Truecalleri arvustus

Truecaller on veebisaidi ja rakenduse kaudu toimiv telefoninumbrite otsinguteenus, mis võimaldab blokeerida spämmkõnesid ning pakkuda paremat kasutajakogemust. Otsingu tulemustes kuvatakse vaid piiratud teave ning kui numbriga seotud andmed puuduvad, ei näe kasutaja midagi. Truecalleril on kolm erinevat hinnakujunduse valikut, kuid tasuta versioon on väga piiratud ning tasulistel versioonidel pole prooviperioode ega tagasimakseid. Mõned kasutajad võivad kogeda probleeme, kui nende number on valesti liigitatud spämmiks või kui Truecaller ei tuvasta privaatseid numbreid.
Truecalleri arvustus
Compare Truecalleri arvustus with other in: How Truecalleri arvustus is doing on review portals
4.2
Average rating based on data from trusted review portals
5711 reviews

Truecaller on ettevõte, mis pakub telefoni numbriotsingut koos muude täiustatud funktsioonidega, mis aitavad teil tuvastada tundmatuid helistajaid ja blokeerida soovimatuid numbreid. Teenus on nende veebisaidi ja mobiilirakenduse kaudu saadaval kogu maailmas.

Pricing
Starting from:
$ 10.99   kuus
Free trial: No
Free version: Yes

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3.8
Kasutajakogemus
3.9
Hind
4
Rakendamine
3.5

Key takeaways

Pros

  • Võimaldab otsida rahvusvahelisi numbreid
  • Veebisaidil ja rakenduses on lihtne navigeerida
  • Neil on saadaval ka mobiilirakendus Androidi ja iOS-i jaoks

Cons

  • Saate veebisaidilt otsida ainult piiratud arvu numbreid
  • Väga piiratud teave rahvusvaheliste numbrite kohta
  • Tasuta versioon ei paku helistaja kohta palju teavet ega sisalda palju funktsioone
  • Puudub tasuta prooviperiood

Truecalleriga alustamine

Truecaller on üks tuntumaid veebisaite telefoninumbrite numbripäringute tegemiseks ja see on oma valdkonna tipptasemel pakkuja. Nad on üks väheseid telefoninumbrite otsingu pakkujaid, kes töötavad rahvusvaheliselt ja kellel on andmebaas, mis sisaldab teavet erinevatest riikidest.

Nende veebisait näeb hea välja, on hõlpsasti navigeeritav ning sellel on palju teavet ettevõtte ja selle teenuste kohta. Nende teenuse kasutamiseks peate vaid oma e-posti aadressiga sisse logima ja võite otsinguribale sisestada mis tahes telefoninumbri. Tulemused genereeritakse mõne sekundi jooksul. Saadav teave sõltub mitmest tegurist, kuid üldjuhul saate numbri päritoluriigi, kohaliku aja ja teenusepakkuja. Truecalleri andmebaasis juba olevate numbrite kohta saate veel lisateavet, näiteks numbri omaniku nime ja e-posti aadressi.

Truecaller pakub laia valikut funktsioone, kuid need pole tasuta versioonis saadaval, mis tähendab, et tasuta saadav teave on väga piiratud.

Ettevõtetele on saadaval ka võimalus, kus saate oma ettevõtte identiteedi tuvastamiseks, klientidelt tagasiside saamiseks ja ettevõtte arendamiseks hankida kinnitatud ettevõtte helistaja ID.

Saate lisada oma kaubamärgi nime ja logo, mis kuvatakse siis, kui võtate ühendust oma potentsiaalsete või olemasolevate klientidega. Lisaks saate pärast telefonikõne lõppu paluda klientidelt kohest tagasisidet, et jälgida oma toimivust.

Truecalleri demo

Funktsioonid

Truecaller pakub laia valikut täiustatud funktsioone, nagu inkognito kõned, kummituskõned, sõnumsiderakenduste helistaja ID, kõnede teavitus ja palju muud. Kuid need pole kõik tasuta versioonis saadaval.

Oluline on märkida, et mobiilirakenduse funktsioonid võivad Androidi või iOS-i kasutamisel pisut erineda.

Tasuta versiooniga saate kasutada selliseid funktsioone nagu helistaja ID ja rämpsposti blokeerimine. Helistaja ID võimaldab Truecalleri andmebaasi kaudu automaatselt tundmatuid numbreid tuvastada.

Rämpsposti blokeerimise funktsioon võimaldab blokeerida soovimatud rämpspostikõned. Rakendus suudab automaatselt tuvastada petuskeemid, robotkõned ning telefoni taustakontrolli tehes võib blokeerida ka nendelt soovimatutelt numbritelt saabuvad SMS-id.

Truecaller - Premium funktsioonid
Truecaller - Gold funktsioonid

Teave tundmatu numbri kohta võib olla väga piiratud. See võib näidata ainult riiki, kust number helistab, riigi kohalikku aega ja sideoperaatorit. Piirangud võivad erineda olenevalt telefoninumbri päritoluriigist ja sellest, kui palju avalikke andmeid nad on suutnud sellest konkreetsest riigist koguda.

Truecalleril on otsingulimiit, mis võimaldab teil veebisaidilt otsida ainult teatud arvu numbreid päevas. Pärast seda soovitavad nad teil jätkamiseks laadida alla nende mobiilirakenduse.

Truecaller - Ületatud otsingulimiit

Nende privaatsuspoliitika on seatud kaitsma kasutajaid kõigis tegutsevates riikides, järgides kohalikke andmekaitse eeskirju. Kasutajal on võimalik piirata oma isikuandmete töötlemist ja tal on võimalus oma andmed Truecalleri andmebaasist jäädavalt kustutada.

Kuidas saavad kõnekeskused Truecallerit kasutada?

Kõnekeskused ja klienditeenindajad saavad Truecallerit kasutada mitmete ülesannete täitmiseks. Mõned näited hõlmavad telefoninumbrite numbripäringut, et saada rohkem teavet tundmatute helistajate kohta, koguda puuduvat teavet oma klientide kohta või tuvastada isik, kes on tüngakõne taga.

Samuti on võimalik ebasobivatel põhjustel helistavaid numbreid blokeerida, mis tõstab klienditoe agentide töö efektiivsust, sest nad saavad keskenduda pilahelistajate asemel olulistele klientidele.

Tänu oma ettevõtte funktsioonile saavad kõnekeskused uute klientide võitmiseks luua kinnitatud konto ja teha külma müügi kõnesid. See funktsioon näitab potentsiaalsele kliendile, et sissetulev kõne on pärit usaldusväärsest allikast, mitte kõnespämm.

Kui aga otsustate kasutada numbripäringu teenuseid ärilistel eesmärkidel, kontrollige juriidiliste probleemide vältimiseks kindlasti konkreetse riigi või jurisdiktsiooni seadusi ja eeskirju. Üldiselt on telefoninumbrite otsingu teenuste kasutamine ärilistel eesmärkidel seaduslik, kui seda ei jagata ega müüda kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.

Toimivus ja kasutajakogemus

Kui otsite veebisaidi kaudu numbreid, on protsess üsna kiire ja võtab vaid mõne sekundi. Siiski ei anna see alati palju teavet. See annab teile riigi, kust number tuleb, ja telekommunikatsiooniteenuse pakkuja. Ja nagu mainitud, on otsingute arv piiratud, mis võib olla üsna piirav.

Truecalleri otsingutulemus

Pärast iga otsingut on võimalus valida, mida selle kontaktteabega teha. Saate teha valiku „Salvesta kontakt” või „Lisa märgend” ja „Soovita nime”, kui kontaktiga pole seotud ühtegi nime. Lisaks saate klõpsata käsul „Märgi kõnespämmiks”, kui arvate, et helistaja pole usaldusväärne.

Truecalleri mobiilirakenduse tasuta versiooni on samuti väga lihtne kasutada ja navigeerida ning telefoninumbrite otsimine võtab aega vaid mõne sekundi. Sellel on aga samad piirangud nagu veebisaidil, pakkudes telefoninumbri kohta minimaalset teavet.

Truecalleri otsingutulemus

Kui otsite rahvusvahelist numbrit, ei kuvata tavaliselt nime ega numbriga seotud üksikasjalikku teavet. See näitab ainult riiki ja telekommunikatsiooniettevõtet. Vahel harva võib sisestatud number kuvada rohkem teavet.

Truecalleri üksikasjalik otsingutulemus

Samuti on palju numbreid, mis ei ole seotud ühegi teabega, mistõttu te ei leia helistaja kohta üldse andmeid.

Kõik need asjaolud kombineerituna võivad muutuda pisut frustreerivaks, eriti kui otsustasite minna üle rakenduse tasulisele versioonile.

Hinnakujundus

Truecaller pakub kolme erinevat hinnakujunduse valikut. Igaüks neist sisaldab erinevaid täiustatud funktsioone parema kasutuskogemuse tagamiseks. Kahjuks pole nende tasuliste versioonide jaoks saadaval tasuta prooviperioodi ja tellimuse enneaegsel lõpetamisel ei maksta raha tagasi.

Tasuta versioon

See versioon pakub teile ainult kahte funktsiooni: helistaja ID ja kõnespämmi blokeerimine. Rohkem täiendavat teavet ei anta, mistõttu on see väga piiratud valik.

Premium

Tasuline versioon maksab 29,90 dollarit aastas või võite maksta kord kvartalis, mis maksab 10,99 dollarit.
Selle hinna eest saate tasuta versiooni põhifunktsioonid ja lisafunktsioonid, nagu reklaamide puudumine, inkognito kõned, kummituskõne, kõneteavitus ja muud.

Nad lõid ka Premium perepaketti, kus saate oma perepaketti lisada kuni 4 inimest. Igal perepaketi liikmel on juurdepääs ainult oma sõnumitele ja kõnedele, mis aitab säilitada privaatsust.

Gold

Selle versiooni eest saab maksta ainult kord aastas ja see maksab 249 dollarit. Plaan sisaldab kõiki tasuta ja tasulise versiooni funktsioone ning lisafunktsioone, nagu Gold plaani helistaja ID ja Premium tugi. Premium tugi annab kiirema vastuse kõigile teie päringutele.

Truecaller hinnaplaanid

Lõpetuseks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Truecaller töötab kiiresti nii veebisaidil kui ka rakenduses ning leitud teave on täpne. Ainus probleem on selles, et see on ka väga piiratud ja paljud numbrid ei ole seotud ühegi teabega ja kui on, siis pole ilmuv teave kuigi ulatuslik ega üksikasjalik.

Levinud mured ja probleemid

Truecaller loetles mu numbri spämmiks

Spämmkõnede loendid luuakse Truecalleri kasutajate põhjal. Kui numbrist teatatakse mitu korda kui spämmist, tuvastab Truecaller seda sellisena. Kui arvate, et teie number lisati loendisse kogemata, võite selle probleemi lahendamiseks ühendust võtta nende klienditoega.

Truecaller ei tuvasta privaatseid numbreid

Selleks, et Truecaller tuvastaks numbri taga oleva isiku, peab number olema ekraanil nähtav.

Product reviews

Kas soovite Apptivo teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Apptivo teadmusbaasi arvustus

Apptivo pakub odavat teadmusbaasi tarkvara koos funktsionaalse disaini ja redigeerimise võimalustega. Kuigi teksti sisestamine on lihtne ja pilte on võimalik lisada, ei saa videoid siiski kasutada. Lisaks puuduvad artiklite kategoriseerimisvõimalused. Hinnakujundus on aga väga soodne võrreldes konkurentidega. Kuigi liides võib olla veidi aegunud, toimib teadmusbaas ootuspäraselt.

Kas kaalute oma reaalajas vestluse vajaduste jaoks Userlike'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Userlike’i reaalajas vestluse arvustus

Userlike on vestluslahendus, millel on ulatuslik konfiguratsioonivalik kohandamiseks. Reaalajas vestlus funktsioonid sisaldavad vestluse edastamist, vestluse marsruutimist ja nutikaid kliendiprofiile. Tagasiside funktsioonid ja vestlusjärgsed küsitlused on kohandatavad ning saate aktiveerida ennetavaid vestluskutseid. Testimisel ilmnes viga võrgust väljas olevate agentidega, mida saab lihtsalt vältida.

Kas soovite KnowledgeOwli teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

KnowledgeOwli teadmusbaasi arvustus

KnowledgeOwl on spetsialiseerunud teadmusbaasitarkvarale, mis pakub täisfunktsionaalseid lahendusi eri suurusega ettevõtetele. Platvormi liides on lihtne ja funktsionaalne ning võimaldab artiklite kategooriate organiseerimist. Artiklite redigeerimine on kõikehõlmav ja sisaldab palju funktsioone, samuti automaatset salvestamist. Hinnakujundus on aga üüratult kallis.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Tidiot? Vaadake meie arvustust ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Tidio sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

LiveAgent on tarkvara, mis pakub klientide tugiteenuse lahendusi. Ettevõte pakub mitmeid rakendusi, sealhulgas klienditeeninduse tarkvara, Iseteeninduse tarkvara, kaebuste haldamise süsteem, klientide haldamise portaali tarkvara ja e-posti haldussüsteemi. Lisaks pakub LiveAgent ka VoIP telefonisüsteeme. LiveAgent on Quality Unit LLC toode. Veebisait kasutab küpsiseid, et parandada kasutajakogemust. Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo