Whitepagesi arvustus

LiveAgent on klienditoe tarkvara, mis pakub erinevaid funktsioone, sealhulgas otsinguvidinad ja vestluste ülevaate. LiveAgenti teemade vahel saab valida kolme disaini vahel: klassikaline, minimalistlik ja montana. Lisaks on olemas uus valge teema, mis võimaldab disaini muuta vastavalt vajadustele. Ettevõtte julgeolekupoliitika alusel saab piirata kasutajate sisselogimist Agendi Paneeli. LiveAgent pakub ka tasuta prooviperioodi.
Whitepagesi arvustus
Compare Whitepagesi arvustus with other in: How Whitepagesi arvustus is doing on review portals
1.5
Average rating based on data from trusted review portals
1079 reviews

Whitepages on USA-s asuv telefoninumbrite numbripäringu teenus. Whitepagesi teenused on saadaval nende veebisaidil ja mobiilirakenduse kaudu.

Pricing
Starting from:
$ 4.99   kuus
Free trial: No
Free version: Yes

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
2.7
Kasutajakogemus
2
Hind
3
Rakendamine
3

Key takeaways

Pros

  • Veebisaidil on lihtne navigeerida
  • Rakendus saadaval nii Androidi kui iOS-i jaoks
  • Pakub laia valikut andmeid ja aruandeid

Cons

  • Saadaval ainult Ameerika Ühendriikides
  • Mõned veebisaidi osad on juurdepääsetavad ainult USA-st
  • Tasuta versioon pakub piiratud teavet
  • Probleemid tellimuste ja arveldusprotsessiga

Whitepagesiga alustamine

Whitepages on tasuta numbripäringu teenus, mis võimaldab teil kiiresti tuvastada võõralt numbrilt helistaja, sisestades numbri otsinguribale. Võite leida telefoninumbri omaniku täisnime, aadressi ja muud teavet.

Whitepagesi otsinguriba

Whitepagesi veebisaidilt saate tasuta otsida mobiiltelefoni, elukohtade ja ärinumbreid. Teave võib varieeruda olenevalt otsitava numbri tüübist. Elukoha või ettevõttenumbri puhul leiate helistaja nime, aadressi või seotud ettevõtted tasuta. Kui otsite mobiiltelefoni numbrit, peaksite ootama vähem tasuta infot. Leiate teavet, nagu numbriga seotud osariiki või linn ja sideoperaator. Täiendava teabe (nt nimi, aadress, sugulased ja muu) juurde pääsemiseks peate siiski üle minema tasulisele paketile.

Whitepages on eraomanduses olev ettevõte, seega saavad nad oma andmed avalikult kättesaadavatest allikatest ja kolmandatest osapooltest andmetarnijatelt. See võib mõjutada esitatud teabe usaldusväärsust. Nad julgustavad oma kasutajaid seda asjaolu meeles pidama ja kogu teavet kontrollima.

Veebisaidil on lihtne navigeerida ja iga kategooria kohta leiate palju KKK-sid. Juurdepääs veebisaidi teatud osadele on piiratud, kui te ei ole pärit Ameerika Ühendriikidest.

Funktsioonid

Whitepages pakub lisaks numbripäringule palju täiendavaid funktsioone.

Näiteks saate teha tasuta inimeste otsingu, mis võimaldab teil otsinguribale nime sisestada. See leiab kiiresti numbrid, aadressid, sugulased ja muud nimega seotud avalikud kirjed.

Lisaks saate teha ka aadressipäringut, taustakontrolli, karistusregistrite otsimise, üürniku taustakontrolli ja palju muud.

Negatiivne külg on see, et paljud neist nõuavad tasumist ja on saadaval ainult USA kodanikele.

Whitepages taustakontolli otsing

Whitepages on saadaval ka iOS-i ja Androidi mobiilirakendusena, kuid nagu veebisaitki, on need saadaval ainult USA-s.

Saate ühenduse luua Whitepagesi klienditoega, täites nende veebisaidil taotluse vormi. Nad ei paku reaalajas vestlust ega kohest kliendituge.

Kuidas saavad kõnekeskused Whitepagesi kasutada?

Telefoninumbrite numbripäringu veebisaidid ja mobiilirakendused võivad pakkuda helistaja kohta lisateavet, näiteks aadressi ja muid kontaktandmeid, mis võivad olla kasulikud müügi ja turunduse jaoks.

Kõnekeskused saavad kasutada veebisaite, nagu Whitepages, et aidata agentidel kiiresti tuvastada tundmatu helistaja ja pääseda juurde teabele nende telefoninumbri alusel. Samuti võib see aidata kõnekeskustel jälgida kliente, kes helistasid küsimuse või probleemiga ja ei jätnud oma kontaktteavet või kui kontaktandmed läksid kaduma. Kõik see võib aidata agentidel pakkuda isikupärasemat ja ajasäästlikumat kliendituge.

Nende kõnekeskuste ja klienditoe teenuste seaduslikkus võib olenevalt konkreetse riigi või jurisdiktsiooni seadustest ja määrustest erineda. Tavaliselt on ettevõttel seaduslik kasutada telefoni numbripäringu seni, kuni nad kasutavad seda seaduslikel eesmärkidel ega müü ega jaga seda kolmandate osapooltega. Alati on hea mõte anda klientidele teada, et telefonikõne ajal kogutud teavet kasutatakse edasi nende kontaktandmete otsimiseks ja enne seda luba küsida.

Toimivus ja kasutajakogemus

Pärast telefoninumbri otsinguribale sisestamist kulub tulemuste kuvamiseks vaid mõni sekund. Näete numbri tüüpi (laua- või mobiilinumber) ja suunakoodi.

Whitepagesi otsingutulemus

Mõnel juhul võib veebisait/rakendus luua üksikasjalikumaid tulemusi. Sel juhul näete numbriga seotud nime ja üksikasju, nagu aadress, isiku vanus, muud telefoninumbrid, mis võivad olla seotud sama isikuga, sugulased ja palju muud. Kui aga vajate nende kriminaal- ja taustateadete kohta lisateavet, on need saadaval pärast lisatasu maksmist.

Kuna teenused on saadaval ainult USA-s, on rakendust võimatu leida ja alla laadida ka väljaspool USA-d.

Hinnakujundus

Whitepagesi hindade ja tellimuste kohta teabe leidmiseks peate veebisaidil ringi vaatama, kuna seda pole lihtne leida.

Kui olete hinnakujunduse leidnud, näete, et suurem osa sellest põhineb Premium paketi tellimusel.

Whitepages pakub oma kasutajatele järgmisi hinnavalikuid:

Premium Contact Info

4,99 dollari eest kuus on see odavaim variant, mida nad pakuvad. See tellimus sisaldab täielikku kontaktteavet ning kõiki telefoninumbreid ja aadresse. Samuti saate kontakte salvestada ja eksportida. Siiski on see piiratud 20 otsinguga kuus. Kui valite selle valiku, saate valida kahe arveldustsükli vahel. Saate maksta 4,99 dollarit kuus või ette maksta 12 kuu eest, mis on 29,99 dollarit, mis võrdub 2,50 dollariga kuus.

Whitepages premium contact info paketi arveldus

Premium Business Essentials

Teine võimalus pakub selliseid funktsioone nagu täielikud kontaktandmed ja mõned aega säästvad tööriistad. Samuti saate salvestada ja eksportida kontakte, otsida kinnisvara andmeid ja kasutada kiirotsingut. Samuti on see piiratud 20 otsinguga kuus ja see võib maksta kuni 9,99 dollarit kuus. Jällegi saate valida, kas soovite maksta 9,99 dollarit kuus või 12 kuu eest, mis on kuni 59,88 dollarit ja võrdne 4,99 dollariga kuus.

Whitepages Premium business essentials plaani arveldus

Premium Business All-Access

Kolmas liitumisplaan maksab 29,99 dollarit kuus ja sisaldab kuni 200 otsingut kuus, 20 kriminaal- ja avalikku aruannet ning kõiki muid Premium Business Essentialsi funktsioone. Nagu teisedki, saate maksta kord kuus või aastas, mis on 179,88 dollarit ja võrdub 14,99 dollariga kuus.

Whitepages Premium business all-access paketi arveldus

Peale nende kolme liitumisplaani on veel kaks võimalust.

Whitepagesi hinnakujundus

Premium Business Plus

See on ka tellimusplaan, mis pakub täielikku kontaktteavet, aega säästvaid tööriistu ja võimaldab teil teha kuni 200 otsingut kuus. See pakett maksab 19,99 dollarit kuus. Nagu kõigi teiste tellimuste puhul, saate maksta igakuiselt või maksta 12 kuud ette hinnaga 119,99 dollarit.

Whitepages Premium business plus  plaani arveldus

Background report

Viimane võimalus ei ole liitumispõhine. Ühe aruande eest tuleb tasuda ühekordne tasu. Saate juurdepääsu täielikule kontaktteabele, samuti avalikele, kriminaal- või varaandmetele. Iga aruande maksumus on 9,99 dollarit.

Whitepages pakub ka 1 dollari eest 5-päevast prooviperioodi, mis annab teile piiramatu juurdepääsu teabele, nagu praegune aadress ja lauatelefoni teave. Prooviperiood ei sisalda lisafunktsioone. See sisaldab ainult 5 mobiiltelefoni numbripäringu otsingut, mis ei anna teile nende teenuste testimiseks palju ruumi.

Whitepagesi 5-päevane prooviperiood

Siiski on oluline märkida, et paljud klientide arvustused juhivad tähelepanu probleemidele, mis on seotud nende tellimuste ja arveldusprotsessiga. Kõige levinumad probleemid on kasutajate tellimuste tühistamine, inimestelt tasu võtmine erinevate tellimuste eest, kui nad algselt soovisid, ja pärast tühistamist raha mitte tagastamine.

Lõpetuseks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Whitepages on USA-s asuv telefoni numbripäringu pakkuja, mis pakub lisatasu eest laia valikut teavet ja funktsioone. Teatud teabele pääsete juurde tasuta, kuid see on väga piiratud. Nende hinnakujundus on ebaselge ja inimestel näib olevat probleeme arveldusprotsessiga.

Sarnaselt muudele telefoni numbripäringu lahendustele ei ole Whitepages 100% täpne. Selle põhjuseks on andmeallikad ja nende usaldusväärsus.

Peaksite seda kõike enne kliendiks saamist arvesse võtma.

Levinud mured ja probleemid

Ma ei leia Whitepagesi tasuta versiooni.

Whitepages pakub ka tasuta versiooni. Peate siiski meeles pidama, et tasuta versiooni kaudu saadaolev teave on väga piiratud ja kõik lisafunktsioonid nõuavad tasu. Nende hindade kohta leiate lisateavet, kui klõpsate nende avalehel valikul “Registreeru”.

Ma ei saa Whitepagesi väljaspool USA-d kasutada.

Kahjuks on Whitepages piiratud Ameerika Ühendriikidega ja töötab ainult USA telefoninumbritega.

Product reviews

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Klientide iseloomustused või positiivne tagasiside võivad Teie arvustuste kõrvale kenasti sobida. Lugege ja õppige iseloomustusi koguma.

Kuidas iseloomustusi koguda

Antud tekstitöödes käsitletakse erinevaid turunduse ja klienditeeninduse teemasid. Turundusnõuandeid jagatakse, keskendudes müügiargumentide väljatöötamisele ja erinevate kanalite kasutamisele nende edastamiseks. Samuti räägitakse turunduseelarve prioriteetidest ning kliendirahulolust kui äri olulisest aspektist. Klienditeenindusest rääkides tuuakse välja olulised mõõdikud ja nõuanded, mis aitavad klienditeenindust paremini organiseerida ning lojaalsete klientide hoidmist olulisemaks pidada kui uute klientide leidmist.

Meie veebilehe käivitamise kontrollnimekiri aitab teil vigu minimeerida ja uue saidi avaldamiseks ette valmistada. Ülim punkt-punktilt juhend.

Checklists - Veebilehe Lansseerimise Kontrollnimekiri

See tekst annab nõuandeid uue veebisaidi loomise kohta ning esitab kontrollnimekirja, mille abil veenduda, et kõik vajalik on kaetud ja veebilansseerimine õnnestub veatult. Täpsustatakse erinevaid punkte, alates struktuurist ja sisuplaanist ning lõpetades küpsiste, maksete integreerimise ja SSL sertifikaatide kontrollimisega. Kõik need punktid aitavad saavutada veebisaidi õnnestunud lansseerimist ja tagada eduka turundusstrateegia.

Kas soovite monday.com-i teadmusbaasi kohta lisateavet? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

monday.com teadmusbaasi arvustus

monday.com on kasutajasõbraliku kasutajaliidesega ja tõhus tarkvara töövoogude ja produktiivsuse jaoks. Pakutakse piiramatu arv dokumente ning kohandatud teadmushalduse võimalusi. Kuigi tarkvara puudutab mõningaid täpsemaid teksti redigeerimisvalikuid, ei võimalda see väliste artiklite avaldamist, kuid võib olla suurepärane sisemise teadmushalduse loomiseks. Registreerumine oli ülilihtne ja kasutajaliides sujuvasti navigeeritav. Probleemide korral on olemas tugiteenus.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo