Spokeo arvustus

Spokeo pakub erinevaid telefone numbrite numbripäringu teenuseid. Saate juurdepääsu kontaktandmetele, isikuandmetele, asukoha ajaloole, karistusregistritele, sotsiaalmeedia platvormidele ja muule. Spokeo on saadaval brauserisisese veebisaidi või mobiilirakenduse kaudu praegu ainult Androidi jaoks. Pärast telefoninumbri kirjutamist sihtlehe otsinguribale hakkab Spokeo tulemusi genereerima ja andmebaasist saadaolevat teavet otsima, kuid täpsus pole alati garanteeritud. Spokeo ei paku tasuta versiooni ning nende liikmelisuse plaane ja hindu pole kõik ühes kohas lihtne leida.
Spokeo arvustus
Compare Spokeo arvustus with other in: How Spokeo arvustus is doing on review portals
2.3
Average rating based on data from trusted review portals
2206 reviews

Spokeo on numbripäringu teenus, mis võimaldab teil otsida telefoninumbrit, nime, elukoha aadressi ja e-posti aadressi. Spokeo on saadaval veebisaidi ja Androidi mobiilirakenduse kaudu.

Pricing
Starting from:
$ 19.95   kuus
Free trial: Yes
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
2.3
Kasutajakogemus
2
Hind
3
Rakendamine
2

Key takeaways

Pros

  • Palju teavet ja aruandeid
  • Kiire otsing
  • Kogub andmeid tuhandetest erinevatest allikatest, et pakkuda täpseid tulemusi

Cons

  • Tasuta ei pakuta mingit teavet
  • Ebaselge hinnakujundus
  • Mobiilirakendus on saadaval ainult Androidi jaoks
  • Saadaval ainult USA-s

Spokeo teenusega alustamine

Veebileht näeb esmapilgul välja professionaalne ning sealt leiab palju infot ettevõtte ja nende teenuste kohta.

Esimese asjana näete veebilehel nelja otsinguvalikut. Saate otsida andmeid nime, aadressi, telefoninumbri või e-posti aadressi alusel. Spokeo asub USA-s, mis tähendab, et see aktsepteerib ainult USA-s registreeritud telefoninumbreid ja kogu teave on piiratud Ameerika Ühendriikidele.

Spokeo otsingutulemused

Veebilehel on lihtne navigeerida ja see tagab teie poolt otsitava teabe.

Sõltuvalt sellest, mida otsite, tuleb otsinguribale sisestada erinevaid üksikasju.
Näiteks kui otsite nime alusel, peate otsinguribale sisestama inimese täisnime ja klõpsama nupul Otsi kohe.

Spokeo otsing nime alusel

Pärast seda tuleb sisestada nende viimane teadaolev asukoht. Sisestage linn ja osariik ning klõpsake käsul „Jätka”. Kui te pole nende viimases asukohas kindel, saate valida „Pole kindel”. Sel juhul on Spokeol laiem tulemuste valik, mis tähendab, et need võivad olla vähem täpsed.

Kui olete seda teinud, võite jätkata järgmise sammuga.

Siin saate valida, milliseid andmeid soovite alla laadida. Valige nii palju kui vaja ja vajutage „Jätka”. Soovi korral võite selle sammu ka vahele jätta. Järgmiseks peate sisestama oma e-posti aadressi.

Kogu protsess võtab vaid mõne minuti ning juhised iga sammu jaoks on selged ja hõlpsasti järgitavad.
Pidage meeles, et Spokeo on tasuline tellimusepõhine teenusepakkuja, mis tähendab, et kui te pole tellija, pole teil juurdepääsu üksikasjalikele aruannetele.

Ainsa asjana tekkis raskusi Spokeo hinnateabe ja tellimuste leidmisega. Üks hinnakujundus on saadaval, kui klõpsate valikul Registreeru, ja teine ​​tüüp asub lehe allosas jaotises Proovige suurettevõtte plaani.

Samuti leiate Spokeo veebilehelt nende abikeskuse. See sisaldab KKK-sid ja klienditoega ühenduse võtmise võimalusi.

Funktsioonid

Lisaks lihtsale otsingule pakub Spokeo rohkelt lisafunktsioone. Pääsete juurde kontaktandmetele, isikuandmetele, asukoha ajaloole, pereliikmetele, karistusregistritele, sotsiaalmeedia platvormidele ja muule.

Spokeo täiendavad funktsioonid

Lisafunktsioonid ilmuvad otsingu käigus. Siis näete, millised täpsemad aruanded on otsinguga seotud. Siiski on oluline märkida, et need funktsioonid on saadaval ainult tellijatele.

Spokeo on saadaval brauserisisese veebisaidi või mobiilirakenduse kaudu. Kuid rakendus on praegu saadaval ainult Androidi jaoks.

Värskendused

Spokeo pakub varem ostetud aruannete värskendusi, nii et teil on alati juurdepääs kõige värskemale teabele. Isegi kui andmebaas ei leidnud teie otsingu ajal tulemusi, näete pärast värskendamist uut teavet ja aruandeid.

Spokeo - Püsige värskendatuna

Andmete kustutamine

Saate igal ajal keelduda Spokeos oma isikuandmete kogumisest. Peate nende veebisaidil täitma taotluse vormi. Seejärel töötlevad nad teie taotlust ja eemaldavad teie andmed oma andmebaasist. See protsess peaks kestma 24–48 tundi, olenevalt töödeldavate andmete hulgast.

Andmete kustutamine Spokeos

Klienditeenindus

Spokeo pakub erinevaid võimalusi oma klienditoega ühenduse võtmiseks. Saadaval on reaalajas vestlus ning e-posti aadress ja ka telefoninumber.

Kui kerite avalehe allossa ja klõpsate valikul „Külasta abikeskust”, suunatakse teid nende abikeskuse lehele. Sealt saate vastuseid oma küsimustele KKK-de näol. Kui te ei leia seda, mida otsite, võite klõpsata nupul „Võta ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga“ ja kasutada nendega ühenduse võtmiseks ühte varem mainitud kolmest viisist.

Spokeo klienditeenindus

Kuidas saavad kõnekeskused Spokeo tarkvara kasutada?

Kõnekeskused ja klienditoe esindajad saavad kasutada Spokeot telefoninumbrite numbripäringute tegemiseks, et tuvastada tundmatud helistajad, naljakõned või saada lisateavet, nagu aadress, e-posti aadress, sotsiaalmeedia kontod ja palju muud. Saate seda teavet kasutada külmkõnede tegemiseks ning muudeks turundus- ja müügitegevuseks.

Spokeo aitab teil leida puuduva teabe, kui teie kõnekeskuse süsteemis on tekkinud viga. Pidage siiski meeles, et andmed ei ole alati täpsed ega ajakohased.

Juriidiliste probleemide vältimiseks tutvuge enne telefoni numbripäringu teenuste kasutamist konkreetse jurisdiktsiooni seaduste ja määrustega. Säärased teenused on äri- ja turunduseesmärkidel tavaliselt legaalsed, kui teavet ei müüda ega jagata kolmandate osapooltega ilma kliendi nõusolekuta.

Toimivus ja kasutajakogemus

Pärast telefoninumbri kirjutamist sihtlehe otsinguribale hakkab Spokeo tulemusi genereerima ja kogu andmebaasist saadaolevat teavet otsima. See protsess võtab vaid mõne sekundi.

Spokeo telefoninumbri numbripäring

Täpsus sõltub paljudest teguritest ja ükski pakkuja ei saa garanteerida 100% õigeid tulemusi. Spokeo saab andmeid tuhandetest allikatest, mis suurendab täpsete tulemuste tõenäosust. Spokeo allikad hõlmavad litsentseeritud avalikke registreid. Kuid pidage meeles, et need avalikud allikad võivad sisaldada aegunud andmeid.

Andmete genereerimine on kiire. Siiski valmistas pettumust see, et pärast seda, kui Spokeo leiab tundmatu helistaja, blokeeritakse kõik tulemused ja teil on vaja liikmeks hakata või tasuda lisatasu ühe aruande eest.

Muud arvustused näitavad, et isegi pärast teabe eest maksmist ei olnud andmed täielikud ja nad ei saanud oma raha eest eeldatud väärtust.

Selle positiivsete külgede hulgas on 7-päevane tasuta prooviperiood, mis võimaldab teil nende teenuseid enne liikmeks astumist testida.

Kui laadite alla rakenduse Spokeo, võimaldab see blokeerida soovimatuid telefoninumbreid. Numbri blokeerimiseks peate esmalt selle sisestama, klõpsama kolmel punktil valiku „Veel” kõrval ja valima „Blokeeri kõik kõned”. Kui soovite numbri blokeeringu hiljem tühistada, võite uuesti klõpsata kolmel punktil ja valida „Tühista kõnede blokeering”. Kuid antud funktsiooni pole saadaval nende veebisaidil.

Hinnakujundus

Erinevalt paljudest teistest telefoninumbrite numbripäringu pakkujatest ei paku Spokeo tasuta versiooni. Kuigi see võimaldab teil numbri otsinguribale sisestada, lukustatakse kõik tulemused kuni tasumiseni. Liikmelisuse plaane ja hindu pole veebisaidilt lihtne leida, kuna need pole kõik ühes kohas. Seetõttu võite nende leidmisega veidi vaeva näha.

Liikmelisuse plaanid

Saate valida 3 kuulise plaani, mis maksab korraga 44,85 dollarit ja võrdub 14,95 dollariga kuus. Pärast seda esitatakse teile arve iga kolme kuu tagant.

Teine võimalus on igakuine liikmelisus, mis maksab 19,95 dollarit kuus. Selle valiku korral esitatakse teile iga kuu automaatselt arve, kui te oma tellimust ei tühista.

Spokeo liikmelisuse plaanid

Ettevõtte liikmelisuse plaan

Ettevõtte liikmelisuse pakett maksab 69,95 dollarit ja sisaldab kuni 500 aruannet kuus. See annab teile juurdepääsu teabele, nagu telefoninumbrid, täielikud aadressid, e-posti aadressid, asukohaajalugu, karistusregistrid ja muud andmed.

Spokeo ettevõtte liikmelisuse plaan

Tasuta prooviperiood

Spokeo pakub 7-päevast tasuta prooviperioodi, millele lisandub ühe aruande ostmine 0,95 dollari eest. Siiski peate olema ettevaatlik, kui otsustate registreeruda tasuta prooviperioodile, sest pärast esimest 7 päeva esitatakse teile arve summas 24,95 $, kui te tellimust ei tühista. See juhtub seetõttu, et peate esitama oma krediitkaardi andmed isegi siis, kui registreerute ainult tasuta prooviperioodile.

Spokeo tasuta prooviperiood

Lõpetuseks

Spokeo pakub mitmesuguseid funktsioone, mis peaksid andma teile otsitava isiku kohta üksikasjalikumat teavet. Veebisait genereerib andmed kiiresti ja probleemideta. Kogu teave on aga peidetud tasulise seina taha. Nad pakuvad tasuta prooviversiooni. See on mugav võimalus proovida nende teenuseid enne, kui otsustate pühenduda.

Spokeo teenused on saadaval ainult USA-s ja töötab ainult USA telefoninumbritega.

Levinud mured ja probleemid

Spokeo ei leidnud seda numbrit, mida otsisin

See on tavaline probleem, kui tegemist on telefoninumbrite numbripäringu teenustega. Spokeo saab oma andmed avalikest allikatest, mis koguvad andmeid üksikisikute kohta. Need allikad võivad olla aegunud või sisaldada ebaõiget teavet. Teine põhjus on Spokeo pakutav loobumisvõimalus. Igaüks saab oma teabe andmebaasist eemaldada. Pärast seda pole andmed enam otsingutes saadaval.

Ma ei saa Spokeo's oma teavet redigeerida

Kui avastate, et teie kohta käiv teave on Spokeo’l vale, on ainus võimalus eemaldada kõik oma andmed. Spokeo ei paku hetkel aruannete redigeerimise võimalust.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks NapoleonCati? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

NapoleonCat sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

LiveAgenti pakub mitmeid tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas klienditeeninduse, sissetulevate kõnekeskuste, kaebuste haldamise ja e-posti haldamise süsteeme. Lisaks on võimalik saada tuge portaali kaudu, samuti jälgida süsteemi olekut ja esitada ettepanekuid. LiveAgenti ajaveeb annab võimaluse õppida uusi asju, samuti leida kasulikke mallide, trükiste ja veebiseminaride näiteid. Sotsiaalmeedias võib leida värskemaid uudiseid ja soodustusi. LiveAgenti saab kasutada ka mobiiltelefonis ning seda on võimalik integreerida erinevate platvormidega.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo