Tugikeskus

Mis on tugikeskus?

Tugikeskus (mida nimetatakse ka teadmusbaasiks/kliendiportaaliks) on veebisait, mille ettevõte on loonud selleks, et aidata oma kliente nende probleemide korral.

Kui kliendil tekib probleem mõne toote või teenusega, külastab ta tugikeskust, kus on paneel sageli vastatud küsimuste jaoks. Enamik klientide probleeme on lahendatud ja seal antakse vastus, kuidas teatud probleemi lahendada. Loomulikult võib mõnel kliendil olla erinevaid probleeme, millele ta ei leia vastuseid abikeskusest. Sellisel juhul helistavad nad klienditeenindusse. Abikeskuses on ka paneelid kontaktandmete, probleemide kohta käivate artiklite ja tagasiside vormide jaoks.

Lisateave kliendiportaali kohta LiveAgent’is.

Frequently asked questions

Mis on tugikeskuse määratlus?

Tugikeskuseks on tavaliselt veebisait, mis võimaldab klientidel leida vastuseid oma küsimustele. Sõltuvalt ettevõttest võib see sisaldada teadmusbaasi, probleemidest teatamise vormi, reaalajas vestlust, kasutusjuhendeid ja artikleid.

Mis on tugikeskuse roll?

Tugikeskuse roll on pakkuda vastuseid kliendile, kes vajab tuge. Need võivad olla probleemid mõne toote või teenusega, nad võivad otsida üksikasjalikke kasutusjuhiseid, nad võivad soovida teatada veast või kaebusest pakutavate teenuste kohta, samuti õppida rohkem üksikute toodete kohta, et aidata neil selle eest hoolitseda.

Kas LiveAgent pakub tugikeskust?

LiveAgent pakub tugikeskust. See on LiveAgent'isse sisse ehitatud ja seda on üsna lihtne kasutada. Konto loomisel on olemas kasutusjuhend, mis juhatab teid läbi tugikeskuse tegevuste. Klõpsates "Teadmusbaas" saate hõlpsasti alustada loomist. Teil on võimalus lisada kategooriaid, artikleid, KKK-d või foorumit.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo