsiifilisele agendile, kõnede salvestamine (sellest tuleks klienti informeerida), mobiiltelefoni integratsioon või interaktiivsed häälvastused. Võime viia läbi analüüsi ja koguda andmeid on ülimalt oluline.

Mis on klienditeeninduse keskuse tüübid?

Peamiseks klienditoe teeninduse tüüpideks on sissetulevate kõnede keskus, kus tegeletakse vaid klientide kõnedega. Teiseks tüübiks on väljuvate kõnede keskus, mis on keskus, mis tegeleb ainult kõnedega agentidelt potentsiaalsetele klientidele. Kolmandaks tüübiks on virtuaalne kõnekeskus, mis võimaldab teil teostada igat tüüpi telefonikõnesid.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo