Spy Dialeri arvustus

Tekst tutvustab ettevõtte LiveAgent klienditeeninduse tarkvara, mis sisaldab VoIP telefonisüsteeme, iseteeninduse tarkvara, sissetuleva kõnekeskuse ja kaebuste haldamise süsteeme, kliendiportaali tarkvara ning e-posti haldussüsteemi. LiveAgent on võimalik integreerida erinevate teenustega ja selle demoversioon on tasuta. Ettevõte pakub ka tuge ja andmete migreerimist. Registreerumisel saadetakse konto paigaldamise kohta e-posti teavitus.
Spy Dialeri arvustus
Compare Spy Dialeri arvustus with other in: How Spy Dialeri arvustus is doing on review portals
3.2
Average rating based on data from trusted review portals
144 reviews

Spy Dialer on tasuta teenus, mis võimaldab teil nende veebilehe kaudu telefoninumbri otsinguid teha, et uurida tundmatu numbri päritolu. Spy Dialer pakub mõningaid lisafunktsioone, mis aitavad teil otsingut täpsustada ja saada põhjalikumat teavet.

Pricing
Starting from:
$ tasuta   kuus
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
4
Kasutajakogemus
4
Hind
5
Rakendamine
3

Key takeaways

Pros

  • Täiesti tasuta
  • Lihtne kasutada
  • Saate tundmatule helistajale luurekõne teha
  • Töötab VoIP-numbritega

Cons

  • Saidil palju reklaame
  • Tulemused ei ole alati täpsed

Spy Dialeriga alustamine

Spy Dialer pakub tasuta telefoninumbrite pöördotsingu teenust, mis aitab teil otsida tundmatuid numbreid.

Veebisait on oma olemuselt lihtne ja väga lihtne navigeerida. Peate lihtsalt avalehe otsinguribale sisestama tundmatu telefoninumbri, nime, aadressi või e-posti aadressi. Seejärel ootama paar sekundit, kuni tulemused ilmuvad.

Spy Dialeri otsinguriba

Spy Dialeril teatud isiku ja/või organisatsiooni kohta olevate andmete hulga põhjal näete sellist teavet nagu omaniku nimi, võimalik aadress ja telefoninumbri tüüp (lauatelefon, mobiiltelefon, VoIP number).

Lisaks on teil veel mõned valikud, mille hulgast saate valida.

Võite klõpsata nupul „Teata kõnest”, mis esitab Spy Dialerile numbri kohta teate spämmi või muu kuritahtliku tegevuse kohta. Spy Dialer teavitab seejärel teisi kasutajaid. See on 100% anonüümne ja numbri omanikku ei teavitata.

Teine valik on „Kuula kõneposti“. Tähendus võib olla veidi ebaselge, kuid see tähendab, et Spy Dialer teeb numbrile luurekõne. Kuulete Spy Dialeri eelsalvestatud automaatset sõnumit ja inimese eelsalvestatud kõneposti.

Kui valite „Telefoni spämm“ ja klõpsate „Otsi“, näidatakse teile, kas Spy Dialer liigitab numbri rämpspostiks. Kui numbrist teatatakse „Teata kõnest” funktsiooni kaudu, kuvab Spy Dialer numbrit spämmina.

Spy Dialeri otsingu valikud
Spy Dialeri otsingutulemused

Veebisait sisaldab põhiteavet selle kohta, kuidas teenus töötab ja kuidas nad oma andmeid koguvad. Neil on ka KKK-de jaotis, kust leiate lühikesed vastused ja selgitused, mis peaksid aitama teil paremini mõista, mida nad teevad ja kuidas nad töötavad.

Funktsioonid

Luurekõne numbrile

Üks asi, mida saate teha, on numbri luuramine. See funktsioon võimaldab teil helistada veebisaidilt leitud tundmatule numbrile. Seda tüüpi kõne vastuvõtja ei saa helistajat tuvastada. Kui nad vastu võtavad, kuulevad nad automaatset kõneposti, et neile on tehtud luurekõne.

Spy Dialer - Inimeste otsing

Täiendavad funktsioonid

Spy Dialer ei paku konkurentidega võrreldes palju lisafunktsioone. Enamasti keskenduvad nad telefoninumbrite otsingule, kuid saate otsida ka nime, aadressi ja e-posti aadressi alusel.

Veebileht toimib vaid Ameerika telefoninumbritega. Seega pole rahvusvaheliste numbrite otsimine võimalik.

Spy Dialeri privaatsuspoliitika on seatud kaitsma nende kasutajaid. Nad tagavad, et isikuandmeid ei jagata kolmandate osapooltega

Loobumisfunktsioon

Neil on ka loobumisvõimalus, mis võimaldab kõikide osariikide kasutajatel kustutada oma isikuandmed nende andmebaasist.

See protsess on lihtne ja kiire. Valite oma osariigi ja veebisaidil kuvatakse selle osariigi privaatsusseadused. Pärast seda sammu saate kas kohe kustutada või kontrollida, millist isiklikku teavet Spy Dialer teie kohta omab.

Spy Dialer - Andmete kustutamine

Klienditeenindus

Kui teil on protsessi käigus probleeme, võite kontakteeruda klienditoega, täites veebisaidil oleva vormi. Vaja on sisestada vajalik teave ja anda probleemi lühikirjeldus.

Spy Dialeri kontaktivorm

Kuidas saavad kõnekeskused Spy Dialeri kasutada?

Spy Dialer võib olla kõnekeskustele ja klienditoe agentidele väga kasulik, sest tarkvara võimaldab tuvastada telefoninumbreid, et parandada töö tõhusust ja tulemuslikkust. See võib aidata kinnitada helistaja identiteeti ja otsida kliendikohta täiendavat kontaktteavet. Spy Dialerit saab kasutada ka siis, kui kõnekeskuse süsteemis ilmnes tõrge ja klienditeavet ei salvestatud õigesti.

Lisaks võib see anda helistaja kohta lisateavet, näiteks tema asukoha või muid kontaktandmeid. Seejärel saavad ettevõtted neid andmeid turunduseesmärkidel või müügitegevuses kasutada.

Teisest küljest võib Spy Dialer aidata tuvastada tüngakõnede või muude sobimatute suhtluste taga olevaid isikuid, kellega teie klienditoe esindajad kokku puutuvad. Nende helistajate tuvastamine ja blokeerimine aitab vältida ebamugavaid olukordi ja parandada tõhusust, keskendudes ainult tõelistele klientidele.

Probleemide vältimiseks tuleb aga kindlasti kontrollida konkreetse riigi või jurisdiktsiooni õigusnorme. Üldiselt on telefoninumbrite pöördotsingu teenuste kasutamine ärilistel eesmärkidel seaduslik, kui seda ei jagata ega müüda kolmandatele osapooltele ilma kliendi nõusolekuta.

Toimivus ja kasutajakogemus

Veebisait genereerib otsinguribale sisestatud numbriga seotud teabe mõne sekundiga.

Kui Spy Dialer leiab numbri, kuvab see teile sellega seotud nime. Seejärel saate lisateabe saamiseks valida paari erineva valiku hulgast. Kui klõpsate “Telefoni üksikasjad”, kuvatakse teile telefoninumbri võimalik asukoht ja tüüp (lauatelefon, mobiiltelefoni number, VoIP, ajutisi numbreid jne).

Spy Dialeri juures on hea see, et tarkvara töötab ka VoIP-numbritega, mis on suur pluss võrreldes mõne konkurendiga.

Siiski on suur tõenäosus, et te ei leia paljusid numbreid. See võib olla tingitud loobumisvalikust, mis võimaldab inimestel oma privaatset teavet Spy Dialeri andmebaasist kustutada, või võib põhjuseks olla see, et Spy Dialer hangib oma andmed avalikest allikatest, mis ei ole alati 100% täpsed ja ajakohastatud. Seetõttu on oluline meeles pidada mõningaid piiranguid.

Spy Dialer - Tulemusi ei leitud

Üks asi, millest on väga raske mööda vaadata, on veebisaidil kuvatavate reklaamide arv. Need võivad olla häirivad, kuna muudavad veebisaidi liiga kirjuks, mis võib kasutajakogemust rikkuda.

Spy Dialer on saadaval ainult veebisaidina ja hetkel mobiilirakendust pole.

Hinnakujundus

Spy Dialer pakub kõiki neid funktsioone tasuta. Lisatasusid pole ja nad ei tööta ka tellimusepõhiselt. Siiski julgustavad nad oma kasutajaid kontrollima tulemusi teiste telefonikõnede numbriotsingu pakkujatega või kasutama konkurentide teenust üksikasjalikuma teabe saamiseks.

Lõpetuseks

Kokkuvõtteks võib öelda, et veebisait on reageeriv ja väga lihtne kasutada. Sellel on üsna ulatuslik andmebaas ja see suudab leida palju erinevaid numbreid ja nendega seotud teavet. Kontrollige siiski Spy Dialeri teavet, et veenduda tulemuste täpsuses. Üldiselt on see suurepärane tasuta valik, kuna pääsete juurde suurele hulgale teabele ilma lisatasusid maksmata.

Levinud mured ja probleemid

Spy Dialer ei toimi väljaspool USA-d

Kahjuks töötab Spy Dialer ainult USA telefoninumbritega, kuna nende andmebaas on piiratud Ameerika Ühendriikidega.

Ma ei saa muuta/parandada teavet, mida Spy Dialer minu kohta avaldab

Praegu pole seda võimalik teha. Ainus võimalus on eemaldada teave lehelt „Eemalda minu teave”.

Spy Dialer ei leidnud numbrit

On tavaline, et telefoninumbri otsimise teenused ei leia teatud telefoninumbri kohta teavet. Spy Dialer hangib oma andmed avalikust andmebaasist, mida regulaarselt ei uuendata. Seetõttu võib teave puududa. Spy Dialer pakub ka kustutamisvõimalust, mis võimaldab inimestel oma teabe andmebaasist eemaldada, mis võib samuti põhjustada konkreetse numbriga seotud andmete puudumise.

Product reviews

Kas soovite monday.com-i teadmusbaasi kohta lisateavet? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

monday.com teadmusbaasi arvustus

monday.com on kasutajasõbraliku kasutajaliidesega ja tõhus tarkvara töövoogude ja produktiivsuse jaoks. Pakutakse piiramatu arv dokumente ning kohandatud teadmushalduse võimalusi. Kuigi tarkvara puudutab mõningaid täpsemaid teksti redigeerimisvalikuid, ei võimalda see väliste artiklite avaldamist, kuid võib olla suurepärane sisemise teadmushalduse loomiseks. Registreerumine oli ülilihtne ja kasutajaliides sujuvasti navigeeritav. Probleemide korral on olemas tugiteenus.

Siit leiate, millised üksused peaksite oma klientide hoolsuskohustuse loendisse lisama, et kaitsta oma ettevõtet uute klientide leidmisel.

Kliendi hoolsuskohustuse kontrollnimekiri

Kliendi hoolsuskohustuse kontrollnimekiri on ettevõtte vastavusprogrammi oluline osa, aidates tuvastada ja hinnata klientidega seotud riske. Kliendi hoolsuskohustust saab täita, küsides palju küsimusi, tehes uuringuid ja täites vastavuse kontrollnimekirja. Riske, mis tulenevad kliendi hoolsuskontrolli kontrollnimekirja täitmata jätmisest, hõlmavad vastutust tekitatud kahjude eest, mis võib lõppeda tsiviil- või kriminaalkaristusega, kaotades tähtsat teavet ja reguleeritavate nõuete mittetäitmise tõttu musta nimekirja lisatud saamine. Alustamiseks on kasulik USA justiitsministeeriumi välismaiste korruptiivsete tavade seaduse (FCPA) ressursijuhend.

Rahulolu prognoosi näitajad mõõdavad, kas pilet saab tõenäoliselt positiivse või negatiivse rahulolu hinnangu.

Rahulolu prognoosi näitajad

Antud tekst tutvustab klienditeeninduse tarkvara ja VoIP telefonisüsteeme ning pakub võimalust registreeruda LiveAgentiks. Rahulolu uuringud aitavad ettevõtetel mõista klientide rahulolu taset. LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse tarkvarasid ja vastab kaebustele. Klienditeenindus on olulisem kui toodete kvaliteet ja hind, seega peaksid ettevõtted organiseerima tõhusa klienditoe meeskonna.

Kas kaalute oma reaalajas vestluse vajaduste jaoks Userlike'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Userlike’i reaalajas vestluse arvustus

Userlike on vestluslahendus, millel on ulatuslik konfiguratsioonivalik kohandamiseks. Reaalajas vestlus funktsioonid sisaldavad vestluse edastamist, vestluse marsruutimist ja nutikaid kliendiprofiile. Tagasiside funktsioonid ja vestlusjärgsed küsitlused on kohandatavad ning saate aktiveerida ennetavaid vestluskutseid. Testimisel ilmnes viga võrgust väljas olevate agentidega, mida saab lihtsalt vältida.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo